Opinie o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CEDC International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEDC International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

PH Area Zielona Góra

Witam, chciałbym podzielić się moja opinią na temat pracy w tej firmie, może stosunkowo krótko pracowałem ale bardzo dużo widziałem i zaobserwowałem. Pominę integracje czy tam łączenie dwóch firm, działów itp. bo to jest jedna wielka pomyłka tak jak wygórowane targety miesięcznie na 7 grup sprzedażowych. W firmie panuje dezorganizacja kilkanaście ludzi w różnych działach każdy odsyła gdzie indziej gdzie finalnie zatacza się wielkie koło. Potrzebujesz wsparcia pomocy? Zadzwoń napisz dyrektor regionu ci pomoże - zapomnij… zwolnili dwóch kierowników, jesteś sam z sobą jak ci zespół nie pomoże.Jak już dojdzie do momentu gdy zadzwonisz do Dyrektora Szy odeśle cię gdzieś indziej bo on od tego nie jest. (usunięte przez administratora)coś albo góra coś zawali ty Dostaniesz Bencki na teamsie przy kolegach i koleżankach z zespołu, nie jedno krotnie obrażanie słowami na „K” . Zero szacunku do drugiej osoby, nie zgodzisz się z czymś masz przerąbane. Między czasie na spotkaniu Dyrektor się na fura ch** wie czego drepta w miejscu, wzrokiem ucieka a sapie jakby przebiegł maraton. Nie jedno krotnie udowodniono mi w tej firmie ze jako pracownik masz guzik do gadania jesteś tylko liczba dla całego zarządu, nie robisz wyniku wylatujesz ale w jaki epicki sposób przywiozą ci wypowiedzenie w teren i każą na już podpisywać na kolanie jakbyś coś ukradł zabiorą ci sprzęt i już, gdzie tu jakieś standardy nie wiem normalna rozmowa w biurze, zdanie sprzętu w biurze? Dno! Powiem tak praca fajna zespół najlepszy na świecie ale kadra zarządzająca dno i metr mułu. Dopóki to się nie zmieni nie polecam młodym zaczynać pracy w tym (usunięte przez administratora) Bez pozdrowień

Ph
@PH Area Zielona Góra

W 70% zgadzam się z tobą kolego…

@PH Area Zielona Góra

Spotkało mnie to samo. Szkoda

Zażenowany obserwator

O pół roku za długo. Nie wycieraj sobie przysłowiowej gęby Maspexem, bo tam handlowcy realizują zadania w przeciwieństwie do ekipy z kujawsko-pomorskiego, która po odejściu Pani Kierownik Spółdzielni zadania przestała realizować jak nowy kiero zatrudniony chyba na zestępstwo zaczął się przyglądać waszej "kreatywnej" pracy, hehehe.... :) Zadania nie do zrealizowania powiadzasz - no chyba dla ciebie, bo słaby handlowiec byłeś z gatunku tych frustratów, co jak widać powyżej wyrzygują żale na obsranym goworku zamiast ciężko pracować. Temu regionalnemu to brakuje jaj, bo powinien was z tego kujawskiego wszystkich pogonić na bruk - leserów i (usunięte przez administratora)

Two months later
@Zażenowany obserwator

TAK SIE PRZYGLADAŁ EKSHIBICJONISTA ROK CAŁY ŻE NICZEGO NIE WYMYSLIŁ A TERAZ PRZYGLADAĆ BEDZIE SIĘ GDZIE INDZIEJ ) DZIĘKI BOGU)

Kłamstwo
@Zażenowany obserwator

Spam i kłamstwo. Średnio inteligentny i średnio rozwinięty umysłowo człowiek wie, że cedc to haniebny i beznadziejny pracodawca. Najgorsze jest to, że GoWork nie kasuje takich kretyńskich wpisów. Kierownik regionu kujawsko-pomorskiego został zwolniony i jest duża szansa, że będzie oskarżony o (usunięte przez administratora).

Skąd Ty masz takie informacje?
@Kłamstwo

Złożył wypowiedzenie bo CEDC płaci skandalicznie mało a pracujący pod kierownictwem tego gościa PH mówiąc kolokwialnie nie garnęli się do pracy. Mylisz wymagania, uczciwość, rzetelność i zaangażowanie z (usunięte przez administratora). Ale śmiało próbuj to wolny kraj a do tego nikt nikogo do pracy w CEDC nie zmusza. Aplikuj na rekrutacji wenętrznej (upss... pewnie się nie udało) albo szukaj w innej firmie pracy adekwatnej do Twoich kompetencji.

Ten

Cześć, Proszę o rzetelną odpowiedzi. Aplikowałem na stanowisko PH. Teren: dolnośląskie Proszę o informację jak wygląda praca w tej firmie. -Ilu klientów +/- jest do obslugi -jak liczony jest czas pracy -czy 4k na rękę podstawy jest realne -czy dużo jest pracy z kompem (Excele, tabelki itp) -czy w autach jest GPS (czy jest możliwość do użytku prywatnego) Z góry wielkie dzięki za szczere odpowiedzi.

@Ten

-liczba klientów różna ale powiedzmy ~130 -czas pracy niby 8h -4k podstawy na ręke nie jest realne -pracy z kompem nie jest zbyt wiele -z aut można korzystać (póki co) nie polecam

Praca PH to istna (usunięte przez administratora) Masz w aucie pełen asortyment pod zdjęcie zawijasz go, jedziesz na kolejny sklep i plany się cudownie robią. Działa tak większość PH z cichym przyzwoleniem przełożonych. Do czasu kiedy ktoś wyżej ciebie nie sprawdzi i wtedy out. Robią tak dla przykładu chociaż wszyscy wiedza jak się pracuje w tej firmie… tak spirala się nakręca PH udają ze pracują i robią te debilne zadania, a góra wymyśla coraz to nowsze PPSy, o zasadach z komosu.

Zupełna nieprawda.

@Aaaa

ale z czym ta nieprawda? debilne zadania sa faktycznie

@Aaaa

Pamietam moje pierwsze dni zatrudnienia w tej firmie. Nie moglem uwierzyc ze tak duzy (usunięte przez administratora) oparty jest o systematyczna scieme: handlowcy wysylali zamowienia hurtownikom z dopiskiem "prosze nie wysylac" aby podbic sobie sprzedaz, wozili towar pod kategorie D, podkladali butelki do zdjec w probsie, oplacali butelkami zaprzyjaznionych audytorow. Przez lata zmienily sie tylko zadania i ilosc wozonego towaru pod budowe dystrybucji i usprawniania przeprowadzanego audytu. Dochodzlio do sytuacji ze klient u ktorego sklep byl nie wysprzatany od (usunięte przez administratora), handlujacy tanim winem i przeterminowanymi grzeskami ma full dystrybucje 65 produktow (dziwnym trafem kazdy produkt po 1 face), wszystkie rajskie, wystawki z wodkami i whisky. A wszystko to w jakiejs podlej wiosce z iloscia zyjacych 13 emerytow w srodku lasu.

Obserwator
@Eniu

Niektórzy z tych ściemniaczy, którzy chodzili z torbami pełnymi butelek " do zdjęć " są dzisiaj kierownikami lub dyrektorami....

Przedstawiciel Handlowy

Standatrowe pytania. Niestety pomimo zapewnień, ze bez względu na wynik, będzie odpowiedź zwrotna, nikt nie pofatygował się z informacją o finale....

Standartowe

Lenka

Hejo, prawda to że kierownicy na wyjazdy firmowe biorą swoje połóweczki? Bo mi się o uszy obilo a aż wierzyć nie chce...

asm
@Lenka

nie poleweczkę tylko dwie Do o,5 nie siadamy bo to wstyd :P

Lenka
@asm

@asm na stanowisku kierowniczym wypadało by chociaż umieć czytać ze zrozumieniem :p

Lusy

Chciałabym zasięgnąć wiedzy czy takie zmuszanie do brania udziału w konkursie Rajskiej to zgodne z prawem jest ?

@Lusy

czyżby dobrowolny-obowiazkowy konkurs Ci sie nie podobal? :D toz to 5 min i masz wystawke konkursowa... a przynajmniej chyba niektorzy tak mysla

@Lusy

To chyba zalezy od etapu trwania takiego konkursu. 1) etap mozna olac i tylko przytakiwac 2) etap tu juz trzeba sie zastanowic nad soba bo kierownik regionu grozi palcem za niedostateczny wklad w swietna zabawe 3) etap to zazwyczaj zamiana konkursu w zadanie

Elżbieta
@Eniu

Jest jakaś fajna nagroda w tym konkursie?

Minibus
@Elżbieta

Poklepią cie po ramieniu , lub uścisk "derektora"

@Elżbieta

Dostaniesz pochwale w mailu- cos jak social credit system w komunistycznych chinach. Ale jakie to ma znaczenie skoro i tak liczy sie tylko wspaniala zabawa

PH
@Minibus

O tym, że niektórzy PH regularnie wygrywali po 500 zł za ekspozycję Rajskiej to zapomniałeś dodać. A Tobie może Ci się nie chciało i miałeś to gdzieś?

Nowy ph

Dzień dobry zamierzam podjąć pracę jako PH w firmie CEDC. Na jakie wynagrodzenie można liczyć chodzi o podstawę ? Kolejne pytanie to premie czy da się z.premia wyciągnąć około 6-7 tys na rękę?

Jaca
@Nowy ph

Hahaha 6-7 tys w tej firmie? Tyle nie zobaczysz nawet z wyrobioną maksymalna premią brutto... Chyba że pociągnięsz dwa etaty.

Elżbieta
@Jaca

To jakie kwoty są bardziej realne?

poozdro

jak wycisniesz 3,8k netto to bedzie ok

@Nowy ph

Nie da się zarobić 6. Jestem obecnym PH.

Ilona
@poozdro

Na jakim stanowisku można na tyle pieniędzy liczyć?

Shh

Siemanko, kolezanki i koledzy wiemyy cos nt wymiany aut ? Octavki troszke zużyte Stock wymienia fabie na golfy to co u nas?

Jan pomocny
@Shh

Jak oni golfa to Ty jako lider pewnie audi dostaniesz XD a tak na poważnie to zobacz jakimi fajnymi brykami w maspeksie jeżdżą i zapewne poznasz odpowiedź ;)

Sympatia
@Shh

Z mojej wiedzy a mam dobre info. Z biura Uu nas. Od wrzesnia Wymiana na corolki a stockowi dostaja octavki nie golfy

Darek
@Shh

Cześć kolego, Ostatnio był poruszony temat wymiany aut - ponoc mamy otrzymać A klasę. Pozdrawiam :)

@Darek

wymiany nie będzie bo nie ma ponoć dostępnych aut na rynku. czyli przynajmniej rok jazdy na tym co jest

@Darek

Ha ha ha pojechałeś z tą A Klasa...w Maspexie mają skody scala więc i zaraz te Octavie i Superb zabiorą:)

Hyundai będzie.

W końcu wesoły gość

Moja kariera w tej firmie trwała rok czasu i był to okropny rok. Zacznę od plusów pracowania na stanowisku PH i mianowicie jest to samochód służbowy, więcej plusów nie ma. Generalnie wszystko tu leży i kwiczy zaczynając od zadań miesięcznych które są układane chyba na ślepo kończąc na jakichkolwiek sprawach organizacyjnych, wszędzie jest (usunięte przez administratora) i dezorganizacja. Na każdym kroku człowiek odnosi wrażenie że zostanie z czegoś oskubany i mowa tu oczywiście o pieniążkach, premii. Najlepiej żeby w terenie jeździć 10 godzin dziennie a czas pracy liczy się od pierwszej wizyty także jeśli musisz dojechać do sklepu 40 minut robisz to charytatywnie przecież to nie jest czas pracy nie ;)). Trzeba także uważać żeby czasem nie zachorować bo przełożony jeszcze się na ciebie obrazi, że zamiast wyrabiać mu premie to bawisz się w jakieś "choroby”. Zdecydowanie nie polecam, zmarnowany czas i cofnięcie się w rozwoju zawodowym.

Mariam
@W końcu wesoły gość

A na jakim terenie jeżdziłeś ? Jeśli można wiedzieć ?

Niet
@W końcu wesoły gość

ROZMOWA Z HR BO GADKA ZE pierwszy PKT to ROZPOCZĘCIE pracy a ostatni to zakończenie, jest nielegalne i PIP powinien się tym zainteresować..

W końcu wesoły…
@Mariam

Północna część polski

RADCA PRAWNY
@Niet

To prawda co piszesz, masz zadaniowy czas pracy, ale nie powineneś pracoewać niż średnio 8 godzin dziennie. Czas pracy liczy się od momentu staretu silnika w służbowym samochodzie. To twoje narzedzie pracy i nim zaczynasz pracę.... HR licząś na twoją nie wiedzę.

Mata
@W końcu wesoły gość

A czy przypadkiem wg kodeksu pracy czas pracy nie liczy się od momentu wejścia do auta służbowego?

Bronisław
@Mata

A to duża różnica? Bo jak wsiadasz to chyba po to żeby jechać a nie siedzieć. W ogóle tu pracujesz i wiesz jakie są zasady?

Paulina

Hej! Mam rozmowę o prace jako asystentka kontroli i marketingu w CEDC w Warszawie. Polecacie?

Spec. Ds. Importu

Czy może ktoś podpowiedzieć jakie są warunki na stanowisku spec. Ds. Importu ?Jak atmosfera? Jakie macie opinie?

???

Jak praca dla przestawiciela handlowego? Jak to wszystko szczerze wygląda? Ktoś coś może powiedzieć?

@???

beznadzieja. zadania z kosmosu.. targety nierealne. kasa jeszcze gorsza.

@ja

aż tak? :/ A coś więcej o tym? Czego od was chcą, że aż tak nierealne?

Justyna

Ta firma to porażka miałam rozmowę do działu finansowego. Wspomnę tez ze nie pracowałam wcześniej na tym stanowisku facet był niemiły wypytywał o dziwne rzeczy tak jakby się co najmniej z 4 lata pracowało. W dodatku są 4 etapy rekrutacji ja dotrwałam do 2 i podziękowałam. Wole poświecić czas na normalniejsze firmy. Chyba sobie konkursy urządzają. 2 etap to była wypytywanka z pojęć 3 to jest podzielenie się wiedza z zespołem ???? a 4 case z zadaniem do rozwiązania. Rekrutacja trwa około miesiąc. Lepiej zainwestować w inna firmę.

nieistotne
@Justyna

też kiedyś byłam na rozmowie do finansów - najgorsza rozmowa na jakiej byłam już na rozmowie chciałam uciekać

Mądry
@nieistotne

A jaki dział konkretnie? Pracowałem to się może potem wypowiem :)

Masepx Lider

Dzień dobry tu Maspex, Przejmujemy to forum i zapraszamy do grona liderów. Miło nam będzie połączyć siły i zdobywać wspólnie rynek. Do zobaczenia !

Nie mogę się doczekać
@Masepx Lider

Hej lider a ile płacą Waszym PH? Bo u nas 2 lata już nie było podwyżki i oczekiwania są duże.

Beka
@Nie mogę się doczekać

I premie też po mistrzowsku skonstruowane żeby pH czasami maxa nie brali haha good job arczi

Maspexowiec
@Beka

Sieci 3300-3400 na rękę detal jeszcze mniej :))))

Heniek
@Maspexowiec

Czyli trafił swój na swego ;) kto może niech się ratuje... :p

Pipi
@Masepx Lider

Maspex mam nadzieję że zrobisz porządek z kolesiostwem na szczeblu wyższym :) gdy osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia dostają posady bez ogłoszeń w HR przykład trade:) Chanel Manager :)

Kiero

Mnie zastanawia jeszcze jeden fakt dotyczący lodówek, od połowy 2019 roku było bardzo wiele spotkań na których Piotrek krzyczał, ze umowy na nie są priorytetem oraz skanowanie lodówek. Co tydzień zje.ba po wysyłce raportu. Zajmowała się nimi dziewczyna która nagle zniknęła w lutym/marcu i do dnia dzisiejszego nikogo na to miejsce nie zatrudnili. Według jej kierownika który nie robi nic poza siedzeniem za swoimi dwoma monitorami dziewczyna zwolniła się sama. Po rozmowie z nią dowiedziałem się, że w jednym tygodniu otrzymała pochwałę za dobrą komunikacje oraz duże zaangażowanie w pracy nad projektem - faktycznie zrobiła dużo - oraz wypowiedzenie za brak zaangażowania oraz zła komunikację. Ciekawy jestem co będzie dalej bo bez niej projekt kuleje a jej „zespół” wiecznie nic nie wie bądź nie odbiera telefonu. W sumie po co odbierać jak się nie ma wiedzy i nie ma koordynatorki która podpowie bo na kierownika nie można liczyć bo sam nie odbiera telefonu.

Obecny PH
@Kiero

Tak jakby ta osoba sama o sobie pisała????

P.E
@Kiero

Na(usunięte przez administratora)pojawiła się oferta Asystent/ka Działu Sprzedaż. Czy chodzi o tą posadę? Czy warto aplikować na te stanowisko?

Kiero
@P.E

Nie warto, w ciągu roku są dwie asystentki. Dyrektor to wielki wizjoner strzelający w każdego i potrafiący w ciągu dnia zmienić kilka razy swoją wizję. Dodatkowo kolejnych 4 dyrektorów z którego z R2 i R3 jedynie co potrafi to robić pod górę i donosić.

Natalka
@Kiero

Natalia zjedz snikersa lub dwa bo nie jesteś sobą pochwal się dlaczego zostałaś zwolniona i zaktualizuj linkedina bo coś tam nie trybi

Służba Centralna

Każdy dzień rozpoczynam od tłumaczenia się dostawcom, czemu nie mają zapłaconych faktur, które i tak są przeterminowane o 3-4mce. Szukam pracy w etycznej organizacji, która szanuje firmy, które dla niej pracują.

orlik

jak tarnów ? dalej lubi innych ? Sebixów "?

Jak w CEDC International Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

poozdro

Co najmniej 4 lata stażu, słuchać wszystkich rozkazów jak żołnierz, bać się przełożonego, być odporny na "stres" (tutaj odporni na mobing mają szanse większe) , nie kwestionować decyzji przełożonego, być dostępny nawet o 20 bo potrzebna tabelka na już.

Lusy

Myślę że jak dadzą jeszcze ze 3 zadania to się będziemy wyrabiać w czasie ze wszystkim... człowiek nie ma czasu porozmawiać z klientem na sklepie bo klika ankiete za ankietą....liczę ze w końcu ktoś zrobi porządek z tymi pomysłami...

Ht

Wiemy ile podwyżki szykują hr dla handlowców?

Beka
@Ht

Taka żebyś wyszedł na 0 po nowym wale

Zostaw merytoryczną opinię o CEDC International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEDC International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEDC International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEDC International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEDC International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEDC International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEDC International Sp. z o.o.