BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Patryk

fachowcy od dachów pełną gębą

salomon
@Patryk

robota względnie przebiegła sprawnie?

Patryk
@salomon

zdecydowanie. bardzo robotna ekipa. równe chłopy

messi

Dużo ludzi tu pracuje ogólnie?

pewnie jest nas trochę

@messi

ale nikt nie liczył raczej

Ok, dzięki za info

@messi

a młodych czy raczej starszych?

@elllir

obawiam się lekko jakiegoś niedogadania ze względu na różnice wieku

Raczej średnia wieku jest koło 40

@suv

Jak od razu z takim podejściem podchodzisz, to może być różnie

@suv

To nie wiek ma znaczenie, a to jak się komunikujesz, jaki jesteś dla innych i na ile potrafisz się dogadywać z ludźmi

@elllir

Nie ma się co obawiac i nastawiać już na wstępie

@leo

tak mniej więcej po prostu wiem jak jest po pewnych doświadczeniach, chociaż nie chcę zakładać, że tak wszędzie

luinaki
@suv

no bo nie ma co tak zakładać

@suv

nie ma co, komunikatywnie jest

A to ważne, żeby było

polecasz ogólnie?

@ix

a no polecam, w końcu tu robię

wysłałem cv, dzięki

Nie ma za co

@ix

Możesz dać znać jak poszła rekrutacja

parks
@beliemo

wiecie ile sie czeka na odpowiedz zwrotna?

dacho
@parks

ale od wysłania CV czy od rozmowy? to trochę schodzi.. zależy ile chętnych

rarara
@parks

jak bardzo Ci zależy to może bym sie spróbował z nimi skontaktować..

widłowy

widziałem ogłoszenie o prace i jestem zainteresowany pracą na magazynie mam małe doświadczenie ale chciałbym zrobić papiery na wózek widłowy, widziałem że w ogłoszeniu mówią o rozwoju zawodowym i zastanawiam się czy odrazu się zatrudnić i ubiegać się o możliwość zrobienia papierów przez nich czy bardziej by mi się opłacało zrobić samemu i uderzyć już z gotowymi.

@widłowy

i jak wygląda kwestia z umową? bo piszą że od razu jest umowa o prace ale zastanawiam się czy na okres 3 miesięcy czy już na dłużej?

@widłowy

Jak szukają? Gdzie jest nabór ? Przecież właśnie zaczeli redukcję etatów czyli ZWALniają a nie zatrudniają.

@Stary

chodzi mi o ogłoszenie do Piotrkowa, w sumie nawet jak nieaktualne i faktycznie teraz nie przyjmują na tę lokalizację, to pytanie i tak aktualne, może się przydać info na przyszłość

@Stary

BTR Bochnia , jest dużo nowych wakatów - operator maszyn , operator wózka magazynier , były też jakieś stanowiska biurowe ale już chyba nieaktualne , pewnie obsadzili ,,swoimi,, jak w większości firm, kto chce dzisiaj być ,, robolem ,, !? :) . To chyba do tej nowej hali produkcyjnej co niedawno wybudowali .

bary
@Zainteresowany

właśnie patrze że szukają doradców handlowo technicznych, zastanawiam się na jakiej umowie zatrudniają bo nie widziałem tego wyszczególnionego?

bary
@Zainteresowany

a ty na jakie stanowisko startowałeś jeśli można wiedziec?

fenek
@bary

przecież w ogłoszeniu jest, nie w treści, ale w tych wypunktowaniach

fenek
@bary

podali, że normalnie na umowę o pracę zatrudnienie jest

@bary

Ja aplikowałem na operatora maszyn, ale ostatecznie dostałem pracę w innej firmie .

rtx

na + dobra obsługa i w miare żwawe pojawienie sie ekipy na dachu. okolice krakowa, wymiana poszycia

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ar0

kingas 15 okazala sie byc strzalem wdyche

sfd

szybko i sprawnie (wymiana poszycia)

Klijent

Bardzo zawiodłem się na firmie blachotrapez. Towar dostałem źle spakowany uszkodzony 3tygodnie trwało aż przedstawiciel się pojawił zabieg celowy żebym położył uszkodzony materiał na dach wtedy nie uznaje reklamacji. Przedstawiciel pomimo tego że opinii był 5negatywnych powiedział że jakość jest ok.

Daria

Cześć, ile zarabia doradca handlowo techniczny? Jakie są obowiązki?

suw
@Daria

hm, skoro zadajesz takie pytanie, to rozumiem, że kandydujesz na to stanowisko, więc raczej powinnaś wiedzieć co robi doradca handlowy, a tutaj robi to co w każdej innej firmie, głównie dba o klientów i pozyskuje nowych

suw
@Daria

a jeśli chodzi o zarobki to pewnie zależy od doświadczenia, stażu pracy i jeszcze wielu innych czynników, najlepiej dowiedzieć się na rozmowie ile są w stanie zaoferować

Dexter
@suw

Ale konkretne obowiązki mogą się różnić pomiędzy różnymi firmami, mimo tego samego stanowiska, wiadomo, że jakby trzon jest ten sam, ale nadal

@Dexter

w ogłoszeniach przecież są wyraźnie wyszczególnione obowiązki na stanowisku

@Dexter

wystarczy poczytać

pytam

jaki region obejmuje doradca handlowy? chciałbym aplikować i mam jeszcze kilka pytań

@pytam

ogólnie to właśnie najbardziej mnie interesuje jak daleko się jeździ do klientów i jak wygląda sytuacja z samochodem służbowym

Lex
@pytam

Sytuacja z samochodem służbowym, czyli w sensie, że o co konkretnie pytasz?

@Lex

no i czy można z niego korzystać do celów prywatnych i jak wtedy jest rozliczana kwestia paliwa

@pytam

Firma musi się godnie reprezentować więc dają BMW chyba że słabiej się wykażesz to Passata lub Octavie. Można jeździć wszędzie po klientach itp. Z obserwacji ci powiem że pracownicy jeżdżą wszędzie (dzieci do szkoły, zakupy, w czwartki pod biedroną jest taki nieoficjalny zlot :), wyjazdy prywatne, wakacje, do kochanki itp.) bo nikt tego nie kontroluje. Większość jeździ na paliwie firmowym - taki zwyczaj.

@102

okej, dzięki - ale to jest zezwolenie na używanie, czy niektórzy ludzie to robią na samowolce, że tak powiem?

@102

i jeszcze pytanie z tymi regionem, jaki to obszar mniej więcej obejmuje?

@pytam

Rejon zależy jak się dogadasz. Od razu przedstaw preferencje na auto które cię interesuje bo jak ci wydadzą to później problem zmienić na inne. Przynależy już do określonego pracownika jak telefon czy laptop. Wszyscy jeżdżą na legalu. Jakby nie było zezwolenia to by nie jeździło się. Tylko nie można za bardzo przeginać (weekend w Wiedniu:) W firmie wszyscy (prawie) mają samochody do dyspozycji od kierowników po informatyków, dkj czy sprzątaczki.

Firmowy
@102

Dokładnie, między innymi dlatego tu pracuję, bo jeśli się starasz i dobrze robisz swoją robotę, to żyjesz jak pączek w maśle wielki, tłusty i z lukrem. :D

@102

zależy jak się dogadam tzn? nie przydzielają jakoś konkretnie?

@Firmowy

A kto cie lukruje? :)

@102

okej, to myślę, że już wszystko jasne

dzięki wielkie

Ziom

Jaka kasę można zarobić jako operator maszyn. Czy sa jakies dodatki na święta .

@Ziom

Od 3500 do 4500 zależy ile jest zleceń i ile wytniesz metrów. Jak dobrze zapi...alasz to dojdziesz do 4,5 jak jest full roboty z sobotami (za sobotę masz dodatkowo 100). Na święta jest bon na 200. Dodatek za prace w nocy to coś koło 1,8zł do godziny pracy. Reszta nic nie ma żadnych więcej bonusów.

Krzysiek
@Stary

Ale bzdura. Ja robie od 2 lat i w najgorzej miałem 4,5 na rękę a w sezonie 6,5. To co piszesz to chyba z przed lat albo jak się obijasz i ciagle jesteś na zwolnieniu albo urlopie

Jacek
@Krzysiek

Mniej więcej się zgadza, ja miałem maks 6 na rękę w sezonie

@Krzysiek

To na którą maszynę mam prosić o przeniesienie żeby mieć tak jak ty? Jeszcze nigdy powyżej 4,8 nie dostałem więc nie ściemniaj - może wyszło ci więcej z nadgodzinami, nockami, sobotami albo jesteś pupilek Tadzika.

ale bzdura
@Stary

człowieku co ty wpisujesz! przecież 4,8 na reke to na okresie próbnym ludzie maja, ale zniechecasz innych. boisz sie pewnie o stołek, hehehe. Ja normalnie mam srednio 5,5-6 na reke bez wyczynow

SpecB

stałe zlecenia to niewątpliwy plus!

Maćko

Rynny i dach cycuś glancuś. Na głowie nie kapie - najważniejsze

pozdro
@Maćko

oby jak najdłużej

kar0L

tak jak usłyszałem od kumpla tak bylo - szybko, sprawnie, bez powikłań. dach wyremontowany można powiedzieć w ostatniej chwili przed zimą

zbigniew

dobra robota ! ekipa na dachu w kilka dni, pracowici, brak pijaństwa i lenistwa - praca praca praca. super

cenek

Ogrodnika to szukają do terenów przy ich budynku? Dobrze myślę?

@cenek

Ktoś się orientuje jaką to dyspozycyjność wymagają?

@cenek

No normalnie 24h. Projektowanie i zakładanie oraz pielęgnacja - tak wynika z treści ogłoszenia. Tylko ciekawe jaka stawka bo przy takich wymaganiach to jak ktoś ma pojęcie to ma swoją firmę.

@102

Okej, dzięki, dopytuj, bo rożnie bywa, a nie napiszą konkretnie

@102

To zobaczę na rozmowie o ile taka będzie, ale no nie każdy orientujący się w temacie ma swoją firmę

lolek
@cenek

masz jakieś info w temacie?

@cenek

I jaką propozycję dostałeś? Minimalke czy coś lepiej?

@lolek

znaczy się w jakim temacie?

@102

oferta była dobra, ale nie dostałem się do pracy

cenek

Jak wygląda rekrutacja tutaj? Dużo mają etapów i czy odpowiadają wszystkim potem czy tylko tym, co się dostaną?

rozmowa
@cenek

w moim przypadku to były dwie rozmowy, na pierwszej to takie ogólne mówienie o doświadczeniu w poprzedniej pracy itp., a później drugie spotkanie to już taka bardziej dwustronna rozmowa, oni opowiadali mi jak działa firma i ogólnie co i jak, no i coś tam jeszcze dopytywali czy już robiłem takie rzeczy

rozmowa
@cenek

ale czy odpowiadają wszystkim kandydatom to niestety nie wiem, no mi siłą rzeczy akurat odpowiedzieli, skoro jestem pracownikiem

Jacek
@cenek

W moim przypadku były dwie rozmowy i obie bardzo konkretne i rzeczowe. To była już moja ktoras rozmowa i chyba najbardziej przyjazna i rzeczowa. No i zakonczona sukcesem. Na razie wszystko wyglada w porzadku, firma duza i jednoczesnie szanuje pracownika, a to nie czesto sie dzieje

Szymon
@rozmowa

Dzięki za info. A jaką umowę ci zaproponowali? Od razu dostałeś na czas określony np. na rok czy był okres próbny? Jak tak to długi?

@Jacek

znaczy, że odniedawna tu jesteś?

kierowca

Chciałbym aplikować na kierowcę, ale prawko na C+E mam dopiero od trzech miesięcy, myślicie że jest szansa, że mnie przyjmą?

koles
@kierowca

najlepiej aplikuj i się wtedy dowiesz, my tu sobie możemy tylko wróżyć z fusów, tak naprawdę to nikt nie wie czy cię przyjmą czy nie, musisz sam spróbować

rajdowca
@kierowca

a mają w ogóle teraz taką ofertę, bo nie widzę?

rajdowca
@kierowca

jakby mieli wystawioną ofertę to na pewno by napisali ile doświadczenia oczekują od kandydata

@kierowca

Znalazłem jakieś bardzo stare ogłoszenie na to stanowisko i tam nie było nic o wymaganym czasie posiadania prawka

Kierowca

Słyszałem że w drugim zakładzie pod Warszawą szukają kierowców.

marw
@Kierowca

Gdzie szukać ofert w takim razie, bo nie widziałem na ich stronie takiej

@marw

Najprosciej . Wykonaj telefon do Kierownika Transportu. Powodzenia.

Bos

Dajcie sobie już spokój na tym portalu. Jak komuś coś nie pasuje to niech sam założy swoją firmę i wtedy może sobie podyskutować. Dawać premie itp. Nikt nikomu nic nie "rozkrada". Pieniądze są firmy i to firma decyduje jak je wydaje i dzieli. A że nie macie j.j to jesteście pracownikami. Bez zbędnych dyskusji do pracy a nie tylko urlopy i L4.

brvo
@Bos

można się kłócić, ale chcąc nie chcąc taka prawda

Stary

I już interwencja w komentarzach :)

I znwou T. złapany za rączkę. Trzeba wszystkiego samemu pilnować bo z każdej strony próbuje podebrać metry.

Ciekawy

na l4 przecież masz 80% ze średniej a nie podstawy... a w firmach gdzie jest tylko podstawa to płacą rzeczywiście 80% podstawy.

Piotrek

Ja nie rozumiem was kompletnie. Robię na produkcji już ponad 5 lat i w sezonie wyciągam prawie 6 tys na rękę. Gdzie taka robotę znajdziesz? No gdzie. (usunięte przez administratora) jakies tu wypisuja co życia i uczciwej roboty nie znają. Wstyd

@Piotrek

Pietrek karm te swoje zwierzaki a nie pisz głupot. 6 to ty widziałeś chyba za dwa miesiące.

Szymon
@102

W takim razie ile realnie można zarobić jak 6 tys jest dla ciebie naciągane? Ty jaką masz kasę na rękę?

@Szymon

3,5 do 4,8 jak jest sezon i dużo roboty tzn. gąsiory, obróbki, przewijka, panel, płaska itp. Średnia z całego roku wychodzi w okolicach 4. Nie wspomnę o posypce bo tam chłopaki mówią że trochę powyżej minimalnej. Chyba że masz lepiej to pisz na które maszyny iść.

Redisbad i rudy też

Za chwilę ciąg dalszy NOWOŚCI ! Będą cięcia dla "roboli" ale reszta dalej się będzie bawić i "bujać" bmkami i pasatami. Dopóki się nie zgracie i wszyscy nie rzucicie wypowiedzeniami czy urlopem na żądanie przez 4 dni + wypowiedzenie to będą robić z wami co chcą.

prac1
@Szymon

W dobrych wiatrach do 4500 zł

Stefan
@prac1

Chyba podstawy! Normalnie lekko wyciągam 6 tys na rękę na produkcji także nie gadaj bzdur i nie zniechęcaj chyba ze się boisz ze cię wygryzie hahahaha

Holland
@Stefan

Głupoty piszesz. Jak nie jesteś w "worku" to max do 4 dobijesz bo masz sprzątanie maszyn z małych zleceń. Jak jesteś "ze starymi w worku" to jest lepiej ale nie 6. Ściema i tyle.

Aleks

brak zastrzeżeń. dużo radości z nowego dachu

I jakie umowy macie?

tabaluga
@messi

Ja pracuje na uop ale zlecenie też niektórzy mają

Ilona
@tabaluga

A od czego to zalezy? Można sobie wybrac?

tabaluga
@Ilona

Porusz temat na rozmowie i powiedz o swojej preferowanej formie zatrudnienia, to myślę, że wezmą to pod uwagę, ja właśnie w taki sposób dałem znać, że mi zależy na uop i dostałem normalnie. Ale to może też zależeć od stanowiska i jego charakteru, cięzko mi powiedzieć.

luinaki
@tabaluga

Od stanowiska to na pewno zależy, pewnie mają jakąś preferowaną umowę, ale jak bedą chcieli kogoś zatrudnić to pewnie rozważą sugestie względem umowy

@luinaki

może rozważą, ale nie nastawiałbym się też za mocno, że będzie tak jak ktoś chce

patryk
@beliemo

Rodzaj umowy możesz sobie wybrać, albo umowa o pracę albo umowę cywilnoprawną jako firma zewnętrzna. Każda forma jest możliwa i akceptowalna. Zależy wyłącznie od pracownika i jego preferencji. :)

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.