Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

Jasień

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 9 ocen.

Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.
1 9

Opinie o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

Administrator

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.?

Administrator

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

em
@Administrator 19.05.2018 09:25

Witam, jak widzę to Administrator mógłby coś zrobić. Wchodzą mi po niewczasie info i ... nic nowego. tylko marnuję czas. A zawiasem - ten portal może i dobry , ale nie przydatny. Skłania do opinii. A po co komu takie? Nie jestem robotem . nie wyrażam zgody na przetwarzanie a regulamin ?

Były niedoceniony pracownik

Firma nic nie warta. C.l.i.v.e złotówki Ci nie da, bo musisz się wykazać, gdy się wykażesz i pójdziesz po obiecana podwyżkę to bezczelnie Ci powie "A kto Ci tak powiedział że dostaniesz?" W czas norm nie wliczona jest przerwa, siku czy cokolwiek innego, ten od norm to D.E.B.I.L. Kierownicy mają po 8-12 tys. na miesiąc i dodatkowo 13 wypłatę a Ty masz zapier.. godziny bo to jest Twoja premia, że mozesz robić nadgodziny. Stanowczo odradzam

Piotr
@em 19.05.2018 13:34

Jakie są zarobki w firmie na poszczególnych stanowiskach? (Widelki)

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

marcin87

Firma Felgenhauer ha ha ha nie polecam normy normy normy a praca i płaca to koszmar ciągle brakuje godzin majstrowie obcinają godziny za brak wyrobionej normy kierownictwo tylko ciągnie dla siebie dyrektor jak zwykle nic nie wie a majstrowie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdrawiam

em
@marcin87 25.06.2017 20:49

Marcin już wie, a ilu jeszcze nie? Też tam kiedyś pracowałem i mógłbym wiele powiedzieć...tylko komu i po co? Tam może i obcinają godziny ale gdzieś jest inaczej ,lepiej itd,itd ,a tak naprawdę wszędzie podobnie - to jest polska( rzeczywistość). Do dziś obserwuję tę firmę ale też kilka innych i jest wspólny mianownik - te firmy nie zasługują na fachowców a alternatywą są ukraińcy. Podobnie jest z polskim rządem - ten nie zasługuje na ludzi w tym kraju . Ktoś ( spoza rządu i szefów) się ze mną nie zgadza?

strus37

Co tu dużo mówić FIRMA SPADA NA PSY ,,, normy to jeden wielki koszmar jak nie tragedia dział Fenwick jeden z najgorszych!!! tam maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normy 150% w górę pieniążki i nie ważne czy pracujesz 12h czy 16h cały czas to samo żadnych bonusów za nadgodziny nie ma , kierownictwo to banda i.d.i.o.t.ó.w. nie znających się na niczym, a dlaczego tam pracują bo nie obrażając nikogo wujek cioci znajomy kolega załatwił!!!!!! i myślą że prosto po studiach są bogami i wiedzą wszystko ... Jeżeli chcesz skoczyć za potrzebą to masz toi toi pod halą to jest wielki plus i po szanowanie pracownika ,ludzie jedzą na miejscu pracy brudni i chleb z ziemi bo odezwać się nie można bo oczywiście zaraz nie będziesz pracować... JEDEN PLUS MEGA WIELKI NA FENWICK TO MAJSTROWIE PAN T. I PAN K. TO SA LUDZIE SAMI PRACOWALI NA PRODUKCJI I WIEDZĄ JAKI TO CHLEB I NIE WYWYŻSZAJĄ SIĘ ... TAKICH TO TRZEBA SZANOWAĆ ciesze się że już tam nie pracuję

em
@strus37 06.01.2017 15:15

Twoje stwierdzenie"spada na psy'' sugeruje ,æe døugo tam pracowales wiéc pamietasz wiele, pewnie to tam pogrzebaøes swoje nadzieje. to nie tak, wielu jeszcze tam trafi zanim zdominujá tam ukraincy. Ale jest z tego poæytek - nowe doßwiadczenie. Nie wszédzie tak jest , sa firmy gdzie pracuja od lat a po nich synowie. To te firmy szanuja fachowców i to tam nie znaja takich poligonów jak ten. Chciaøem tylko mienic poglad ...spada na psy, bo spadac nie musi. ta firma ma sie dobrze i intensywnie wdraza system taniego pracownika. sorry za pisownie i dunskie znaki.

Anonimowi

Firma jak firma wymagają Ale od Pracownika!!! sami nic nie dadzą od siebie, normy to masakra kłamstwo kłamstwo jest na miejscu pierwszym... motto zakładu chcesz więcej zarabiać rób więcej godzin ...

em
@Anonimowi 20.11.2016 21:21

Anonimowi- pewnie jeszcze tam pracują, więc są ostrożni. sam uważam , że był tam ( i pewnie jest nadal) dobry poligon zawodowy. Tzw. kadra ma jakieś pojęcie o spawaniu , o CNC pewnie żadne, ale tam pozostają ( na jakiś czas i po testach) fachowcy ale i adepci po kursie spawania z pośredniaka. Praca na wysokim poziomie choć na niskich zarobkach. Cóż, nauka kosztuje , ale potem doceniają nas w cywilizacji. Nie polecam ale też nie odradzam - zwłaszcza desperatom. Szukajcie forum absolwentów tej firmy na nl i de. a przy okazji - pamięci bezdomnego.

admin

Dodaj komentarz o firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. - Jasień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.