BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Arnold

Długo tu potrwa rekrutacja na inżyniera jakości, nie wiecie? Trochę mi się spieszy szczerze mówiąc...

@Arnold

CV już wysłane i czekam na odpowiedź jakby co.

to ile czekasz juz?

@Arnold

a moze cos nie podpasowalo w cv? jak ci sie fest pali, to przedzwon albo maila poslij i sie zapytaj co i jak

@tee

No możliwe, nie mogę tego wykluczyć

@tee

Nie wiem czy takie pospieszanie zostanie dobrze odebrane szczerze mówiąc...

@Arnold

i jak wiesz juz co? odezwali sie?

tt

team tysenia!

klopsik
@tt

długo juz masz? sprawdza ci sie?

@klopsik

O czym mowa? ktos podpowie

PB95
@tt

widze tysenia robi furrore na forum

ollek
@Blacha

blachodachówka chyba

c
@ollek

tak, blachodachówka. też mam

Bogdan

Jedna z najlepszych firm na Podhalu i Małopolsce!

@Bogdan

Chcialbys kogos pozdrowic na antenie jeszcze Bogdanie?

Etos
@Blacha

tez sobie chwale, firma duza, wyplacalna

Jolanta
@Etos

A napiszesz coś o wynagrodzeniu? Jest sama podstawa czy możliwe są jakieś premie?

Etos

Są premie/dodatki

są premie oprócz podstawy

@Jolanta

Są premie za obrót, za metry, uznaniowe, kwartalne, roczne, za projekty, za pomysły. Duzo tego jest jak się strarasz. Drugie tyle co podstawy można zarobić. Teraz były bony na święta za 500 zł jeszcze. Ogólnie to chyba najlepiej gdzie pracowałem do tej pory

@Piotrek

no nieźle, sporo tego jest, z tego co piszesz, także nie powiem ale zachęca do aplikowania

@Piotrek

a ogólnie to co to jest premia za metry? bo nie spotkałem się z takim określeniem, chodzi o sprzedane metry czy jak?

@qik

dobre pytanie, co to i kiedy mozna dostac?

@qik

czemu minusujecie zwykłe pytania? nie rozumiem

Grzesiu Suto
@Bogdan

Zgadzam się!!! Szkoda ze się nie sprawdziłem i mnie zwolnili. Teraz bardzo zaluje. Mogę przyznać ze byłem glupi. Jak pracujecie w Blacho to robcie dobrze swoją robotę. Wtedy macie pewne miejsce w dobrej firmie. Mądry polak po szkodzie jak to mowia

Ryszard

Podpinam się, polecam

Wiktoria
@Piotrek

bardzo to fajnie sie czyta co piszesz, ciekawi mnie jak ciezko sie dostac do pracy do tego miejsca skoro warunki finansowe i benefity tak się prezentują?

@Grzesiu Suto

można zapytać co się stało, że tak sie sprawy potoczyły, na co uważać tutaj na przyszłość?

@Wiktoria

Łatwo nie jest bo do firmy przychodzą ludzie nawet z daleka. Opłaca im się dojeżdżać albo pezeprowadzic niedaleko byle tylko moc tu pracować. Ale jak ich dzięki temu stać żeby kupić mieszkanie nawet na kredyt to się nie zastanawiają. Dożo takich przypadków jest tu. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

Grzesiu Suto
@Lipton

Trochę za długi język miałem i przekazywałem niesprawdzone informacje. Donosiłem na kolegów zeny się przypodobać szefowi. Tego nie rób. Teraz wiem ze robiłem zle ale za późno niestety

@Grzesiu Suto

rozumiem, no człowiek się uczy na błędach niestety, ale ogólnie byłeś zadowolony z pracy z tego co piszesz?

@Piotrek

a z ciekawości jest u nich jakieś stanowisko pracy, gdzie można zdalnie pracować czy nie bardzo?

Siwy
@Grzesiu Suto

Co Ty człowieku (usunięte przez administratora) zmień proszki bo Ci na głowę dość mocno idzie, tyś widział szefa bosze widzisz a nie grzmisz, chciałbyś pracować ( może) ale na razie to tylko widzę po tych wpisach że marzysz ale to i może lepiej.

@Grzesiu Suto

Grzesiu pisz więcej komentarzy. Może przywrócą cię na obróbki, panel albo chociaż płaska z chomikiem bo nie ma chętnych i znowu będziesz w ekipie ;) Wprawe w gadaniu masz to znowu może awansujesz ;)

popeye
@Siwy

Ale po co po nim jedziecie, gość przyznał się do błędu otwarcie i tyle, dajcie mu żyć

Deker
@popeye

I jak synki jak robota siadła. Będzie podstawa czy postojowe ? I jeszcze za bona pora oddać :)

John Wayne

Szanowni Państwo, którzy splikujecie do firmy Blachotrapez , doświadczenie jest wazne i napewno w cenie ! Jednak wiekszość ludzi ktorzy tam pracują przyszło zielonych jak ,, liść sałaty,, i dopiero tam pracująć zdobywali jakiekolwiek doświadczenie w tej branży . Czy to obsługi maszyn ( praciwnicy fizyczni ) czy obsługi programów i całej specyfiki produkcji ( pracownicy umysłowi ) , jakimi oni byli ,, specjalistami ,, po pół roku pracy , to klękajcie narody !!! Wiem to z doświadczenia . Poza tym zgadzam się z tym że to najlepsza firma w tej branzy w Polsce i moze nawet w Europie . !!! Zyczę firmie dalszych sukcesów !!!

@John Wayne

no dobrze ze to napisales bo juz mialem odpuscic skoro chca samych doswiadczonych, a tak to sprobuje podeslac cv i zobaczymy czy zaprosza na rozmowe

@John Wayne

ogolnie co jest ze szkolen tu prowadzone? jest jakieś wdrożenie tu?

riksz
@kenju

wdrożenie oczywiście że jest

Bożena
@riksz

super a jak przebiega? ile rwa tak właściwie i kto je prowadzi?

Dexter
@Bożena

To już zależne od różnych czynników, od stanowiska przede wszystkim - nie na każde wdrożenie będzie wyglądać jednakowo. Długość trwania pewnie też zależy od tego jak szybko ktoś łapie.

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Giepe

Jako pracownik mogę powiedzieć, że jest to solidna firma z dobrym zarządzaniem. Pracownicy są dobrze zorganizowani i w większości przyjaźnie nastawieni. Praca jest ciężka, ale interesująca i pozwala na rozwijanie swoich umiejętności.

Ax
@Giepe

ciężka praca to i dobra płaca. pzdr

nigiri
@Giepe

jakie umiejętności można rozwijać np.?

inży

jakie godziny pracy na stanowisku inż. jakości - Bochnia? jak atmosfera i ogólnie warunki?

@inży

warunki czyli o co konkretnie pytasz?

@Lipton

no ogólnie umowa, zaplecze socjalne, czy zakład nowoczesny.

Grzesiu Suto mądry po szkodzie
@inży

Możesz sobie wybrać rodzaj umowy i socjal. Zasady premiowe jasne. Tak bardzo żałuje ze mnie zwolnili. Zrobiłbym wszystko żeby cofnąć czas!

@Grzesiu Suto mądry po szkodzie

ale to zawaliłeś czy ci się umowa skończyła, bo nie wiem o co chodzi?

@Grzesiu Suto mądry po szkodzie

a przy okazji mnie interesuje uop. macie tu od początku umowę o pracę? jest jakiś okres próbny?

G.W.

fajny system premiowy, pewna posada

@G.W.

jak działa ten system premiowy? co się dostaje i za co?

@G.W.

posada pewna bo umowa o prace znaczy sie? na wszystkich stanowiskach?

Jarek
@G.W.

Prawda, jako operator mam w sezonie pomad 6 tys na reke dlatego zloego słowa nie pozwolę powiedzieć. Włos się jeży jak się czyta te bzdury co tu wypisują

Jako operator czego i na którym zakładzie? Bo chyba nie w Rabce. Ha ha

eryk

O kurde, to nieźle

eryk
@Jarek

A kiedy jest tutaj "sezon"? Jakie miesiące mniej więcej?

Stary

Może gość z sękocina bo tu z produkcyjnych żadnego Jarka nie kojarzę chyba że wózkowy :)

Bos
@Stary

Skulić ogony i do roboty a nie dyskusje bo skończycie jak ci co roboty szukają.

@G.W.

Dobrze że już nowe M8 i Bentley na miejscu bo może odpuszczą i skończą się zwonienia.

Pucek
@102

Szkoda tylko że zwalniają chłopaków z produkcji.. ciekawe czy z innych działów też zwalniali żeby ciąć koszta?

@Pucek

"Najlepszy" planista też na wylocie.

@102

Niebawem ciąg dalszy NOWOŚCI :) Dopiero się wszyscy ucieszą (produkcja, wózkowi, magazyn, kierowcy)

polak mały
@Stary

,,NOWOŚCI,, mówisz, ale chyba na ,, +,, . BTR Bochnia dynamicznie się rozwija , przyjmują ludzi na wszelkie stanowiska !!!. Bardzo optymistycznie patrzą w przyszłość :) .

@polak mały

Za chwilę usłyszysz o nowościach. Raczej nie na + dla pracowników - ale pewnie dla właścicieli. Poczekaj zobaczysz. Wyjdzie że biedrona lepsza.

@Stary

Nikt ci zatem nie zabrania iść do biedrony

Broncobilly
@Uss

Zobaczymy jak skończy się hossa w ,, budowlance,, czy będziesz taki ,, happy,, . A wszystko na to wskazuje że ,, budowlanka ,, ostro przyhamuje i bez systemu ABS ????????.

Jakub ( GWIAZDA)
@Stary

W Sękocinie też nie ma Jarka. Ale w sezonie ponad 7k można zarobić. Tylko w tym roku w marcu był sezon a inne miesiące niby sezon kasa godna ale bez rewelacji.... W tym momencie tyle zamówień co kot napłakał.

@G.W.

Tadziu 3maj się bo różnie może być :) Posada nie na wieki.

Zdziwiony

On ma ponad 6tys z 500+

Piotrek

świeża współpraca, ale dużo sobie po niej obiecuje. fajnie robić coś pod banderą blachotrapezu

Miko
@Piotrek

a to miałeś pewnie niedawno rekrutacje? Powiesz jak było?

@Piotrek

a po kilku miesiącach to jak oceniasz?

monk
@Piotrek

jeśli dalej wchodzisz tu to mógł byś mi mniej więcej powiedzieć ile czekałeś na odpowiedź? i jak wyglądał proces rekrutacji (Doradca Handlowo Techniczny) bo na stronie mają 4 etapy i kurde nie wiem jak to ma wyglądać, bardzo maglują? dzięki za Odp.

lutek
@monk

a to chyba zależy od zainteresowania, im więcej kandydatów, tym pewnie dłużej schodzi

lutek
@monk

wiesz co Ci więcej moge doradzić jak bedzie duzo ludzi to musisz swoje mocne strony przedstawić konkretnie, pokazać doświadczenie no i być pewnym siebie. rekrutacja pewnie potrwa troche pewnie w dużej mierze zależy od ilości kandydatów

dacho
@lutek

trochę z tym schodzi, bo zazwyczaj jest tych kandydatów sporo, ja już daawno temu się rekrutowałem, ale no z 3 tygodnie chyba cały proces trwał, o ile dobrze pamiętam, jak jest teraz to nie powiem, bo nie wiem

daro
@dacho

a było coś szczególnego? np jakieś zadanie? pytania?

Olek
@Piotrek

I jak po kilku miesiącach?

@Olek

Mega praca i mega firma. super sie ciesze, że tu trafiłem. Zarobki powyżej średniej i benefity, opieka medyczna. Malo takich firm sie treraz spotyka.

Adek
@Piotrek

a mógłbyś coś więcej o tych benefitach? w sensie jakie konkretnie, czy przysługują od razu czy dopiero po przepracowaniu jakiegoś okresu czasu?

Adek
@Piotrek

jaki pakiet mają jeśli chodzi o opiekę medyczną? to jest jakoś dofinansowywane?

@Adek

masz właśnie pakiet medyczny, zniżki w sklepach, siłownia, jakieś kursy językowe, ogólnie szkolenia, uprawnienia można sobie zrobić, telefony służbowe i auta to co mi teraz przychodzi do głowy na ten moment

@jolka

to spoko macie, a to od razu po zatrudnieniu przysługuje czy po jakimś czasie?

@szwagier

już nie pamiętam bo dawno się rekrutowałam, musisz na rekrutacji pytać

@szwagier

nie wiem czy t me w tej kwestii się nie pozmieniało, rekrutacja albo zaczekaj na kogoś kto teraz jest tam zatrudniony

Zdziwiony
@Adek

Pakiet radź sobie sam????

Marian

No brawo firma!! Bony na święta na 500 zł! Pracowałem w kilku zakładach i nigdzie takiego wypasu nie było! Mega się ciesze ze tu przyszedlem

no no no
@Marian

na bogato :) i to teraz w tych czasach to szacun, a długo tu już pracujesz?

@no no no

W tym roku przyszedlem i nie żałuje. Wcześniej w samochodowce robilem to bez porównania. Podejście i szacunek do pracownika tutaj to najwyższy poziom.

Obserwator
@Marian

Gościu ale wypas , 500 zl tu u nas dawali 3 lata temu , teraz bony po 1000 zeta ( firma z branzy metalowej ) . Jak to niewiele trzeba zeby zadowolic pracownika byle czym :)

@Obserwator

To fajnie Ci się trafiło super! Ja jestem dumny z blachotrapezu, bo taka atmosfera i szacunek do pracownika jak tutaj to jest bezcenna i warta wszystkiego. Nawet przeboleje te jedyne 500 zł na święta jeśli gdzie indziej jest więcej he he. Wesołych!!

Arko
@Marian

a na jakim stanowisku jesteś? ewentualnie jaki dział?

Arko
@Marian

macie tu jakieś benefity czy dodatki jeszcze? sam myśle się tu zrekrutować także będę wdzięczny za informacje..

Kaj
@Marian

No akurat to jest mega w porzadku, bo niektorzy nic nie daja

@Arko

jest ubezpieczenie medyczne, bony na święta 500 zł, mozesz isc do szkoly albo na studia i firma zaplaci. W sprzedazy masz konkursy sprzedażowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia. No i do tego bardzo dobra pensja, ale to jak jesteś kumaty i nie marudzisz. Fakt, trzeba sie narobić, nierzadko po godzinach, ale można bardzo dobrze zarobić.

@Marian

ciezko sie dostac do firmy?

@Tomcio

Jest ciężko bo biorą tylko najlepszych. Kiedyś podobno było inaczej ale zaczęli dawać coraz więcej i dziś na podchalu nie ma firmy która daje lepsze warunki a może i w Malopolsce

@@Marian

do sprzedaży duże doświadczenie trzeba?

@@Marian

jak wygląda rekrutacja? o co pytają/ jakieś zadania są??

@Tomcio

pewnie im większe, tym lepiej ..

@Tomcio

też się podpinam pod to pytanie, bo skoro wymagają, to może ktoś poda jakieś konkrety w kwestii rekrutacji

Zebek
@qik

Nie jest określone ile konkretnie ma wynosić. Grunt, żeby je mieć, i żeby wynikały z niego odpowiednie umiejętności

Zebek
@Tomcio

Masz po lewej zakładkę poświęconą procesowi rekrutacji z rozpisanym każdym etapem.

@Marian

On jeszcze nie wie świerzak

zibi

rynny.. są! estima na dachu.. jest.. pv.. jest!

pozdr
@zibi

no to elegancko chyba, nie?

@pozdr

jak klient zadowolony to najważniejsze. to lubiłem w tej pracy

Zofia

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich pracowników!!! Pozdrawia zadowolona klientka z okolic Krakowa ;)

@Zofia

wzajemnie !

O.O

nowe rynny aż lśnią

klopsik

na jakieś fizyczne bardziej stanowiska nie szukaja teraz nie wiecie? same oferty na doradców handlowych widze

@klopsik

nie jestem pewny, ale na olx mieli chyba ogłoszenie na mechanika utrzymania ruchu, ale to do sprawdzenia

@klopsik

a na co chcesz startować?

PB95
@klopsik

Oczywiscie ze szukaja, patrzyles wgl?

Bożena

Specjalista ds. Marketingu, to praca tylko dla osób chcących pracować z biura czy na home office też przyjmą? Nie ukrywam, że mi zależy na tej drugiej formie pracy. Proszę o szczegóły, kto ma jakieś informacje.

Zadowolony klient

Jestem pod wrażeniem obsługi klienta w oddziale Blachotrapez w Tarnowie. Pani, która nam doradzała przy zakupie naszego dachu pełna profeska. Tysenia pięknie wygląda na naszym dachu :) Pozdrawiam

Obserwator
@Zadowolony klient

A jaki kolor domu? Czemu akurat tysenia?

nano

Doradca handlowo techniczny - stałe czy elastyczne godziny pracy?

Golo
@nano

Jak obrót na filii się zgadza to elastyczne ????

rodosław
@nano

bo do podchodzi pod administrację nie? w biurze mi się wydaje że raczej tak

@Golo

To pytanie czy stwierdzenie?

rydwan

Praca jak najbardziej na plus, jeżeli się czegos potrzebuje, to zawsze jakies rozwiązanie się znajdzie. Nie wyzyskiwacze na pewno. Zarabiam dobrze, a do tego fajne benefity. Jest to co trzeba

@rydwan

Zgadzam się. Normalna firma. Nie jest idealna, ale nie mam się też czego czepiać specjalnie. Jest ok.

foro

a dają umowę o pracę?

@foro

tak tak, dają umowe o prace i zlecenie z tego co się orientuje, więc myśle że kwestia rozmowy na rozmowie rekrutacyjnej

foro
@Uss

ok, dobrze wiedzieć, mi akurat na uop zależy

drops
@foro

a co do benefitów, to jakie konkretnie mają?

@drops

Masz zapłacony Zus, opiekę lekarską w N.Targu, bon na 200zł na święta B.N. i kalendarz, kubek i smycz z logo firmy na Nowy Rok :)

vaks
@102

słyszałem że kursy językowe, jakieś szkolenia, wyrabianie uprawnień dużo w sumie ale dokładne to chyba na rekrutacji jak się zapytasz to powiedzą

Sęk.
@102

Wstyd aby taka firma wydawała miliony na reklamy itp. Chce być taka światowa a na święta ochłapy rzucają 200zl i jacy to oni super. W biedronkach czy Lidlu dają po 1000zl na święta. Jest to slaby okres bo nie ma sezonu jeszcze.

@vaks

Kursy językowe - dobre hihihihi :) Nic za darmo nie dostaniesz chyba że szkolenie które przyda ci się tu w firmie ale nie gdzieś indziej !

poow
@102

to raczej oczywiste że kursy które wspierają pracownika jak i firmę nikt cie nie wyśle na kurs szydełkowania bo masz na to ochotę....

@poow

Firmy jak ta w której teraz pracuję robią szkolenia pracowników i uwierz ale wiele szkoleń jest uniwersalnych że wykorzystasz w pracy w innej firmie. Ale to jest w normalnych dużych zagranicznych korporacjach a nie w pseudo korporacjach.

ziom
@102

grunt to znaleźć coś dla siebie :)

bochnia

wiecie czy poszukują jeszcze ludzi do Bochni??

@bochnia

Chyba nie, jest kilka ofert na doradcę, ale akurat do Bochni nie widziałem

Ilona
@Uss

To na jaki rejon te oferty? W ogóle to warto tu aplikowac? Proces rekrutacji jest w miarę spokojny i krótki czy niekoniecznie?

Bona
@Ilona

jest kilka podanych lokalizacji, masz wszystko na ich profilu na pracuj

Bona
@Ilona

no ja zamierzam właśnie aplikować do nich, więc zobaczymy czy się uda i czy warto, a jak chcesz się czegoś dowiedzieć o rekrutacji to tu mają opisany proces w zakładce po lewej stronie strony, z tego co patrzyłam to raczej standardowo to przebiega

estimowe love

estima to moja nowa milosc !

jeronimo
@estimowe love

Każdy ma jakiegoś bzika ;)

fran

inflacja jak diabli ale dach trzabylo wymienic przed zimą. co do uslugi to zero zastrzezen. ogarnięte formalnosci ekspresowo, ekipa nie w takich warunkach pracowala wiec się uwineli raz dwa

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.