GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Opinie o GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Jakub Zasób Zasobiński Nowy wpis

Negatywy: Firma ze skostniałymi układzikami. Klasyczne kółko wzajemnej adoracji, kolesiostwo oraz kumoterstwo. Kadra managerska a przede wszystkim dyrektorska, to w 80% programiści a w 20% kompletni dyletanci. Na domiar złego- często zdarzają się też role łączone. Jedyny pozytyw jest taki, że i tak nie mają tam nic do powiedzenia, bo o wszystkim decydują wesołe Rajesh'e. Inna jest sprawa, że depresjonośna Ticketoza z Rajesh'ami to też jest nie jest powód do żartów. Podwyżki i premie zamrożone od Putinowskiej inwazji na Krym. Poziom komunikacji firmy w związku z tą wrogą inflacyjną napaścią na budżet pracownika- nosi znamiona głębokiej inspiracji propagandą wyżej wspomnianego "arcymistrza" języka węża. Wspominając o gadach- instytucja managera liniowego jest alegorią basenu pełnego krwiożerczych korporacyjnych aligatorów- hojnie obdarzonych w długie paszcze do kłapania i krótkie rączki do roboty. Pozytywy: Często płacą na czas- mają na to 30 dni od wystawienia faktury. Płacą za ławkę- o ile na niej nie siedzisz. W innym wypadku to jest tylko biznes. Udało im się zatrudnić wielu wspaniałych i wyjątkowych ludzi, których sukcesywnie tracą- do zobaczenia w projektach ludziska! To był dla mnie zaszczyt!!! Podsumowanie: Świetna firma aby kpić sobie z rzetelnej roboty do samej emerytury- próg wejścia- być z "ekipy". Dobra firma do darmowej relokacji z Indii do Polski. Idealna firma dla Juniora aby zdobyć cenne doświadczenie. Wspaniała firma na easy third side job (usunięte przez administratora) I don't care.- tutaj bardzo polecam. Wielu wspaniałych ludzi oddało serce tej organizacji i teraz kurna nie mają serca...

Brak podwyżek od półtora roku, omijajcie firmę szerokim łukiem :D

Kokos
@Anonim

A to nie tak ze kadra kierownicza tylko dostaje?

nick carter Nowy wpis
@Kokos

też nie dostaje :P

głodny pracownik

nawet dopłaty do posiłków nam zabrali xD

@głodny pracownik

Cześć Drogi Pracowniku! Dofinansowanie nie zostało odebrane, a jedynie zmieniono model jego wykorzystania. Dostęp do wcześniej funkcjonującego modelu dofinansowania posiłów miała ograniczona ilość pracowników. Chcieliśmy, by benefit mógł być dostępny dla naszych pracowników na jak największą możliwą skalę, nie ograniczając go jedynie do tych, którzy pojawiają się w naszym biurze stacjonarnie, ale by mógł być też wykorzystywany przez osoby wykonujące w naszej firmie pracę hybrydowo, bądź zdalnie. Zdecydowaliśmy się zatem na umieszczenie dofinansowania w Kafeterii, dzięki czemu benefit jest dostępny teraz dla wszystkich. Tym rozwiązaniem pięciokrotnie powiększyliśmy zakres osób uprawnionych do korzystania z tego świadczenia i wierzymy, że jest to obecnie najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiamy!

GLPracownik Nowy wpis
@Pracodawca

@Pracodawca No to dodajmy jeszcze, że dofinansowanie wynosiło 230 zł (10 zł x 23) miesięcznie, a benefity zostały zwiększone z 70 do 110 zł na miesiąc. A gdzie pozostałe 120 zł się podziało? Także nie piszcie mi tutaj, że to jakieś rozszerzanie dostępu, czy wyrównanie szans, to zwykła oszczędność. Przy skandalicznie niskich zarobkach w GL, dofinansowanie posiłków było dla części pracowników być albo nie być. Jako wisienkę na torcie dodajmy też informację o podwyżce ceny za multisporta i fakt, że o obiecanej rok temu siłowni w biurze ani widu, ani słychu.

Pracownik Nowy wpis
@Pracodawca

Zamiana 200zł możliwego dofinansowania (co i tak nie jest dużą kwotą) na ochłapy ~30-40 pln z kafeterii, wymuszone koniecznością zwiększenia kwoty wpłacanej na ZFSS, jest jedynie oszczędnością dla organizacji. Tylko o to chodziło - ograniczenie kosztów. Przedstawianie tego jako polepszenie warunków jest obrażaniem pracowników. Stąd też brak konsultacji w tej sprawie. Firma jest w głębokim kryzysie, komunikaty są ze sobą sprzeczne, a pracownik piszący kod jest tutaj zwyczajnie najmniej ważnym elementem. Nie polecam, chyba, że lubicie być wyzyskiwani i pomiatani.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

EX SM

Firma w sposób otwarty gardzi pracownikami któych zatrudniła na B2B. Niezależnie od kompetencji i zaangażowania w przypadku utraty przez firmę klienta dowiadujesz się z dnia na dzień że nie ma już dla ciebie pracy i mówią pa pa. A wszystkie wcześniejsze rozmowy, deklaracje, wizje to były tylko takie tam gadki żebyś nie czuł się źle. Organizacja od początku 2023 jest w poważnym kryzysie i nie ma żadnego pomysłu wyjścia z niego. Radzę omijać tę organizację dużym łukiem.

Hrbp

Czy mogę prosić o opinię odnośnie stanowskia Hrbp w globallogic ? Słyszałam, że rekrutują na stanowisko we Wrocławiu ? Czy ktoś może podzielić się wiedza ?

@Hrbp

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie, ale obecnie nie prowadzimy rekrutacji na wspomniane stanowisko. Zachęcamy do odwiedzania zakładki „kariera” na naszej stronie www, gdzie regularnie aktualizujemy listę dostępnych ofert pracy: https://www.globallogic.com/pl/careers/. Tam też udostępniamy szczegółowe informacje o trwających procesach rekrutacyjnych. Pozdrawiamy serdecznie!

@Hrbp

Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć że stanowisko hrbp jest czymś co istnieje tylko na papierze i w systemie. Przez 2 lata pracy nigdy żadna z osób pełniącą taka funkcje nie zainteresowała się moja osobą. Miała ku temu kilka okazji. Zmiana profilu stanowiska, ławeczka przez brak projektu, chęć rozwoju, proszenie się o szkolenia. W systemie firmy na moim profilu dumnie prezentuje się osoba która ma kompletnie gdzieś mnie i wszystko co związane z moja osoba. Moja opinia nie jest odosobniona. Rozmawiałem o tym i wieloma pracownikami i żadna nie miła styczności z HRBP. Podsumowując jeśli chcesz nic nie robić to aplikuj a jeśli chcesz mieć dobry przykład i działać, omijaj z daleka Globallogic.

Mnie to wcale nie dziwi, kiedy na tym stanowisku jest osoba, która nie ma żadnych kompetencji do jej pełnienia a w firmie jest już stażowo długo i tak będzie tam siedzieć do końca chyba swojego życia, bo w każdej innej by ją zwolnili :))

Jak długo czekaliście na odzew z GlobalLogic Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ex pracownik

Jak jest dobrze, to jest dobrze. Ale przy rozstaniu "się nie znamy". Żadnego pożegnania, nic. Wiadomo, że jest kryzys. Wiadomo, że zwalniamy. Ale po prawie 3 latach współpracy miło byłoby usłyszeć choć głupie "dzięki, że byłeś". Offboarding nie istnieje, a niesmak pozostaje ;) a szkoda. A i jeśli chodzi o pensje i podwyżki i awanse to dramat bo od roku zero mimo obietnic. Niby podwyżki zamrożone, a niektórzy dostają i awanse i podwyżki. A inni zostają zwalniani. Nie polecam.

Pan Kleks
@Ex pracownik

Słyszałem, że ludzie spędzają czas na ławkach, co może sugerować, że obecnie firma przeżywa kryzys. Zauważam również, że dochodzi do zwolnień pracowników, co może być wynikiem reakcji na obecne wyzwania rynkowe lub konkurencję. To może tłumaczyć ciągłe publikowanie ogłoszeń o pracę, mimo trwających zwolnień (co stanowi element badawczy dotyczący rynku). Mimo że taka sytuacja może budzić niepokój, warto spojrzeć na nią z innej perspektywy. Kryzysy stanowią okazję do dokładnej analizy i zweryfikowania własnych celów zawodowych oraz lepszego zrozumienia dynamicznych zmian na rynku pracy. Należy pamiętać, że relacje w miejscu pracy oparte są często na strukturach systemowych, a pracodawca to jedynie jeden z elementów tego systemu. Emocjonalne zaangażowanie w relacje z pracodawcą może okazać się nietrwałe, ponieważ często opiera się ono na pozorach, a nie na prawdziwej więzi rodzinnej. Warto skupić się na własnym rozwoju zawodowym oraz elastyczności w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków na rynku pracy. Firmy typu wypożyczalnia inżynierów na projekty nie zawsze sprzyjają długoterminowym zobowiązaniom. Wystarczy spojrzeć na wiek pracowników w biurze i zastanowić się, jak długo firma faktycznie planuje zatrudniać pracowników czy z jakimi konkretnie pracownikami chce współpracować.

Potencjalny pracownik

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wyboru biura z którego chciałoby się pracować?

Cześć, Chciałbym poznać opinie na temat atmosfery i warunków pracy w dziale finansowym we Wrocławiu. Czy ktoś może podzielić się wrażeniami? Pzdr,

@Anonim

Dziękujemy za pytanie! Nasi koledzy i koleżanki są dla nas swego rodzaju inspiracją w zakresie kreowania zespołowej atmosfery pracy. Jeśli mielibyśmy pokrótce opisać, jak wygląda dział finansowy we Wrocławiu - napisalibyśmy, że łączy profesjonalizm i otwartość, które zachęcają do kontaktu. Sam dział opisał współpracę następująco: "Wspieramy otwartą komunikację, która ułatwia wymianę informacji, ale nie zapominamy też o szczypcie uśmiechu i humoru w codziennej pracy. Bardzo często łączy nas wspólna pasja, którą pielęgnujemy nie tylko w ramach obowiązków zawodowych, ale też po godzinach, spotykając się w ramach różnych inicjatyw. Wychodzimy z założenia, że sednem pracy zespołowej jest wzajemne zrozumienie i otwartość na różne osobowości i style bycia". Pozdrawiamy!

Pawel

Radze unikac tego miejsca na stanowisku junior project support specialist przez ponad rok zadnych podwyzek. Stanowisko bylo przedstawione jako takie ktore mialo wymagac znajomosc okreslonego jezyka natomiast nie mialo to miejsca. Mozna byloby zatrudnic malpe i pewnie tez by sobie dala rade. Juz nie wspomne o kolesiostwie. Jak ktos ma minimalny szacunek do siebie powinien szukac roboty gdzie indziej.

Total
@Pawel

Niestety w firmie od ponad roku zamrożone podwyżki dla wszystkich co przy szalejącej inflacji nie do pomyślenia. Do tego zamrożone wszystkie inne wydatki na szkolenia, konferencje ... nikt nie wyjaśnia dlaczego skoro na spotkaniach omfirma chwali się wzrostem i rekrutacjami. Ogólnie uciekać jak najdalej.

Łukasz

Totalnie nie polecam, (usunięte przez administratora) dostałem i zaakceptowałem ofertę współpracy, firma obiecała przygotować umowę w ciągu tygodnia, a tu dwa tygodnie bez żadnego znaku, brak odpowiedzi na maile i ostatecznie telefon że jednak mnie nie potrzebują i do podpisania umowy nie dojdzie...

@Łukasz

Dzień dobry, chcemy jak najszybciej zweryfikować opisywaną sytuację, by móc przekazać Panu wyjaśnienia. W celu ochrony Pana prywatności, poprosimy o wiadomość na adres: opinie@globallogic.com.

Łukasz
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Wyjaśnienia już otrzymałem telefonicznie, tu się dziele swoim doświadczeniem ku przestrodze innym kandydatom.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Project Manager. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Witso

Dzień dobry, Zastanawiam się nad st. podyplomowymi OPROGRAMOWANIE W AUTOMOTIVE DLA WSPÓŁCZESNEJ MOBILNOŚCI - CYFRYZACJA W AUTOMOTIVE, których są Państwo partnerem. Będzie to o bardziej pod programistów stworzone czy kierowników projektów? Czy materiał nauczony w trakcie tych studiów będzie przydatny do pracy u Was i czy będą po tych studiach rekrutacje do Was z grona absolwentów ? Pozdrawiam

@Witso

Cześć! Serdecznie dziękujemy za zapytanie. Studia podyplomowe "OPROGRAMOWANIE W AUTOMOTIVE DLA WSPÓŁCZESNEJ MOBILNOŚCI - CYFRYZACJA W AUTOMOTIVE" skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych wejściem na różne role w branży Automotive, jednak z naciskiem na role techniczne, nie zarządcze. Część zajęć będzie mieć charakter wprowadzający do zagadnień mobilności oraz wyzwań, jakie stoją przed tą branżą w najbliższych latach. Program przedmiotów prowadzonych w oparciu o tzw. V-Model przez ekspertów z GlobalLogic, skupiać będzie się na praktycznych elementach pracy z kodem, embedded hardware, wymaganiami oraz testami oprogramowania. Ćwiczenia i laboratoria towarzyszące wykładom będą miały za zadanie wprowadzić studentów we wszystkie te obszary i zachęcić do pogłębionej pracy własnej. Pod tym względem studia będą przydatne w ubieganiu się o pracę w charakterze programisty lub testera Automotive. Nie przewidujemy na ten moment dodatkowych kryteriów ani testów kwalifikacyjnych dla kandydatów na studia, wejściowy poziom zajęć będzie więc skierowany do studentów, którzy dysponują wiedzą z tej dziedziny zdobytą podczas studiów inżynierskich lub magisterskich lub nie mieli do tej pory do czynienia z kodem. Zapraszamy do rejestracji i sprawdzenia szczegółów: https://bit.ly/postgraduate_studies_GL Pozdrawiamy!

Witso
@Witso

W automotive Vector zdominował rynek i warto znać Tresosa, DaVinci Configuratora&Developera. Tak podpowiada mi znajomy. Czy będą te narzędzia używane podczas studiów? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz. @Pracodawca

@Witso

Dziękujemy za to pytanie! Program studiów przewiduje między innymi zajęcia z obszaru architektury opartej o standard AUTOSAR. Omówione zostaną główne warstwy, zwłaszcza AUTOSAR Classic oraz narzędzia, w tym także rozwiązania firm EB oraz Vector. Choć praca na samych narzędziach nie jest przewidywana, studenci będą mieć możliwość zdobycia praktycznej wiedzy o tym, jak projektować funkcjonalności bazujące na architekturze AUTOSAR. W ramach ćwiczeń stworzymy komponenty oprogramowania oraz komunikację zgodną z tym standardem. Po dodatkowe informacje odsyłamy na stronę studiów: https://www.globallogic.com/pl/studia-podyplomowe-oprogramowanie-w-automotive-dla-wspolczesnej-mobilnosci-cyfryzacja-w-automotive/

R

Przechodziłem rekrutację do oddziału w Gdańsku i osobiście byłem zadowolony z tego, jak przebiegła. Ludzie w oddziale bardzo w porządku.

Zażenowany

Pierwsza rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze, po kilku dniach termin na drugi etap. Aplikowałem na stanowisko regular Software Engineera. Niestety osoba prowadząca rekrutację techniczną nie była zbytnio zainteresowana rozmową, zdarzyło się, że kilka razy przerwała mi w ciągu odpowiadania na pytanie lub klikała coś w telefonie. Ogólnie rozmowa techniczna była dosyć prosta (SOLID, design patterns etc.) - co nie stanowiło dla mnie większego problemu i spokojnie mogę powiedzieć, że na zdecydowaną większość pytań odpowiedziałem dobrze, nawet na dodatkowe pytania zgłębiające temat. Czas mijał, a feedbacku brak, choć obiecano, że będzie w ciągu kilku dni. Po wysłaniu wiadomości do rekruterki ta po ok. 3 godzinach odpisała mi, że niestety nie spełniam wymagań na dane stanowisko i co ciekawe w powodach odrzucenia kandydatury były wymienione niektóre zagadnienia techniczne na które dałem szczegółowe odpowiedzi, a sam prowadzący nie miał do tego żadnych zastrzeżeń. Będąc szczerym to sam nie wiem, czy wymyślili powód na szybko, żeby mieć mnie z głowy, czy może faktycznie trzeba u nich na pytania odpowiadać "książkowo", co jeśli jest prawdą to jest po prostu żenujące.

Wyrolowany

Brak odezwie po rozmowie rekrutacyjnej. A dopytywałem czy dadzą znać nawet o braku przyjęcia... "Oczywiście my zawsze dajemy znać".

Anonimowa wyrolowana
@Wyrolowany

To najwidoczniej regularna praktyka w tej firmie. Po udziale w dwóch etapach rekrutacji, otrzymaniu tych samych zapewnień i mailowej prośbie o feedback po miesiącu od rozmowy z managerem, również nie otrzymalam odpowiedzi. Od tego czasu minął prawie rok, więc już od dawna nie liczę na informację zwrotną:)

X man
@Anonimowa wyrolowana

To jest tzw taktyka ghostingu. Mają na to stanowisko już kogoś, tylko nie są pewni czy podpisze finalnie umowę i się stawi,... lub też zbierają informację o kandydatach i nie wiedzę kiedy tak naprawdę ruszy projekt. Firma stosuje praktyki typu zatrudnianie przez rekomendacje, więc mogli wciągnąć kogoś w ostatniej chwili w skróconym procesie.

@Wyrolowany

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za udział w naszym procesie rekrutacyjnym i podzielenie się tą informacją. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy, napisz do nas o szczegółach swojej rekrutacji na adres opinie@globallogic.com. Zadbamy o to, byś jak najszybciej otrzymał obiecany feedback. Pozdrawiamy!

@X man

Dzień dobry, jeśli nie otrzymaliście feedbacku na temat swojej rekrutacji, serdecznie za to przepraszamy. Również, prosimy o napisanie do nas o szczegółach na adres opinie@globallogic.com, sprawdzimy to i odezwiemy się do Was!

Potencjalny kandydat

Chciałbym się przebranżowić i mając doświadczanie z elektroniką i kilkoma narzędziami używanymi na co dzień (jak zapewnia mnie rekruter), nie mając jednak strikte doświadczenia komercyjnego jako tester oprogramowania czy developer, waham się czy sensowne jest aplikowanie do tej firmy, stąd kilka pytań: - Czy w projektach jest czas i możliwość żeby wdrażać nowego? - Jak wyglądają okresy wdrożeniowe ile trwają i czy w ogóle jest coś takiego? - Jak wygląda przydzielanie do projektów? Jest się przydzielanym zgodnie ze swoim doświadczeniem, czy liczy się jednak sztuka? - Jak wygląda czas pomiędzy projektami? Można sobie wybrać ewentualnie kolejny projekt? Czy projekty trwają długo? - Czy zarobki są realne w stosunku do rynkowych realiów?

@Potencjalny kandydat

Dzień dobry, odpowiadając na poszczególne pytania: "Chciałbym się przebranżowić i mając doświadczenie z elektroniką i kilkoma narzędziami używanymi na co dzień (jak zapewnia mnie rekruter), nie mając jednak strikte doświadczenia komercyjnego jako tester oprogramowania czy developer, waham się czy sensowne jest aplikowanie do tej firmy, stąd kilka pytań: - Czy w projektach jest czas i możliwość żeby wdrażać nowego?" Nowi pracownicy są wdrażani do projektów przez wyznaczonych opiekunów, tzw. „buddych”, a więc osoby, które mają pomóc im z zapoznaniem się z wszelkimi aspektami projektu oraz zapewnić odpowiednie zrozumienie tematyki. Czas wdrożenia jest różny w zależności od roli nowej osoby i stopnia skomplikowania zadań. Każdy nowy pracownik przechodzi przez cykl szkoleń wdrażających, by lepiej zrozumieć strukturę naszej organizacji, wewnętrzne procesy i procedury. Każda nowozatrudniona osoba ma również przełożonego liniowego (Line Manager), który jest odpowiedzialny za budowanie jej ścieżki rozwoju technicznego, a więc szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, motywacje czy szkolenia miękkie. "Jak wyglądają okresy wdrożeniowe ile trwają i czy w ogóle jest coś takiego?" Tak, każdy pracownik ma okres wdrożeniowy, którego czas zależy od konkretnego projektu czy klienta. W tym czasie poznaje założenia projektu, zespół i całą organizację. "Jak wygląda przydzielanie do projektów? Jest się przydzielanym zgodnie ze swoim doświadczeniem, czy liczy się jednak sztuka?" Głównym czynnikiem decyzyjnym jest ekspertyza domenowa oraz zgodność z zakresem kompetencji, jaki jest potrzebny do realizacji danego projektu. Dodatkowo brane pod uwagę jest doświadczenie w pracy zespołowej oraz kompetencje komunikacyjne. Ten ostatni aspekt jest szczególnie istotny w projektach realizowanych w zespołach międzynarodowych, w których wymiana informacji przebiega w języku obcym. "Jak wygląda czas pomiędzy projektami? Można sobie wybrać ewentualnie kolejny projekt? Czy projekty trwają długo?" Zakres oraz tematyka projektów realizowanych w GlobalLogic jest bardzo różna. Mamy projekty realizowane przez małe zespoły w kilkutygodniowym reżimie czasowym oraz takie, gdzie praca jest rozciągnięta na kilka miesięcy lub nawet lat. Istnieje możliwość migracji pomiędzy projektami w zaplanowany oraz ustalony sposób. Na etapie przypisania do nowego projektu bierzemy pod uwagę preferencje techniczne i technologiczne inżynierów, by zapewnić najlepsze możliwe dopasowanie po obu stronach. "Czy zarobki są realne w stosunku do rynkowych realiów?" Tak, oferowane zarobki są skorelowane z trendami rynkowymi oraz kompetencjami kandydatów.

nowy pracownik

Witam , jaka lista benefitow pracy w GlobalLogic? czy jest coś takiego jak premia roczna albo inne dodatki?

Wojciech
@nowy pracownik

Czekaj, jesteś pracownikiem i nie pytałeś o takie rzeczy na rozmowie?

Hani
@nowy pracownik

Nie ma premii. Jest dodatek na święta (kilkaset złotych). Podwyżki ustalane indywidualnie, tj. nie ma firmowych podwyżek dla wszystkich.

@Hani

Dziękujemy za komentarz. Chcielibyśmy sprostować i wyjaśnić, że stosujemy u nas weryfikację wynagrodzeń pracowników co kwartał. Decyzję podejmują managerowie, zgodnie z budżetem, również biorąc pod uwagę indywidualny wkład pracy każdego z pracowników i jego staż. Aktywnie monitorujemy wynagrodzenia i weryfikujemy oferowane przez nas „widełki płacowe” co sześć miesięcy. Dodatkowo w ramach każdego projektu realizowanego w GlobalLogic mogą być przyznawane premie za kontrybucję i indywidualne wyniki. Spora grupa naszych pracowników otrzymuje także wynagrodzenie bonusowe co kwartał w zależności od zrealizowanych celów.

Irena
@Hani

na kazde swieta ten dodatek czy tylko na te grudniowe? kazdy ma tyle samo ? mozesz zdradzic te pare stowek to ile, 500 czy 800? bo to roznica spora dla kazdego i na pewno zachecajaca informacja przy przyszlych rekrutacjach, przynajmniej dla mnie

Hani
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Niestety to nieprawda. Na rozmowie 1:1 z managerem wielokrotnie miałem powiedziane, że firma nie daje podwyżek w związku czy to sytuacją gospodarczą czy zmianami płac na rynku IT oraz że każda podwyżka ustalana jest indywidualnie. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

@Hani

Informacje, które podaliśmy są prawdziwe i możliwe do zweryfikowania. Zależy nam na budowaniu zaangażowanych zespołów, a monitoring i odpowiednia polityka płacowa jest w tym wypadku niezbędna. Niemniej, dziękujemy za Twój komentarz i pozdrawiamy. Jeżeli masz wątpliwości co do naszych procedur - zwróć się proszę z pytaniem do działu HR. Z pewnością pomożemy. Jacek Skowroński Head of HR - Central Eastern Europe

xo
@GlobalLogic Poland Sp. z o.o.

Ja również od mojego managera od blisko roku słyszę, że podwyżek nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Czy w takim razie mogę wewnątrz firmy wnioskować o rozmowę z moim managerem oraz z działem HR na raz? Może jest to kwestia niewiedzy przełożonego, że podwyżki możliwe są co kwartał :)

X
@xo

Prawda, pensji rynkowych nie ma chyba ze w głównej siedzibie bo inne to przecież inne województwo ( kpina, kpina i jeszcze raz kpina). Podwyżki są wstrzymane albo dawane w wybranych projektach głównie dla osób nietechnicznych za klepanie się po plecach.

Florian

Czy ta firma to jest tylko biuro podwykonawca, coś jak usługi inżynieryjne? gdzie inżynierowie muszą się ujadać z wieloma szefami nad sobą? Czy to jest organizacja typu matrix? Jak jest u was rozliczany czas pracy (karta magnetyczna?, czy tylko tabela excel i jakieś notatki?) Jak długie zdarzają się wam przestoje w projektach? jak pracodawca radzi sobie w takich sytuacjach?

@Florian

Dzień dobry i dziękujemy za to pytanie. Nasze zespoły pracują w czytelnej, wpływającej na komfort pracy strukturze. Każdy pracownik ma przełożonego liniowego, który udziela mu wszelkich niezbędnych informacji. Niektóre projekty posiadają również, z racji swojego charakteru, kierownika projektu – czasami obie te funkcje pełni jedna i ta sama osoba. Pracownicy rejestrują swoją pracę w systemie ERP. A jeśli chodzi o przestoje, to w GlobalLogic szczególnie dbamy o zachowanie ciągłości projektowej, a gdy mimo to zdarzą się przestoje, to pracownicy mogą liczyć na udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki którym mogą podnieść swoje kwalifikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o GlobalLogic Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GlobalLogic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobalLogic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GlobalLogic Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobalLogic Poland Sp. z o.o.