BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Obserwator

Otwarcie fabryki w Bochni to chyba był ,, strzał w dziesiatkę ,, Produkcja hula pełną parą , klienci zadowoleni z nowej nowej usługi ,, expres dach 72 h,, . Tak trzymać !!!

@Obserwator

Tylko że jak zabrakło 20 modułów to dekarz czekał dwa tygodnie. Prawdziwy express...

Hej. Podpinam sie pod pytanie kolegi Seby ale chodzi mi o Grodzisk Mazowiecki. Ta kasa co pisza w OLX to prawda czy sciema ?

Seba

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Waszej firmy. Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Waszym składzie w Wieluniu ? Na OLX jest ogłoszenie - nie wiem czy aktualne jeszcze. Trochę dziwne ono jest , bo dotyczy stanowiska magazyniera/doradcy handlowo-technicznego. Jest takie stanowisko w ogóle ? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Wnioskuję , że to ma być taki trochę człowiek-orkiestra , tak jak woźny w szkole powinien być złotą rączką. Wydaje mi się to troszkę to śmieszne :-) Ile na takim "egzotycznym" stanowisku można na prawdę zarobić ? Niby jest podane 3500- 4000 zł (NIE WIEM CZY NA RĘKĘ) , ale czy to znaczy że 3500 zł to podstawa a reszta premia za sprzedaż ? A może to tylko taki chwyt ? A jak teoretycznie sprzedam dużo , to też jest 500 zł premii ? Do tego chciałbym zapytac , jak taki pracownik łączy pracę na magazynie ze sprzedażą ? Pracuje się kilka dni na magazynie a kilka w sklepie ? Jak to wygląda ? Czy ktoś z Was pracuje na takim stanowisku ? I ważna rzecz - jaka atmosfera w tym waszym składzie w Wieluniu ? Czy ludzie są w porządku ? Bo trochę się obawiam czytając te Wasze opinie. Od ludzi też kilka nieciekawych opinii słyszałem. W niektórych tych Waszych punktach niby jest ok , a w innych nie jest. Jak jest naprawdę ? Jeszcze jedno . Mieszkam ponad 40 km od Wielunia. Czy to może być problem w zatrudnieniu ? Firma jest duża , więc praca może wydawać się też ciekawa. Proszę o informacje. Pozdrawiam

Arkadiusz
@Seba

3500-4000zł to już brutto. Umowa to podstawa (minimalna krajowa) + premia. Jak nie ma roboty i sprzedaży to sam sobie odpowiedz :)

Blasia

Prawda to ,że będą najsłabsze oddziały redukować .Analiza kosztów i wydatków. Nierentowne punkty oddawać pod hurttowników lub zamykać w dobie kryzysu koronawirusa? Kilka takich chyba jest ? Martwię się o pracę ,więc pytam.

Predator
@Blasia

Ja słyszałem, że chcą otworzyć nowe oddziały w miejscach gdzie nie ma Blachotrapezu. To jest idealny moment.

@Predator

Ta. Na pewno. Stare już idą pod hurt . Już dawno pisałem o zmianach. I stało się.

@Predator

Ja tez sluszalam ze ma być otwierane więcej punktów ale nie wiem kiedy i gdzie, podobno 10 ma być

Tomas
@Marta

10 to mają zamknąć

Robert
@Marta

Zgadza się będą otwierane nowe oddziały, z reszta cały czas są otwierane m. Nie wim co za bzdury tu piszą ci co się tak mądrzą

@Robert

Masz rację ! Powinni jeszcze 100 otworzyć i sami sobie w kolano tym strzelić . Ponieważ zrobią dodatkowa wewnętrzna konkurencję , wśród swoich pracowników i marcyśką w cenie premium zalać kraj.

Twój Mistrz
@Kuba

Kraj i nie tylko i tak już zalali, są wszędzie, bo są skuteczni. Ja jestem z mniejszej firmy z branży i u mnie wszyscy ich niecierpia choc podziwiają

No jesteś rekinem biznesu :D

@Twój Mistrz

Podziwiają bo wszystko ładnie wygląda z zewnątrz. To można porównać do polityki dzisiejszej ,ładnie ,fajnie dobrze.Jesteśmy silni. Podstawy psychologii. Wiesz to tak jak ludzie mówią że nie patrzą na wygląd człowieka,ale jesteśmy wzrokowcami. Wesołych Świąt !

Ciekawy
@Kuba

Ja już poznałem to piękno od środka kto jest ciekaw niech aplikuje, niema czego zazdrościć to cudo tylko tak wygląda, jak to super ( taki ochy achy ) nie musisz nie składaj CV. Jesteś ciekawy złóż, a za jakiś czas powrócimy do rozmowy ????????????

@Ciekawy

Cześć ! Znam to od środka. Więc możemy wrócić do rozmowy. Najlepsza to jest komunikacja w firmie z tymi co wymyślają ciekawe pomysły i siedzą w swoich złotych klatkach. Raz na jakiś czas wyślą pekińczyka na punkt pogonić pracowników i dać wskazówki,bezcenne.

@Blasia

Z tym otwieraniem to chyba jakiś żart, już się zaczynają ale zwolnienia, bo niema takiej sprzedaży jakby przełożeni chcieli ????

Rata
@Siwy

nie ma sprzedaży bahahahahahahaha,

Mania
@Twój Mistrz

Podziwiają , bo nie znają tej firmy. Z zewnątrz wszystko ładnie wygląda.

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bubu

Myślałem że tylko na produkcji ,nawet tej nowej wiatr wieje ,ale tutaj ????

Bubu

Taa. Ze szczyptami. Będzie lepiej i kasa będzie grała ,tylko komu .

Telly
@Bubu

Wasza kasa jest między innymi w reklamach (telewizja,internet) , na kontach prezesów oraz filiantów w postaci prowizji. O kierownikach RKS i innych nie wspomnę. Filianci - poniekąd ludzie tacy sami jak Wy , a jednak zarabiają 2 a nawet 3 razy więcej od Was. Do tego wielu z nich , drugą pensję kombinuje na lewo z układów z dekarzami. Ta firma , to same skrajności.

@Telly

Masz 100% racji ! A kombinować ,to potrafią. Najlepiej to im wychodzi ,bo ryba psuje się od głowy ! Najbardziej to pupile,szwagry itp. na filiach i to wygląda tak, jakby kierownicy(usunięte przez administratora)

Fixmajster

Został uruchomiony nowy zakład produkcyjny Blachotrapezu w Bochni , jakie warunki pracy, zarobki ?? Czy warto aplikować ????

Dawny
@Fixmajster

Jak odpowiada ci pensja ok. 2500zł -2700zł na rękę to aplikuj. Warunki - ciężko określić jak będzie. Z Bochni blisko do Krk i dobre połączenie więc chyba nie ma co sobie du.y zawracać tylko lepiej w Krk szukać bo tam stawki duuużo wyższe.

Srulek

Otworzą 10 punktów handlowych na 10 km2 między innymi w Pcinie dolnym.Handlowcom zabiorą telefony i samochody ,bo będę się poruzumiewac rozmowa z drzwi.Auta zabiorą ,bo mogą się przejść . A tak poważnie to niech ktoś napisze gdzie nowe punkty mogą powstać ,bo wszędzie już są i już zwarcia handlowców z punktów i z hurtownikami.W słabych punktach nie ma lub małe obroty i do tego otwierac nowe ,brawo za pomysłowość piszących wyżej.Wystarczy dofinansować stare dobre punkty ,słabe zamknąć i normalnie na uczciwych warunkach,dogadać się z hurtowniami . Oczywiście pochylić głowę ,posypać popiołem swoją nie cudzą.

@Srulek

Nawiązując do tych wyżej odpowiedzi o zamykaniu oddziałów, tu jest coś nie tak z tym oddawaniem oddziałów pod hurtownie, może lepszym rozwiązaniem było by zaproponowanie tym pracowników przejście na własną działalność, w ten sposób osoba która się zdecyduje nadal ma szansę pracy ale to tylko taka sugestia

W końcu pierwszy mądry wpis na tym portalu od dawien dawna

KALI

Dokładnie tak- niewolnik, (pokazuje to mój dystans do siebie i otoczenia, chociaż nie jestem (usunięte przez administratora) w tej pseudo korporacji), a Ty jak widać traktujesz ludzi jak (usunięte przez administratora) , widac to chociażby po twoich słowach "więc do roboty"! Widać również twoje niedoczytanie w googlach, ponieważ Kali z (usunięte przez administratora) stał się królem....

Główny prezes kraju.
@KALI

Jeżeli uraziłem ,to Przepraszam. Potrafię przyznać się do błędu.Dokladnie tak myślałem że jesteś pracownikiem najlepszej firmy . Uważałem że w pierwszej wiadomości ,to atak który jest przeprowadzany dosyć często przez wyższych pracowników ,kierowników ,dyrektorów na tym forum.

Staś
@KALI

Popieram głównego prezesa kraju,a Ty jak nie wiesz co się dzieje w firmie Kali ,to po co się wtracasz i nie wiesz jakie hasła są rzucane do pracowników. Jakie nowe pomysły ,obroty nowe ceny itp. Widzę że chyba pracowałeś za długo w centrum dowodzenia i psycholog by się przydał. Czeka ciebie długa żmudna praca nad sobą.Mysle że też nie potrafisz powiedzieć,słowa pomyliłem się, przepraszam, dziękuję. Tylko brniesz że masz rację. Życzę wytrwałości ,a owoc przyjdzie w pracy nad sobą.Stasia się słuchał Kali.

Premier

Panowie w tych czasach jak się wszyscy nie weźmiemy do roboty, to z firm nie będzie co zbierać i pójdziecie na zasiłek za 700 zł. Także DO ROBOTY!

Stalin

Na barykady ludu roboczy, czerwony sztandar do góry wznieś! Tak Ci się marzy co??

Wypowiedzenie

Teraz to już każdego kto przyjdzie będą zatrudniać. Po aktualnych - OBNIŻKACH - pensji na produkcji tylko wybrańcy kierownika tylko zostaną.

Gabriela
@Wypowiedzenie

Wiesz, tak naprawdę kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Każdy ma przecież inne potrzeby. Jednak zaciekawił mnie fakt, że w ostatnim czasie w BLACHOTRAPEZ pensje zostały obniżone - powinny raczej iść do góry. Z czego to właściwie wynika? Firma ma jakieś problemy?

@Gabriela

Ale o jakich obniżkach mówisz? Ktoś przyszedł j zmienił ci pensje? Pierwsze sluszee

Lala

Wy sami nie wiecie co u Was, bo wszystko to układy i ukladziki, jak w starym ustroju. A konkurencja czytając te komentarze stara się brać naukę, aby u siebie takiego szamba nie robić. Niestety waszą firmą rządzą wieśniacy o arystokratycznych ambicjach

Wyp
@Gabriela

Tak rozumiem że kwestia wynogradzenia jest indywidualna i każdy ma inne potrzeby ale mi nie trzeba na ciuchy Gucci i nowego Mercedesa tylko żeby żyć ! Rozumiesz? Normalnie płacę za czynsz, prąd, gaz, wodę, śmieci itp. , moje dzieci mają takie same żołądki jak Wasze i też chcą iść na jakieś zajęcia dodatkowe czy wycieczkę w szkole dlatego pozostanie rezygnacja bo chcę JAKOŚ ŻYĆ a nie przeżyć a przy stawce 2200-2700 to nawet nie przeżycie tylko wegetacja. Do "Tomek" - tak obniżyli, zabiorą czy jak ci to napisać. W skali roku zarobię mniej o ok.5 tyś zł. Tylko niewolnik się nie buntuje - zobaczymy ilu będzie miało jaja.

Wypowiedzenie

Teraz to już każdego kto tylko przyjdzie będą brać do pracy. Po aktualnych - UWAGA- obniżkach wynagrodzeń !!! Obniżają produkcji na 2200 do 2700, pracownicy ze stażem 15-20 lat po 3000 plus oczywiście premia uznaniowa od kierownika na jego zasadach - dopiero będzie baboli do łączenia na dachach jak wykwalifikowani ludzie odejdą. Wkońcu sponsoringi kosztują więc ucina się pracownikom i mówi że i tak mają dobrze. W moim życiu jak dotychczas najgorszy pracodawca.

Kondi
@Wypowiedzenie

Słyszałem że stróż na bramie każdego kto się zgubi/przypląta/nawinie/ zabłądzi ma zaprowadzić do kardr :)

Stracony

Dokładnie. Niestety taka jest prawda. Pracowników ocenia się według widzi mi się. Liczą się tylko znajomości i to gdzie mieszkasz. Kiedyś było dużo lepiej(usunięte przez administratora)

Nikt

pan tadek robi co chce. Ciężko się zorientować jakie stanowisko w firmie zajmuje. Ciekawi go wszytko. Jego motto to " obciążyć " i robić tak żeby nie było jedności między pracownikami.

Życie
@Stracony

Zawsze tak jest że jak jesteś z rodziny albo znajomym czy sąsiadem to masz lepiej.

Pracodawco

Porazka na dluzszy czas jak to tak bedzie prosperowac i tak bedziecie traktowac ludzi (usunięte przez administratora) Zacznijcie szanowac ludzi a.nie kazdego miesiaca doszukiwac sie byle by obcinac pensje !!! Zreszta po tych zmianach wyplat terazniejszych juz nie wiadomo co.lepsze (usunięte przez administratora)

Siwy

Cześć, Ci ludzie nadal są, może nie wszyscy ale są i też dają sobie świetnie radę, nie mieli łatwo ale z tego co wiem radzą sobie dobrze, ale to już tak jest ktoś kto jest rzeczywiście dobry to wszędzie sobie bez trudu poradzi ????????????

Maniek

Hej. Niech mnie ktoś proszę oświeci ! Kiedyś na tym forum była możliwość sortowania wpisów od najstarszych do najnowszych. Jak to się teraz uzyskuje ? Nigdzie nie mogę znaleźć żednego przycisku. Chciałem sobie przejrzeć historię Waszych wpisów , aby zdecydować czy wogóle zawracać sobie głowę tą firmą. Takie wpisy z kilku lat dają większy obraz tego , czy firma zminia się na plus względem pracowników czy nie. Z góry dzięki

Wypowiedziłem
@Maniek

Hej Zmienia się na plus :) Aktualnie mówią że dają lepiej a obniżają wynagrodzenia. Niebawem będzie więcej kierowników jak pracowników:)

BS

Cześć ! Wartosciowi w/w ludzie nie przeszli do owej firmy ,ani z nimi nie współpracują. Na pytanie ,dlaczego nie pracują . Odpowiedż ,bo są wartościowi. Pozdrawiam WSZYSTKICH byłych pracowników BS.

Szok!!

Zajrzałam Na to forum i oczom nie wierzę ktoś posłużył się moimi danymi tj. Imieniem i nazwiskiem aby napisać w moim imieniu pozytywny komentarz o firmie i byłym kierowniku. Bardzo dużo to mówi jak firma funkcjonuje i jak nieuczciwą ma kadrę menadżerską i do czego są w stanie się posunąć . To już jest (usunięte przez administratora) A posługiwanie się czyimś danymi jest karalne.

Były z wielu

W konkursie " Moja najgorsza praca" blachotapez bezsprzecznie jest na pierwszym miejscu. Mam ok 20 letni staż pracy. Nie pracuje już dłuższy czas. Nie piszcie kierowniczki jak to macie w zwyczaju "widocznie byłeś słabym pracownikiem". Taka jest moja ocena i to moja najgorsza praca/firma.

miechu

Witam, odradzam pracy jako doradca techniczny w tej firmie, praca od poniedziałku do soboty za 2 tys zł. Pracownicy fałszywi i trzeba uważać z kim i na jakie tematy się rozmawia. Kierownik regionalny sam robi taką dziwną atmosferę, mówiąc nowemu pracownikowi żeby nikomu nie mówił że ma 2 tys podstawy bo starsi pracownicy co pracują kilka lat maja 1600, wspomina na kogo uważa ale oczywiście najbardziej to trzeba uważać na niego. Nikt nie powie ile zarabia bo to wielka tajemnica, oczywiście żeby ktoś nie miał więcej ale to tylko robienie siana z mózgu pracownikom. Kierownicy krętacze i alkoholicy. szkoda gadać, przez pół roku miałem wiele nieprzyjemnych sytuacji. NIE POLECAM.

@miechu

@miechu, żeby zarobić należy pracować :) Jestem zatrudniony na oddziale jako Doradca terenowy. Pracuję 3 lata i nigdy nie zarobiłem mniej niż 3000 zł. To jest wręcz niemożliwe żeby zarobić tylko podstawę... Ja tu zostaję.

ADMIN
@miechu

Kolego musiałeś być wyjątkowo słabym handlowcem jeśli zarabiałeś 2 tysiące złotych .Każdy inny poza Tobą zarabia w tej firmie przyzwoite pieniądze.Gdybyś miał jakiekolwiek doświadczenie w tym co robiłeś zapewne by CiĘ doceniono.Co do kierownictwa to przez półroczną karierę zapewne nie było Ci dane bywać na akademiach ,szkoleniach z tymi ludzmi.Więc zamknij gębę bo za bezpodstawne oskarżenia,o alkoholizm możesz mieć poważne kłopoty.PRZECZYTAJ REGULAMIN

Jolka
@miechu

Pracownicy fałszywi ?! To jak ta firma funkcjonuje ?! Przecież aby jakoś sprzedawać , to jako taka atmosfera w pracy musi być. Ale w sumie ? Gdybym miała być np. oczerniana lub obgadywana przez współpracowników , to chyba moja wydajność w pracy też by była niska. W takich warunkach nie da się pracować. Potem pewnie sę dziwią , że człowiek sprzedaży nie wykazuje. Jeśli to prawda że tu całe rodziny pracują , to taki nowy pracownik z zewnątrz rzeczywiście może mieć przekichane. To że kierownicy są hienami to akurat norma w dzisiejszych korpo , ale żeby pracownicy ?! Ja też dawniej myślałam o pracy w tej firmie , ale przeczytanie tych wszystkich postów od deski do deski dało mi jakiś obraz. Najgorsze jest to że po zrobieniu małego reserchu również w terenie , wiele z tych wypowiedzi się potwierdziło. Nawet dowiedzialam się kilka innych ciekawych rzeczy o których tutaj się nie pisze. Naprawdę warto wczesniej zrobić wywiad u znajomych z podobnych branż na temat firmy do której chcemy aplikować. Konkurencja takiej firmy też dużo powie. Owszem część będzie kłamstw , ale i dużo prawdy. Trzeba tylko umieć filtrować wiadomości. Życzę Ci spokoju w tej pracy lub stalowych nerwów. Pozdrawiam.

P.H.
@miechu

Co ?! 2000 zł ?! 1600 ?! To jakiś żart ? I do tego Soboty ? Nie wierzę. To ja znam gości co w ochronie zarabiają więcej. Co ja mówię ! Przecież w Ludzie w Lidlach lub Biedronkach zarabiają więcej i jeszcze mają premie. To ja obecnie mam 3 tys podstawy i szukam czegoś lepszego , a tu taki kwiatek :-) Niby taka duża firma , a tak traktuje ludzi ? Jeszcze ta atmosfera o której piszecie. Nie ładnie-Wstyd.

@P.H.

Opinie negatywne piszą ludzie, którzy nie poradzili sobie u nas. Najlepiej jest wylać hejt i odreagować aninimowo. 80% Doradców pracuje dłużej niż 5 lat. To o czymś świadczy.

Zosia
@P.H.

Człowieku 2000 to podstawa do tego jest prowizja a z niej możesz wyciągnąć spokojnie 6000 wystarczy trochę chęci. Na tym forum piszą pewnie ci którzy zostali zwolnieni lub się sami zwolnili bo myśleli że za lenistwo ktoś będzie im płacił.

Rudy

A ty jesteś pozytywny ha ha i wszystko robisz najlepiej

Były

80% siedzi "u was" bo się boi że nigdzie indziej sobie nie poradzi. Jest to kwestia czasu bo na pewno będzie wietrzenie magazynów. Większość zaś co sama odeszła "od was" żyje i ma się świetnie.

Spontaniczny głos
@Były

Oczywiście ! Nie wszyscy , ale wielu pracowników "siedzi" tutaj , ponieważ boi się wyjść ze swojej "strefy komfortu". Ale są i tacy (w tym przypadku chodzi o handlowców) , którzy czerpią (na razie) pewne korzyści z uwagi na fakt , iż firma przymyka oko na pewne "czynności". Jest jeszcze jedna grupa. Są to ludzie którzy mają to szczęście , że ich filia ma dobrą lokalizację oraz poprzez swoją długoletnią pracę i zaangażowanie na lokalnym rynku , robią przyzwoite obroty. Ale tych ostatnich (jak można się domyślić) , nie ma w tej firmie wielu.

Spontaniczny głos
@miechu

Wszystko co tu opisałeś jest prawdą. Jedynie z kierownikami bywa różnie , ale większość niestety taka jest.

Marysia
@ADMIN

Nie sądzę aby miał kłopoty. Przecież nikogo personalnie nie oskarżył. Ale zastanawiające jest , jak bardzo to Pana poruszyło. Czy Pan ma coś na sumieniu ?

Jacek
@P.H.

dokładnie żart to praca w blachotrapez. Zmieniłem prace, teraz jako PH w innej firmie pracując 5h 5 dni w tygoniu zarabiam dwa razy więcej.

Ktoś
@Zosia

Myślę ze zarobek ma duży wpływ lokalizacja danej filii. Niestety w jednym miejscu mozesz wyciągać milion rocznie a w drugim o połowę ciężko, także i premie mogą być nie takie jakby sie mogło wydawać...

Kali
@ADMIN

Tak, zarobią i będą tyrać po 10 godzin dziennie plus soboty hahhhaha, bo taka jest polityka firmy. Plus zabezpieczenie i wożenie gotówki po pracy do banku

Skromny
@ADMIN

Wow!! Gratuluję klasy wypowiedzi!!! Właśnie takie komentarze kierownictwa firmy blachotrapez świadczą o poziomie panującym w tej firmie i przedmiotowym podejściu do ludzi. Niestety ani pieniądze, ani wykształcenie, ani stanowisko bractwa nie zatuszują. A fakt jest faktem, że podstawa to 1600 lub 2000zl netto A reszta to premia do urwania

Obserwator

Czy ktoś wie kiedy , startuje z produkcją Blachotrapez Bochnia ? Ciekawe kto tam będzie kierownikiem zakładu, produkcji czy ktoś z Rabki - Zdroj czy z ktoś z lokalsów ?

nie pracuję już w tej firmie

nie pracuję już w tej firmie parę lat i na 20 lat pracy jakie mam za sobą ta firma ma pierwsze miejsce w konkursie "Najgorsza firma w jakiej pracowałem". Możecie się chwalić jaki to macie udział w rynku, etc natomiast u mnie wygrywacie w tym konkursie i jesteście samodzielnym liderem.

Były

Powiem Tobie że masz bardzo zauważalny kompleks małego ..... Nie szkoła czyni z Ciebie człowieka myślącego a życie. Ile byś fakultetów nie ukończył- ukończyła, to w twoim przypadku nie pomoże. Pozdrawiam.

Prawdzic

A potem jak zlikwidowali Cepelię to był płacz i zgrzytanie zębów co??

Do były
@Były

Gdyby tak było jak PISzesz, to po co nam nauka ? Pseudo producent produkowałby pseudo produkty. Pseudo niedouczony dekarz marnowałby na potęgę powierzony towar a pseudo dr prawa broniłby tego co łamie. Szanujmy wiedzę doświadczenie i poszerzanie horyzontów bo pozostanie nam tylko zgryźliwość i zawiść

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.