Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

M.K

Wspaniała firma. Będą podwyżki. Płacą najlepiej na rynku,bynajmniej tak twierdzą. Ciekawe tylko dlaczego zwalniają się starzy dobrze opłacani pracownicy???? Może gdzie indziej w weekend pojadą sobie z rodziną do kina,itp,bo w danfoss muszą pracować w 4 brygadówce bez perspektyw na 3 zmiany bo ciągle mało.. Maszyny stan opłakany. Związki porażka.

Jeszcze chwila i weekend
@M.K

Za 4 brygady podziekuj związkom i za jeden podpis. Danfoss nigdy nie mówił, że płacą najlepiej. Od kilku lat powtarzają ze płacą średnio.

M.K

Zapomniałem dodać. Zapraszamy nowych pracowników...możecie dostać dobrą kasę na start,więcej od pracowników z dłuższym stażem. Luxmed...tylko za długo nie chorować.

Jacko

Witam Jakie zarobki dla operatora tokarek cnc na metalowców na 4brygadzie? Pozdrawiam

Witam zatrudnionych w Danfoss, jakie tam macie maszyny cnc? jakie sterowanie? produkcja jednostkowa czy seryjna?

produkcyjny
@anonymous

Tokarki, frezarki, szlifierki i przeciągarki. Sterowania fanuc, sinumerik. Do tego produkcja seryjna, gdzie masz wkładać i wyciągać elementy.

Pracuś
@anonymous

JEST też automat ze słodyczami i napojami

nick
@Pracuś

dobrze ze wspomniałeś, a ten automat to chyba najtrudniej obsługiwać, no i ma więcej przyciskow

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

Pw.

Witam czy jest możliwość pracy stałej , rozwoju i to co najważniejsze jakie są obecnie zarobki na produkcji ? pozdrawiam

Samson

Panie kierowniku LR Czy tak trudno przyznac sie do bledu w sprawie tych niby koordynatorow,a w weekend ich nie ma ico danfoss sie zawala,mniej sie montuje,czy nie dowoza detali na czas itd,itp,etc ?

IWONA

Witam ,czy ktos na ten moment moze mi powiedziec ,czy sa przyjecia do danfoos na ul metalowcow i na czym polega praca ,osoby fizycznej.Mam ochote zmienic prace ze wzgledu na dojazd i chetnie poznam specyfike danffos,bo mieszkam niedaleko,z gory dziekuje.

Jola
@IWONA

Witam Iwono. Tam dla kobiet nie ma pracy gdyż wszystkie montaże przeniesiono na Bielany. Firma przynajmniej dowozi i odwozi pracowników tam i z powrotem. A co do reszty to zależy od podejścia do pracy.

Koordynator
@IWONA

Jak masz uprawnienia na wózki widłowe to zapraszamy na Bielany magazyn, jest tu miła atmosfera i pełno fajnych chłopaków!

Pedro

Kierownictwo Danfossa! Jesli wy nie rozumiecie ze wybor koordynatorow sposrod osob z ktorymi oni sami wspolpracowali to jest patologia to nie nadajecie tez sie na funkcje kierownicze

Zenek
@Pedro

Kierownictwo powinno na magazynie jak i na motorach dać po te 4 złote podwyżki i było by lepiej niż z tymi koordynatorami

@Pedro

To jest akurat normalna praktyka stosowana w wielu firmach i zazwyczaj nie sprawia problemów. Ograniczanie się w sposób, który proponujesz prowadzi do marnowania potencjału ludzkiego. Inną sprawą jest trafność wyboru ludzi przeznaczonych do takich awansów, ale akurat argument, których przytaczasz jest nietrafiony.

Rolik
@Tupo

To jest wlasnie marnowanie potencjalu bo zamiast cos robic bo umieja robic to teraz 6 osob nie robi nic i podaj aniolek choc jeden przyklad ze ci koordynatorzy poprawili funkcjonowanie danfossa na bielanach

@Rolik

I tu kolega ma rację . Przede wszystkim koordynator powinien mieć bardzo dużą wiedzę w SAP jak i Excel. A oni tylko karteczki dają od kogoś bo sami nie huhu nie wiedzą jak to sprawdzić. Co to za koordynatorzy jak jest jakiś problem to i tak dzwonią do przełożonego a najlepsze jest to że zgłaszasz brak czegoś do niego a on dzwoni do drugiego koordynatora a ten dzwoni na magazyn i tak dalej... Liderzy,kierownicy,dyrektorze gdzie tu sens przecież to jest zupełnie popierniczone

@Tupo

Nie będę bronił tezy, że koordynatorzy w Danfossie to super pomysł, bo nie mogę już ocenić ani ich umiejętności ani tego jaki wpływ mają na funkcjonowanie firmy. Wiem, że kilka osób desygnowanych na to stanowisko miało spore braki kompetencji i wiem, że kilka te kompetencje miało. Natomiast sam argument, że awansowanie ludzi spośród grupy współpracowników to coś patologicznego jest zwyczajnie nie do obronienia.

Bolo

Co do koordynatorów to się zgodzę z wypowiedzią Aniołka, są to wieloletni doświadczeni pracownicy. Prawda tez jest , ze każdy miał szanse złożyć swoja kandydaturę ale zrobili to nieliczni . Ale co do podwyżek to się nie zgodzę, cały czas zastanawiałem się co trzeba robić aby dostać podwyżkę w tej firmie ? już wiem - donosić na innych, więcej chodzić niż robić ,udawać głupka i być po rozmowie dyscyplinującej. W tej firmie nie dba się o pracowników z długim stażem, a przecież to oni maja większe doświadczenie od nowo przyjmowanych. Nowo przyjmowani maja większe stawki , są osoby które dwa ,trzy, razy w roku dostały podwyżkę są i tacy którzy pracują dopiero sześć miesięcy a już dostali podwyżkę i maja więcej od starszych pracowników, wiec q...a pytam się o co chodzi ?!!!!! wychodzi na to ze trzeba mieć w......e na wszystko p........c innych być debilem w tedy dostanie się podwyżkę- od dzisiaj nie wiem, nie znam się a wo gule to jestem zarobiony !!!!!!!

Aniolek
@Bolo

odnosnie podwyzek jest to prawa, niewiem dlaczego pracowdawca inwestuje w nowych a nie z dlugolwtnim stazem pracownikow , mysle ze jest to spowodowane tym , ze nie ma pracownikow chetnych do pracy i musza dac co .... pieniadze

Na prawo patrz!
@Aniolek

Pracodawca zyskuje kosztem pracowników stałych, nowych trudno pozyskać w ogóle, więc wchodzi w grę kasa. Zawsze jest jeszcze rozgrywka "złóż wypowiedzenie -zobaczysz ile jesteś wart dla firmy", ale wiesz...to o czym ty myślisz, ile to jesteś wart, nie jest tak samo spostrzegane przez twoją firmę. Dlaczego? Policz pensję super brutto+dodatki, bony, karty, opieki czy co tam jeszcze pracodawca daje i wtedy określaj ile chcesz zarabiać, ile z tego co pracodawca daje wykorzystujesz, a ile marnujesz i mógłbyś z tego zrezygnować - przy okazji się dowiesz, ile państwo tak na prawdę z ciebie łupi w podatkach...

Twoja tata
@Bolo

Może najpierw naucz się dobrze polskiego, następnie zacznij się udzielać publicznie. Dopiero wtedy zacznij narzekać, że (usunięte przez administratora) masz...

Mickow wroc !

@Xxx

O tak ! Przynajmniej przywitał się i porozmawiał o problemach a nie jak ten przyjaciel wybranych. Żeby tak się sprzedać za pół świniaka. Żenada panie LR i koordynator TC

Pikus
@Kluska

Przyjaciel wybranych np. Tej wiecznie zakochanej ale ciagle w kims innym.

@Kluska

TC stale gumowe ucho od wielu lat

Kris

Czy może ktoś mi podać jak jeździ autobus z kuźnik do danfoss na Bielanach? I z którego przystanku?

pracuś

ma ktoś jakieś newsy ??

Dirty HARRY!
@pracuś

Ja mam... Twoja stara klaszcze u rubika. Dobry news?

pracuś
@Dirty HARRY!

Rubik to jest taka kostka prymitiwie, nie klaszcze się a układa

były

Nie ma co się dziwić że się skończyły jak pracownicy są wzywani na rozmowy dlaczego chorują!!! MAM NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU KTOŚ TO ZGŁOSI DO INSPEKCJI PRACY!!!

@były

Juz dawno zgloszone i jest to bezprawne ale ci pracownicy nic z tym nie robia.

Były

To była jeszcze do nie dawna fajna firma,ale jej czas się skonczyl

Filip

Podpowiecie czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera w pracy? Coś więcej w temacie?

Stefan z maszyn
@Filip

Nikt nie weźmie odpowiedzialności za podpowiedź ...

atmosfera
@Filip

atmosfera zależy od tego z jakim koordynatorem jesteś na zmianie!!!

Heniek
@Filip

Poczytaj sobie wpisy poniżej to będziesz wiedział jaka jest atmosfera

produkcyjny
@Filip

Praca jak praca. Raz lepiej raz gorzej.

anka

gruby przegiął

Fantomas

Panie R Czas na jakies przemyslenia i analizy.Chyba tylko Pan panie R wie komu i czemu sluzy ta znakomita trojka koordynatorow na produkcji i ile to kosztuje.Czy slupki wzrosly ? Czy wspolpraca z magaxynem poprawila sie ?Komu ta zmiana struktury organizacyjnej pomogla,bo na pewno nie zwyklym operatorom ?Oni jak cos zalatwia to jest to juz zazwyczaj po czasie i kazdy srednio ogarniety zrobil by to wczesniej Ciekawe czy ktora firme stac w przy obecnym rynku pracownika na utrzymywanie tylu bezproduktywnych i bezcelowych etatow.Jak sie maja te koszty do pazernosci o kazdy jeden zmontowany motor wiecej?

Wielbiciel
@Fantomas

A pracuje tam jeszcze u Iwana Magdallena F. Słodziutka dziewczynka.

Milik

Gdzie ten jeden z koordynatorow przebywa na 2 i 3 zmianach bo go wogole nie widac

nowy
@Milik

z produkcji czy z magazynu?

Milik
@nowy

Z produkcji

Ktory to taki?

Kiju

Pewnie Pan F

Lipa w (usunięte przez administratora) ludzie (usunięte przez administratora) robota ciężka...

Zadowolony z pracy w Danfoss

Czytam te opinie i nie rozumie, pracuję już tam pare lat i wiem że jest super, dogodne godziny pracy, smacze obiady jak u mamy, miła atmosfera, wyrozumiałe kierownictwo, mnóstwo bonusów, benefitów, świadczeń no po prostu super, śmiało mogę powiedzieć że Danfoss uratował mi i mojej rodzine życie, pozdrawiam moich przyjaciół i najbliższą bliższą mi niż własna rodzina, ekipę Danfoss

@Zadowolony z pracy w Danfoss

Udany trolling, milordzie.

@Zadowolony z pracy w Danfoss

Ciekawe kto to napisał. Pewnie ktoś z motorów a na pewno jakaś niedojda która pracuje tam już parę lat i jest kolegą lub koleżanką L.R. i może siedzieć na pakowaniu w nadgodzinach i kartoniki składać ze swoją miłością.

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.