Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Krp

Co to za patologiczna firma ten Danfoss. Od jakiegoś czasu czytam te wasze posty i tak sobie myślę że tam jest masakra, mobbing itd. Nie ma innych lepszych firm we Wrocławiu? Po co tam pracować jak taki (usunięte przez administratora) tam jest? Nie rozumiem. Ja jak zacząłem gdzieś pracować i zauważyłem taki (usunięte przez administratora) to szybciutko zmieniałem pracę na inną, a we Wrocławiu od koloru do wyboru...

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Sauer Danfoss?

Takie samo jak do kierownika/dyrektora/sprzątaczki

fan

Od tego lidera co jest na motorach o ile to indywiduum można nazwać liderem to kazdy lepszy wzięty z ulicy byłby lepszy a jeszcze lepiej w pakiecie z kierownikiem bo oni oboje to dramat , wielka pomyłka i nieporozumienie i to bardzo głębokie. Nie życzę żadnej firmie żeby kiedykolwiek się na jich nabrała. Dwóch cwaniaków co ma gadane i nic więcej. .

fan

Tak to jest jak kierownik przyjeżdża z zapyzialego małego miasteczka gdzie wyznacznikiem moralnosci jest ksiądz i tenże kierownik chce leczyć kompleksy w dużym mieście.

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

Steven

WITAM MAM PYTANIE?! Widzę powszechnie opinie o pracy tutaj są dość krytyczne. Jednak moje pytanie brzmi czy dla osoby zaczynającej z przygoda z maszynami CNC czy to jest dobra szansa na naukę. Czy pracując tu nie mając wcześniej możliwości pracy na obróbce jest się wstanie zostać samodzielnym operatorem CNC i moc poszukać pracy w innych firmach ??

Odpowiedź
@Steven

Tak, nauczysz się obsługi maszyn, pomiarówki. Jeśli chcesz jednak programować to nie ma szans. PS. Firma nie jest zła. Są ludzie co pracują tam po 5-10-15 lat. Jakby było tak źle, to by nikt tyle nie pracował. A banda narzekaczy w każdej firmie się trafi.

@Odpowiedź

To nie jest żadna banda narzekaczy tylko ludzi którzy mówią głośno o tym jak jest. Jak ktoś pracuje 10-15 lat to albo mu ta wypłata wystarcza i nie ma większych aspiracji, albo się po prostu zasiedział i nie chce mu się nic zmieniać. Narzekacze, jak to ich nazywasz, przynajmniej wiedzą co im nie pasuje i potrafią krytycznie podchodzić do miejsca pracy jeśli takowa potrzeba zachidzi.

fan 2

Ta koordynatorka na motorach razem z tą następną kandydatką to nadają się na koordynatorów ale w kole gospodyń wiejskich.To jest właśnie dowód na to co L.R. zrobił i do czego doprowadził danfoss.

@Dejw

Niewygodne wpisy są usuwane, nic nie zmieni faktu że to L.R jest powodem tego co dzieje się ja obszarze motorów. Na stronie firmowej Danfossa csly czas ogloszenia o pracę np.operator linii produkcyjnej na motorach ze stawką 3729zl. Łącznie z dodatkiem za czterobrygadowke.Smiech na sali, albo oferta na koordynatora z wymaganiami wziętymi z kosmosu.Ta firma to jedna wielka patologia, a konstruktorem tej(usunięte przez administratora) jest L.R.Zapomniano napisać w ofercie co za ludek jest liderem na motorach.Jakim cudem osoby które nie mają umiejętności interpersonalnych , nie potrafią się porozumiewać i komunikować z ludźmi w sposób werbalny mogą piastowac stanowiska począwszy od kierownika a kończąc na koordynatorach?

@fan

Piastują takie stanowiska bo mają znajomości. Możesz nie mieć kompetencji, nie znać się, ale jak masz plecy to masz stanowisko. Dlaczego nie wystawia się ogłoszeń na rekrutację do biura? Właśnie dlatego. A jak już są to wiadomo że cv kogoś z ulicy zostanie odrzucone bo już "swojego" mają na to miejsce, a rekrutacja musi się odbyć zgodnie z prawem.

Fan 3
@fan 2

A o kim mowa ...

Fan Inżyniera

W końcu Pan Inżynier został doceniony za swoją wzorową pracę i postawę. To dzięki niemu firma jest jeszcze w stanie funkcjonować. Wyróżnienie: Pracownik Roku - to mówi samo za siebie i oddaje motto firmy "Danfoss Engineering Tomorrow" (czyli Danfoss Inżynieria Jutra). Tacy ludzie są potrzebni w firmie i to oni zapewnią jej przyszłość. Oby takich więcej. Nic dziwnego, że wszystkie kobiety w firmie zazdroszczą Svetlanie takiego faceta.

Technik
@Fan Inżyniera

Mam nadzieje, że inżynier zwoła konferencję naukową pod Astrą

Fan Inżyniera
@Technik

Oczywiście. Jest co uczcić. Lokalni naukowcy się już niecierpliwią.

FanFanaInżyniera
@Fan Inżyniera

Świętujemy od 29

Ok

Ok

Defibrylator

Totalna beznadzieja.... firma robi wszystko by utrzymać poziom dna. nie polecam

ZarazZaLiderem

Co masz do koordynstorów? Mamy donieść na ciebie?

@ZarazZaLiderem

Tak zwani koordynatorzy wlasnie są od tego, a przodownikiem w tej dzedzinie jest (usunięte przez administratora)ktory w tej materii nie ma żadnych skrupułów

ZarazZaLiderem
@fan

I bardzo dobrze. Nie mamy dla was litości. Gracie na telefonach, odbijacie się nie przebrani w odzież roboczą to należy was karać. Stanowczo łamiecie dyscyplinę w pracy, więc ktoś musi was przymusić. Wystarcza zobaczyć jak na drugiej i trzeciej zmianie robicie sobie 30-40 minut przerwy zamiast 20. I ciągłe papierosy.

@ZarazZaLiderem

Palą papierosy, za wcześnie odbijają kartę przy wyjściu, grają na telefonach, opieprzaja sie a nawet co poniektórzy z magazynu śpią po nocach w szatni ale ci wszyscy ludzie przy obecnym rynku pracownika mogą sobie znaleźć pracę gdzie indziej natomiast koordynatorzy nie bardzo bo za nimi zaraz pójdzie odpowiednia opinia jak się (usunięte przez administratora)i w danfosie i jedyną ich domeną jest donoszenie i to w niektorych przypadkach nawet na swoich kolegów z którymi znają się bardzo dlugo lub dojeżdżaja do pracy

Lew

Podobnie jest w Amazonie

Huhuhu
@ZarazZaLiderem

Przyganiał KOCIOŁ GARNKOWI A ZAPONIELISCIE JAK TAK SAMO ROBILIŚCIE ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELAKIEM W KASKU BYŁ

@ZarazZaLiderem

Panie koordynatorze, mówi się "Wystarczy zobaczyć a nie "wystarcza". Wystarczać to może podzespołów do montażu motorów na daną zmianę.

??...

Po co przychodzić na pakowanie jak tam same tępe młoty......

????
@??...

Po to abyś był wśród swoich.

??
@????

Ciężko by wam było dorównac.......

Mikołaj
@??

Możecie podać konkretne informacje w zakresie tego, jak wygląda praca na dziale pakowania? Pożądaną przeze mnie informacją jest informacja o wysokości wynagrodzenia na początku zatrudnienia. Ktoś może pomóc?

??
@Mikołaj

Skaner, motor, etykieta,karton, paleta, skaner, motor, etykieta, karton, paleta.skaner, motor, etykieta, karton, paleta i.t.d i.t.d.i.t.d Praca niezbyt ambitna którą może wykonywać każdy pierwszy wzięty z ulicy nawet mało ogarniety.

@Mikołaj

20zł na start. Jak szukasz czegoś ambitniejszego idź na maszyny.

Jacek/Variant

Mam zastrzeżenia do lidera. Takie, że ma mnie w (usunięte przez administratora) Mam z nim kontakt może raz w tygodniu, może dwa razy. Nie przychodzi na mój obszar. Do czego mi taki lider potrzebny?

pik

W sumie to nie do końca takie same, danfoss nie jest taki skory do rozdawania pieniędzy, a obecnie zarządzający Polską rozdają pieniądze na prawo i lewo zadluzajac kraj na przyszle pokolenia , dlug publiczny wynosi już ponad bilion zlotych, dokonać takiego czynu przez cztery lata w sensie takim że ten dług wzrósł przy tak dobrej koniunkturze gospodarczej to dopiero trzeba mieć zdolnosci, danfoss pilnuje swoich finansów bo ludzie nim zarządzający doskonale wiedzą ze spowolnienie gospodarcze wcześniej czy później nastąpi, tego to nie rozumi zwykły, prosty tluk, przypomnę że ponad 30 procent wyborców PIS nie wie skąd się biorą pieniądze na 500 plus oni nie rozumieją że to są ich pieniądze które płacą w różnego rodzaju podatkach a procenty od różnych 500 plusów będą spłacać ich dzieci i wnuki jak wcześniej to panstwo nie zbankrutuje jak Wenezuela.Danfossowi to nie grozi bo tsm nikt nie dopuści do zarządzania ich majątkiem polityków PIS!!!! Więc ogólnie porównanie obecnej ekipy rządzącej do zarządzania danfossem jest niezbyt logiczne.Czy to jest nazbyt zrozumiale?

@pik

To byla odpowiedź na dużo wcześniejszy wpis, glaczego moderator celowo przesuwa wpisy ażeby to straciło sens i logikę?

Gladiator
@pik

Chłopie zluzuj gumę w porach, a jak to nie pomoże to proponuję pi...ąć zrytym beretem w mur...niech to posłuży za cały komentarz. Pozdrawiam.

Mikołaj
@pik

Przypominam, że to forum pracownicze i rozmowy na temat polityki nie powinny mieć tu miejsca. Wspominasz o finansach firmy. Czy możesz napisać na jakim obecnie poziomie jest wynagrodzenie? Liczę na odpowiedź.

@Mikołaj

@ Mikołaj Niestety finanse firm i finanse przedsiebiorstw są nieodłącznie połączone z polityką. Obecnie w Polsce promowane jest nierobstwo a nie praca.Duze znaczenie ma też wysokość płacy minimalnej. Jeżeli od nowego roku płaca minimalna będzie o 350 zl. wyższa to znaczy że pracownicy ochrony i pracownicy firmy sprzątającej dostaną od stycznia 350 zl.I Danfoss będzie musiał od stycznia tyle więcej płacić Firmom zewnętrznym za każdą osobę zatrudniona na tych stanowiskach a co za tym idzie będzie mialo to znamienny wpływ na kwietniowe podwyżki. I jak myślisz ile one wyniosą? 80zl. Czy 100 zl.? Dochodzi do sytuacji że pracownik z kilkuletnim stażem będzie mial dniowke w wysokości np.135zl.netto a pracownik ochrony 120zl.netto . Politycy mają również wplyw na obciążenia płacowe tskie jak np.skladka rentowa która jest mocno zawyżona właśnie dlatego z tego powodu pracodawca musi płacić więcej do budzetu państwa zamiast dać te pieniądze na przyklad pracownikowi lub przeznaczyć na inwestycję. Przykładów jest dużo więcej, rodawnictwo socjalne trzeba z czegoś sfinansowac i robią to firmy i osoby pracujace. Minus dla ciebie za głęboką niewiedzę.

..???

Kwota wolna od podatku dalej na tym samym poziomie. Vat 23 zamiast 22, podwyzszona stawka miala być na czas kryzysu Wprowadzenie programu emerytalnego od lipca to nic innego jak ukryty podatek Zamrozenie cen pradu, w przyszlym roku wzrost o 40 procent Skladka rentowa dalej na tym samym poziomie choć ubyło 2 miliony rencistow Przez rozdawnictwo wzrost inflacji Malo? Nie mam czasu pisać. Loty z Rzeszowa do Warszawy też nie stanieja, stanieja być może burdele na godziny w Krakowie bo tam się nie placi podatku.

@..???

Masz rację, nie pisz, tylko weź się do pracy obiboku

pik

Toż to przecież prawda, tylko tępy motloch nic nie rozumie. Najpierw się dowiedz co to podatki, co z czego wynika, skad się co bierze, kto za co płaci, a jak pracujesz to najwiecej placisz ty.....baranie bo pieniądze na rozdawnictwo nie biorą się znikąd, na emeryturę już zbieraj siano bo jej nie będzie bo 500 plusy właśnie tą twoją emeryturę pobierają a jak masz dzieci to im podziękuj bo będą spłacać to wszystko.Kraj ma ponad billion dlugu nielicząc ZUS który ma 3 biliony dlugu. Kumasz zryty berecie ?

pik

@ nick Ja już sram bo pracuję na kogoś a mojej emerytury nie będzie a bezmozgowcy pracują na kogoś i się cieszą Ot kumaci ludzie. Czaisz bazę?

Hej
@pik

Po pierwsze nie obrażaj ludzi. Po drugie płacisz tyle samo podatków jak zwykle. Nic więcej. Po trzecie to nie są twoje pieniądze ,tylko wspólne i moje też. Po czwarte wcześniej placiłeś za ośmiorniczki. Po piąte twój pracodawca płaci Ci składkę na emeryturę której nikt Ci nie zabierze.. Po szóste nie bądź Chytrusem i zazdrośnikiem bo TYLKO to przez ciebie przemawia. Jesteś takim typem co za 5zł da sobie jaja ogolić A innym oczy wydrapać. Bez odbioru.

modest

Dokładnie tak i jeszcze za to płacą. Ha, ha, ha....... Czy myślisz że oni o tym nie wiedzą? Wiedzą tylko po prostu wstydzą się po prostu twardo pójść i zgłosić natychmiatowy wypis z takim a takim dniem i poinformować o zaprzestaniu pobierania składek, nie każdy ma jaja....

@modest

Ta odpowiedź również przesunięta w inne miejsce przez modeatora strony.

@modest

Związki nic nie mogą. To tylko ułuda żeby ludzie mogli czuć się lepiej ze złudną nadzieją, że ktoś im pomoże w razie czego, a to nie prawda. Jedyne firmy, w których związki mają coś do powiedzenia, to firmy państwowe. Tam rzeczywiście mają siłę przebicia. U prywaciarza jest prosta sprawa, zarobki ci nie odpowiadają to się zwolnij. Tak nie powinno być, ale tak jest. Ludzie myślą, że w Polsce jest kapitalizm. Nie ma kapitalizmu. Jest korporacjonizm, i tu człowiek ma zachrzaniac i nic nie mówić, i najlepiej to płacić mu tyle żeby żył na styk bo wtedy nie będzie miał szans rozwoju ani siły do tego, szczególnie psychicznej, więc będzie robił na zyski bogatych. Tak to działa w korporacjonizmie i nie ma co się oszukiwać.

@Dejw

Dokladnie tak. Tylko dlaczego ludzie tego nie rozumieją i jeszcze za to i na to płacą?

@modest

Bo ludzie lubią posiadać złudne poczucie bezpieczeństwa. I lubią czuć że ktoś ich reprezentuje nawet jeśli w praktyce tego nie robi. To już jest psychologia.

@modest

Nie muszą nawet iść do związku. Wystarczy do kadr iść i napisać pismo o zaprzestaniu poboru składek członkowskich.

modest

Niech ktoś napisze i uzasadni to w jakim celu należy do zwiazku? Era i czasy związków zawodowych skończyła się w momencie kiedy zmieniono kodeks pracy i przepisy pracy na korzyść pracodawcy.Przy obecnie obowiązującym prawie zwiazek zawodowy nie ma nic do gadania bo prawo jest po stronie pracodawcy. Ludzie którzy należą do związku nalezy podzielić na dwie grupy.Pierwsza to ci którzy są w zarządzie i myślą że są chronieni ale tylko dlatego żeby siedzieli cich o i przytakiwali wszystko w wąskim gronie przy herbatce czy kawce.W wielu przypadkach w kraju jak któryś skacze to go zwalniają z pracy dyscyplinarnie i niech się odwołuje do sądu pracy a za 6 lat sąd moze coś postanowi. I druga grupa to ci nierozumni i niekumaci niczego płacący składki caly czas glupio myśląc że ktoś ich reprezentuje i broni lub kiedyś obroni.Miesieczna składka może nie robi tak bardzo wrażenia ale caloroczna już tak. Ludzie którzy płacą te składki nawet nie kumaja że są to najprawdopodobniej w najbardziej idiotyczny sposób wydawane swoje pieniadze.

Jest pytanie jest odpowiedź
@modest

Dlaczego należą? Bo wydaje im się ze dzięki temu będzie lepiej. Ale mają rację, wydaje im się.

lotnik

Nie ma co mówić szkoda czasu na tą firmę

Sylwia
@lotnik

@lotnik, rozwiniesz swoją myśl? Napisz też, jak ocenisz relacje między pracownikami?

rom

Czy ci ludzie na liniach na motorach to oni są z Mongolli cz z Filipin? Oni nie wiedzą że we Wroclawiu i okolicach istnieją inne miejsca pracy? Obserwując to z perspektywy pracy na cnc to dramat. A jeszcze z tym ich liderem!!

SIENSI
@rom

Nie obrażaj Azjatów. Oni ciężko potrafią pracować.

Wyzwolony

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, dezorganizacja, bałagan, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Dodatkowo lider K. J. Opryskliwy złośliwy człowiek nie do życia gdybm miał pozwolenie na odstrzał byłby pierwszy na liście. Nie można nic załatwić bezproblemowo. Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi. Nawet (usunięte przez administratora) nie zasłużył na to żeby dostać etat w danfosie. I nie jest to tylko moja opinia. Cieszę się że skończyłem z nimi. Mam zarąbistą pracę w podobnej branży z ludźmi z którymi można się dogadać. Danfoss to dno albo nawet odwiert.

@Wyzwolony

Zarządzanie danfossem na bielanach niczym nie odbiega od obecnego zarządzania Polską. Ta sama hipokryzja,wybiórczośc, (usunięte przez administratora) bezczelność, nietolerancja, zero szacunku i przede wszystkim ta najwazniejsza wspólna cecha aby dziś, aby jutro i jak coś nie tak to szukanie wszędzie winnych tylko nie u siebie.

Byłypracownik
@olo

Najciekawsze jest to że osoby od których zależy produkcja utrzymanie na rynku a nawet premie przełożonych są traktowane jak zwykłe śmieci którymi pomiata wiatr a w tym przypadku przełożeni niektórzy z pracowników szeregowych nie mają perspektyw na lepszą pracę więc muszą kulić ogony i godzić się na poniżanie i pomiatanie

kris
@olo

Dobra zmiana doszla już do danfossa....., nie wszyscy to kumaja.

Gościu
@olo

Nie bądź śmieszny nieudaczniku. Weź się do roboty.

Zuzanna
@Wyzwolony

Czy rzeczywiście nie widzisz niczego co mógłbyś wymienić na plus dla firmy Sauer Danfoss? Jest to całkiem spora firma dlatego jestem pewna, że uda się Tobie oprócz wad pracy w tej firmie wymienić również zalety.

@Gościu

Ależ ja robię i to naprawdę dużo robię, tylko ta dobra zmiana.........

Wyzwolony
@Zuzanna

Żadnych wyróżniających się plusów względem innych firm.

@Gościu

Fanatycy tej dobrej zmiany najbardziej kulą ogony upokarzaja się ale w większości to jednak nie są ludzie samodzielnie myślący no bo tak to jest z tymi zaslepionymi dobrozmianowcami.

@Wyzwolony

A dodatki do wynagrodzenia? Czy pracodawca oferuje atrakcyjne benefity, które mogłyby być takim pozytywnym punktem? Napisz w takim razie co chciałbyś zmienić lub poprawić w firmie. Chętnie o tym przeczytam.

Prawda
@Byłypracownik

(usunięte przez administratora) Pracownik produkcyjny, czyli przysłowiowy robol, jest dla firmy wart najmniej a co za tym idzie, zarabia najmniej. Takiego pracownika zdaniem korporacji najłatwiej zastąpić innym. Jeśli Ty nie będziesz chciał pracować za swoją stawkę, to na twoje miejsce przyjdzie ktoś kto będzie chciał. Niestety żyjemy w Polsce, a tutaj powszechnie uważa się, że jak robisz na produkcji to pewnie nie jesteś za mądry, bo gdybyś był, to siedziałbyś w biurze. A jak robisz na produkcji to co po masz zarabiać więcej? Kierownik zarabia więcej, dyrektor, lider, planista bo według korporacji oni coś umieją, a Ty nic nie umiesz.

@Prawda

Nie do końca tak jest.Jak kierownik czy dany lider byłby taki mądry to nie bylo by takiej sytuacji ja w danfosie na motorach.Oni rzeczywiście uważają ze każdy jest taki sam i ja odchodzi to zaraz przyjdzie następny, oni są wręcz o tym przekonani.I to jest właśnie ich debilny tok myślenia, tym bardziej w czasach rynku pracownika. Caly czas jest rotacja pracowników właśnie z powodu ich idiotyzmu, tu nie pracuje aż tak wiele osób i moznaby bylo stworzyć całkiem dobrą załogę, ale często pracownicy nowo zatrudnieni gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo że będą dobrze pracować odchodzą jedni po krótkim czasie inni po dłuższym i nikt ich nie zatrzymuje, oni cały czas chcą chorobliwie udowadniać że są tu panami i władcami.K.J to arcy mistrz zachowuje się jakby chciał odreagować jakieś być może problemy z dzieciństwa.

power
@kris

Najwięcej to tych wsiokow plus pseudokierownik.Dobra zmiana.....

umberto eco

Kiedyś z 7 czy 8 lat temu danfoss był konkurencyjną firmą jezeli chodzi o zarobki później to się wszystko wyrównało a teraz płaci mniej niz wszystki firmy zlokalizowane dookoła.Jak otrzyma się samą pensję bez dodatku za czterobrygadowke i nie zostanie się kilka razy do 2 w nocy to co to ma k...a być. To dramat.Brak systemu premiowego, brak dodatku za stuprocentową obecność w danym miesiącu ktory istnieje już w 90 procent firm ze względu na brak rąk do pracy.Jest autobus zakladowy ale to dla określonej grupy tylko z Wroclawia a co z resztą? Już duża część firm zlokalizowanych na bielanach i w pobliżu na Kwiatkowskiego który wypłaca dodatek za dojazdy samochodem. Są już firmy choć nie jest ich jeszcze zbyt dużo ale jak dzień pracy wypadnie w niedzielę to otrzymuje się dodatek 200 procent a w sobotę 150 procent. Dodatkowo brak szacunku do pracownika bez względu na staż pracy. Związki zawodowe nie istnieją, to jakaś grupa koleżanek i kolesi zbierajacych się i pobierających składki nie wiadomo w jakim celu. Przykładem tego wszystkiego opianego są tegoroczne podwyżki. Co to miało być? Ja przyjmowane są jakiekolwiek kryteria? A jak one się mają do tej prawdziwej inflacji i wzrostu cen oczywiscie nie tej podawanej przez ten chm.. rząd? Albo premia roczna.Niektórzy się jaraja ze wpadlo trochę wiecej w miesiacu na konto ale tak naprawdę to jest niesprawiedliwy ochlap. A ile biorą co poniektorzy? Jak bogata jest ta firma i jakie osiąga zyski w skali globalnej to nie trzeba przypominać. Następna sprawa: Kadra kierownicza i co poniektorzy liderzy to już naprawdę nie nawet filmy Barei toż to Czeskie kino osoby bez przygotowania bez kompetencji.Te osoby nie powinny mieć jakiegokolwiek kontaktu z ludźmi.

@umberto eco

Przecież za soboty sami nie chcieliście. Jakiś pajac złożył donos, ze mu lider karze przyjść w sobotę to teraz miejcie pretensje do niego, ze soboty są za darmo.

@TheJa

Jak mu kazał to dobrze zrobił ze złożył donos a ogólnie to staraj się czytać ze zrozumieniem jaki jest sens i istota mojego wpisu.

@umberto eco

Wiesz jaki jest sens twojego wpisu? To ja ci powiem. Nie podoba się to się zwolnij. Nikt nie pracuje tam za karę czy pod przymusem. Uważasz, że Danfoss źle płaci? Idź do innej firmy. Nie dają bonusu? Idź tam gdzie dają. Beneficjenci programów socjalnych coraz bardziej są roszczeniowi.

@TheJa

Dalej nie rozumiesz co przeczytałeś, takich to właśnie idi...w danfoss potrzebuje. Nie masz jakiś kumpli?

@umberto eco

Widzisz to ty dalej nie rozumiesz. Jesteś tylko od wciskania guzika. Od myślenia jesteśmy my.

umbero eco
@TheJa

Nie sądzę abyś miał cokolwiek pod kopułą choćby ze względu na formułowanie zdań, taki sobie szczekaczek przytumaniony i pisolniety.

@TheJa

Wy, czyli również Ty? Że niby ty jesteś od myślenia? Przyznaj się lepiej kto ci załatwił robotę na ciepłej posadce w biurze, że teraz tak cwaniakujesz przy okazji drwiąc z ludzi którzy pracują na tą firmę. Na produkcji jest sporo ludzi którzy by ci byli w stanie udowodnić, że to bardziej ty powinieneś wciskać ten guzik a nie oni. I nie bądź taki do przodu bo niedługo nie będzie miał wam kto pracować na hali. Pewnie że pójdą do innych firm. A wy samym myśleniem zysku nie zrobicie.

mb
@umberto eco

zeby pracowac na motorach w danfossie to trzeba byc naprawde osoba cierpliwa z takim liderem.

Dan

Zero szacunku do pracowników podwyzki po 60 groszy premie roczne po 1400zl gdzie gora po 60 tys lider który nie potrafi wlasnej osoby ogarnąć zastrazajacy ludzi z motorow .chroniony jest przez gore unikac tego zakladu jak.mozna.liderzy i kierownicto maja was gdzies

kris
@Dan

O tym liderze sie tyle mówi od dłuższego czasu, tyle jest skarg. Gzie jest zwiazek zawodowy? Dlaczego nie wystosuja pisma do dyrekcji? Czy w głównej siedzibie wiedzą co tu się dzieje? A czy dyrektor zakładu jest tak otumaniony że nie wie co się dzieje?

@kris

buahahaha nie zsikaj się z tym swoim związkiem.

hert
@Dan

A co robisz kiedy cię zastrasza ?

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.