FELGENHAUER

Opinie o FELGENHAUER

Ula

Pracowałam tam kilka lat. Byłam bardzo zadowolona. Świetny zespół, osoby, z którymi do dzisiaj mam kontakt, a dodatkowo czułam się tam doceniona przez inne osoby i wiedziałam, że praca, którą robię jest ważna.

Czy pracownicy w FELGENHAUER Sp. z o.o. Sp. k. dogadują się między sobą?

Jolka

Trafiłam do zespołu, gdzie jest świetna atmosfera. Każdy też chce porozmawiać i otrzymałam dużo pomocy od nich. Pod tym względem firma mnie zaskoczyła

Kamil

Miałem zgrany zespół, więc każda godzina w pracy mijała szybko. Zostałem doceniony za wszystkie swoje starania. Dostałem awans i dobrą podwyżkę. Pracę wspominam dobrze.

Śrubek
@Kamil

No teraz specu od social mediów pojechałeś. Awans i podwyżka za swoje wszystkie starania. Jedyne co można było dostać to GOOD JOB a jak się postarałeś to od szefa dostałeś WELL DONE (warty ze 3 GOOD JOB-Y)

misiu
@Śrubek

Lubie jak ktos mowi prawde. Frajerzy z biua siedza i wypisuja glupoty zeby byle kto przyszed i popracowal jak (usunięte przez administratora) postaral sie i pozniej uswiadomil sobie jaki to sys. I ciagle gadanie jak sie nie podoba to pod brama stoi 10 na twoje miejsce HAHAHAHAHAH

Kamil
@Śrubek

To, że ty nie dostałeś podwyżki wcale nie znaczy, że nie da się jej dostać. Skoro ja ją dostałem to inni też mogą.

Pączek
@misiu

Pytanie kto jest większym frajerem, ty wyrzucając swoje żale i frustracje w sieci, czy ktoś kto jest zwyczajnie zadowolony ze swojej pracy i o tym mówi. Gdybyś miał więcej oleju w głowie to też byś pracował w biurze :p a tak żal Ci (usunięte przez administratora) ściska, że ktoś może mieć lepiej czy jak? Mega to żałosne. Sam pracujesz na swoje życie :p

Kret

Zasada jest taka,że jak ci nie pasuje to się zwolnij,ale czytam te pozytywne komentarze z wielkim zażenowaniem widać że jest to ustawione.Ta firma ma wielki potencjał,ale dopóki nie wywalą wszystkich Ukraińców i zastąpią odpowiednio opłacanymi Polakami nie będzie dobrze

Małpa w stadzie bananów

Ooo firmie felgenhauer......ostatnie komentarze to chyba opłacone byly..bo tak fantazjowac to raczej nie da rady..tak możliwości awansu są jak najbardziej ale trzeba dobrze donosic i czesto w biurze bywac..bo inaczej to marne szanse..pracą tam ludzie nie zdobywaja ani awansu ani zadnej premii lub nagrody gotowkowej..ale zawsze można poszerzyć swoją wiedzę w język ukraiński bo Polaków tam jest garstka i nie ma dla nich szacunku w tej firmie.poza tym jest jeden wielki (usunięte przez administratora) w którym jest porządek i każdy zarabia ale nie robol.. A tak wogole polecam sprawdzić krs bo kapitały spółek wynoszą marne grosze.. wszędzie w kazdej innej firmie się zarobi lepiej i wszędzie są premie i pieniądze socjalne dla pracownika..A tam to gud dżoby nawet się skończyły..

@Małpa w stadzie bananów

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Kokosy z nieba nigdzie nie spadają i trzeba się napracować. Ale jeśli ktoś woli narzekać i hejtować to jego wybór. Zamiast narzekać, może warto się przyłożyć po prostu do swojej pracy. Ja nie miałem powodów do narzekania na pracę.

misiu
@Małpa w stadzie bananów

dzieki za twoja wypowiedz

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FELGENHAUER, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jurek

Praca na produkcji, jak praca na produkcji. Była to praca fizyczna, ale nie odznaczała się jakimi szczególnie trudnymi warunkami. Mi się tam dobrze pracowało. Możliwe, że wrócę tam za jakiś czas, bo z obecnej pracy nie jestem zadowolony. A podobno teraz poprawiły się tam jeszcze bardziej warunki pracy niż kilka lat temu.

Leszek

Ja nie narzekam. Praca jest ok i osoby, z którymi współpracuję lubię. Jeśli w danym miesiącu mam większe wydatki, to wiem, że mogę wziąć płatne nadgodziny, a firma wszystko mi wypłaci.

Kuba
@Leszek

To prawda! Pracowałem w różnych miejscach i często pojawiał się problem z wykorzystywaniem ludzi na produkcji i bezpłatnymi nadgodzinami. Tutaj każda nadgodzina jest płatna, dodatkowo można sobie właśnie dorobić, jeśli ktoś chce zostać dłużej w pracy. Nadgodziny są do dogadania się z przełożonym.

Bartek
@Kuba

Dodam jeszcze, że od kiedy pracuję nie miałem też żadnych pomyłek w wynagrodzeniu, co często zdarzało się u poprzedniego pracodawcy. Lubię swoją pracę. Klarowne warunki umowy, płaca zawsze na czas.

Mikołaj

Mają świetne ubezpieczenie AVIVA dla pracowników. Musiałem z niego skorzystać i wszystko przebiegało bez większych problemów. Dostałem odszkodowanie :) Też miałem szkolenia pracownicze jakiś czas temu i podniosło to moje kwalifikacje. Bardzo podoba mi się praca.

Johan
@Mikołaj

Nie klam. Ubezpieczenie obowiazuje od 01 stycznia 2022.

Krysia

Pracowałam w biurze i podobały mi się warunki współpracy. Zawsze mogłam dogadać się z moim kierownikiem. Zakres obowiązków był jasny i czytelny, co tylko ułatwiało pracę :)

Śrubek
@Krysia

Tak potwierdzam zakres obowiązków był jasny i czytelny. Przez dziesięć lat jakie tam pracowałem zawsze mogłem polegać na moim kierowniku. A podwyżkę to dostawałem zawszę jak o nią poprosiłem i te dodatki do pensji zasady ich przyznawania zawsze były jasne i przejrzyste.

Jolka
@Krysia

U mnie było tak samo :) Proste zasady i jasne wytyczne. Dzięki temu bardzo dobrze mi się pracowało :) Odpowiednie osoby, na odpowiednich miejscach.

Grzegorz
@Krysia

Bo jest prawdziwa i rzetelna. Też miałem takie odczucia

Alicja

Jestem zadowolona z warunków pracy. Wszystkie nadgodziny są płatne, a atmosfera w zespole sympatyczna i przyjazna. Od niedawna mamy dobre ubezpieczenie w Aviva. Bardzo korzystne warunki dla osób, które zachorują.

Robert

Bardzo jasne warunki pracy na produkcji. Praca fizyczna, ale od razu było wiadomo, że taka będzie. Ludzki kierownik, z którym można było załatwić wiele rzeczy i warunki pracy, które dawały możliwość rozwoju. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy!

Aleksander
@Robert

To fajnie, że tak dobrze trafiłeś. Jak tam pracowałeś to można też było dobrze zarobić? Były na produkcji jakieś premie wydajnościowe?

@Aleksander

Są dodatkowe premie za brak L4. Dla mnie ta pensja była dobra. Jeśli planowałem dodatkowe wydatki to mogłem wziąć bez problemu dodatkowe godziny pracy w danym miesiącu.

Jacek

Bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało przez kilka lat. Nie miałem problemów z otrzymaniem podwyżki. Miałem trochę problemów zdrowotnych i bardzo bałem się, że stracę pracę. Udało nam się jednak dogadać, szef wykazał się bardzo dużym zrozumieniem i szacunkiem do mnie :) Miła atmosfera i dużo wsparcia.

Grzegorz
@Jacek

Miałem podobną sytuację i bardzo bałem się wtedy o pracę, a okazało się, że niepotrzebnie, bo wszystko udało się załatwić z pozytywnym rezultatem dla mnie.

Gabrysia

Mam bardzo dużo pozytywnych chwil związanych z tą firmą. Udało mi się rozwinąć wiele umiejętności za godziwe pieniądze. Możliwości awansu były jasne i przejrzyste, a współpraca przyjemna. Osoby, z którymi pracowałam też były sympatyczne i tworzyliśmy fajną ekipę :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w FELGENHAUER Sp. z o.o. Sp. k.?

Spawacz

Nie ,nie jest ciężko. Pod warunkiem że robisz na Linstalu.

Darek

Da się przyzwyczaić do takiego systemu pracy :) Pierwszy tydzień może być trudny, bo trzeba się przestawić, ale tez zależy, gdzie wcześniej się pracowało. Mi bardzo ten system odpowiada, a praca jest oki :) Ważne jest dla mnie to, że mogę się ze swoim kierownikiem dogadać i zawsze wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie w przypadku problemów.

Co jaki okres czasu w FELGENHAUER Sp. z o.o. Sp. k. można ubiegać się o podwyżkę?

Krecik

W tej firmie nie ma mowy o podwyżkach obecnie pracujemy za 87.5% stawek a żeby zarobić jakieś godziwsze pieniądze trzeba pracować codziennie.

Najlepiej się nie ubiegać i będzie fajnie

Ubiegać można się codziennie. I tak nic nie ugrasz.

Ann

Da się uzyskać podwyżkę :) Przy każdej zmianie umowy jest to łatwiejsze do zrobienia, ale raz w roku zawsze możesz się ubiegać o podwyżkę i jak najbardziej można ją uzyskać! Tylko trzeba zapytać i ponegocjować.

Jagoda

Pracuję już u nich jakiś czas i jestem zadowolona. Rzadko choruję, więc dostaję dodatkowo premię z tego tytułu, a ostatnio firma zaproponowała mi też szkolenia :) Sama praca też przyjemna i czuję, że się rozwijam :)

Loko

Z biurowej perspektywy dobrze wspominam warunki, atmosfere, jak i samą pracę - poukładane, konkretne zadania, wiedziałem zawsze czego się ode mnie oczekuje a to spore ułatwienie przy wielu obowiązkach

em

(usunięte przez administratora) nie polecam to grzecznie i skromnie a należało wpisać zakaz choćby próby podjęcia tam pracy. to co tam się dzieje urąga człowiekowi a niewolnikom ? cóż - ich wybor.

Krystyna
@em

@em, a Ty pracowałaś w FELGENHAUER? Jeśli tak, to napisz proszę kilka słów swojej opinii o pracy w tym miejscu :) Osoby, które zastanawiają się nad aplikowaniem, na pewno będą Ci wdzięczne!

em
@Krystyna

Tak, pracowałem. Teraz jestem zaskoczony że po pół roku tzw. admin odblokował ten zapis. Po takim czasie możesz już nie zaglądać tutaj, więc odpowiem jeśli będę wiedział która Krystyna pyta, kim jesteś? Mam wiele do powiedzenia i próbowałem ...na próżno. Byłem tam i pracowałem ok. trzy lata więcej jeśli podtrzymasz kontakt.

Ktoś

Uczciwa firma szanująca pracowników nie usuwa komentarzy. Rżniecie nas na kasie, każecie jeść w (usunięte przez administratora) i żeby nikt się o tym nie dowiedział usuwacie komentarze. Co to za firma, że księgowy robi za behapowca.

Krecik

Miesiąc temu "obcinamy wam 30 procent pensji i wszystkie dodatki".Dzisiaj zarząd zszokowany, że nie chcemy robić nadgodzin.Gdzie tu jakakolwiek logika w tym całym (usunięte przez administratora) do którego doprowadził ten który dołki kopie.Jesli szukają oszczędności niech zrobią redukcję etatów w biurach (w których tylko nieliczni coś potrafią bo reszta nic nie potrafi i dziwne że tam siedzą biorą nawet ludzi ze sklepów spożywczych).Ale wszystkie oczy skierowane na linstal gdzie powstaje tramwaj, który powstaje w firmie mającej problem ze zrobieniem karetki...

lin
@Krecik

W linstalu już 100% niby płacą ale 15% premii i tak (usunięte przez administratora)

Konduktor
@Krecik

Tak, zacząć od biur porządki. Zobacz ile osób biurowych związanych z produkcją jest na Miningu, Zrembie albo Linstalu- pojedyncze osoby. A na wózkach więcej biurowych niż fizycznych. I 5 kamerzystów co jedną kamerę noszą.

@Krecik

Problemy ze zrobieniem karetki ? Przecież wy tam na przemysłowej wszystko robicie idealnie... Fachowcy od siedmiu boleści. A Leszek wozi całą masę słupów i innych detali na linstal żeby poprawić po ludziach z przemysłowej.

Były

Byłem dzisiaj na rozmowie łysy kierownik odrazu pokazał że nie ma szacunku do pracownika nie podjęłem pracy

@Były

Standartowa postawa kadry kierowniczej w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o FELGENHAUER - Jasień

• Jak się pracuje w FELGENHAUER?

Zobacz opinie na temat firmy FELGENHAUER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FELGENHAUER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 35 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FELGENHAUER