Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

Jeleń

I koledzy znów się zwalniają z kikunastoletnim stażem matko coraz wiele Ukraińców którzy nic nie rozumia i nie mówią po polsku naucz coś takiego nie szanuje ie polskiego pracownika i się zwalniają przypomina mi się sytuacja z przed miesiąca z dziwlewczyna co postawiła się G. Bo byłem świadkiem jego zachowania tydzień i zwolniona a z tego co wiem w ciągu Mc nauczyła się maszyny ustawiać i resztę szkoda że zwalniają i że ludzie się zwalniają ja też się zwolnienie mam dość tyrani wczoraj znów dajecie się na pracownika tragedia

AR
@Jeleń

Gro.... zrobił się tak mocny w stosunku do Kobiet?

@Jeleń

Wypominasz że nie umią gadać po polsku, a TY nie umiesz pisać po polsku. Ciężko to rozszyfrować

@Jeleń

Odchodzą i odchodzić będą. W firmie nie zmienia sie ku lepszemu tylko odwrotnie sam zwolnilem sie juz kilkanaście miesięcy temu po przepracowaniu kilkunastu lat. Na dzień dzisiejszy nie żałuję ze odszedlem bo trafiłem lepiej. Także nie bać się i składać wypowiedzenia na rynku pracy jest mnóstwo lepszej pracy. Jak sie przyjmowałem do Rosinskiego x lat temu to firma była konkurencyjna pod wzgledem zarobków i zeny pracowac musiałeś miec kogos znajomego w firmie bo inaczej sie nie dostałeś. Dziś jest jedma z najgorszych firm w bielsku i okolicy zarbki porownywalne do zarobków na kasie w supermarkecie a chyba na produkcji ji powinno sie zarabiabc więcej

Frezer44
@AR

Zrobił się (usunięte przez administratora) zresztą od samego początku taki był zwykły (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@AR

Pan GRO... jest wybitnym majstrem i ikoną tego zakładu a pani o której mowa do niczego się nie nadawała,nawet sprzątać po sobie czy liczyć za pomocą kalkulatora w telefonie.Nie nauczyła się po miesiącu żadnych ustawień jak pisze.

zaciekawiony
@Gość

intrygują mnie tacy ludzie jak ty Gościu. Kilkanaście miesięcy temu zwolniłeś się, jesteś zadowolony i cieszysz się w końcu wolnością i życiem i tracisz czas na wchodzenie na tą stronę i komentowanie sytuacji w dawno zapomnianej firmie? Brakuje mi tu trochę logiki. Chyba że masz taki charakter wiecznie sflustrowany i tylko się zastanawiasz komu dołożyć (nie chciałbym być twoim sąsiadem)

@zaciekawiony

A mnie intryguja ludzie którzy nic nie robia w kierunku żeby było im lepiej tylko narzekają na forum. Pisaniem na forum niczego nie zdziałają bo i tak lepiej w firmie nie będzie. Komu jest az tak zle to niech się zwolni.

Typ rosinski
@Grzegorz

Widać że Pan Gro... Się broni bo ostatni email że nie ma ludzi do pracy akurat u niego sam o sobie świadczy .. Naprawdę jest wybitny brawo dla niego brawo o liczeniu to była ściema bo rzuciła go karta jak darł ryj po niej zresztą nie ważne tera będzie pewnie grzeczny bo nie ma mu kto Pyskowac ha ha ha

Djeidhxu
@Grzegorz

Pan Gro jest wybitnym pajacem???? a nie ikona ikona to możesz być ty za to że lizesz (usunięte przez administratora) Pochwal się że go bronisz może zostaniesz ustawiacz em albo PO

@Djeidhxu

a co na to kierownicy i dyrektorzy jeżeli Pan Gro... ubliża pracownikom? nikt się nie skarży, nikt mu świni nie podłoży, nikt mu nie napluje do kanapki? ma kolegów czy jest samotnym (usunięte przez administratora)

nostradamus
@zaciekawiony

młody jesteś to się dziwisz sfrustrowany, a nie sflustrowany ( czytać, czytać i jeszcze raz czytać )

Planista
@ja

Ty umiesz pisać po Polsku -UMIĄ mistrzostwo świata ????. Nie ma czegoś takiego. Jest UMIEJĄ.

Albert
@Gość

Spoko, tylko podaj mi tą firme, gdzie pracujesz od razu się zwalniam z tego zakładu. Bo tu nawet na taką prostą rzecz jak karta multisportu nie można liczyc, nie wspominając o wczasach pod gruszą, które są śmieszne. A reszta co do pracy to według uznania jedni narzekają, drudzy sobie chwalą. Robota jak każda inna, ale niestety trzeba sobie powiedzieć że gdzie nie robi się na produkcji wszędzie jest wykańczalnia ludzi... Pozdro :D

@Albert

Patrzysz na ogloszenia idziesz na rozmowę na której podają ci jakie są przywileje dla pracowników np. Karta multisport, wysokość wczasów pod grusza dofinansowanie dla dziecka na kolonie i inne roboty jest dużo wystarczy wybrac odpowiednią a ja nie będę podawał gdzie pracuje bo nie będę robil darmowej reklamy a podejrzewam ze bedziesz mial wszędzie lepiej niz tutaj

batman

Andrzej R . błagam Cię przejrzyj na oczy . Wywal te 3 osoby z z firmy a firma odzyska dawną renomę .

@batman

W firmie już nigdy nie będzie tak jak kiedyś ludzi nie wywali z firmy bo kto bedzie mu kasę zabierał ludziom. A pozatym sam (usunięte przez administratora) tez sie zmienił

Albert
@batman

(usunięte przez administratora) nie widzi chyba tego co się dzieje w tej firmie, a jedynie co się da zauważyć w tej firmie to jeden wielki nepotyzm w biurach. Tam są obstawienie ludzi od siebie, jeden od drugiego. Więc jak tam ma panować obiektywna dyskusja jak każdy każdemu się podkłada.. :D

batman

wywalić z zarządu dwie osoby + szef prod i firma do uratowania

Chciałem wszystkim podziękować za współpracę. 3majcie się

Neo

Co z makaronami?

Pomocnik operatora

I kolejny nas opuszcza jak fak dalej pójdzie to firma pojdzie na dno i ciekawe gdzie bede pracował jak nic nie umiem i tylko tu mnie chcą.

Neo
@Pomocnik operatora

Oni cie nie chcą. Poprostu na rynku pracy(usunięte przez administratora) się skończyli ;)

@Neo

Nie skończyli sie tylko w innych firmach mają lepiej i lepsze pieniądze i lepsze traktowanie ludzi a nie powiedzenie dobrze segreguj smieci to dostaniecie podwyżki wczesniej mielismy suszyc szmaty i jakos podwyzki nikt nie zobaczyl a w normalnych firmach zarobki podnoszone sa wraz z inflacja na rynku tylko nie tu a "Pomocnik operatora" jak nic nie potrafi to pewnie zostanie PO szefa produkcji

Ex pracownik
@Anonim

Zmieniłem pracę, 8h bez nadgodziny 3500. Robota lekka i przyjemna(po za wchodzeniem na 25 metrów z materiałem) polecam zmienić pracę niż praca zmieni was w zoombie

Lepsza praca
@Ex pracownik

Też stąd odszedłem i to była najlepsza decyzja w zyciu zarobki większe praca lzejsza nikt sie po tobie nie wydziera same plusy takze kolega dobrze napisał zmień pracę zanim będzie za późno

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Pochwalcie się podwyżkami ????

Robol

+60 taki zastrzyk gotówki że nie wiem na co to wydać...

Ciapaty
@Robol

+60 ale jako kto? Pracownik, ustawiacz czy majster?

Robol
@Ciapaty

Nostradamus

Ja dostałem o 70 zl mniej niz w poprzednim miesiącu a nie miałem zadnego kj itp.

Produkcja

350zl;)

Zdrapka
@Produkcja

To jest totolotek zalezy ile zdrapiesz

Bggfgg

Spoko, dziś przyszedł drugi przelew

Nauczyciele strajkują, górnicy strajkują. A Wy co? Dalej weekendy ołówkami wpisujecie?? Ile Wam dali?? 200zł za sobotę i niedzielę?? Według przepisów powinno być x2..... Wstydźcie się!!

@Andrzej

Tak weekendy wpisują ołówkiem bo inaczej nie można. Łysy powiedział że po likwidacji czterobrygadowki ludzie będą się bić o to żeby przyjść w weekend do pracy i rzeczywiście osiągnął swój cel teraz ludzie pracują po 30 dni w miesiącu i Góra jest zadowolona ze znowu wykiwali ludzi a ludzie jak jelenie. Osobiście po likwidacji czterobrygadowki nie byłem w żaden weekend w pracy bo nie po to nasi dziadkowie walczyli o wolne soboty żebyśmy teraz pracowali nawet w niedzielę ja sobie szanuje czas wolny bo dla rodziny też trzeba mieć czas i wcale się nie zdziwie jak tata (pracownik) wróci do domu a dziecko do mamy "patrz mamo wujek przyjechał" bo robi przez 30 dni w msc tyle w temacie

@Wolne weekendy

Pewnie teraz się odezwie jakiś madrala i napisze ze ma kredyt rodzinę na utrzymaniu itd. Nie pokaże kto nie ma kredytu czy rodziny na utrzymaniu. A jeśli się ma i tu zarobki są za małe to trzeba zmienić pracę gdzie płacą lepiej i mieć też czas wolny a nie pracować po 30dni w msc i nie mieć wolnego dla rodziny dziecka itp.

@Wolne weekendy

Pewnie odezwał się jakiś madrala kawaler albo ten bez kredytów. Szkoda że nie walczysz tak o podwyżki za normalny wymiar pracy, a nie czepiasz się tych co robią weekendy. Chcesz pracować przychodzisz, nie chcesz nie przychodzisz. Btw pracujemy po 8h, czas dla dziecka zawsze znajdziesz nawet jak pracujesz weekendy.

Noś
@pracownik

Ady Krzysztof powiedział żeby się starać bo podwyżki będą... 50zł netto :) :) Może zachęcą nowych by przerobili chociaż tydzień nim zrezygnują.

@pracownik

Zacznijmy od tego że mam i rodzinę i kredyty. Ile robisz w tej firmie?? Jeśli dłużej niż miesiąc to sądzę że też masz rodzinę i kredyt bo taki co nie ma robi max 1 miesiąc żeby zarobić na nowego Xboxa. Pozatym jak by ci zależało żeby zarobić więcej to byś zmienił pracę jak to już niejeden zrobił a nie przychodził i tracił czas który można spędzić z rodziną no chyba że twoje dziecko już do ciebie mówi Wujek. Rusz trochę głową jak można sobie życie ułatwić a nie się podlizywac żeby znowu wzięli mnie na weekend oni o to walczyli żeby pracownicy się prosili tak jak ty to robisz i może jeszcze po niedzielnej nocce czekasz na kierownika żeby zapisać się na kolejny weekend hahahha

Jarosław górą
@Andrzej

Lepiej kupić sobie krowę i dostawać 500plus no i swiniaka to będzie dodatkowe 100 plus co w sumie daje 600 plus potem sprzedasz mleko i mięso że świni i wyjdziesz na tym lepiej niż pracując w weekend

Влад

Зарплаты маленькие, иногда даже не доплачивают, отношения к украинцам как к рабам, никакого уважения, в любой момент могут уволить

@Влад

Tłumacz google: Wynagrodzenia są niewielkie, czasem nie płacą dodatkowo, stosunek do Ukraińców jako niewolników, bez szacunku, może być zwolniony w każdej chwili

Operator
@Влад

Piszesz kolego jakieś bzdury. W Polsce trzeba tyrać a nie zgarnąć kasę za to że po prostu jesteś. Dostajecie Mieszkania, dodatki na bilety i wypłatę jak wszyscy więc nie narzekajcie.

@Operator

Zapomniałeś dodać że my mamy więcej, i trudniejsze maszyny "ukraińca tam nie dam, bo sobie nie da rady"...

XXX
@ja

To pewnie pisze ten co go zwolnili bo całą zmiane pakował buble a potem schował palete w tunelach na bbm.

operator
@XXX

Pytanie retoryczne. Czy jest różnica pomiędzy kimś kto przyjechał na zarobek a pracownikiem który żyje i ma tu rodzinę, jest przez lata związany z firmą oraz miastem lub okolicą????

operator
@operator

Pewno że jest ale nie dla góry.

brawo Operator krótko i dosadnie

Misiek
@nostrodamus

a jest różnica pomiędzy Polakiem a Anglikiem na wyspach na tych samych stanowiskach? kto był niech napisze

@Misiek

Poles are treated worse.

@Misiek

Polacy są traktowani gorzej niż anglicy ale i tak są zadowoleni a w tej firmie Ukrainiec jest traktowany lepiej niż Polak a i tak narzeka więc odpowiedzcie sobie sami czy firma jest godna polecenia??

@Влад

Jeśli Wy zarabiacie mało to nikt Was tutaj nie trzyma ! My za Tą marną kwotę musimy utrzymać rodzine! Płacić rachunki ... Nie dość ze dostajecie możliwość pracy to jeszcze stawiacie warunki! Już wam się wgl poprzewracało w (usunięte przez administratora) od tego dobrego!!

I wy się dziwicie, że tutaj nikt nie chce robić?? Że młodzi ino telefony?? Że 2 maszyny to dość?? Za 2250 na początek....

Ustawiacz
@Andrzej

A jak juz sie przyzwyczaisz do takiej kwoty to po 10 latach pracy dostaniesz tyle samo w tej firmie nie płacą za staż

ale za to "rodzinna" atmosfera

Sasza

2250 czy 2550?

@nostrodamus

Wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną bo przecież dzięki naszej pracy zwiększa się ilość dudków na koncie taty

Frezer cnc

Witam czy ktos sie orientuje ile mozma zarobić na narzędziowni jako frezer cnc?? Zasatanawiam sie czy warto aplikować interesuje mnie kwota od 5000 netto w zwyz czy tyle idzie zarobić?? Doświadczenie w obrobce skrawamiem 16 lat na frezarkach cnc progrmy pisze od zera. Dzieki za odpowiedzi

Janko
@Frezer cnc

może warto byłoby zadzwonić i porozmawiać a nie prowadzić otrwartej polemiki (która może być wątpliwa i niewiarygodna)?

@Janko

Poprzez tel uslyszalem ze jest to podstawa plus premia wiec stad moje pytanie tutaj

Ge9e6v
@Frezer cnc

Masz najniższa krajowa plus premie ale jeśli nie chcesz zwariować szukaj innej firmy tu sama patologia jeszcze cię nie poszanuja i bęcki i tylko żeby człowieka upokorzyc

Ktoś
@Frezer cnc

Nie ma szans na takie zarobki, nie aplikuj. Jak bez sobót dostaniesz 3k netto na start z takim doświadczeniem to będzie dobrze...

Dario
@Ktoś

Ktosiu - pisz o narzędziowni a nie produkcji

@Ktoś

Chyba sobie żartujesz 3 k na cnc?? Chyba jako operator wymieniajacy detale bez programowania i przestawiania maszyn. No i pomiarów detali dokonuje kontrola jakości hhaha śmieszne ze az tak sie upokorzaja. Dzieki za odpowiedzi juz znalazlem prace za wieksze pieniadze niz pisałem

B
@Frezer cnc

No i jednego mądrali mniej...

@B

Kolego trza bylo sie uczyć a nie w szkołę rzucać kamieniami to bys nie płakał ze zarabiasz marne 3k na msc tylko troche wiecej jak bys cos potrafił to bys sie cenił a nie robił za psie pieniądze ale skoro tobie takie ochlapy wystarczaja to ok ja mam rodzine na utrzymaniu kredyt do spacenia a zyc też trzeba a nie wegetowac bo za 3 k pozostaje tylko wegetacja i i liczyc grosz do grosza zeby wystarczyło do 10 nastepnego msc ale skoro tobie takie zycie odpowiada to spoko dawaj sie wykorzustywac dalej a daleko zajdziesz. Dzieki takim jak ty właścicielowi rośnie hajs na koncie. Powodzenia

@Frezer cnc

ooo... frezer cnc Wiadomości się naoglądał:)

B
@Frezer cnc

Nie wiesz jakie mam wykształcenie i ile zarabiam, więc nie wróż. Nikt Cię nie zmusza pracować za marne 3k, 4k czy więcej. Niektórzy pracują za najniższą krajową, tym to musisz cisnąć... (pewnie w Twojej rodzinie i wśród znajomych też się ktoś znajdzie). Tak na marginesie Ty też zarabiasz na pracodawcę i też mu "rośnie hajs na koncie". Pozdrawiam i życzę dużo kkkkk na koncie :)

Jojo
@Dario

Na produkcji to 2600 no chyba ze sie rozchorujesz choc na 1 dzien. To wtedy 2100 :)

@B

Praca jest różna i roznie płatna tutaj rozmawiamy o konkretnej jako operator obrabiarki skrawajacej cnc wraz z pisaniem programów, przezbrajaniem maszyny doborem narzędzi itp. Dostajesz maszyne rysunek materiały i narzędzia i masz wykonac taki detal jak na rysunku. Wiec takiej robott nie wykonuje sie za 3k na produkcji w tak duzej firmie wiec nie myl pojęć bo jak ktos tylko wymiemia detale i nacika start aaszyna sama obrabia bo ktos napisze program ustawi maszyme to mozna robic za 3k ale nie w innym przypadku pozdrawiam

Wróżbitamaciej
@Jojo

Faceci 2600 Kobiety 2400.... Żenuła

Leon
@Wróżbitamaciej

A za co chcesz więcej? "Swięty" 8 godzin palcem w tył i przód jeździ polerując element. Na piłach byle się ukryć za regałem by nikt nie widział. O tokarzach nie wspominając....

Oj tam
@Jojo

Przez dwa miesiące 2100. Taka nowa zasada.

Kryska

Przyjdzie kryska na matyska... Na jednego już przyszła

Były
@Kryska

A Którego?

HooD
@Były

Na tego 3 promilowego :p

Kiedyś
@HooD

To fakt ???? trochę tego w sobie miał. Ale nic złego o nim powiedzieć nie mogę. Pozdrawiam WW.

Tomi

Ktory taki . ?

@Tomi

RODO obowiązuje

Siema

Jeśli A. Dalej będzie tak biegał i kombinował na narzedziowni to kolejne 6 osób mu odejdzie. Chyba chce zrobić miejsce dla następnych "specjalistów" z ukrainy...

@Siema

Spokojnie przecież Ukraińców jesc dosc i oni utrzymają zakład

@Siema

raczej z Bangladeszu

Operator

Zadowoleni z bonów bo ja nie wyszlo mi 50 zl więcej niz w poprzednim miesiącu

u mnie ok bony

SteveJobs

jeśli chcesz aby wszyscy byli szczęśliwi, przestań zarządzać ludźmi! zacznij sprzedawać lody

Otak
@SteveJobs

polecam zapoznać się z biografią Jobsa bo był większym ch%^$m niż szef produkcji

S+h
@SteveJobs

Chyba robić lody

Świnka morska

Czas na wymianę trocin w akwarium

Praca w tym zakładzie to istny cyrk, wszystko się sypie... Na produkcji nie wiadomo gdzie ręce wysadzić , Rozpie**** totalny...

Irekchis7955

Sypie się sypie przy okazji pozdrawiam mojego serdeczne go obrabiacza (usunięte przez administratora) Jesteś tak szczęśliwy że twoje donosicielstwo i kłamstwa docierają do B. Ze Az ci się ta zdrpka zdrap uje ???? nie podawaj później ręki kolega skoro donosisz

Xxx
@Irekchis7955

Kierownik hali potrafi sobie ustawić ludzi i wybiera tylko naljepszych wlasnie takich.........

CiepłyLech
@Xxx

Z kim przystajesz, takim się stajesz - trzeba brać przykład z kierownika hali.

Roman Giertych
@CiepłyLech

I z ustawiacza z nowej hali zdrapki ha ha ha ha ha

AS wywiadu
@Roman Giertych

Zdrapek to jest gość :)

Fhi
@CiepłyLech

Tylko ze ryba gnije od głowy. Wiec uważaj bo głowa juz gnije.

Hffjugb

Pamietacie czasy jak szef produkcji robił na brykach i beczal bo ja doskonale a teraz taka gnida sie z niego zrobiła

Hffjugb
@Hffjugb

Więc jak by nie miał układów to już by wtedy wyleciał z roboty ale....... Kto wie o czym pisze to bedzie doskonale wiedzial o co chodzi

Szacunek

Mam nadzieję że brak szacunku dla pracowników odbije się na niektórych osobach(od ustawiaczy do zarządu firmy). Moje sugestie dla ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.: Zmiana kadry kierowniczej

XD
@Szacunek

Zgadzam się zaczynając od samej góry, kończąc na produkcji. Za dużo układów, a P. Andrzej to nawet dobrze nie wie co się dzieje na produkcji. I rządzą tym zakładem osoby niekompetentne, które nie powinny się znaleźć na tych stanowiskach na których są. Do tego dochodzą panie w kadrach, które kompletnie nie wiedzą co się wokół nich dzieje. W tym zakładzie jedynie kto przychodzi do pracy to sami Ukraincy, to aż wstyd dla tego zakładu, że nawet nie starają się zachęcić nowych ludzi jakimiś atrakcyjnymi umowami + socjalem. Tylko robić jak murzyny nic więcej. Jedynie mozna parsknąć smiechem, bo nic innego sie nie nasuw na mysl :d

Mlodystarycozaroznica

W tym zakładzie to jest cyrk. I ten cyrk upadnie za niedługo. 1. Młodzi mają (usunięte przez administratora) na tą robote. Po najniższej linii oporu. 2. Ukraińcy to już w ogole masakra- jakiś spisek czy coś? Jeszcze troche i związki zawodowe założą. 3. Ustawiacze i dozór też mają na to (usunięte przez administratora) bo widzą że to nie ma sensu przy takim przemiale- po co masz kogoś uczyć jak za 3 dni nawet dowidzenia nie powie i się zwolni. 4. Kierownicy też mają (usunięte przez administratora) bo się boją że jak rykną na kogoś że coś (usunięte przez administratora) to się zwolni albo tutaj to opisze... 5. Ex prezes to ino wydajności i narzędziownie goni a nie widzi prawdziwego powodu rozpadu zakładu. 6. A prezes to tylko słupki ogląda. 7. Zarobki marne a atmosfera tragiczna. Już nie mówiąc że robić się nie da bo wszystko się sypie- układarki, pakowarki, zamykarki, formy, maszyny..... Kiedyś to jeszcze użyto taśmy i młotka a teraz to nasrać i będzie komplet. 8. Ludzi ciągle nie ma. Jakieś azjaty podobno jadą. O urlopie zapomnij no chyba że na żądanie. 9. Brakuje ludzi i brakuje chęci. Po co masz się starać jak nikt tego nie doceni. Co z tego że tylko ty robisz norme jak nawet dziękuje nie usłyszysz. 10. No i nasz kochany majstet- ciągle nawalony. I że nikt go nie ******** jak 1 zmiana godzina 9 a od niego jak od transportu z polmosu jedzie ;) Koniec tego bo się przerwa kończy ;)

HooD
@Mlodystarycozaroznica

Który to majster taki procentowy hehe ?

@HooD

To nie majster tylko pracownik , i na bank dorabia w polmosie????

S+h

Majstet nie majster w tym zakladzie liczą sie procenty ma być sto a ze z normy tylko 60 do 40 dopisuje swoich hhahahaha

Tomi
@Mlodystarycozaroznica

Pracowalem tam i wiem cos o tym balagan i alkohol

Zbyszek
@Tomi

Co wy to gadacie, fajna robota......

@Mlodystarycozaroznica

Ludzi mamy dość !!! Bardzo dwuznaczne pojęcie słowne Pana Kierownika Produkcji !!!Kto kogo ma dość !!! I tyle na temat mojej kochanej firmy po 18 latach pracy

~ja
@Paweł

licząc krawaciarzy w biurach to pewnie ludzi jest dość w skali całej firmy :)

Zhyto

Ukraincy przyjedzcie tutaj prosimy was! Nie ma kto robić... Tylko sie pospiescie bo chinole zaraz tu będą!

smakosz
@Zhyto

Polak, Ukrainiec, Azjata czy afrykanin, biały, żółty czy czarny co za różnica kto wedle ich myslenia byle rece do pracy były ale z ich traktowaniem i wynagrodzeniem to nawet najbiedniejszy afrykanin mie bedzie chciał robić. Oczywiście bez obrazy dla rasy i narodowosci człowieka bo nie o to mi chodzi a ja nie jeatem rasista wiec jak by chcieli robic to trzeba dac szanse każdemu chociaż oni(zarzadzajacy firmą) potrafią zgnoic każdego.

seth

Witam, jestem zainteresowany stażem, po tym jak firma prezentuje siebie oferta wydaje się interesująca. Natomiast tutaj trafiam na zgoła odmienne opinie, świadczące o chaosie, patologii, wyzysku, że zarobki obcięte. Po za stażem firma ciągle, bo od kilku miesięcy, wrzuca oferty pracy na technologa, na ustawiacza itd. Taka *ujnia, że nikt się nie zgłasza?

~seth
@seth

w wielkim skrócie - Twoje wnioski są prawidłowe i kropka. Posiedź miesiąc na stażu i później wróć na forum napisać swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.