FELGENHAUER

Opinie o FELGENHAUER

jankomuzykant

Ja tam lubię pracę w tej firmie. Kiedyś się zwolniłem, ale niedawno wróciłem i jestem zadowolony.

moto1230

Lubię swoją pracę, jasne warunki pracy, a do tego możliwość uzyskania premii za nadgodziny.

Firma ogólnie spoko. Ale jedna rzecz która zabolała wszystkich pracowników i nadal boli to 2 lata temu w kwietniu obcięcie pensji 30 % na pół roku, przy czym ilość zleceń była ta sama, pracy było dużo. Było to (usunięte przez administratora) gdyż firma skorzystała z dofinansowania od rządu z tarczy. Ilość zleceń w chwili obecnej jest bardzo wysoka, firma zarabia i nie raczy tego oddać pracownikom którzy mają rodziny, kredyty. Inne firmy potrafiły oddać po czasie to co zabrały w pierwszym roku covida. Ale tutaj zarząd udaje że nic się nie stało. Myślę że każdy kto pracuję zgodzi się z moim zdaniem.

Jacek

Prawdę napisałeś. Ludzie się zadłużyli, a firma się wzbogaciła. Powinni wynagrodzić choć częściowo obniżkę wynagrodzenia.

@Jacek

Zrozumiałbym sytuację że by nie było zleceń i pracy Ok można obniżyć wynagrodzenie na jakiś czas. Ale tutaj zlecenia były cały czas i cały czas idą do góry ilości i nowe projekty.

robertto1987

Warunki pracy są ok i fajnych ludzi mam w zespole.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FELGENHAUER, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Olek

Zanim zacząłem pracę miałem krótkie szkolenie i dostałem najpotrzebniejsze rzeczy do pracy. Dla mnie warunki pracy ok. Warunki są nawet lepsze niż w moim poprzednim zakładzie. Mój kierownik jest spoko i można się z nim zawsze dogadać w sprawie godzin pracy i nadgodzin, które są płatne.

@Olek

Możesz powiedzieć czy to krótkie szkolenie to była nauka wykonywania danych czynności które potem się robi w pracy czy też bhp albo ogólnie wprowadzające do firmy?

Ktoś.
@Olek

Nie kłam. Nadgodziny są płatne jak normalna praca czyli bez setek. Nie ma płaconych nadgodzin, sobót i nocnych godzin jeśli ktoś chce zostać po godz. 22.

Filip

Pracuję już tutaj jakiś czas i jestem zadowolony z pracy. Jeśli o mnie chodzi trafiłem w spoko miejsce, z fajnymi ludźmi. Praca jak typowa praca na produkcji.

Sylwek

Nie wiem, ja tam jestem zadowolony z pracy. Tak jak ktoś napisał, może to zależy od działu, gdzie się pracuje. U mnie są spoko warunki.

Kret

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ NAD PRACĄ TUTA NIE CZYTAJ TYCH POZYTYWNYCH OPINII BO SĄ ONE PISANE PRZEZ LUDZI Z BIUR.FIRMA JEST JUZ W TAKIM KRYZYSIE JEŚLI CHODZI O PRACOWNIKÓW, ŻE WYPISUJĄ PSEUDO POZYTYWNE OPINIE TUTAJ,ALE ZADEN NIE NAPISZE ZE POCZĄTKOWA STAWKA TO 12.5 ZL NA REKE A PO ROKU-DWÓCH DOROBISZ SIĘ MOŻE 15.W TEJ FIRMIE PRZY OBRÓBCE METALU W ZŁYCH WARUNKACH-BO TAKIE SA W TEJ FIRMIE ZARABIA SIE MNIEJ NIZ kasjer W BIEDRONCE (NIE UWŁACZAJĄC OCZYWIŚCIE). POLAKÓW ZOSTAŁA JUZ GARSTKA WSZEDZIE BEZMÓZGIE UKRAINCE, WIĘC O CZYMŚ TO ŚWIADCZY.

Wiktor

Spoko praca i fajni ludzie. Utrzymuję kontakt z niektórymi pracownikami do dzisiaj. Wspominali ostatnio, że fajną opcje ubezpieczenia mają, więc firma też ciągle wprowadza coś nowego dla pracowników.

Bardzo zależało mi na rozwoju w pracy, a tam właśnie to otrzymałem. Udało mi się też dostać świetną podwyżkę po kilku miesiącach pracy. Dla mnie plusem jest też nagradzanie pracowników za brak chorobowego w formie dodatkowych pieniędzy, ale wiadomo, każdy też inaczej na wszystko patrzy. Mi się praca podoba!

Falubaz

swoje sie najezdzilem ale dobry czas tu mialem i zawsze milo wspominać będę prace w Jasieniu :D

Powiem tak. Jeśli ktoś chce pracować, angażuje się w pracę, nie ściemnia, zostanie doceniony. Najpierw trzeba dać od siebie aby coś otrzymać uważam. Mi firma dużo pomogła i jestem za to wdzięczny. Nie musialem nikogo podpierniczać itd. Są osoby co na kablowaniu karierę robią. Została zauważona moją estetyka pracy. Atmosfera w pracy jest ogólnie przyjemna, to może zależy też jaki dział. Ogólnie polecam.

Jak dla mnie praca na produkcji jest ok. Kierownictwo też spoko. Każdy błąd zawsze dało się naprawić i nigdy nie miałem problemów w tym temacie. Mi warunki pracy odpowiadały.

Patryk

Od początku pracy wiedziałem jakie są moje obowiązki. Dobrze znałem swoje zadania i wiedziałem co mogę zrobić, aby otrzymać premię czy pójść na dodatkowe szkolenia. Czy z tego skorzystałem to inna sprawa, ale też nie każdemu musi zależeć na rozwoju :)

Jasiu

Jak widzę nie które komentarze, to chyba są opłacane przez pracodawcę. Jakie płatne nadgodziny, jakie premie roczne. W tym zakładzie szanują tylko ukraincow. Polacy mniej zarabiają. Zamiast dbać o garstkę Polaków którzy jeszcze pracują, to wolą sprowadzić obcokrajowców. Zakład schodzi na psy. Nie długo będą pracować sami Ukraińcy. Nie polecam zakładu. W ogłoszeniu o pracę same kłamstwa.

Henryk

Spokojna praca. Klarowne i przejrzyste warunki pracy. Miałem też szkolenia dla pracowników na produkcji i zdobyłem dodatkowe uprawnienia. Praca, jak praca, ja byłem zadowolony.

Mateusz

Praca za odpowiednie pieniądze. Jeśli wykazujesz się zaangażowaniem to kierownik to widzi. Teraz otrzymaliśmy ubezpieczenie z AVIVA. Dobre warunki jak na ubezpieczenie dla pracowników.

Nameless

Praca sama w sobie zła nie jest, szkoda tylko że stawki są tak słabe i ich różnorodność jest niesprawiedliwa !!!

Miałam nagłą sytuację rodzinną, w której z dnia na dzień musiałam wziąć urlop. Nie tylko nie miałam problemów z wzięciem urlopu, ale dostałam też duże wsparcie od pracowników.

Kaczor

Przestańcie pisać te pozytywne komentarze bo każdy wie jaka jest prawda przestańcie się kompromitować

Zostaw merytoryczną opinię o FELGENHAUER - Jasień

• Jak się pracuje w FELGENHAUER?

Zobacz opinie na temat firmy FELGENHAUER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FELGENHAUER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 35 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FELGENHAUER