Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

gizela

Pracowałam przez Dako od 2019 do początku tego roku. Byłam na 4 projektach. Owszem niektóre prace były cięższe ale nikt na wakacje tam nie przyjechał trzeba było robić. Wszystko do przeżycia. Byliśmy na słynnych rowerach w Waldershof i wspominamy dobrze te prace - trafilismy na spoko stanowiska a mieszkanie mielismy bardzo dobre. warunki fajne. miło wspominam p. Anie - lubi pracowitych ludzi. Negatywne komentarze piszą Ci, którzy lubią przeginać z imprezkami na mieszkaniach. Miło wspominam też pracę w firmie w Dettelbach na magazynie - fajna ekipa. Bede wyjezdzac dopiero w przyszlym roku. Mam nadzieje ze warunki sie nie zmienią bo oceniam na bardzo OK

Nie pozdrawiam

NIE POLECAM TEJ FIRMY ZDECYDOWANIE. kilometrowki są ucinane za każdym razem człowiek musi walczyć o swoje ciężko zarobione pieniądze. Ciężko doprosić się koordynatora o pomoc w sprawach pilnych, gdzie zapewniają przy każdej umowie pomoc koordynatora. Koordynatorzy zganiają winę wzajemnie na siebie. Co więcej.....dzwonią i mówią, ze jesteśmy owocnymi pracownikami....po pierwsze dzwoni osoba która pierwszy raz słyszymy a po drugie jest pewnie ona tak samym owocnym pracownikiem dla firmy dako jak i my ciężko pracujący ludzie NA NICH :) koordynatorzy wzajemnie się nie informują przez co później jest milion nieporozumień a cała winę zganiają na pracowników. Takich nieporozumień w tej firmie jest milion...szkoda dalej strzępić języka ...znajdziecie państwo lepsza firmę od tej.

Jack

Agencja pracy pożal się Boże, lekarz na oko wystawia ci zaświadczenie że się nadajesz. Przejedziesz 1600 km darmo bo na miejscu powiedzą Ci ze się nie nadajesz do pracy, już po pierwszym dniu pracy. Masakra jak można w pierwszym dniu pracy skreślić człowieka, niedając mu szansy na naukę, wiadomo że co zakład to inny system komputerowy. A tam od razu selekcja masz być piękny, młody i skaczący. (usunięte przez administratora) śmierdzi z daleka, niedosc że umowa pozbawiająca godności człowieka. Przepracujesz rok i nawet zasiłek ci się nie należy. Urlop jaki urlop skoro umowa na pół etatu. Koordynatorka ma ludzi za śmieci. Jak do ciebie mówi to nawet nie patrzy jak byś był gownem. Osobiście nie polecam. Totalna porażka. (usunięte przez administratora) w markdrewitz przy produkcji i pakowaniu części do rowerów marki Cube. Żadna atrakcja. Umowa na pół etatu, same niech zasuwaja sobie. Życzę powodzenia.

Onooooo

Witam czy pracuje ktoś na sortowni warzyw i owoców w Lipsku Frucht Service jak praca i ludzie?

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Adrianna

Według mnie agencja warta polecenia. Bez stresu zorganizowana praca i miejsce zamieszkania ( jak coś nie tak z kwatera zawsze można na spokojnie porozmawiać z koordynatorem i znajdą coś innego). Pieniądze zawsze się zgadzały także i za paliwo. Polecam nawet dla osób które chcą sobie tylko dorobić na jakiś czas za granicą.

Tomasz
@Tomek

Skąd dowiedziałeś się o PHU DAKO, przez znajomych czy może z ogłoszenia w Internecie? Jak z umowami, nie ma pod tym względem żadnego problemu? Daj znać, jestem tego ciekaw!

@Tomasz

w radiu rmf maxx mają teraz reklame :)

Adrianna
@Tomasz

Pracownik Dako.

Ta firma to jedna wielka kpina!! Nigdy ale to nigdy nie spotkałam się z czymś takim jak obowiązkowe wożenie ludzi oddalonych o 10/15 kilometrów od miejsca zamieszkania do pracy jak człowiek się postawi zostaję zastraszani utratą pracy. Nigdy nie spotkałam się z takim czymś żeby pracodawca beż żadnego aneksu ani zgody/wiedzy pracowników podpisał umowę na obowiązkowe soboty gdzie nie są wynagradzane ani 1% więcej. Umowa to jedna wielka ściema i nie jest do końca legalna! W życiu nie widziałam takiej chorej umowy jaką otrzymałam w firmie dako! Ubezpieczenie polega na a1. Jeżeli ktoś chce chorować w tej firmie to proszę napełnić portfel i nauczyć się języka bo jesteśmy zostawieni beż żadnej pomocy opiekuna jak i za każdego lekarza musimy wydawać z własnych kieszeni. Urlopy? Nigdy ani centa nie zobaczycie za swój urlop bo firma nie wypłaca za urlopy. Nie polecam tej firmy. W tym tygodniu wybieram się tam adwokatem i mam nadzieję że odzyskam swoje pieniądze za wszystkie urlopy jak i przerwę spodowana przez korona wirusa mam też wielka nadzieję że ludzie którzy rekrutują odpowiedzą za wszystko i będą mogli podziękować szefowi że dzieki niemu mają wyroki w zawieszeniu i będą musieli wypłacać odszkodowania z własnych kieszeni.

Czy ktoś pracuje na słodyczach może opisać jak to wyglada i kwestia zakwaterowania

Były Pracownik

Pracowałam w firmie pod dako jakoś ogółem 4 miesiące. Na inwentaryzacji pod rgis . Takie problemy jakie były z mieszkaniami to książki można pisać. To niezapłacone , to w ogóle zarezerwowane (kilka godzin czekania w aucie na parkingu po całym dniu pracy ) . W jednym mieszkaniu właściciel podczas naszej nieobecności zmienił zamki w drzwiach bo dako nieopłaciło mieszkania . Cyrk jeden wielki . Firma pozwoliła pracownikowi zabrać kota bez zgody pozostałych mieszkających z nim ludzi . Kot zniszczył laptop i nikt nie poniósł konsekwencji . Na jednym mieszkaniu okradli nas fakt z ubrań ( w dzień wyprowadzki mieliśmy oddać mieszkanie do 20 A sprzątaczki już nas o 15 pakowały i przebierały ubrania itd ) . Nigdy więcej. Szacunek i pomoc gdy coś się dzieje brak lub minimalne

@Były Pracownik

Pierwsze słyszę, mieszkania są naprawdę ok a koordynatorzy chetnie pomagają. Wyjeżdżamy z dako już 4 sezon.

Nurlop
@odpowiedź

A ile straciłeś dni urlopu, za które należą Ci się pieniądze? Policz ile kasy straciłeś.

Xxxx

Witam wszystkich mam pytanie czy ktokolwiek wie coś o pracy w Kasel przy pakowaniu kosmetyków??????

@Xxxx

Napisz do mnie email (usunięte przez administratora) Pracowałam tam

Julia
@Nika

Hej. Napisałam do Ciebie na maila. Odczytaj prosze :)

Grażyna
@Nika

Tez chętnie bym sie dowiedziala na temat pracy pakowanie kosmetyków?

Jula
@Nika

Możesz coś więcej napisać ...

@Jula

Odpisałam

Nika

Wybacz pracowałam tam az trzy dni zapłata i warunki mieszkalne mija się z celem

JaTamBylam

Zależy jakie pakowanie bo w Klappie wszyscy wiedzą, że zwalniają ludzi po 2 dniach bez konkretnego powodu, a to zależy tylko od humory kierowniczki, która nazywa ludzi | zasobami | zamawia 20 a zostawia 2. Dako o tym niestety wie, ale i tak wysyła tam nowe osoby, które tracą tylko nerwy i pieniądze na dojazd. Lepiej wybrać inną ofertę.

Łucja
@JaTamBylam

Dobrze, że zechciałaś opisać nam, jak mniej więcej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o pracę przy pakowaniu kosmetyków w PHU DAKO. Takie informacje z pewnością pomogą w podjęciu decyzji osobom, które rozważają zatrudnienie się na tym stanowisku. A jaki rodzaj pracy, jeśli chodzi o tę firmę, poleciłabyś nam? Widziałam, iż szukają między innymi: piekarzy, pracowników magazynu, pracowników produkcji, operatorów CNC, sprzedawców i wielu innych.

angelika
@JaTamBylam

ja byłam w firmie titania fajna ekipa polecam

Ich bin
@angelika

Hahahahaha!!tyle w temacie

Nikt
@angelika

Firma Titania to jedno wielkie Głowno.Nie polecam tam pracowac.

Xd
@Nikt

Ta firma Titania to jest produkcja kosmetyków w Wulfrath?Dlaczego nie polecasz?Jak tam jest?Mizesz rozwinąć temat?Jak traktują ludzi ?

Ola
@Ich bin

Jak jest w Titania w Wulfrath możesz napisać?Jacy koordynatorzy atmosfera w pracy?Jak ludzi traktują?czy zwalniają tak jak w kllap po 2-3 dniach?

@Xxxx

z tego co widać po gołoszeniach to własnie kogoś szukają.

KLAPP

Nie polecam pracy w firmie Klapp... Kierowniczka sieje zamęt wśród pracowników. Jeżeli ktoś jej zwróci uwagę to resztę dnia i kolejne dni wykonuje najcięższe pracę. Sama przyznała że jak kogoś nie lubi to będzie tyrał na najgorszym i ciężkim stanowisku, albo po prosty zwalnia. Jak coś się zepsuje w mieszkaniu podobno problem jest zgłaszany, ale mijają tygodnie i nic nie wiadomo. Myślę, aby przenieść się na inny stół gdzie Kierowniczka Pani A. nie będzie miała nic do gadania... Szef o tym doskonale wie bo problem wiele razy był zgłaszany na temat kierowniczki, ale nic z tym nie robi. Opinie tutaj także były pisane ale zostały usunięte. (usunięte przez administratora) ze strony kierowniczki, bierny szef. Szkoda tylko nerwów, zdrowia i pieniędzy na przyjazd tutaj. NIE POLECAM

@KLAPP

Pani A już dawno tam nie pracuje.

Jak wygląda ścieżka kariery w PHU DAKO Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

odpowiedź

Zależy jakie masz predyspozycję i wiedzę.

Zosia

@Nika a czemu nie napiszesz tutaj?

...

Ta firma to totalna porażka przy najmniejszym problemie unikają człowieka jak ognia. Zero kontaktu, zero pomocy zbywają ludzi jak mogą. Totalny brak szacunku do ludzi przez kierowników. Jak najdalej od tej firmy !

Ola
@...

Ludzie!Dlaczego godzicie się na takie nędzne warunki jakie proponuje Dako???? Umowa na 1/2 etatu pomyślcie co z tego macie.Nic.Jakie składki uda do ZUS ?Ludzie myślcie o swojej przyszłości o emeryturze.

DOD

Nie polecam. Klapp. Kierowniczka wykazuje brak szacunku i profesjonalizmu. To smutne. Ratujcie ta firmę :(

zyx
@DOD

to zglos do koordynatorow zamiast wypisywac 100 komentarzy w necie!!!!

SOS

Klapp. Nigdy nie spotkałam się z tak wielkim brakiem szacunku do drugiego człowieka, brakiem profesjonalizmu i braku pojęcia co się robi ze strony kierowniczki póki nie zaczęłam pracy w tej firmie. Cyrk na kółkach. Nie pozdrawiam. Pracowałam. Nie polecam. Ps. Praca jest nawet w porządku ale "kierowniczka"....zostawia wiele do życzenia :( smutne i prawdziwe kochani :( tam jest jak w korycie.. Nie polecam.:(

***

Problemem Nie jest kierowniczka . Tylko ludzie uważający się za szefów a są zwykłymi pracownikami . Każdy w tej firmie chce rządzić Taka jest prawda . I nie jest to spowodowane presja. W pracy. Tylko mściwi. Ludzie którzy. Nie wiedza. Gdzie się wyżyć . Znam większość. Ludzi. I wiem jak się zachowują. Jeden drugiemu. Kłody pod nogi rzuca . Powinni takich ludzi odrazu (usunięte przez administratora)

Elo457

Inwentaryzacja uwazajcie na szczawinskiego w karlsruhe. Podly czlowiek zwalnia ludzi bo cos w jego mniemaniu mu sie nie spodobalo

przyjaciolka

Witam!!! Po przeczytaniu waszych wypowiedzi, wywnioskowalam, ze DAKO jak do tej pory nic sie nie zmienlio, przez kilka lat.Mialam przyjemnosc pracowac przez ta firme, oczywiscie w przenosni.Kochani jezeli zrobisz im cos nie na reke, to jestes skasowany. My mielismy problemy ze skladkami odprowadzonymi do ZUS . Po sprawdzeniu ich, okazalo sie, ze mamy odprowadzone z pol etatu, zatrudnieni bylismy na caly etat.firma musiala nam wyrownac. Wiec bylo nas sporo osob, ale pracy juz dla nas nie bylo, tylko czekali jak skonczy nam sie kontrakt, Tez byla taka sytuacja, ze zapomnieli nam przedluzyc kontrakt i wyslali nas do kraju na urlop, oczywiscie bezplatny.Poinformowali nas w ostatni dzien w pracy, musielismy sie pakowac, bo przeciez za hotel, kto zaplaci?Pozdrawiam

Aleksandra

Odradzam wszystkim chcącym się zdecydować na podjęcie współpracy z tą firmą (usunięte przez administratora) Byłam dzisiaj, przyjechałam z koleżanka 200 km po czym usłyszałam od pani, iż jestem niekoleżeńska ponieważ nie zgodziłam się jadąc 1000 km do Niemiec robić jako taksówka ich pracowników. Okazuje się ze firma szuka osoby mającej auto, aby móc zapewnić transport innym pracownikom. Kiedy odpowiedziałam że nie zamierzam nawet za niewielka, śmieszna opłata wozić obcych ludzi ponieważ nie zostałam o tym poinformowana przez telefon to Pani zasugerowała ze w takim razie na moje miejsce znajda sobie kogoś z autem. Po drugie pani „czarna z dlugim kucykiem”(niestety nie jestem w stanie podać nazwiska, ponieważ nie raczyła się przedstawić)jest osobą niekompetentną, nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania typu * liczba godzin pracy, ilość zmian, godziny pracy odpowiedz Pani brzmiała” z tego co wiem bo są tam też Polacy to raczej dwie zmiany” Tyle się dowiedziałyśmy na temat naszej przyszłej pracy. W zasadzie gdybyśmy nie spytały to nie dowiedziałybyśmy się nic bo pierwsze co został nam podsunięty kwestionariusz osobowy, zamiast rzeczowy opis oferty pracy. Generalnie nigdy nie brałam pod uwagę opinii w internecie, dlatego tez po przeczytaniu ich tutaj, postanowiłam tam jechać i przekonać się na własnej skórze. Jak widać nigdzie nie wyjechałyśmy także jednak warto sugerować się opiniami w internecie. Podsumowując moje wszystkie zetknięcia z agencjami pracy, to doświadczenie było najgorsze. Pomijając to ze niezupełnie to co było przedstawione przez telefon zgadzało się na miejscu z rozmówczynią

Hehe
@Aleksandra

Dobrze, że poinformowali Cię w biurze, my dojechaliśmy do pracy i po 3 miesiącach zostaliśmy zwolnieni za to że nie chcieliśmy wozić ludzi własnym samochodem, ta firma to kpina jedna wielka kpina!

Aleksandra
@Hehe

Ta informacja wyniknęła przypadkiem z rozmowy i cieszę się ze tak się stało, firma po prostu szuka sobie frajerów którzy będą wozić za marne grosze innych pracowników. Po co wydawać pieniądze na busy pracownicze jak można sobie znaleźć ludzi którzy będą wozić ich pracowników którzy nie maja auta. Pierwszy raz spotykam się z czymś tak dziwnym w jakiejkolwiek agencji a wyjeżdżałam już przez kilka innych. (usunięte przez administratora) Od razu po poinformowaniu Pani z agencji, ze nie zamierzam wozić innym ludziom tylka, stwierdziła ze w takim razie koordynatorzy maja na moje miejsce inna para z autem ????

Ja grab
@Aleksandra

Zgadzam się z Tobą że wszystkim co piszesz a Pani o której piszesz to pewnie Pani Sara, która robi łaskę ze udzieli jakiejkolwiek odpowiedzi, wygląda jakby pracowała za karę a co do tego że miałaś być taksówka to miałem podobno sytuacje????już nie będę wspominał że każdy z nas ma dietę za paliwo którą chowają do kieszeni, rzenada, dako kiedyś było dobre teraz to już nie to samo, kiedyś każdy z osobna dostawał hajc za kilometry a jeśli ktoś z admi ist racji dako twierdzi że jest inaczej to mogę mu to udowodnic????

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.