Grupa CEDC

Oborniki

Opinie o Grupa CEDC

franek

Czy ktoś wie czy są przyjęcia do firmy ? Słyszałem ze warto złożyć CV ale nic nie znalazłem w necie .Może ktoś coś podpowie . Ponoć fajna i miła atmosfera i stabilne warunki xxx

ORJ14GP14C

Nie wiem jak wam ale mi się dobrze pracuje spoko paczka na zmianie idzie pogadać pośmiać się i mi na przykład nie jest źle robiłem w innych firmach gdzie na przykład nie miałem wogole bonu czy dodatku do urlopu gdzie nadgodziny szły w zapomnienie albo miałem oddawane i to co zarobię jest odprowadzane więc nie ma na co aż tak narzekać jeśli komuś nie odpowiadają zarobki niech szuka innej i niech idzie każdy potrafi tylko narzekać i oczerniać firmę wiadomo czasem mogło by być lepiej jakoś pracownicy wynagradzani za pracę za to że nie chorują czy są do dyspozycji ale nie od nas to zależy mi jest tu dobrze a jeśli Nick jest ci tak źle to co cię tu trzyma ? Jeśli ktoś chce pracować będzie pracował a jak ktoś nie chce to będzie wiecznie narzekać . Pozdrawiam serdecznie ????

Bbbbbb

Sama prawda.!!wszystko sie zgadza! A do bonow firma da bonus postaci starego wina ha bo tak tam jest. Nie polecam pracy w cedc

Edyta

@Anonimowa, taka jak pisałam warto takie rzeczy zgłaszać do kierownictwa, co potwierdza wpis @Dajany R... Często łatwo przychodzi nam oczernianie kogoś, jednak warto takie sprawy wyjaśniać i dopiero później dawać znać na forum jakie były tego skutki.

Anonimowa

Pracowalam nie dlugo na produkcji ponieważ atmosfera jest fatalna , kazdy na kazdego mowi . Dodatkowo trafilam na zmiane gdzie liderką na produkcji byla Dajana R....... , znecala sie psychocznie nade mną , zamiast mnie wspierac . Wprowadzala straszna atmosfere na linii i glownie przez nia odeszlam z firmy.. Moze na innej zmianie byłoby lepiej ale juz tego nie sprawdze . Ogolnir.nie polecam, zarobki slabe a praca Ciezka

Dajana R...
@Anonimowa 22.06.2017 01:13

Droga @anonimowa skoro aż tak źle pracowało Ci się ze mną to dlaczego nie powiedzialas o tym mi lub mistrzowi produkcji tylko wypowiadasz się na jakimś forum ? Myślę że aż takim potworem nie jestem , a oskarżyć kogoś w formie anonimowej jest bardzo łatwo. Mogliśmy porozmawiać w trójkę i wyjaśnić sprawę, a nie wypisywać jakieś komentarze na forach internetowych. Zapraszam do rozmowy poza forum. Pozdrawiam.

Edyta

Czy opisywana sytuacja @anonimowa była zgłaszana dalej? To jednak bardzo ważne żeby wyjaśniać takie kwestie bo mogą one bardzo zniechęcać innych do pracy tutaj. A czasem wystarczy taką rzecz zgłosić i kierownictwo może odpowiednio zareagować.

mama

Witam Mam pytanie ile można zarobić jako Elektryk w dziale technicznym Proszę o poważną odpowiedz

Płaca po okresie próbnym na produkcji 2500 brutto plus premia,ok.2300 na rękę.Praca w soboty i niedziele w zamian za dzień wolny w tygodniu.Ubezpieczenie medyczne,wczasy pod gruszą co drugi rok jeśli się łapiesz.Atmosfera koszmar,stary pracownik nie nauczy cię nic z obawy żebyś nie był lepszy.Podkładanie świń,obgadywanie,wyśmiewanie i ocenianie w tym są najlepsi.Na każdej zmianie rodzinne klany!

Egzekutor

witam Własnie jestem po rozmowie i tak się zastanawiam ??? To pytanie jest skierowane do ludzi którzy tam pracują Czy wy się szanujecie ? Stawka która została mi zaproponowana to Smiech na sali :D operator wozka widłowego 3 tys brutto ? pracownik produkcyjny 2.4 brutto i kwoty z premiami ? te kwoty odeszly do lamusa za nic macie tam ludzi stawki na Poznan jako operato zaczynają się na okresie próbnym od 3 tys netto ( większość przypadkow pośrednik) pracodawca ok 3,2-3,5 tys zl netto zdecydowanie wszystkim odradzam jakkolwiek prace w tym zakładzie :D Ludzie mowia ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale w tym przypadku tak jak mowia na miescie o tej firmie to tak jest :) pozdrawiam

Miły

Najgorsza firma z jaką było mi współpracować pracowalem 3 miesiące (wiecej nie wytrzymałem) Ludzie okropni szczegulnie straży pracownicy, nie wspomne o przelozonych co na kazdym kroku chca abyś został i pracował po 12h. Wynagrodzenie to jakas abstrakcjia myslalem ze 2.600 z nadkodzinami bedzie a i ... Zaledwie 2.000 na pracy w magazynie. Pozatym Ty zapierdzielasz za 3 a stary pracownik się opier... Porażka! Mugłbym pisać wiele ale szkoda strzelic język poprostu jakaś "patologia"

Trelemorele

Jestem zaproszony na rozmowe... po tym co wypisujecie , to az mi sie odechciewa. Co oznacza godziny do odświęcenia? Nie zaplaci mi za wyrobione nadgodziny i w tygodniach gdzie bedziw mniej pracy bede puszczany szybciej ? Jesli tak to, czy przypadkiem na produkcji jest system tzw. elastycznego czasu pracy? Te zarobki 2tyś to serrio czy celowo zaniżacie? Kto w dzisiejszych czasach utrzyma sie za 2tyś. Obstawialem ze produkcja ma minimum 2500 netto bez nadgodzin.

ona

cedc pracowałam jako ph placa 2 tys a praca jak za 5 ;)) milon zadań . . . i nie realne premie , , ,

Kruks

Wiesz co, a ja nie podzielam tego zdania, moje wspomnienia są dość dobre jeśli chodzi o CEDC i nie wiem czy można narzekać

anonimka

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Przede wszystkim atmosfera. Ludzie niemili, nie chętni do pomocy nowym pracownikom. Odradzam szczególnie młodym ludziom!

Miro

Witam czy ktos dostal juz tel o dostaniu sie do drugiegi etapu w Gorzowie Wlkp

malutka1705

Mam propozycje pracy jako ph. Proszę o info o warunkach pracy.

śmic

no dla mnie to jakkieś nieporozumienie a ten przykład z tą kartką i długopisem trafiony w 10siątkę. na prawdę nie rozumiem jak można dopłacać do swojej pracy - takie to totalnie bez sensu. Myślicie, że warto w ogóle dalej siętutaj pracą interesować i czekać na jakieś nowe opinie czy szukać lepiej czegoś dalej?

zawiedziony

cedc robi sobie jaja z pracowników zatrudniają osoby z uprawnieniami i bez na takich samych warunkach placowych gdzie pracownik z uprawnieniami musi pracować dwa razy więcej od tego bez uprawnien za nadgodziny płacą jak mają kaprys a z reguły do odświęcenia mimo świadczeń socjalnych w bolsie ludzie to bydło do odstrzału typowa złodziejska firma która dorabia się kosztem pracownikow a do tego jakiś idjota chce wprowadzić system cztero zmianowy

anonim23

Przepraszam, Mariusz B. nie Maciej.

anonim23

Jeśli chodzi o pracę jako pakowacz, to zależy przez jakiego pośrednika jest się zatrudnionym. Ja byłem zatrudniony przez Otto i nikt mnie upokorzył jak oni. Żadnego szkolenia BHP, musiałem kilka razy domagać się telefonicznie świadectwa pracy. Facet z OTTO nie jaki Maciej B. miał przywieźć umowy pracy na daną godzinę, w któryś tam dzień (chyba to był piątek) już dokładnie nie pamiętam. Pamiętam, że czekałem jeszcze za nim jeszcze 15 min po pracy. Facet albo się nie pojawił, albo spóźnił się ze 3 godziny. W każdym razie nie miałem zamiaru za nim dłużej czekać. Tu do pracy jako pakowacz wzięto takie osoby jak nawet faceta z bajpasami, który zrezygnował po dwóch tygodniach pracy ze stanowiska pakowacza.

Jeśli o to chodzi to nasz firma jest uczciwa,moze nie zarabiamy tu kokosów,ale uczciwie rozliczają wszystkie godziny,płaca na czas.O to na pewno nie trzeba się martwić.

Oczywiście, że tak.Jest dodatek na wczasy oraz na świeta bony.A gdyby nie było to co nie złożysz cv? Kiedy się potrzebuje roboty to chyba się nie wybrzydza co?

@anonim 11.07.2013 19:54

Pracuję w cedc w magazynie i szukam pracy, zarobki nieadekwatne - pracuje po 12 godzin praktycznie non stop w towarze na który nałożony jest znak akcyzy i za jakikolwiek brak mogą mnie zamknąć nie przerzucam cegieł w składzie budowlanym. O zostaniu na nadgodzinach dowiadujesz się 3 godziny przed końcem zmiany i spróbuj nie zostać. Nadgodziny wypłacane jak panu Adamowi W. się zachce, bo zawsze jest ich za dużo. bony i świadczenia pod warunkiem ze mieścisz się w progu dochodowym bo w tej firmie jak zarabiasz 2000 to jesteś tak bogaty, ze nie wiesz co z kasa robić. Ogólnie wyzysk na każdym kroku........... porażka......... pamiętajcie najgorsi sa kierownicy i dyrektorzy bo oni muszą się wykazywać a najłatwiej naszym kosztem

a o co konkretnie ci chodzi?

Chyba miesiąc,a potem umowa na czas określony.Zaraz się zapytasz ile to jest ten czas określony? od razu odpisuję , że z tym bywa różnie.

Nie wiem, jakoś nigdy się tym nie interesowałam.Mężczyzni mają uprawnienia na widlaki i pracują przy maszynach,a umowy mają chyba na parę miesięcy.Kobiety przychodzą wtedy kiedy są potrzebne i zdarza się,że pół miesiąca tylko pracują.Firma nie chce mieć kłopotu z tanią siłą roboczą jak sądzę i dlatego nie zatrudnia kobiet.Kobiety są tzw. pracownikami sezonowymi

Kobiety przez Otto,a meżczyzni mają umowy z CEDC.Na początku na okres próbny oczywiście.

Netto oczywiście,ale na pewno tego nie wiem czy to są dokładnie takie pieniądze.Myslę,że powinieneś się tego dowiedzieć w kadrach.

To zależy na jakie stanowisko aplikujesz?Jesli chcesz pracować na produkcji to nie spodziewaj się kokosów . Myslę ,że to będzie ok 2 tys.Do pracy trzeba się przykładać,bo praca jest zespołowa i leni się eliminuje.Zarobki są utajnione i raczej nikt ci nie powie ile dokładnie zarabia.Wiem,że mężczyzni są potrzebni,ale musisz mieć uprawnienia na widlaki.

cv możesz donieść sam,albo przez kogoś znajomego pracującego w firmie.

Witam,od jakiegoś czasu staram się o pracę w waszej firmie niestety dotychczasowe wpisy mnie nie zachęcają.Mógłby się wreszcie wypowiedzieć ktoś bardziej konkretnie,bo nie wiem czy warto?Proszę o opinię na temat pracy w magazynach albo na produkcji.

Zostaw opinię o Grupa CEDC - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa CEDC