Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Zadowolony z pracy w Danfoss

Czytam te opinie i nie rozumie, pracuję już tam pare lat i wiem że jest super, dogodne godziny pracy, smacze obiady jak u mamy, miła atmosfera, wyrozumiałe kierownictwo, mnóstwo bonusów, benefitów, świadczeń no po prostu super, śmiało mogę powiedzieć że Danfoss uratował mi i mojej rodzine życie, pozdrawiam moich przyjaciół i najbliższą bliższą mi niż własna rodzina, ekipę Danfoss

Tupo
@Zadowolony z pracy w Danfoss

Udany trolling, milordzie.

Kluska
@Zadowolony z pracy w Danfoss

Ciekawe kto to napisał. Pewnie ktoś z motorów a na pewno jakaś niedojda która pracuje tam już parę lat i jest kolegą lub koleżanką L.R. i może siedzieć na pakowaniu w nadgodzinach i kartoniki składać ze swoją miłością.

Operator

Witam, Dostałem ofertę pracy na stanowisko operatora CNC. Posiadam umiejętności związane z programowaniem oraz projektowaniem CAD. Jakich stawek realnie można się spodziewać. Czy warto interesować się pracą w tej firmie ?

Tupo
@Operator

Na start dostaniesz jakieś 18-19 PLN na godzinę chyba, że sobie coś wynegocjujesz. Twoje umiejętności programowania i obsługi CAD będą raczej kompletnie bezużyteczne. Firma nie jest zła, ale jak możesz zauważyć po komentarzach - czasy świetności ma już za sobą i raczej nie dąży w kierunku, który miał by je przywrócić.

Jim

Wreszcie jakaś konkretna i dobra decyzja odnośnie zatrudniania osób z tych wszystkich firm zewnętrznych.Brawo dyrekcjs i kierownictwo danfossa.

kik

Jest w tym duzo prawdy ale mozna by bylo tu wiele wiele .......

piko

To nie jest zaden menager tylko nieudacznik bez zadnej wizji i pomyslu.

@piko

I jeszcze wpiernicza się do pracy liderów i planistów . Widać on wie lepiej z tą swoją Joluś.

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

Leszno
Mirek

Najgorsze jest to ze Ci nowi mają wywalone na pracę :/ nie to co starzy pracownicy którym naprawdę zależy!!!

Ten co zna jej tajemnice...

Ja wam powiem co trzeba robić!!! , trzeba piernik tą firmę !

produkcyjny

Macie straszny ból 4 liter jak widać. Chyba sami chcielibyście być koordynatorami.

@produkcyjny

Na motorach najlepszy jest ten koordynator który nawet SAPa nie ma i zupełnie nie wie o co chodzi i cały swój czas spędza po za motorami u przyjaciół na Steeringach

prdukcyjny
@Misiek

dobra zmiana Misiu ;)

Popo
@prdukcyjny

Ta zmiana nic nie wniosla.Ani sie wiecej nie montuje motorow,dyscyplina jeszcze gorsza.Puste i bezproduktywne etaty a tych dwoch koordynatorow niedzwiadkow tez nie ogarnia albo wykonuje czynnosci ktore moglby wykonac np.buterflay lub inny doswiadczony pracownik.

@Popo

Jaki kierownik tacy koordynatorzy.

Krzysztof

A w czym pomaga?

Janek

A kierownik magazynu ok ??? Nic nie pomaga ?

Puma
@Janek

Pomagaja koordynatorzy z magazynu a w szczegolnosci ten jeden co ma problem z przejsciem kilku metrow w szybkim tempie bo jest caly zasapany.

Tobi

To juz nie jest ta sama firma co kiedys.Wystarczylo przyjac kierownika ze strefy ekonomiczej,przypadkowego lidera z adhd oraz jakihs przypadkowych poslusznych nicnierobiacych koordynatorowna motorch.

Śliwa

w tej firmie rozmowa z koordynatorem liderem kierownikiem to jak rzucanie grochem o ścianę , informacje po nich spływają jak rzadka farba na ścianie, przykładem film "Danfoss kryptonim szef"

Jak po alkoholu to powinno się od razu policję do miejsca pracy wzywać!!!

Olin

Po co się rozpisywać o tych nikomu niepotrzebnych funkcjach.One są stworzone na potrzeby L.R i opieraja sie na donosicielstwie bo niczego innego nie wnoszą.Oninie maja zadnych kwalifikacji,wykształcenia oraz żadnych umiejętności kontaktu z ludźmi w formie werbalnej.Pomocy żadnej bo oni po prostu nie są do tego stworzeni.

Kloos

Robiackoordynatorow z takich ludzi to ta firma naprawde sie stacza.

maximus
@Kloos

I obecni i byli koordynatorzy. Uprzejmie donoszę panie K.. i L.. oni nic nie robią tylko kawę piją i to jak , bez p... Panowie Butterfly z Varianta !!! Co z Wami jest nie tak . Ale to na pewno wszystko wina magazynu i e-mail już wysłany . Ale z Was Buraki !!!

Kris

Nowi koordynatorzy na motorach buhahahaha,buhahaha,buhahaha,wiedzieli co z nimi zrobic,wzieli najwiekszych ............. z ktorych i tak nie bylo pozytku

@Kris

co niby z nimi nie tak? jakies wieksze konkrety czego sie wystrzegac i wogóle

POWAŻNY

Firma Danfoss jest Ok ale zatrudnia niekompetentnych Team Leader-ów mianowicie K. Jackiewicz nie szanuje pracowników i ma za nic godność człowieka. Opinia która wyrażam jest opinią większości pracowników. Pozdrawiam

Joanna

@Maciej. C. widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Sauer Danfoss. Czy można liczyć na jakieś premie? Czy powiedziałbyś coś więcej o warunkach pracy w firmie? Czy atmosfera w firmie jest sprzyjająca?

Ćwirek
@Joanna

Nie ma juz firmy sauer danfoss, od kilku lat jezt danfoss power solution... Ogarnij sie!

Joanna

@nowy jeśli jakiś post został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś pozostawi informacje na temat pracy w Sauer Danfoss? Na jakie warunki pracy można liczyć?

Maciej. C.
@Joanna

Witam jak dla mnie praca tam jest super???? Mozna sporo zarobic,jezeli ktos naprawde chce.A moim zdaniem takie podejscie mentalne do pracy ludzi ktorzy tylko pracuja zeby ponarzekac niczego w ich zyciu nie zmieni,i spotka ich to samo w innej firmie. Polecam danfoss poniewaz jestem realista a nie pesymista. Pozdrawiam????

nowy

To co usunięte przez administratora to jedyny sposób na tuszowanie niewygodnej opinii

Joanna

@jako na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin. @Zadowolony z pracy w Danfossna jakim stanowisku pracujesz w Sauer Danfoss? To dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Czy udało Ci się zdobyć awans?

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.