BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

łuki

jak dobra płaca to przyjemna każda praca

sopi

Na kontrolę jakości to najlepiej mieć doświadczenie z tej samej branży?

@sopi

Czy to nie robi większej różnicy?

@sopi

I czy tutaj jest to wymagające stanowisko? Trudne, dużo się dzieje?

Niekoniecznie.

@sopi

Doświadczenie konieczne, ale z innej branży też się liczy. Grunt, żeby spełniać wymagania.

@sopi

To już ciężko ocenić. Zależy jak dla kogo.

@sopi

Nie uważam, żeby było jakoś ciężko, czy trudno, ale to już każdy musi ocenić według swoich kryteriów

@Dexter

To okej, jakieś tam mam, ale z innej właśnie

Dexter

No to dokładnie powiedziałem. Z tym, że nie niemal konieczne, ale trzeba jakieś mieć.

demo
@Dexter

piszą, że dwie zmiany, ale po ile godzin?

terter
@demo

po osiem h

Maja
@Dexter

Ale chyba jakościowiec po przejściu z innej branży musi przejść jakieś szkolenia, bo jak inaczej tą jakość oceni? :) Są szkolenia częste i dobre?

@Maja

ty no podstawową wiedzę jakąś ma nie?

@Maja

na nowej robocie to z reguły na początek masz szkolenia, wprowadzenie czy jakoś tak

@Maja

No naturalnie, każdy nowy pracownik zostaje przeszkolony.

@Maja

I to się tyczy każdego stanowiska.

@gigant

Zawsze trzeba wprowadzić w charakterystykę samej firmy itd. bo nie każda ma jednakowy sposób działania, nawet w obrębie tej samej branży

@Maja

Ale poza wdrażającymi można liczyć również na inne szkolenia oczywiście.

dedo
@Am

i to na każdym stanowisku?

@dedo

Nie pracowałem na każdym stanowisku, więc nie chcę tutaj się wypowiadać jakoś szerzej o innych niż moje własne.

dedo
@Am

no tak, ma sens. dzięki i tak

Izabela
@Dexter

A jakie konkretnie są wymagania? Możesz je przedstawić?

@Izabela

Przecież masz w ofercie, nie będę kopiował słowo w słowo

K&W.B

profeska pełną gębą. nie mozemy sie napatrzeć na nasz nowy dach

@K&W.B

Cieszymy się waszym szczęściem. Ps. Lepiej zdjęcia zrób. Będzie pamiątka...

hah
@K&W.B

to pewnie codziennie rano wychodzisz i podziwiasz jego piękno ;)

Jarosław

ciężko mnie było namowic ale zonka namowila. przez nowy dach populacja moich znajomych zmniejszyła się #zazdrosc

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Strongman

Kiedy Państwo otwieracie nową halę produkcyjną w Bochni , bo chętnie podjął bym pracę w firmie ??

@Strongman

ma być jakaś nowa hala?

@Strongman

nic o tym nie słyszałem

Strongman
@002

Nie będzie, tylko już jest piękna duza hala produkcyjna tylko nie wiem czy już tam coś produkują czy jeszcze nie ! O to pytałem bo jestem zainteresowany pracą w tej firmie w Bochni .

nowypracownik

Był apel o dodawanie opinii o pracy, a nie o usługach.produktach, to teraz ja mam swój - nie róbcie tu jakichś dziwnych przepychanek rodem z przedszkola, jak w wątku poniżej...serio, można wyrazić swoją opinię, bez dowalania się do konkretnej osoby i snucia jakichś dziwnych wniosków bez podstawy na ich temat. Każdy z nas może wyrazić opinię, ale jak to się przekształca w jakieś dziwne dyskusje, to się robi śmiech na sali i tylko świadczy o takiej osobie. Serio, bądźcie ponad to i nie dajcie się sprowokować...

superman

o to to!

polecam
@nowypracownik

należałoby się zastosować i wszystkim żyłoby się lepiej

Robert Dudek
@nowypracownik

Jako klient mam się wypowiadać o pracy? Chyba po coś jest zakładka klient.

@Robert Dudek

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, bo chyba opacznie mnie zrozumiałeś

@Robert Dudek

Ja nie mam nic przeciwko opiniom klientów, krytykuję po prostu niektóre zachowania wśród pracowników na forum. A do "apelu" się po prostu odniosłem, dla kontekstu.

@Robert Dudek

A nie wpadło Tobie na myśl że jako klient możesz się wypowiedzieć o pracodawcy? GoWork to znaczy co sądzisz o rynnach? Zastanów się ...

@nowypracownik

apel był, ale wnioski nie zostały wyciągnięte...

kris85

dziwi mnie fala hejtu. ja jestem zadowolony z uslugi i polecam wsrod znajomych. jeden z kumpli nawet pracuje w blacho jako handlowiec

mój dom potrzebował nowych rynien, dzięki!

Mariusz

Jestem dystrybutorem Blachotrapez i śledzę to co się tu dzieje i twierdze, ze Putin mógłby się uczyć jak trolować porządna firmę. Jedna z niewielu w Polsce, która ma zasady i się ich trzyma. Myśle ze konkurencja mogłaby się bardziej postarać np wymyślając coś nowego czego Blachotrapez nie ma, bo na dzisiaj to jest tak konkura musi ich ciagle gonić. I to ich tak boli ze musza uciekać się do trollowania w necie. Pomijam nierobów którzy stracili prace i się tu wyzywają, pewnie są bym takich zwolnił. Szkoda tylko ze nikt nie ma jaj żeby się podpisać imieniem i nazwiskiem. Po prostu trole i tyle.

Remson

Czy jak chce się zatrudnić w magazynie, to muszę mieć uprawnienia na wózki?

stachu
@Remson

pasowałoby mieć

Remson
@stachu

Pasowałoby to znaczy, że trzeba koniecznie, czy są mile widziane, ale bez tego też jest jakakolwiek szansa?

Były

A gdzie to tak bystro ogarniają?

Daniel

Czy na doradce handlowego przyjmą bez doświadczenia?

Gundam
@Daniel

Jeżeli masz predyspozycje i ten handlowy "sznyt" czy też żyłkę (to już jak kto woli nazywać) to myślę, że jest szansa. Doświadczenie na pewno pomaga, ale w przypadku kiedy masz podkładkę osobowościową do bycia handlowcem, to myślę, że jego brak nie będzie dyskwalifikujący. Ja miałem niewielkie doświadczenie i posadę dostałem, po prostu przekonałem do siebie na rozmowie i jak tobie się uda to zrobić, to może się udać ;)

bezimienny
@Daniel

trzeba mieć gadane. doświadczenie to nie wszystko. dobre pierwsze wrażenie można zrobić t ylko raz. powodzenia! :D

@Gundam

Podobno to "coś" mam, więc stwierdziłem, że chciałbym się w tym zawodzie sprawdzić

@bezimienny

Skoro tak to jest szansa, że się uda

Gundam

No to powodzenia ;)

paluch

zakochałem sie w nowym ogrodzeniu. ten gard jest zajefajny

Madoks
@paluch

Szczęścia młodej parze zatem... żartuję sobie oczywiście, super, że się sprawdza ;)

Sławek
@Madoks

Mam już zamontowane. To jedno z ładniejszych ogrodzeń jakie widziałem. No i ta cena... W dzisiejszych czasach bardzo konkurencyjna biorąc pod uwage ze ogrodzenie to wydatek kilkudziesieciu tysiecy, ale miec a nie miec kilkunastu tys oszczednosci to juz robi różnice.

Zarobiony jestem :)
@Sławek

Z blachy 0,5 to chyba tylko na ozdobę takie ogrodzenie , strasznie to ,,lichutkie,, . Cena ceną ale ogrodzenie ma czemuś służyć , czyli zabezpieczać przed wejściem na posesję osob niepożądanych . Może z blachy 0,7 mialo by to jakiś sens .

Błażej

W ofercie już rynny, ogrodzenia, pv. Może czas podbijać rynek drzwi i okien, hmmm :>

madmax

jakie godziny pracy na produkcji?

mikmik

dwie albo trzy zmiany po 8h

@madmax

Jak jest niewyróbka to dodatkowo +2 nadgodziny i sobota pracująca (za sobotę dostajesz dodatkowo 100 do wypłaty)

@mikmik

od czego zależy czy 2 czy 3?

często się to zdarza?

@mikmik

i jakie godziny? 6-14-22?

@madmax

Zależy to od kierownika. Jak trafisz na posypkę to masz trzy zmiany i sobota co 2-3 tydzień. Jak trafisz na inne hale to 6-14, 14-22 lub jak więcej roboty to 4-14, 14-24 chyba że trafisz na panel to jak jest nawał to 3 zmiany. Generalnie sobota co druga obowiązkowa i zbierasz sobie godziny do odbioru zimą jak nie ma roboty lub dostajesz 100zł dodatkowo za sobotę ( to zależy od widzimisię kierownika). Generalnie jak nie masz lepszej roboty to się zahacz ale majątku nie zarobisz i nie słuchaj głupot o pensjach. Komu brakuje trochę do emerytury to siedzi a reszta raczej się zmienia.

Szymon
@102

Tylko 100 zł? A za te nadgodziny jest wyższa stawka? Można częściej pracować w nadgodzinach żeby sobie dorobić? Bo na tym by mi zależało.

Jack
@Szymon

Za soboty płatne normalne nadgodziny : wynagrodzenie + 100% dodatku, za nadgodziny w zwykły dzień tak samo tylko dodatek 50%. Na sobotach można sobie dorobić. Nie wiem skąd mu się wzięła ta 100 - może miał na myśli nadgodziny 100%. firma płaci normalnie oficjalnie za przepracowane godziny

@Szymon

100zł za sobotę i nic więcej pod warunkiem że kierownik nie przerzuci ci tych godzin na poczet wolnego zimą !!! Nadgodziny są płatne normalnie czyli średnia za godzine z podstawy - żadne 50 czy 100 o tym zapomnij. To jest firma nastawiona na zysk a nie zysk pracownika - zakoduj to sobie. W nadgodzinach pracuje się wtedy jak kierownik wymaga a nie jak Ty chcesz - proste. Mają nawał masz pracować w nadgodzinach, nie ma nawału to siedzisz w sobotę w domu albo zamiatasz "u szeryfa". Jak ci nie brakuje kilku lat emerytury to sobie daj spokój.

@Jack

Na wydruku z systemu co się logujemy jako pracownicy miałem tylko -dopłata do godzin nocnych coś ok.1,6zł !!! do godziny. A reszta to standard podstawa + premia uznaniowa (za metry)

@102

Za nocki więcej nie będzie bo tyle wychodzi (: A jeśli Ci coś brakuje to idz do kad i wyjaśnij. Albo zacznij chodzić do pracy w soboty????????

@BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Dobre T. dobre. Każdemu jak coś brakuje to umiecie tak wykręcić żeby było na waszą korzyść. A jak ewidentnie się coś znajdzie to oddajecie pózniej (już tak było w tym roku). Szkoda że ty T. nie chodzisz w soboty a innym każesz. Pamiętaj że w tej firmie na pewnych stanowiskach się bywa i już niejednego przeszedłem. 1,6zł Mega dopłata do godziny nocnej - zachęcam na nocki :)

S.P.
@102

w soboty nie dość że wiecej $$$ to najprędzej ze wszystkich dni w tygodniu można popracować bez "spiny" (chociaż nie ma reguły w tej kwestii)

Fannka

W ten weekend przebywam w Wiśle i miałam przyjemność wbić się na imprezę firmową tejże firmy. Jestem zachwycona. Wystawne stoły, przepięknie zdobna scena, wspaniałe animacje. Ze znajomymi chcemy założyć CV.

Karo

Jest pomocna.

Mateusz
@Fannka

Nie mam więcej pytań, cv wysłane

Holland
@Fannka

(usunięte przez administratora) - też składam CV - może mnie wezmą zaś na produkcje za trójkę :)

Chips
@Fannka

Szukam tego typu wrażeń. Widzę że impreza była w grudniu To może jeszcze zdążę się zatrudnić przed kolejną!

Obserwator

Budowlanka pewnie ,,klęknie,, za jakiś czas , bo wszystko na to wskazuje, takze może być ciekawie z firmami związanymi z tą branżą !!

Szymon
@Obserwator

Klęknie bo ceny towarów są wysokie? Tu też podrożało? Kupowałeś coś ostatnio i ceny bardzo wywindowały? Czy nie.

Werka

ogrodzenia, pv, dachy, rynny. może czas poszerzyć ofertę o okna hmmmm

warszawiak

ludzi znający sie na swoim fachu, dogadana ekipa

Lukas

Cześć, widzę głównie opinie o produktach od klientów, ale czy ktoś może się podzielić opinią o pracy per se?

Mam na myśli magazyn

@Lukas

Będę wdzięczny za opinie jak się tam pracuje, z góry dzięki

mm

W porządku jest

Sławek
@Lukas

wiadomo, ze na magazynie sie nie nudzi. jest sporo pracy, ale tak jak wszędzie - zdarzy się luźniejszy dzień, że człowiek sobie pobajerzy troche

@Lukas

Czemu ktoś flaguje moje komentarze? tylko pytam...chyba nie powiedziałem coś nie tak...

Mich
@Sławek

a jak tam zmiany wychodzą?

Były

99% powiadasz? A Ty w której części się znajdujesz? Według mnie to te 99 potrafi się odnaleźć wszędzie i żyją a ci "prawdziwi" dalej siedzą i tylko czekają na nowe odcinki. Dobre czasy dla DTH w tej firmie to przeszłość.

matos
@Sławek

zgadza sie. dzien dniowi nie równy. nie wiadomo czego sie w sumie spodziewać po dniówce na jej początku. taka praca, jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.