Sauer Danfoss

Wrocław

Opinie o Sauer Danfoss

Zadowolony z pracy w Danfoss

Czytam te opinie i nie rozumie, pracuję już tam pare lat i wiem że jest super, dogodne godziny pracy, smacze obiady jak u mamy, miła atmosfera, wyrozumiałe kierownictwo, mnóstwo bonusów, benefitów, świadczeń no po prostu super, śmiało mogę powiedzieć że Danfoss uratował mi i mojej rodzine życie, pozdrawiam moich przyjaciół i najbliższą bliższą mi niż własna rodzina, ekipę Danfoss

@Zadowolony z pracy w Danfoss 20.08.2017 17:24

Udany trolling, milordzie.

Operator

Witam, Dostałem ofertę pracy na stanowisko operatora CNC. Posiadam umiejętności związane z programowaniem oraz projektowaniem CAD. Jakich stawek realnie można się spodziewać. Czy warto interesować się pracą w tej firmie ?

@Operator 16.10.2017 12:17

Na start dostaniesz jakieś 18-19 PLN na godzinę chyba, że sobie coś wynegocjujesz. Twoje umiejętności programowania i obsługi CAD będą raczej kompletnie bezużyteczne. Firma nie jest zła, ale jak możesz zauważyć po komentarzach - czasy świetności ma już za sobą i raczej nie dąży w kierunku, który miał by je przywrócić.

Pedro

Kierownictwo Danfossa! Jesli wy nie rozumiecie ze wybor koordynatorow sposrod osob z ktorymi oni sami wspolpracowali to jest patologia to nie nadajecie tez sie na funkcje kierownicze

Zenek
@Pedro 10.11.2017 20:11

Kierownictwo powinno na magazynie jak i na motorach dać po te 4 złote podwyżki i było by lepiej niż z tymi koordynatorami

@Pedro 10.11.2017 20:11

To jest akurat normalna praktyka stosowana w wielu firmach i zazwyczaj nie sprawia problemów. Ograniczanie się w sposób, który proponujesz prowadzi do marnowania potencjału ludzkiego. Inną sprawą jest trafność wyboru ludzi przeznaczonych do takich awansów, ale akurat argument, których przytaczasz jest nietrafiony.

Jim

Wreszcie jakaś konkretna i dobra decyzja odnośnie zatrudniania osób z tych wszystkich firm zewnętrznych.Brawo dyrekcjs i kierownictwo danfossa.

piko

To nie jest zaden menager tylko nieudacznik bez zadnej wizji i pomyslu.

Misiek
@piko 30.11.2017 18:00
To nie jest zaden menager tylko nieudacznik bez zadnej wizji i pomyslu.

I jeszcze wpiernicza się do pracy liderów i planistów . Widać on wie lepiej z tą swoją Joluś.

Mirek

Najgorsze jest to ze Ci nowi mają wywalone na pracę :/ nie to co starzy pracownicy którym naprawdę zależy!!!

Ten co zna jej tajemnice...

Ja wam powiem co trzeba robić!!! , trzeba piernik tą firmę !

Bolo

Co do koordynatorów to się zgodzę z wypowiedzią Aniołka, są to wieloletni doświadczeni pracownicy. Prawda tez jest , ze każdy miał szanse złożyć swoja kandydaturę ale zrobili to nieliczni . Ale co do podwyżek to się nie zgodzę, cały czas zastanawiałem się co trzeba robić aby dostać podwyżkę w tej firmie ? już wiem - donosić na innych, więcej chodzić niż robić ,udawać głupka i być po rozmowie dyscyplinującej. W tej firmie nie dba się o pracowników z długim stażem, a przecież to oni maja większe doświadczenie od nowo przyjmowanych. Nowo przyjmowani maja większe stawki , są osoby które dwa ,trzy, razy w roku dostały podwyżkę są i tacy którzy pracują dopiero sześć miesięcy a już dostali podwyżkę i maja więcej od starszych pracowników, wiec q...a pytam się o co chodzi ?!!!!! wychodzi na to ze trzeba mieć w......e na wszystko p........c innych być debilem w tedy dostanie się podwyżkę- od dzisiaj nie wiem, nie znam się a wo gule to jestem zarobiony !!!!!!!

@Bolo 21.11.2017 23:45

odnosnie podwyzek jest to prawa, niewiem dlaczego pracowdawca inwestuje w nowych a nie z dlugolwtnim stazem pracownikow , mysle ze jest to spowodowane tym , ze nie ma pracownikow chetnych do pracy i musza dac co .... pieniadze

Aniolek

nie rozumiem dlaczego tyle w Was jadu inienawisci , kazdy z Was mogl brac udzial w rekrutacji , nie zauwazyliscie ze Koordynatorzy to pracownicy . ktorzy maja duzy staz i na pewno wiecej wiedzy niz nie jeden piszacy na tym forum , jezeli tu anoniomow mozecie ich oczerniac to wystap jeden z drugim na spotkaniu na przekazaniu zmiany i powiedz o co ci chodzi prosto w twarz. szefostwo na pewno wiedza po co Ci ludzie sa stworzeni , a jakby nawet do donoszenia badz przekazywania feedbacku swojemu przelozonemu , sorry na tym ic praca polega . pewnie wiekszosc z was nie wie co to feedback , a wiec jest to informacja zwrotna na dany temat . reasumujac , pracownicy sa tak rozbezstwieni robai co chca chodza jak chce , podkreccie im normy bo za duzo czasu spedzaja w przedsionku na palarni bo tam kamera nie lapie , Pozdrawiam

Mik
@Aniolek 21.11.2017 15:35
luzuj porty , bo ci zal je zamaze ze zgryzoty

Co aniolku brak argumentow? Co do inteligencji trafilem bingo!!!

@Mik 21.11.2017 16:06
Co aniolku brak argumentow? Co do inteligencji trafilem bingo!!!

nie brak argumentow , tylko widac na pierwszy rzut oka , ze jestes bardzo wrogo nastawiony do koordynatorow , chcialam konkrety przyklady , negatywnych zachowan koordynatorw , nie podales ich .... oczeraniasz ogolnikowo. interesuja mnie konkrety , co z nimi jest nie tak

produkcyjny

Macie straszny ból 4 liter jak widać. Chyba sami chcielibyście być koordynatorami.

Popo
@prdukcyjny 18.11.2017 12:33
dobra zmiana Misiu ;)

Ta zmiana nic nie wniosla.Ani sie wiecej nie montuje motorow,dyscyplina jeszcze gorsza.Puste i bezproduktywne etaty a tych dwoch koordynatorow niedzwiadkow tez nie ogarnia albo wykonuje czynnosci ktore moglby wykonac np.buterflay lub inny doswiadczony pracownik.

Misiek
@Popo 18.11.2017 13:32

Jaki kierownik tacy koordynatorzy.

Krzysztof

A w czym pomaga?

Janek

A kierownik magazynu ok ??? Nic nie pomaga ?

Puma
@Janek 15.11.2017 16:27
A kierownik magazynu ok ??? Nic nie pomaga ?

Pomagaja koordynatorzy z magazynu a w szczegolnosci ten jeden co ma problem z przejsciem kilku metrow w szybkim tempie bo jest caly zasapany.

Tobi

To juz nie jest ta sama firma co kiedys.Wystarczylo przyjac kierownika ze strefy ekonomiczej,przypadkowego lidera z adhd oraz jakihs przypadkowych poslusznych nicnierobiacych koordynatorowna motorch.

Śliwa

w tej firmie rozmowa z koordynatorem liderem kierownikiem to jak rzucanie grochem o ścianę , informacje po nich spływają jak rzadka farba na ścianie, przykładem film "Danfoss kryptonim szef"

Jak po alkoholu to powinno się od razu policję do miejsca pracy wzywać!!!

To prawda że koordynator magazynu szarpał za szyje ? Pracownika ?

Shipper
@Były pracownik 05.11.2017 22:26
To prawda że koordynator magazynu szarpał za szyje ? Pracownika ?

Picker
@Shipper 07.11.2017 21:27
Tak to prawda ale HR zamiótł to pod dywan, że niby nic się nie stało a ten koordynator tłumaczy się że nie pamięta tej sytuacji...

Ja słyszałem że koordynator był po alkoholu i trochę go poniosło ale oficjalnie to zdarzenie nie miało miejsca

Olin

Po co się rozpisywać o tych nikomu niepotrzebnych funkcjach.One są stworzone na potrzeby L.R i opieraja sie na donosicielstwie bo niczego innego nie wnoszą.Oninie maja zadnych kwalifikacji,wykształcenia oraz żadnych umiejętności kontaktu z ludźmi w formie werbalnej.Pomocy żadnej bo oni po prostu nie są do tego stworzeni.

Kloos

Robiackoordynatorow z takich ludzi to ta firma naprawde sie stacza.

maximus
@Kloos 26.10.2017 21:01
Robiackoordynatorow z takich ludzi to ta firma naprawde sie stacza.

I obecni i byli koordynatorzy. Uprzejmie donoszę panie K.. i L.. oni nic nie robią tylko kawę piją i to jak , bez p... Panowie Butterfly z Varianta !!! Co z Wami jest nie tak . Ale to na pewno wszystko wina magazynu i e-mail już wysłany . Ale z Was Buraki !!!

Kris

Nowi koordynatorzy na motorach buhahahaha,buhahaha,buhahaha,wiedzieli co z nimi zrobic,wzieli najwiekszych ............. z ktorych i tak nie bylo pozytku

@Kris 17.10.2017 20:36

co niby z nimi nie tak? jakies wieksze konkrety czego sie wystrzegac i wogóle

POWAŻNY

Firma Danfoss jest Ok ale zatrudnia niekompetentnych Team Leader-ów mianowicie K. Jackiewicz nie szanuje pracowników i ma za nic godność człowieka. Opinia która wyrażam jest opinią większości pracowników. Pozdrawiam

Joanna

@Maciej. C. widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Sauer Danfoss. Czy można liczyć na jakieś premie? Czy powiedziałbyś coś więcej o warunkach pracy w firmie? Czy atmosfera w firmie jest sprzyjająca?

Ćwirek
@Joanna 06.10.2017 19:29

Nie ma juz firmy sauer danfoss, od kilku lat jezt danfoss power solution... Ogarnij sie!

Joanna

@nowy jeśli jakiś post został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś pozostawi informacje na temat pracy w Sauer Danfoss? Na jakie warunki pracy można liczyć?

Maciej. C.
@Joanna 04.10.2017 10:09

Witam jak dla mnie praca tam jest super???? Mozna sporo zarobic,jezeli ktos naprawde chce.A moim zdaniem takie podejscie mentalne do pracy ludzi ktorzy tylko pracuja zeby ponarzekac niczego w ich zyciu nie zmieni,i spotka ich to samo w innej firmie. Polecam danfoss poniewaz jestem realista a nie pesymista. Pozdrawiam????

nowy

To co usunięte przez administratora to jedyny sposób na tuszowanie niewygodnej opinii

Joanna

@jako na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin. @Zadowolony z pracy w Danfossna jakim stanowisku pracujesz w Sauer Danfoss? To dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Czy udało Ci się zdobyć awans?

Zadowolony z pracy w Danfoss

Proszę Cię nie śmiej się z mojego pracodawcy

Łukasz

Michał wróć !!! nie mamy komu odnosić :/

tuz
@Łukasz 16.08.2017 00:05
Michał wróć !!! nie mamy komu odnosić :/

Michal wroc.......2 z shipa

ciekawy

Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje inżynierom - konstruktor, inż jakości, inż procesu?? Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami?

Joanna

@Daj se spokójjak dawno temu zaszły zmiany, o których wspominasz? Rozumiem, że nie oceniasz ich pozytywnie i masz największe uwagi do kierownictwa. A jeśli chodzi o nadgodziny, to jak często się one zdarzają? Jest to praca zmianowa? Czy pracuje się też w weekendy? Napisałeś też głównie o tym, co teraz według Ciebie w firmie szwankuje. A co jest w Sauer Danfoss na plus?

Daj se spokój

lipa robię tu 10 lat jak się przyjmowałem to zakład robił wrażenie naprawdę a teraz przyjmowałem jakiś kierowników z lg itp liczą się słupki produktywność a szacunek do pracownika żaden masz je.... bo tak trzeba lider oznajmia ci 20 min przed fajrantem że masz zostać jeszcze 4 godz w pracy i wyjeżdża ci z tekstem że on tak może

szukam pracy
@Daj se spokój 24.06.2017 00:13

nie może:)

grześ

Witam, potrzebuję dowiedzieć się czegoś więcej o firmie danfos na magazynie na bielanach

Joanna

@Odradzam wspominasz, że pracownicy masowo rezygnują z pracy. Co to oznacza? Ile osób zwolniło się w ostatnim czasie? Piszesz, że w firmie szwankuje zarządzanie. Co uważasz, że powinno ulec zmianie żeby w Sauer Danfoss pracowało się lepiej?

Tomek12345

To prawda nie poważna firma teraz mają zamówienia dlatego przyjmują przez agencje ale już niedługo zaczną się zwolnienia jak ktoś chce na dwa miesiące tu przyjść to niech się lepiej zastanowi do tego system cztery brygady pracujesz 2 X pierwsza zmiana , 2 X druga zmiana i 3 X trzecia i 2 dni wolne pracujesz siedem dni bez przerwy po czym masz dwa dni przerwy jedną niedziele i jedną sobotę wolną a tak w każdą pracujesz zarobki też słabe na produkcji mgła olejowa z mieszanką chemii się unosi. Duże tempo pracy i ciągle ktoś się o coś czepia ludzie przychodzą i odchodzą nie przepracowując nawet tygodnia zwalniają się nawet stali pracownicy bo mają już dość.

................
@Tomek12345 17.04.2017 20:06

to trzeba być debilem albo upośledzonym żeby się zgodzić na taki grafik to już w amazonie jest lepszy grafik

W pracy panuje tragiczna atmosfera. Każdy jest wrogo nastawiony, panują napięte stosunki między poszczególnymi działami. Managerowie, choć sami nie potrafią wywiązać się ze swoich zadań, chętnie zawsze zrobią komuś innemu problem. Zwłaszcza, gdy wytknie się im ich błędy. Zdecydowanie polecam unikać tego zakładu pracy!!

Odradzam

Nie polecam. W firmie panuje nieopisany chaos, długoletni pracownicy masowo rezygnują z pracy, więc coś musi być na rzeczy. Zarządzanie w tej firmie pozostawia wiele do życzenia, wszędzie panuje wszechobecna "spychologia" - każdy unika pracy jak tylko może i stara się przekierować swoje obowiązki do kogoś innego. Po to też zatrudniają całą masę studentów...

Olek www
@Odradzam 17.04.2017 19:50

Miałem wybrać się tam do pracy ale czytając opinie ludzi pracujących w tej firmie widzę że szkoda marnować czasu pozdrawiam i dziękuję ludziom za opisanie warunków pracy w tej firmie

Mlody

Możesz liczyć na małe zarobki na start , brak wolnych weekendów i oddech lidera - kierownika na sobie

Joanna

Pracujesz w Sauer Danfoss? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

pracowita

pracowałam tam w zeszłym roku , przyjęli mnie w kwietniu mnie i około 20 osób , obiecywali góry złote !!! , po 3 miesiącach gdy nadeszły dla firmy dni urlopowe zwolnili 33 osoby !!! UWAGA NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ SZKODA WASZEGO CZASU !!!! TAK JEST CO ROK !!! porozmawiajcie z osobami tam pracującymi Oni wam najlepiej naświetlą sytuację !!! pozdrawiam

Wrocławianin

Co za firma nawet radca się wypowiada odradzam pracy w tej firmie teraz wprowadzają cztery brygady i masz pracować siedem dni z rzędu nie widziałem czegoś takiego w żadnej firmie do tego zatrudniają przez agencje pracy i praca nie jest stała. Finansowo kokosów nie ma prawie wszędzie płacą podobnie albo lepiej. Ja odradzam ludzie ciągle się zwalniają i pojawiają się nowi pracownicy którzy jeszcze szybciej znikają . Stanowczo odradzam zastanów się czy warto poświęcać swój czas na fatygowanie się do tej firmy.

to prawda !!!
@Wrocławianin 17.02.2017 23:21

LimpBizkit 2016-03-15 18:33 Praca zupełnie odbiegająca od fachowej. Procesy usprawnione tak aby każdy mógł stanąć na Twoim miejscu. Zadanie Danfoss! Zmienić mentalność ludzi czyli bądź dumny z pracy dla nas i nie przejmuj się zarobkami. Kadra zarządzająca, totalnie wynarodowiona przez zarobki. Zwolnienia co lato, bez reguły. Tylko Ci co się ukorzyli pracują tam długo. Zero nadziei na jakikolwiek protest pracowniczy.

fgtgtrf

szkoda ze tak ejst no ale w sumie atmosfere tworzą ludzie wiec to kwestia jakiegos dogadania

BialyMurzyn

Ogolnie jak sie niewyhylasz i robisz swoje oraz nie masz duzych ambicij dasz,rade lecz nie brakuje uprzejmych zwłaszcza na produkcij niestety montaze i prdoukcja to siedlisko uprzejmych po za paroma osobami

greg

Praca jak w każdej innej montowni, stawka na start to około 17zł brutto przez agencje, praca na montażach w systemie czterobrygadowym. Umowa przez firmę po 3 latach przepracowanych w agencji (umowy 3 miesięczne). Duża rotacja pracowników, ludzie zwalniają się i przyjmują na okrągło co juz świadczy nieco o pracy w tej firmie.

elsa90

Dzein dobry, chcialabym sie dowiedziec konkretow na temat pracy w tej firmie na bielanach wroclawskich na montazu. czy faktycznie nie ma zabojczego tempa na lini produkcyjnej i jak jest z ta premia kwartalna jest ona faktycznie czy to tylko taki chwyt marketingowy na rozmowie rekrutacyjnej? system 3/2/1 czy 1/2/3 i kiedy zaczyna sie nocki w niedziele wieczorem czy w poniedzialek? chodzi mi o sam dzial monatazu inne mnie nie interesuja co sie tam dzieje! pozdrawiam! ;)

fifarafa
@elsa90 17.05.2016 13:28

Umowę z pracodawcą ludzie przeważnie dostają po 33 mc pracy,a tak przez cały czas robisz przez agencję Na umowie masz stawkę godzinową, a jest swego rodzaju akordówka co godzinę wypisujesz raport godzinowy ile zrobiłeś sztuk Przez cały czas pracujesz w okularach ochronnych,w chałasie Ludzie którzy pracują już trochę czasu sami się zwalniają nie wytrzymują tempa pracy Przerzucają ludzi z obszaru z jednego obszaru na drugi(dziś pracujesz tutaj a jutro w innym miejscu) Teraz szukają ludzi do 4 brygadówki (po,wt 1zmiana/sr,czw 2zmiana/pi,so,nie 3zmiana) 2 wolnego

zainteresowana

Witam złożyłam swoje cv odnośnie pracy na produkcji bo jest zapotrzebowanie,czy warto tam się starać o etat w tej firmie?proszę o szczerą uczciwą odpowiedż,pozdrawiam.

wazniak

a ile tam wyciągną kasy bardziej myslalem o holtonie i przymiezam się ale tam podobno syf i male zarobki może jednak w danfosie ale podobno teraz raczej zwalniają na potege daj znac zax jak cos będziesz slyszal nara kulam się na piwko

ZAX

lepiej przyjmij się do dbs na wózek widłowy właśnie są ogłoszenia cały dzień siedzą w pakamerze pierdzą w stołki bo tą żyrafę wredną ich kierowniczkę już zwolnili podobno robiła przekręty została tylko ruda

pol

Co tam u tych 2z shipa ?

troll
@pol 29.03.2016 21:58
Co tam u tych 2z shipa ?

Musisz się ich spytać na to pytanie lub tu zadać. Zaraz się odezwą w myśl przysłowia "Uderz w stół a nożyce się odezwą"

LimpBizkit

Mała Mi

Ogólnie Ci nie polecam pracy w Danfossie :-)). Ta firma nie jest zaciekawa i w ogóle nie szanują ludzi

Robert

A jak jest z praca na maszynach CNC? Jest spoko? Duży zapieprz? Co się tam robi? Duże detale do obróbki? Jaki jest brygadzista i lider? Wporządku czy orają pracowników, bo mam różne doświadczenie w tym temacie...

ktoś

zdecydowanie odradzam okres przejścia pod firmę 36 miesięcy a o podwyżce zapomnijcie

Zostaw opinię o Sauer Danfoss - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sauer Danfoss