Opinie o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CEDC International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEDC International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

L

Nie ma co narzekać. W firmie CEDC pracuje się świetnie, zwłaszcza jak masz plecy i przez rok czasu nie robisz nic (poza wykończaniem domu) jak jeden z kierowników z reg. łódzkiego. Wystarczy srpawdzić GPS, tak jak on to robi komu chce i kiedy chce! Nie wspomnę o jego metodach zwalniania ludzi czy czy odbiarniu aut PH po to aby miała się czym wozić jego partnerka, która notabene zatrudnił w swoim regionie :) Wystarczy zapytać PH co myślą o jego pracy

szkoda
@L

Brawo L wreszcie ktoś odważył się powiedzieć prawdę. O poczynaniach tego typa można napisać conajmniej trylogie.

Ktoś
@szkoda

Jak ktoś nauczył sie narzekać to zawsze będzie, jak ktoś nie jest nauczony pracy to zawsze będzie szukał w pracy problemów. Jeśli pracujesz to musisz wykonywać zadania Tobie powierzone a nie ściemniać i mówić dookoła że wszystko jest beee. Ten co pracy sie nie boi i wie za co mu płacą ma w nosie te wszystkie konwenanse które tu piszą. Weź się za robotę i nie oglądaj sie za siebie a bedziesz zarabiał godne pieniądzw. Tylko trzeba chciać. Patrz konkurs Rajska. Pozdrawiam.

anonimowo
@L

Wszyscy dookoła wiedza co się dzieje w tym regionie. Ciekawe ile osób jeszcze "odejdzie" zanim zorientują się ze coś jest nie tak. Swoją droga dziwie się ze Ci ludzie dają się tak traktować, ja nie wytrzymałbym tam nawet tygodnia.

Ob8ezyswist

Bylem dziś w kilku sklepach typowo turystycznie chcąc uzupełnić zapasy na wieczór. Wniosek. Za dużo o czasu spędzacie na goworku zamiast z klientom przy półce dbając o jakość.

Błędny wniosek,
@Ob8ezyswist

ponieważ Ci co tu piszą nie pracują już w CEDC ;)

@Ob8ezyswist

Półkę to się robi pod audyty lub do zdjęć zadań :D

Ty,My Wy ,Oni
@Ob8ezyswist

Jakoś Ci się nudzi turystycznie i chyba nie masz co robić to sobie poukładaj jak Ci nie pasuje ...

:D
@Ob8ezyswist

Od razu widać, że nie masz pojęcia z czym to się je. Jest gro sklepów, które trzeba "układać" co tydzień. Teraz sklepy przeżywają oblężenie, ale nieeee, jakiś obieżyświat będzie podsumowywał czyjąś pracę. Dodam tylko, że praca PH to nie tylko to, jak półka wygląda po armagedonie, ale też jakie ma relacje z klientem.

@Ob8ezyswist

Półkę to się robi pod audyty lub pod zdjęcia do zadań :D

Paweł Z.
@:D

A jak sytuacja na Poznaniu ?

:D
@Paweł Z.

Nie mam pojęcia. Kiedyś było dobrze, a teraz nie wiem, bo nie pracuje w CEDC. Szkoda, lubiłem te prace.

Heniu
@:D

Jest coraz gorzej. Kasa wycinana. Dużo obietnic jak będzie dobrze, a jest coraz gorzej.

Warszawa biuro

CEDC to najgorsza firma do jakiej można trafić, nie polecam nikomu. Zwolnienia z dnia na dzień bez żadnego powodu tylko dlatego ze trzeba ciąć koszty. Firma jest niewypłacalna od wielu miesięcy dla swoich podwykonawców co oznacza bardzo złą sytuacje finansową. Mówi się, że lider ale tylko przez przypadek bo posiada znane marki jak Żubrówka, z pewnością firma nie umie tymi markami zarządzać. Najgorsza jest atmosfera tuszowania złej sytuacji, ścinanie wynagrodzeń i zwolnienia nawet przez list nadany kurierem z dnia na dzień. Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tam to nawet nie powinien o tym myśleć.

Paweł Z.
@Warszawa biuro

Może coś napisać o kierownikach regionu ?

Warszawa biuro
@Paweł Z.

@Pawel Z. Trudno mi się rzetelnie wypowiedzieć bo nie mam szczegółowych informacji

Blonde Roast

Fałszywi ludzie mówią o tym, że inni są fałszywi. Prawdziwi ludzie martwią się o swoje interesy i nikogo innego.

MG
@Blonde Roast

A co masz na myśli?

Przedstawiciel Handlowy

Standatrowe pytania. Niestety pomimo zapewnień, ze bez względu na wynik, będzie odpowiedź zwrotna, nikt nie pofatygował się z informacją o finale....

Standartowe

1L

Nie ma co narzekać. W firmie CEDC pracuje sie świetnie, zwłaszcza jak masz plecy i przez rok czasu nie robić nic (poza wykończaniem domu) jak jeden z kierowników w reg. łódzkim. Wystarczy sprawdzić GPS, tak jak on to robi i komu chce i kiedy chce! Nie wspomnę o jego metodach zwalniania ludzi czy odbierania aut PH, po to aby miała się czym wozić jego partnerka, którą notabene zatrudnił w swoim regionie :) Wystarczy zapytać PH co myślą o jego pracy

W CEDC Dożynki jak nic,kolejny Kierownik został zwolniony . Zastanawiające , kto teraz będzie pełnić role ASM w R3, może ktoś kolejny z EC . BRAWO WY !

Z dedykacją

"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt" W sumie to chyba już za poźno ;)

@Z dedykacją

"Man struggles to survive, not to give up." Paulo Coelho

Nobody
@Zainteresowany

Sprowadzanie tego syfu do rangi walki o przetrwanie to jakieś nieporozumienie. Ktoś stracił pracę, co jest przykre, ale wiele osób ja traci z różnych powodów. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, zrobić sobie rachunek sumienia i może przyznać, że nie jest się takim (usunięte przez administratora) jak mi się wydawało. Przede wszystkim trzeba zacząć szukać pracy, choć może być trudno po tym jak się zesralo i obrzuciło gównem wszystkich dookoła. Ktoś napisał, że ludzi można zniszczyć ale prawdy nie jpdl - kto pisze takie infantylne bzdety? Średnio rozgarnięta nastolatka? Jaka jest ta prawda? Moja, Twoja, Wasza a może ich? Słodkopierdzących na pokaz a tak naprawdę robiących za plecami koło (usunięte przez administratora) trzeba się wystrzegać i ostrzegać innych.

LiteRATka

- Nie przejmuj się - oznajmiła. - W naszym świecie niekompetencja jest premiowana. Spojrzał na nią z powątpiewaniem. - W końcu za usiłowanie zabójstwa daje się niższą karę niż na zabójstwo, prawda? Czyli partaczy jednak się premiuje. - Coś w tym jest - przyznał Oryński. - Ale nadal nie rozumiem wielu rzeczy......

Wigry 3
@LiteRATka

raczej liteRENAtka

Ciekawski
@LiteRATka

KASACJA ... w tym przypadku Kto odgrywa rolę Chyłki a kto wciela się w rolę Oryńskiego ?

Außendienstmitarbeiter

W dwa miesiące możesz zdobyć więcej przyjaciół, interesując się innymi ludźmi, niż w ciągu trzech , usiłując zainteresować sobą innych.

Skoda
@Außendienstmitarbeiter

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie ...

Były PH

Nimi stało się jak mówi stare porzekadło Karma wróciła .... Myślisz że "posuwasz" a tak naprawdę "posuwamy" jesteś Wkładasz kij w mrowisko musisz liczyć się że kiedyś mrówki pogryzą Teraz zacznie się zabawa Współczuję Koledze RDS

Miejskie legendy...

Dwie pierwsze z nich odeszły z firmy w wyniku porozumienia stron. Dla przypomnienia: pierwszy z wymienionych był niekompetentnym pracownikiem, który swoje obowiązki wykonywał niechlujnie i nie realizował podstawowych zadań jakie do niego należały. Druga osoba (kobieta) odeszła, ponieważ nie potrafiła współpracować ze swoim zespołem, z którego w ciągu roku odeszło 5 osób! O tym w jaki sposób odnosiła się do swoich podwładnych i Klientów niech wypowiedzą się inni - taki rynsztokowy standard. Realizacją celów na oczekiwanym poziomie raczej się pochwalić nie mogła. Wyjątkiem jest ostatnia osoba, która została zwolniona z powodu likwidacji etatu. To nie są jakieś tajemnice tylko raczej wiedza dostępna pracownikom firmy, w której ci wszyscy ludzie pracują lub pracowali.

Ha!

Do ciebie RS karma jakiś czas temu wróciła za to jak traktowałaś zespół, co nie? Brak szacunku do ludzi, brak zespołu, brak wyników, brak pracy. Do dziś na twoim terenie opinia krazy...

PRH
@Miejskie legendy...

Kolega Asm był bardzo dobrym pracownikiem nie wiem skąd te treści poszedł out by koleżance zrobić miejsce bliżej domu i bliżej domu ..... 2 osoba - zamiast wykorzystać szansę jaką dostała poszła w drugą stronę - czuła się chyba zbyt pewnie myśląc że jest prawa ręka Asm którego teraz zlikwidowali

disgusted
@PRH

Weź się wypowiedź, tak aby można było cię zrozumieć. Co za bełkot ...

@Miejskie legendy...

To jest wyłącznie Twój punkt widzenia. A jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Tak sobie to tłumacz bo widzę ,że odpisuje sama władza , której to dotyczy . Winni się tylko tłumaczą... Osoby musiały odejść za porozumieniem stron bo nie miały innego wyjścia . Co do redukcji etatów to też trzeba by się zastanowić .Firma a raczej osoby, które tu pracują muszą podzielać te samo zdanie co Szef bo jesli ktoś ma odmienne jest niewygodny. TAKA PRAWDA .

Ktosik

Oczywiście ???? Kto zna ten wie...

bALbina

Żaden szef nie będzie trzymać pracownika, który ma zawsze rację.

Rozczarowany czytelnik

stary, ty to nazywasz blogiem?! Jeśli jako handlowiec reprezenowałeś podobny poziom, to sukcesów chyba nie osiągnąłeś, tak myślę ...

Xyz

Ktoś może napisać ogólne warunki na stanowisku PH? Zastanawiam się czy aplikować, z gory dziękuję

RTyu
@Xyz

Nie aplikuj, szkoda Twojego czasu i nerwów. Pamiętaj, ze masz czas zadaniowy a to nie jest tak ze 40h tygodniowo pracujesz tylko 50-60 i nie odbioru godzin ani premii.

@RTyu

Rozumiem, że premia jest nierealna do wyrobienia ? W związku z tym czy wiesz na jaką można liczyć podstawę? Aktualnie też niestety pracuję po 50 godzin tygodniowo.

Xxx
@Xyz

To juz sie nawet nie zastanawiaj...milion zadan nie do zrealizowania -za marne pieniadze. Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej. Wcale sie nie zdziwie jak sie zaczna zwolnienia grupowe bo ile mozna zniesc....

Pracując:)
@Xxx

Premia jest nie realna do wypracowania przez osoby ,które tak naprawdę jej nie chcą wypracować i nie wiedzą jak się poruszać w handlu np. kontakt z PH hurtowni i wzajemne uzupełnianie oferty ( PH HURT + PH CEDC ) Wszystkie zadania są skalkulowane wg SMART tylko trzeba dać coś od siebie i się zainteresować jak je zrealizować a nie tylko oczekiwać wypłaty na 30-go. Pracuję w tu już lat …..kilka i po raz pierwszy odpisuję bo śmieszą mnie te opinie. RZĄDAĆ KAŻDY POTRAFI TYLKO CO DAJESZ DAL FIRMY KTÓRA DAJE CI $ ? Szczególnie w tak trudnych czasach , gdzie ludzie tracą pracę.....a u Nas tylko niewielkie redukcje....

Pracując:)
@Xyz

Podstawa na dzień dobry jest powyżej średniej krajowej. Premia do wypracowania w czasach trudnych to ok 1/2 tej kwoty :) ….Finalnie jak się nowej osobie chce i wyprowadzi sklepy po NIEROBACH …..to 4K zarobi....są tacy PH , ze pracują na swoich trasach 8-16 …..ale zapłacili frycowe po 10-h przez pierwsze miesiące , ale wypracowali premie i teraz te "niby" trudne zadania realizują bez problemu :)

Xxx
@Pracując:)

Premia za audyty tez? Jak jest teraz? Placa ludziom jak robia po 50-60 audytow?

@Pracując:)

Bardzo dziękuję za konkretne informacje. Zapytam jeszcze o premie. Premię się otrzymuje za sprzedaż? Za zaliczoną ilość audytów? Wypłacana jest co miesiac ? Czy co kwartał ? Różne mam doświadczenia, więc jeżeli tylko jest możliwość to pytam. Ponoć kto pyta, nie błądzi ;p

Tomi

Tzn? Jakie dożynki?

@Tomi

Widzę, że cenzura działa w najlepsze!

Pan 35

Witam czy ktoś wie może kiedy będą zatrudnienia???

Ktosik
@Pan 35

Cały czas są

Ciekawość

Kogo zwolniła z dnia na dzień?

PHacz

Wszystko się zepsuło i tutaj i na reg W-wa jak Piotrka brakło - jedna z nielicznych osób w tej firmie która potrafiła dotrzeć do ludzi, zmotywować i osiągać wyniki. Szkoda że nie bierze ludzi z CEDC tylko daje innym szanse - ale za to też go popieram bo najprościej zabrać PH ze sobą.

Obecny PH
@PHacz

To po co tu siedzisz jak tak tęsknisz.... Nikt Ci nie broni zmienić skoro jest tak źle. A jeśli nie bierze do siebie to może za słabi zostali????

Szanowni Państwo,

Wszyscy możemy cieszyć się z możliwości swobodnego wypowiadania, choć nie do końca jestem zwolennikiem anonimowych wypowiedzi. Anonimowość bowiem daje niektórym poczucie bezkarności i sprawia, że ich wypowiedzi są półprawdami wyrwanymi z kontekstu lub subiektywną zazwyczaj oceną. Chciałbym szczególnie mocno podkreślić moje wcześniejsze sformułowanie „poczucie bezkarności”, ponieważ internet nie jest anonimowy. W sytuacji jeżeli ktoś opisywany we wspomnianych postach (a nie jest szczególnie trudne domyślenie się o kogo chodzi) poczuje się wystarczająco dotknięty, urażony lub zwyczajnie uzna te wypowiedzi za pomówienia i kłamstwa, może wystąpić na drogę dzięki której osoby anonimowe już takie nie będą. O tych szczególnych sytuacjach mówi regulamin GoWork.pl, który wątpię aby osoby (w większości) zamieszczające tu wpisy czytały. Należy ubolewać, że ktoś, kto czuł się tak źle traktowany nie zwrócił się do kogoś w firmie z prośbą o pomoc. Moim zdaniem świadczy to o złych intencjach i małostkowości piszącego, które mają tylko na celu dopiec komuś i o tym, że większość opisywanych tu spraw jest wyssana z palca. Życząc wszystkim miłego dnia, pozdrawiam Pracownik CEDC.

Do realisty

Twój nick powinien raczej brzmieć w stylu "Przygłup". Bardzo na temat i merytorycznie odpowiedziałeś. Mam nadzieję, że nie jesteś pracownikiem CEDC, bo nie wróżę przyszłości firmie z takim zapleczem.

Jolanta
@Szanowni Państwo,

Dziękuję za Twoją wypowiedź, rzeczywiście na tym portalu należy przestrzegać regulaminu. Nie wolno nikogo obrażać, a rzetelność opinii jest priorytetowa. Dlatego chętnie dowiem się, jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy. Czy CEDC International daje możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji? Może firma oferuje jakieś wyjazdy integracyjne, dodatki pozapłacowe?

Sober
@Szanowni Państwo,

Nie ma to jak krytykować anonimowość, samemu anonimowym pozostając... Pan może, a niewolnik już nie?

@Szanowni Państwo,

Mimo wielu zgłaszań nic się nie zmieniło. Menadżerowie tolerują obrażanie pracowników pomiędzy zespołami. Hr wiedzą o problemie ale nic z tym nie robią.

PH
@PHacz

Piotrek na oszustwa oczy przymykał, bo sam oszukiwał wiec najlepszy był ????????????

Cedc Białystok

Jeżeli lubisz wazeliniarstwo, mobbing, stres, prace na przestarzałym sprzęcie, ocenę pracownicza wystawioną nie za pracę a za to jak bardzo lubił cię przełożony to polecam każdemu. Szczególnie masochistom. Osoby myślące samodzielnie w tej firmie i będące na niższym szczeblu są automatycznie tępione. Wyższe stanowiska załatwiane są po znajomości lub po rodzinie gdyż rządzi tam ta sama klika od wielu lat.

Centrala
@Cedc Białystok

100% racji, nie polecam.. ludzie są traktowani gorzej niż rzeczy. Serio poszukajcie czegoś lepszego.

Abc

Z jakiego powodu są ciągle rotacje? Dodatkowo z kilku działach ...

Ton wypowiedzi

Chyba nie udało Ci się zrozumieć tonu wypowiedzi @Szanowni Państwo. Nie wiem w której części postu dopatrzyłeś się krytyki anonimowości? Chodzi raczej o krytykę wypowiedzi, które nie wiele mają wspólnego z kulturą, prawdą, obiektywnością, etc. W większości są subiektywna oceną wygłaszana przez urażonych pracowników, zazwyczaj byłych.

@Ton wypowiedzi

Nie tylko osoby które już nie pracują, ja pracuje i nie polecam. Szukam pracy bo chcę szacunku a nie rozkazów i zamiatania pod dywan i ukrywania. Ale jeżeli to nie prawda co tu wszyscy piszą to skąd taka rotacja w firmie i to w wielu działach ? Z dobrobytu i szacunku do przeciwnika czy może hr są nie wyszkolone?

Sprawa w sądzie ?

A jest tu ktoś kto założył sprawę o nadgodziny przeciw Cedc ? Jeśli jest to proszę o info lub kontakt do tej osoby lub osób.Wraz z 2 osobami chcemy dochodzić swoich praw na drodze sądowej.Na szczęście przez kilka lat pracy w firmie wszystkie maile archiwizowaliśmy :)

Ph

Idź, idz???????? Powodzenia????

Sober
@Sprawa w sądzie ?

W pewnej firmie też FMCG ale przekąskowej facet odchodzac uzyskał dobre 10+ tysięcy, bo dzień w dzień zbierał potwierdzenia od klientow; od pierwszego np 7;20 i ostatniego (np18:30) danego dnia. Robił tak bo nie było GPS w autach. Odchodzac podał firmę do sądu a ta by ukręcić sprawie łeb dała mu po cichu wszystko co do złotówki by uniknąć rozgłosu. Tak tylko podsuwam jak egzekwować takie rzeczy.

@Sober

Po cichu to standard załatwiania spraw w tej firmie...

@Sprawa w sądzie ?

Bardzo dobry pomysł bo LIDER to ludzie i ich praca która przełożyła się na litrowe sprzedaże a nie odwrotnie. A nadgodziny to standard w tej firmie.

Nasa
@Sprawa w sądzie ?

Taaaaa ciekawe gdzie tak.

szef
@Nasa

Dlaczego PH z sieci jezdzą po sklepach w dobie epidemii?

Nadgodziny?
@Sprawa w sądzie ?

Masz w umowie ryczałt za nadgodziny, powodzenia. Maile jeszcze niczego nie dowodzą. Jak przeanalizują Twój GPS - to uważaj, bo będziesz coś oddać CEDC :)

Zostaw merytoryczną opinię o CEDC International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEDC International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEDC International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEDC International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEDC International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEDC International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEDC International Sp. z o.o.