GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Opinie o GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Bartke

Witam, Mam pytanie do osób pracujących w IT. Czy tylko ja dostaje na Linkedin spam takich samych ofert z Global Logic? W ostatnich 90 dniach dostałem chyba z 10 ofert, które wyglądają jakby były kopiowane i wysyłane przez inne rekruterki. Schemat zawsze jest ten sam: rekruterka z Ukrainy lub Białorusi, oferty wyglądają jakby były kopiowane, wszystkie w języku angielskim, bez istotnych informacji (wynagrodzenie, typ umowy, praca zdalna czy stacjonarna etc.). Szczerze mówiąc patrząc na opinie jaką ma ta firma i agresywną kampanię rekrutacyjną jaką prowadzą na LI to wygląda na to, że są zdesperowani. Ja takie akcje traktuje jak spamowanie i biorąc pod uwagę opinie byłych pracowników raczej nie zdecydowałbym się na współpracę z taka frimą

@Bartke

Dziękujemy za informację i przepraszamy, jeśli poczułeś się niekomfortowo. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem kadrowym prowadzimy obecnie intensywne działania rekrutacyjne. Przekażemy Twoją opinię do działu rekrutacji, aby usprawnić cały proces. Pozdrawiamy.

asd

czy ktos moze opisac jak wyglada praca w iot w GL?

Wojciech
@asd

Dobra, ale co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

Bocian

Widzę sporo negatywów, ale głównie od tych, których z nami już nie ma :) To w takim razie cegiełka ode mnie - nie jest tak źle jak w tych komentarzach piszą. Pracuje się spoko. Wiadomo że są lepsze i gorsze chwile i różne projekty, ale tak jest w każdej robocie, jak ktoś trochę pracuje to wie.

Momencie jak pozytywnie przeszedłem proces rekrutacji do Globala, dostałem się też do dwóch innych firm, przyjmując oferte od GL jednocześnie odrzuciłem dwie niezależne oferty tak samo wyceniane... Jednocześnie byłem zapewniany przez ludzi z GlobalLogic, że zatrudnienie w GL będzie stabilne, długoterminowe i w przypadku nie wypału w jednym projekcie GL jako pośrednik zobowiązuje się znaleźć kolejny projekt. Po podpisaniu umowy i wrzuceniu na stary legacy projekt, spotkałem natomiast, micro zarządzanie od strony autorytarnego menadżera klienta który potrafił do ciebie dzwonić o godzinie 17 kiedy byłeś już dawno po pracy tylko po to żeby w grubiański sposób powiedzieć ci że chce widzieć zmiany już teraz na (usunięte przez administratora) Ta sama osoba potrafiła w czwartek poinformować ciebie, że jednak do piątku jest deadline ( o którym deadlinie wcześniej nie wiedziałeś ) tylko po to żeby wymusić na tobie szybszą pracę.. Dramat nikomu nie poelcam pracy z GlobalLogic.. Jak to ma wyglądać. Po dzwonieniu do ciebie i wymuszaniu szybszej pracy zdarzały się bezpłatne nadgodziny których w żaden sposób nie możesz zalogować.. Z drugiej strony zdarzały się przymusowe dni wolne, kiedy pracując na B2B wiadomo że to oznacza, że nie zarabiasz.. Sam projekt od strony klienta posiada osoby które wcześniej programowały w PHP i teraz są wrzucone na projek w React i myślał że używanie nie do typowania oraz ts-ignore jest dobra praktyką.. i będę cię zaciekle przekonywać że stosotwanie git flow, wraz z pull requestami jak merge requestami jest zła praktyka i tak się w dużych firmach nie robi... Najgorszy pośrednik na jakiego nie chcesz trafić cały global logic. sam klient zreszta to jest istny dramat

@pracownik

Sam menadżer liniowy, który prowadzi proces rekrutacji i będzie twoim przyszłym przełożonym wprost kłamie byle byś tylko z nimi podpisał umowę, obiecując, że na B2B po podpisaniu umowy będziesz miał dostępne takie benefity jak karta mulit-sport, pakiet luxmed itd , kiedy miesiąc później po podpisaniu umowy pytasz o te rzeczy ten sam menadżer liniowy mówi ci że na karta multi-sport jest tylko na UoP... Dokładnie tak samo jak powyżej menadżer liniowy kłamie odnośnie opisu projektu i tego jak jest prowadzony, opisuje że masz wpływ na projekt ( kto posiadając doświadczenie zawodowe chce pracować w projekcie na który domyślnie nie ma wpływy ). Po czym budzisz się jednego dnia w projekcie i nagle masz do siebie przepisane cztery duże taski bez żadnego pytania ciebie o zdanie... bez żadnego planningu itd

@pracownik

Dziękujemy za opinię. Pragniemy zapewnić, że jako organizacja zawsze reagujemy na takie sytuacje zgłaszane wewnątrz organizacji i odpowiadamy na sygnały od naszych pracowników. Wszelkie odstępstwa od obowiązujących umów bądź podejrzenia naruszenia kodeksu pracy traktujemy bardzo poważnie i poddajemy procedurze weryfikacji. Nasi kierownicy, menedżerowie czy też reprezentanci HR są zobowiązani reagować na wszelkie tego rodzaju informacje otrzymywane od pracowników. Jednocześnie chcemy sprostować informację – wszystkie nadgodziny potwierdzone z menedżerem są rozliczane w zgodzie z kodeksem pracy i umową w przypadku B2B, natomiast przymusowe dni wolne dotyczą jedynie sytuacji wynikających lub związanych z dniami ustawowo wolnymi od pracy.

@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Wcale tak to nie wygląda. W ogóle nie odpowiadacie na sygnały zgłaszane przez pracowników.. Na swoim przykładzie zgłaszałem do swojego opiekuna toksyczna atmosferę mikro zarządzania i przez lenistwo mojego menadżera liniowego któremu zwyczajnie nie chciało się się w żaden sposób zareagować ani przenieść do innego projektu musiałem ostatecznie wypowiedzieć umowę B2B pomimo zapewnień podczas procesu obiecywaliscie możliwość zmiany projektu.. Najbardziej leniwy, gnuśny dział HR spotkany w całej karierze zawodowej.. Próbuja poprzez swą nie udolność gasić pożary w momencie jak już jest za późno.. chociaż wcześniej tak jak pisałem poprzez lenistwo żaden z menadżerów wolał nic nie robić

Bardzo nam przykro, że nie ma Cię już z nami. Zaniepokoiła nas Twoja wiadomość. Chcielibyśmy zweryfikować podane przez Ciebie informacje. Opisz proszę szczegółowo sytuację i wyślij w wiadomości e-mail: opinie@globallogic.com.

Wszystko zależy od klienta, dla którego się pracuje, a w szczególności od projektu lub podprojektu. Na etapie rekrutacji zwykle nie wiadomo do końca do którego zespołu się trafi. Czasem skutkuje to tym, że kandydat miał "obiecane" jedno, a w projekcie jest trochę inna technologia. Z mojego doświadczenia wynika, że front jest raczej przeciętny / słaby mimo obecności Reacta, backend trochę lepiej, choć jest dużo legacy kodu sprzed kilkunastu lat, szczególnie w części finansowej (jsp itp). Dużo projektów idzie do chmury, więc w tym obszarze można się trochę podszkolić. Jest parę monolitów, które są powoli przepisywane na mikroserwisy. W przypadku pracy dla klienta ze Stanów praca w trochę późniejszych godzinach niż dla klienta np z UK. Raczej dla juniorów i modów.

Marianna

Dzień dobry Piotrze. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to polecam (usunięte przez administratora). Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Pozdrawiam. Marianna.

@Marianna

Dziękujemy za opinię, Pani Marianno. Lista benefitów w naszej organizacji jest szeroka i obejmuje nie tylko dofinansowanie do posiłków, w tym możliwość dostarczania ich do domu za pomocą lunching.pl, ale również opiekę medyczną, dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia na życie, możliwość uczestniczenia w lekcjach nauki języków obcych czy też dostępy do platform szkoleniowych oraz platformy My Benefit, gdzie każdy pracownik ma własny miesięczny budżet do wykorzystania na multisport, kupony do sklepów czy bilety do kina lub teatru. Nasze zespoły mogą również w ciągu roku uczestniczyć w imprezach integracyjnych i atrakcyjnych programach Mindfulness and Wellbeing. Komplet informacji o benefitach oferowanych w GlobalLogic umieściliśmy na naszej stronie internetowej: https://www.globallogic.com/pl/whygl-nasze-benefity/

Piotrek

Hejo. Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie GlobalLogic Poland Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Piotrek

W skrócie, firma oferuje stabilne zatrudnienie z przyzwoitą stawką. Jasne, są na rynku wyższe, zawsze się takie zajdą :) Są szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, benefity, indywidualne plany rozwoju, regularne podwyżki czy opcje relokacji. Zdecydowana większość managerów wie co robi. O dobrych developerów się dba, słabych się szkoli. Projektów jest masa, można dosłownie przebierać, wybierać i zmieniać na co tylko się aktualnie podoba (tylko trzeba o tym powiedzieć managerowi, a nie marudzić żonie/mężowi w domu ;) ) Co do komentarzy "wszystko zależy od projektu" "firma nie ma swojego produktu"... To jest softwarehouse, i Wasz problem, że nie rozumiecie tego modelu biznesowego.

Wojciech

To jakie to są stawki skoro mówisz że nie jest źle? Podaj konkrety to sam ocenię. :) I te szkolenia czego dotyczą? Takie początkowe szczególnie. :)

Junior

Nie polecam brać udziału w rekrutacji, szkoda czasu. Wiem już skąd tyle negatywnych opinii. Rozmowa przeprowadzona z wydawałoby się pozytywnym skutkiem, ponieważ poinformowano mnie, że dostanę ofertę w ciągu kilku dni. Minęły ponad 3 tygodnie i cisza. Na rozmowie powiedziano mi, że mogę pisać i dzwonić do pana z HR "w razie czego", tymczasem maila nie da się do niego wysłać, a telefon jest wyłączony :) PS. Nie piszcie, żeby wysłać wam imię i nazwisko i to sprawdzicie, bo nie chcę się z wami więcej kontaktować.

rafael

Słabe płace, nudne projekty.

Zapomniany

Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Rekruterzy jak i cały proces rekrutacyjny jest wizytówką firmy dla kandydata. Po tym jak wyglądała moja rekrutacja, nie mam wątpliwości, że moje CV juz więcej w bazie tej firmy nie wyląduje. Zostałem poproszony o CV które podesłałem, parę dni później otrzymałem informację, że znalazł się dla mnie projekt. Nie otrzymałem więcej informacji. Dwukrotnie poprosiłem o podesłanie jakiegokolwiek opisu stanowiska - na próżno. Na umówiona rozmowę wgrałem się wiec bez większej wiedzy o tym jakie będą oczekiwania względem mojej osoby. Rozmowa miała potrwać 1,5h a ostatecznie trwała prawie 2,5h z czego pytania techniczne nie stanowiły nawet połowy tej rozmowy, co było dosyć dziwne. Ostatecznie mimo obiecanego feedbacku zostałem zupełnie zapomniany. Minęły dwa tygodnie a feedbacku nie ma. Oczywiście wiem co to oznacza, ale jednak takie zakonczenie rekrutacji świadczy tylko i wyłącznie o firmie i zespole który ja prowadził. Nie polecam!

@Zapomniany

Dziękujemy za kontakt i przepraszamy, że nie otrzymałeś informacji zwrotnej. Zależy nam, by jak najszybciej wyjaśnić tę sytuację. Mocno stawiamy na standardy opieki nad kandydatem oraz jakość komunikacji i taka sytuacja, jak opisana, nie powinna mieć miejsca. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: opinie@globallogic.com z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą stanowiska i oddziałem, do którego były wysyłane dokumenty. Sprawdzimy wówczas szczegóły procesu rekrutacyjnego i dopilnujemy, aby odpowiednia osoba wróciła z informacjami oraz wyjaśnieniami. Jest dla nas bardzo ważne, by każdy kandydat otrzymał odpowiedź zwrotną na temat procesu rekrutacyjnego, bez względu na to, czy jest ona pozytywna, czy negatywna.

@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

I co to da? Negatywne komentarze związane z procesem rekrutacyjnym przewijają się na tym portalu od bardzo dawna. Wasza odpowiedz na nie jest zawsze taka sama, prosicie o wysłanie wiadomości na jakiś specjalny adres e-mail, i co w związku z tym? Patrząc po kolejnych negatywnych komentarzach, żadne akcje naprawcze nie są podejmowane, nic nie ulega poprawie. Wiec zamiast co chwile przepraszać może lepiej zajmijcie się swoim procesem rekrutacyjnym. Prosicie o nazwę stanowiska? Też chciałbym ją poznać, ponieważ jak już wspomniałem w pierwszej wiadomości podczas całego procesu rekrutacyjnego nie dostałem ani jednej informacji opisującej to konkretne stanowisko. Dla pozostałych, w ramach informacji powiem tylko, że rekrutacja była prowadzona do wrocławskiego projektu zajmującego się IoT.

@Zapomniany

Zapewniamy, że maile wysłane do nas na wskazany adres nie wpadają w próżnię i pomagają nam podnosić jakość rekrutacji. Proszę sprawdzić i napisać do nas. :) Takie wiadomości stanowią istotny element procesu weryfikacji i usprawniania procesów rekrutacyjnych, które prowadzimy. Każdego miesiąca nasi rekruterzy spotykają się i rozmawiają z dziesiątkami kandydatów w ramach rekrutacji prowadzonych na stanowiska w całej Polsce, w wielu lokalizacjach w różnych częściach kraju. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by jakość tych procesów była jak najwyższa, a wszyscy kandydaci otrzymywali szybko odpowiedzi, a jeśli zdarzą się nam niedopatrzenia, staramy się na każdy taki sygnał zareagować. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i zachęcamy do kontaktu z nami w celu wyjaśnienia sytuacji.

@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Skontaktowałem się z wami już 3 dni temu, ale tradycyjnie - cisza.

Qba

Rekrutacja do tej firmy to strata czasu. Po przejściu całego procesu rekrutacji dowiadujesz się, że odpowiedź otrzymasz za 2 tygodnie, potem informacja że jeszcze tydzień a potem kolejne dwa. Na koniec informacja, że znakomicie Ci poszło, ale projekt nie wystartuje teraz. Następny za 2 miesiące i możesz się czuć przyjęty - podpisanie umowy za 1,5 miesiąca. Dla formalności prośba o uzupełnienie wiedzy z języka, którego nie ma w twoim CV. Kujesz cały ten czas - bo przecież będzie Ci zależy a nie chcesz zawieźć zaufania. Na koniec jesteś odpytywany z zupełnie czego innego. Co najlepsze - miałeś już nie brać udziału w rekrutacji (bo ta rozmowa to tylko formalność) ale każą Ci czekać kolejne 2 tygodnie na decyzję. I co? Dostajesz maila, że zabrakło Ci 2 pkt. Dla mnie zmarnowany czas i zupełny brak szacunku dla kandydata. Na 100% nie wezmę udziału w kolejnej rekrutacji w tej firmie. Zmarnowałem prawie pół roku lojalnie krocząc przez kolejne etapy, propozycje i zapewnienia. W tym czasie odrzuciłem kilka innych ofert. Szczerze odradzam.

@Qba

Dziękujemy za informację i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Staramy się budować jak najlepsze relacje z kandydatami, dlatego zależy nam na wyjaśnieniu okoliczności procesu rekrutacyjnego, który Pan opisał. Poprosimy o wiadomość na adres opinie@globallogic.com z imieniem, nazwiskiem, nazwą stanowiska i oddziałem, w którym prowadzona była rekrutacja. Dzięki tym informacjom będziemy mogli dokonać niezbędnej weryfikacji procesu. W ramach każdej rekrutacji staramy się jak najwięcej dowiedzieć o kandydatach i też przedstawić im założenia danego projektu, stąd też poszczególne etapy i spotkania. Jednocześnie podchodzimy z szacunkiem do czasu aplikujących osób, robiąc wszystko, by informacje i odpowiedzi były przekazywane szybko, a cały proces przebiegał jak najbardziej sprawnie. Sytuacje, jak opisana przez Pana, są przez nas natychmiast sprawdzane, by zadbać o najwyższą jakość rekrutacji i nieustannie usprawniać wszystkie jego elementy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Dzień dobry, preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę, jednakże współpracujemy również w formie B2B, jeśli zakres danej roli jest specyficzny i niestandardowy względem poszukiwanych kompetencji.

Marcelina

Dzień dobry. Jakie "widełki" są przewidziane na stanowiskach juniorskich? 3-4tys brutto? Dział data validation

@Marcelina

Kwestie wynagrodzenia zależą od szeregu czynników, w tym od realizowanego projektu, którego dotyczy rekrutacja czy też doświadczenia osoby kandydującej na dane stanowisko. Jeśli chciałaby Pani uzyskać informacje na temat pracy w GlobalLogic, poprosimy o kontakt z działem rekrutacji pod adresem mailowym: careers-pl@globallogic.com. Tam uzyska Pani informacje dotyczące trwających rekrutacji, jak i samej pracy u nas.

Czy pracownicy w GlobalLogic Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam, by pracownicy czuli się komfortowo i swobodnie, a komunikacja między nimi była budowana na szczerości i otwartości. Nasze zespoły pełne są osób, które łączą podobne pasje, a to sprawia, że dobrze dogadują się one nie tylko w ramach wykonywanych obowiązków, ale często też angażują się razem w dodatkowe inicjatywy.

Home office

Czy firma GL oferuje możliwość pracy zdalnej (niezależnie od sytuacji, wynikającej z pandemii)? Jezeli tak, jakie warunki należałoby spełnić, by skorzystać z tej możliwości? Czy można negocjować taki warunek w sytuacji, kiedy projekt nie wymaga kontaktów f2f?

@Home office

Oferujemy możliwość pracy zdalnej. O tym, czy jest ona możliwa akurat w danej lokalizacji lub w danym zespole, decyduje przede wszystkim specyfika danego projektu i charakter współpracy z klientem. Przykładamy szczególną wagę do tego, by nasi pracownicy mogli pracować w komfortowych warunkach i w pełni korzystać z możliwości, które dają różne sposoby pracy, dlatego nie zamykamy się na żadne możliwości, szukając optymalnego rozwiązania dla każdego projektu i zespołu.

Aktualność
Hitachi finalizuje przejęcie GlobalLogic!

Hitachi, Ltd. ogłosiło dzisiaj, że zakończyło przejęcie GlobalLogic Inc. zgodnie z warunkami ostatecznej umowy podpisanej 31 marca 2021 r.

Przejęcie GlobalLogic zwiększy zdolność Grupy Hitachi do realizacji strategii promowania Biznesu Innowacji Społecznych poprzez technologię cyfrową w celu rozwiązywania problemów, z którymi borykają się klienci i społeczeństwo. Ponadto Grupa Hitachi będzie mogła dalej przyspieszać cyfrową transformację infrastruktury społecznej w skali światowej poprzez globalną ekspansję swojej podstawowej działalności w zakresie rozwiązań cyfrowych Lumada.

Hitachi i GlobalLogic będą współpracować, aby zająć się rosnącym rynkiem innowacji cyfrowych i promować globalną ekspansję działalności Lumada — realizując misję Hitachi polegającą na zwiększaniu wartości społecznej, środowiskowej i ekonomicznej klientów, koncentrując się na trzech kluczowych obszarach: Środowisko, Elastyczność, Bezpieczeństwo i Ochrona oraz przyczyniając się do tworzenia zrównoważonego społeczeństwa.

Więcej informacji: https://bit.ly/Hitachi-And-GlobalLogic
Sławek

Chciałem wyrazić swoją opinie na temat worclawskiego zespołu kadr, hr Administration to najgorszy zespół, do którego może trafic pracownik. Podczas pierwszych dni pracy co jest widzę reguła, po 1 dniu szkolenia cały zespół idzie na 3 tyg zwolnienia lekarskiego albo wieczne home office, co wiąże się z praca całego zespołu na barkach jednej nowej nie wdrożonej osoby. Cała czarna robota zrzucana jest na nowych członków zespołu, nie mówiąc o niesprawiedliwym podziale obowiązków. Słaba atmosferę widza wszyscy pracownicy spoza działów i szczerze współczują....

@Sławek

Zespół HR w GlobalLogic ma się bardzo dobrze oraz szczególnie dba o morale pracowników. Jako aktualny Manager zachęcam do kontaktu z każdą osobą z teamu, który wyjątkowo ceni sobie pracę zespołową, etykę biznesu oraz równe traktowanie. Z pewnością mogę podkreślić, że jest to pełen energii zespół, dobrze nastawiony do wszystkich. Potwierdzają to także liczne wyróżnienia i przyznane nagrody, które pozytywnie wyróżniają nas na tle innych zespołów w GL :)

Ktos
@Sławek

Najgorszy to jest dział Administration, ale nie ze względu na dziewczyny, a ze względu na ich szefową. Istny dramat. Osoba niekompetentna, chaos, brak szacunku do człowieka. Czy to na tyle merytoryczna odpowiedź, by jej nie usunąć?

@Ktos

Bardzo nam przykro jeśli spotkała Cię niemiła sytuacja ze strony działu HR Administration. Nie chcielibyśmy, aby podobne zdarzenia miały miejsce w przyszłości dlatego bardzo prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: marketing-plhr@globallogic.com i opisanie zaistniałej sytuacji. Twój feedback pozwoli nam na weryfikację i ewentualne wprowadzenie odpowiednich procedur naprawczych.

odp.
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

A czemu nie mozemy tutaj ? przeciez piszac na podany adres nie przestawimy problemu szerszej publice a chyba o to chodzi zeby ludzie wiedzieli co jest nie tak, (usunięte przez administratora)

@odp.

W naszej organizacji funkcjonują odpowiednie ścieżki postępowania wobec podobnych zgłoszeń. Jednocześnie dbamy o prywatność osób, tak zgłaszających uwagi, jak i zatrudnionych w GlobalLogic. Dlatego zachęcamy do kontaktu w wiadomości e-mail, na bazie której będziemy mogli przyjrzeć się sprawie. Prosimy zrozumieć, że anonimowe komentarze w internecie nie mogą być dla nas podstawą do wszczynania jakichkolwiek postępowań.

Zapytanie
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Czy poza usunięciem czesci wiadomosci zostana podjete jakies kroki? ( macie czarno na bialym o kogo chodzi, ) skasowaliscie wypowiedz ktora nie wskazywala nikogo z imienia czy nazwiska i kasowanie nie pokazalo nic poza tym ze niewygodne tresci zostawiacie dla siebie i nic z nimi nie robicie.

@Zapytanie

Pragniemy raz jeszcze zwrócić uwagę, że anonimowe komentarze w internecie nie mogą być dla nas podstawą do wszczynania postępowań. Byli i obecni pracownicy mogą korzystać z adresu mailowego, by zgłaszać wszelkie sugestie, zastrzeżenia i problemy, które następnie są weryfikowane zgodnie z odpowiednimi ścieżkami postępowania. Zachęcamy do wysłania swoich uwag. Musimy również raz jeszcze przypomnieć, że wszelkie informacje, które mogą naruszać prywatność innych osób będą usuwane. Pozdrawiamy.

S
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Poważnie prace zespołowa ? XD etykę biznesu XD dobre żarty. Być może osoby w dziale się zmieniły, być może jest lepiej.. ale na moment pracy w firmie tak nie było. A konkretne przykłady zachowań zostały usunięte.

@S

Nieustannie usprawniamy pracę działów i analizujemy każdy otrzymany sygnał, także te publikowane na GoWork, by negatywne sytuacje w naszej organizacji nie miały miejsca. Wiemy, jak ważna jest atmosfera w pracy, dlatego robimy wszystko, by ta w GlobalLogic była jak najlepsza.

S

Wiec życzę powodzenia :)

Globallogic dlacZego usuwacie niepochlebne ale hak najbardziej prawdziwe opinie o pracy w państwa firmie ?

Pragniemy zapewnić, że nie usuwamy negatywnych komentarzy, co można sprawdzić, zapoznając się z treścią publikacji pozostawionych przez użytkowników na naszym profilu. Każda merytoryczna opinia jest dla nas ważna. Negatywne komentarze odczytujemy z uwagą i traktujemy jako powód do analizy sytuacji oraz wdrożenia odpowiednich działań w naszej organizacji. Usuwamy jedynie posty wulgarne lub pozwalające jednoznacznie zidentyfikować opisywane osoby, z uwagi na poufność danych. Zachęcamy do dzielenia się opiniami na GoWork, a także kierowaniu spostrzeżeń bezpośrednio do GlobalLogic. Jednocześnie bardzo prosimy o przestrzeganie zasad kultury wypowiedzi i poszanowanie prywatności innych osób.

PotencjalnyPracownik

Niestety rekrutacja aktualnie chyba jest przeprowadzana jak na taśmie produkcyjnej co widać po jakości. W dobrym smaku byłoby chociaż dać kandydatowi znać w jaki sposób zakończyła się rekrutacja. Choć mam świadomość że część techniczna nie wypadło to dobrze z mojej strony, to uważam że negatywa odpowiedź jest lepsza niż brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Minęło już sporo czasu od mojej rekrutacji więc serdecznie podziękuję już za wszelaki kontakt. Następne rozmowy zacznę od pytania czy tym razem otrzymam odpowiedź.

@PotencjalnyPracownik

Przepraszamy, że nie otrzymałeś informacji zwrotnej i dziękujemy za kontakt. Prześlij proszę w wiadomości e-mail na adres: opinie@globallogic.com swoje imię i nazwisko. Sprawdzimy Twoją rekrutację i dopilnujemy, aby odpowiednia osoba się z Tobą skontaktowała. Ważne jest dla nas, żeby każdy kandydat otrzymał odpowiedź zwrotną na temat procesu rekrutacyjnego, bez względu na to, czy jest ona pozytywna, czy negatywna.

PotencjalnyPracownik
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam, ale grubo po ponad miesiącu myślę że odpowiedź jest dla mnie jednoznaczna.

TK
@PotencjalnyPracownik

u mnie ta sama sytuacja, też brak kontaktu ze strony Global Logic od ponad miesiąca (i nie myślcie że napiszę do was maila, jak odpiszecie coś typu j/w "prosimy o kontakt, dział rekrutacji się skontaktuje"). U nich chyba to standard. Ponadto manager nie włączył kamery na rozmowie, co jest moim zdaniem nie profesjonalne. Rozmowa odbyła się w miłej atmosferze, no ale reszta mówi sama za siebie. Dobrze by było informować kandydatów o przebiegu rekrutacji, nawet jak nie jest ona pomyślna. Kandydaci z takiej rozmowy wyciągają wnioski i wiedzą nad czym ewentualnie popracować... Ale tej firmie chyba nie zależy na tym. Szkoda czasu...

@TK

Dziękujemy za informację. Badamy już wewnętrznie ten temat, by wyjaśnić przyczyny braku odpowiedzi na wybrane aplikacje w ostatnich tygodniach. Zależy nam na budowaniu jak najlepszych relacji z kandydatami i odpowiedzi stanowią naturalny element tego procesu, dlatego wszelkie odstępstwa od tej reguły są przez nas analizowane. Przepraszamy również za sytuację podczas rozmowy, o której Pan wspomina i prosimy o wyrozumiałość – włączone kamerki to standard w naszych zespołach. Być może w tej sytuacji manager nie mógł jej uruchomić. Niemniej przekażemy opinię, dziękujemy za wiadomość. Jeśli mimo wszystko chciałby Pan uzyskać zaległą odpowiedź, poprosimy o kontakt pod adresem opinie@globallogic.com i przesłanie nam swojego imienia i nazwiska.

N/A

Brak jakiejkolwiek informacji po rozmowie, sądząc po komentarzach, to standard w tej firmie.

@N/A

Dziękujemy za kontakt. Informację zwrotną wysyłamy do kandydatów w ciągu 2 tygodni po ostatnim spotkaniu. Jeśli ten czas już minął, prosimy podeślij swoje imię i nazwisko na adres opinie@globallogic.com, a my zweryfikujemy to z działem rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o GlobalLogic Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GlobalLogic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GlobalLogic Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobalLogic Poland Sp. z o.o.