Sauer Danfoss

Sauer Danfoss

Opinie o Sauer Danfoss

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

ZB

Cześć, a jak wygląda praca na obrabiarkach CNC. Jaka jest atmosfera, czy jest presja pracy? Jaki jest brygadzista/lider? Jacy są pracownicy? Fajna ekipa, pomagają? Czy każdy sam sobie i na siebie spod byka patrzy? I jakie są zarobki mniej więcej? Pozdrawiam

Joanna

@Depresja, masz jakieś konkretnie informacje, które potwierdzałyby to, co napisałeś na ten temat? Rzeczywiście tak jest, że w firmie Sauer Danfoss występuje w tym zakresie jakieś "faworyzowanie"? Opisz, proszę, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

Joanna

@stary_pracownik, często zdarza się, że osoby pracujące w firmie Sauer Danfoss chodzą na zwolnienia lekarskie? Jak w takich losowych sytuacjach postępuje pracodawca? Jest możliwość w jakiś sposób rozłożyć obowiązki pracownika, który korzysta ze zwolnienia lekarskiego? @zenuapaniezenua, najlepiej, abyś swoje zapytanie wysłał bezpośrednio do administracji portalu korzystając z adresu email do administratora.

Depresja
@Joanna 10.09.2018 11:33

Przecież wszyscy wiedzą kto zawsze chodzi na zwolnienie lekarskie i to w tym samym czasie co roku. Wszystkie choroby świata a i tak mają największe podwyżki. Niestety rodzina i znajomości to podstawa w tej firmie. Są tacy którzy są nie do ruszenia przez imprezy wiadomo z kim.

Joanna

A czy ktoś z Was może przedstawić, jak wyglądają kwestie urlopowe w firmie Sauer Danfoss? Czy można bez problemu otrzymać urlop wypoczynkowy w okresie, który rzeczywiście nas interesuje? Czy może trzeba dostosowywać się do pozostałych pracowników? Może ktoś przedstawić, jak to wygląda?

stary_pracownik
@Joanna 02.09.2018 15:06

Wszystko zależy jak żyje się z przełożonym. Jak dobrze - nie ma problemu. Jak źle - to choćby dać z miesięcznym wyprzedzeniem to i tak będzie marudzenie.

Robur
@stary_pracownik 02.09.2018 21:53

I tak trzeba się dostosowywać, bo jedna osoba z czterobrygadowki może iść w na urlop w danym okresie, więc jak ktoś ma w tym samym to problem jest. Gorzej z jednodniowymj urlopami trzeba się prosić i kłócić o dzień wolnego niestety

ciekawy

Ile jest u was inżynierków z Lg

zenuapaniezenua

Drogie panie pracujace w Danfoss, jak idziecie do toalety na dwojeczke to bądźcie łaskawe nauczyć się do czego służy szczotka do muszli, zamiast zostawiać obs*ana muszle klozetowa. serio wstydu nie macie czy co? To że są sprzątaczki nie znaczy, że możecie zostawiać za sobą (usunięte przez administratora) :/ zenua panie zenua

zenuapaniezenua
@zenuapaniezenua 31.08.2018 20:45

Administratorze, co jest złego w słowie s y f że je ocenzurowales? :/

Joanna

@Juki, fotel, który opisujesz w swoim komentarzu miał być przeznaczony dla pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie Sauer Danfoss? Rozumiem, że można skorzystać z funkcji masażu w trakcie np. przerwy od pracy? Sprecyzuj, proszę, jak to wygląda.

Fotel masujacy
@Joanna 06.08.2018 12:03

Przerwa śniadaniowa jak sama nazwa wskazuje jest od konsumpcji śniadania. Po drugie w firmie na każdej zmianie pracuje ponad 50 osób. Przerwa trwa 20min. Pytanie ile osób wymasuje????

Landlord
@Fotel masujacy 07.08.2018 20:52

Co do przerwy śniadaniowej to pitolisz głupoty. Nie ma przerwy śniadaniowej tylko jest przerwa, jak ją spożytkujesz to twoja sprawa. Możesz zjeść śniadanie, spalić papierosa, pucować torpedę w kibelku. Twoja sprawa. Co do reszty masz rację.

Joanna

@Moski456, rozważasz zatrudnienie w firmie Sauer Danfoss na stanowisku inżyniera procesu? Widziałeś jakąś ofertę pracy, którą umieściła firma Sauer Danfoss? @Wrocław, w Twoim przypadku również, proszę, abyś napisał, czy zainteresowanie stanowiskiem kontrolera jakości w w firmie Sauer Danfoss spowodowane jest tym, że pracodawca aktywnie poszukuje pracownika na to stanowisko? Czy może ogólnie chciałbyś się zorientować, czy są szansę na przyjęcie do pracy w tej firmie?

@Joanna 27.08.2018 11:01

Na stronie jest aktualna oferta pracy dla kontrolera jakości.

Moski456

Czesc, Ile może na strat zarobić inżynier procesu w Danfoss z dwuletnim doświadczeniem? Pozdrawiam

Stary
@Moski456 21.08.2018 17:43

To zależy jaki z Ciebie inżynier !!!! Takich co poprostu są to już mamy. Szkoła to nie wszystko

Wrocław

Jakie (mniej, więcej) zarobki są na stanowisku kontrolera jakości (3 lata doświadczenia w innym zakładzie)?

zainteresowany

Witam mam pytanie jak wyglądają warunki pracy i płacy?

Arthur
@zainteresowany 17.08.2018 11:09

Dla nowych pracowników NIE najlepiej

costamcostam
@zainteresowany 17.08.2018 11:09

Praca na 3 zmiany plus ew 4 brygady, zależy gdzie trafisz, płacą na poczatek to około 20 21 zł brutto za godzinę do tego dodatek za pracę na drugiej zmianie i nockach, spora możliwość dorobienia na nadgodzinach szkoda że nie napisałeś jakie stanowisko konkretnie

zainteresowany
@costamcostam 18.08.2018 18:26

Szału nie ma ,takie pieniądze zarabiałem 3 lata temu za 1 zmianę,dam sobie spokój z tą firmą

Joanna

@Bocian, możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat firmy Sauer Danfoss? Podałeś argumenty, których kompletnie nie uzasadniłeś, dlatego zapraszam do sprecyzowania swojej wypowiedzi. @R., jeżeli masz odmienne zdanie na ten temat to również, proszę, abyś odpowiednio uzasadnił swoją opinię. Jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia w firmie Sauer Danfoss? @Arthur, nie najlepiej to znaczy jak? Możesz opisać, co wiesz na ten temat?

Bocian

Beznadziejna firma patologiczny lider na motorach

R.
@Bocian 14.08.2018 22:07

Firma jest ok...ciekawe czy znasz znaczenie słowa "patologiczny"? Bo widzę, że jednak nie!!!

anonymous
@R. 15.08.2018 15:35

Patologia wg.wikipedii to stan chorobowy.

Zainteresowany
@Bocian 14.08.2018 22:07

Lider normalny. Tylko wam w tyłek nie wchodzi i ma swoje zdanie dlatego wam nie pasuje. To nie Łukasz a patologiczni to Wy jesteście na tych waszych motorkach

Joanna

@Fotel masujacy, czy grafik pracy w firmie Sauer Danfoss ustalany razem z pracownikiem, którego on dotyczy? Pracownik zatrudniony w tej firmie ma jakiś wpływ na to, którą zmianę będzie mieć danego tygodnia bądź dnia? Opisz, proszę, jak to wygląda.

Fan

A Inżynier dalej pracuje na Brotherach?

Magister
@Fan 08.08.2018 23:11

Inżynier dalej na Brotherach w szczęśliwym zwiazku ze Svetlaną :)

Juki

Danfoss zamiast dać podwyżki pracownikom to kupuje fotel do masażu za 10 tys zł bo wilczy go sobie w koszty a z fotela i tak nie ma kiedy skorzystać bo trzeba robić normę. No i kupują kolejne kwiatki, nie wiadomo po co a i tak usychaja bo nie ma ich kto podlewać. Kilkadziesiąt tysięcy złotych wywalane w błoto po to żeby tylko bylo dobre wrażenie jak przyjedzie Dominico. He he.

Joanna

@Zainteresowany, przedstawiasz w swoim komentarzu, że znajomości to podstawa w firmie Sauer Danfoss. Czy możesz napisać, jak w tym miejscu odnajdzie się osoba, która została zatrudniona w firmie bez znajomości? Takie osoby, które sumiennie wykonują swoje obowiązki mają szansę odniesienia sukcesu w tym miejscu pracy? Przedstaw, proszę, swoją opinię na ten temat.

Juki

Tak właśnie jest że przyjmują ludzi po znajomościach. Jedna taka pracuje na montażu mini na motorach, dziewczyna Pana z biura. Na mini są cztery brygady a panienka przychodzi do pracy na dwie zmiany od poniedziałku do piątku. A pozostałe dziewczyny pracują w czterobrygadowce. Tak się traktuje pracowników, żenada.

Joanna

@Tomek, a mógłbyś, coś dodać do swojej wypowiedzi na temat atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą zatrudnioną w firmie Sauer Danfoss? Jak wyglądają relacje pomiędzy pracownikami? Można liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów? @anonymous, jak wspominasz swoją pracę w tym miejscu? Czy mogłabyś, napisać jak według Ciebie wygląda poziom wynagradzania pracowników w tej firmie? Zachęcam do przedstawienia, swojej wiedzy w tym temacie.

Zainteresowany
@Joanna 23.07.2018 09:45

Pani Joanno . Oto działania kierownika Ł. Rapior Butterfly KP z PWHS pracuje w czterobrygadowce gdzie linia pracuje tylko w trzech zmianach Po co nam operatorzy którzy pracują w trzech zmianach gdzie linia pracuje w czterobrygadowce. W tedy gdy operator jest potrzebny to go nie ma a jak jest niepotrzebny to jest. Tak jest kiedy były lider jest kierownikiem . Znajomości w tej pracy to podstawa. Przyjmujemy znajomych planistów itd...Innych zdejmujemy z czterobrygadowki a inni pracują mimo że i tak nie mają co robić bo nikogo nie ma na montażach. Taka jest rzeczywistość proszę pani. .

Tomek

Co można powiedzieć o tej firmie? Nie jest godna polecenia i warunki które w niej panują pozostawiają wiele do życzenia. Pracownicy którzy zostają zatrudnieni przez poboczne firmy nie mają nawet własnych szafek i często są zmuszani chodzić po hali z własnymi torbami. W dodatku pracownicy skarżą się na brak dostępu do rękawiczek ochronnych, bhp pozostawia sporo do życzenia choć kontroli na pokaz to tam nie miara. Zarobki nie są warte zdrowia którego się tam traci. Często większość pomocników chodzi we własnych ubraniach i nie dostaje przysłowiowego fartucha żeby chronić swoje ciuchy od smaru i emulsji. Niektórzy z ludzi zajmujących się kontrolą nie wie nawet co robi się na poszczególnym stanowisku. Nikomu nie polecam tej pracy, ani na stałym stanowisku ani na dorywczym. Pozdrawiam.

anonymous
@Tomek 17.07.2018 23:37

Ta firma faktycznie poszła w złym kierunku,ale to nie jest prawdą o czym piszesz,pracowałam tam dwa lata i nigdy nie było problemu z szafkami czy ciuchami wręcz przeciwnie na to firma nie żałowała.

Stary
@anonymous 20.07.2018 19:52

Fakty. Szafki, ciuchy, buty i okulary to podstawa przyjęcia do pracy. Ktoś tu pierdoły opisuje.

@anonymous 20.07.2018 19:52

Ta firma nie żałuje szafek tylko stałym pracownikom, zewnętrzne firmy nie są już wspierane ;)

@Stary 21.07.2018 20:07

Zapraszam do zatrudnienia się przez firmę zewnętrzną, jedyne co Pan dostanie to faktycznie: buty, okulary i może firmową koszulkę. Reszta zmartwień należy później już tylko do Pana.

Janek

Firma jest ok , nie piszcie głupot !!! Jest naprawdę ok , w końcu firmę tworzą ludzi a to oni tak są ok!!!

Janko
@Janek 16.07.2018 23:07

Nie, nie jest ;)

Gitarra
@Janek 16.07.2018 23:07

Janek...daj spokój. Nie kompromituj się.

Janek
@Gitarra 19.07.2018 17:54

Nie komprimituje się po prostu wiem że mają nasze ip i trochę w d wchodzę

Joanna

@Niki, dziękuję za Twoją wypowiedź. Możesz do swojej wypowiedzi na temat pracy w firmie Sauer Danfoss dodać, czy przez czas w którym pracujesz w tej firmie udało Ci się awansować w strukturach firmy? Jak ocenisz ścieżkę kariery zawodowej w tej firmie? Są możliwości zdobywania wyższych szczebli? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy. @Pablo, moim zadaniem jest prowadzenie dyskusji z użytkownikami na temat danej firmy oraz zdobycie jak najwięcej rzetelnych i uzasadnionych informacji na różne tematy związane z pracą w firmie Sauer Danfoss. @Małgorzata T., pracownicy, którzy przyszli w okresie, który opisujesz w swoim komentarzu, według Ciebie nie mają szans na pracę w tej firmie dłuższy okres czasu?

Małgorzata T.

Przyszli nowi pracownicy, niestety nie mają świadomość że po okresie wakacyjnym firma jak co roku zrobi im papa :(

Xxx

Ta firma schodzi całkowicie na psy,przyjmują kogo się da z ulicy z lapanki bez żadnych chodźby najmniejszych kwalifikacji i kompetencji.Mistrzem w tym jest lider z motorów.Funkcjonuja na zasadzie aby dziś aby jutro co będzie potem to życie pokaże,bez żadnego dlugofalowego planowania.Nie ma tu żadnych perspektyw na przyszłość,zadnego zielonego światełka,brak reakcji na zglaszane problemy i pomysły.Patologia,masakra i dramat z winy kadry kierowniczej.Po co w firmie tacy kierownicy co powołują na stanowiska koordynatorów którzy byli nimi w przeszłości i nie za bardzo im to wychodzilo prócz permanentnego donoszenia na innych pracownikow,zresztą wymagania byly stworzone dokladnie pod nich.To kolejna wielka kompromitacja kierownika.Wiekszosc stalych i dlugoletnich pracowników jest tym zazenowana i ogólnie wypalona.

@Xxx 11.07.2018 19:15

Pięknie sensownie opisane. Brawo

Joanna

Drodzy użytkownicy, pragnę przypomnieć, iż na forum gowork.pl obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać. Przede wszystkim proszę, aby w swoich wypowiedziach nie obrażać innych użytkowników dyskusji, nie podawać personaliów osób zatrudnionych w danej firmie, o której prowadzona jest dyskusja oraz nie używać słów wulgarnych. https://www.gowork.pl/regulamin Czy możecie napisać coś na temat podejścia firmy Sauer Danfoss do kwestii szkoleń oraz rozwoju zawodowego swoich pracowników? Firma dba o rozwój i organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Napiszcie jak wygląda ta kwestia pracy w firmie Sauer Danfoss.

@Joanna 08.07.2018 13:50

Szkolenia ?!!! Dobry Temat !!! W tym zakładzie szkoleń i to dobrych nie ma. Nie ma niestety przypisanych opiekunów którzy szkolą i opiekują się nowym pracownikiem. Tutaj każdy robi to inaczej gdyż standaryzacja albo jej nie ma albo jest tak rozwinięta że i tak nie wiadomo o co chodzi. Dlaczego ? A dlatego że każdy technolog (jak i planiści, liderzy,kierownicy i inni )powinni przynajmniej przez 1 tydzień pracować na danej linii aby wiedzieć jak to wszystko działa. Ci niby starzy fachowcy tak przekazują informację abyś nie wiedział zbyt wiele. Dlaczego firma przyjmuje ludzi nie sprawdzając zakres wiedzy z obsługi PC. Przecież to jest podstawą pracy . Przez to jest bałagan w systemie i w pracy. Czy można się rozwijać w tej firmie ?!!! No niestety nie! Jak nie masz znajomości to o podwyżce i to dobrej zapomnij a jeszcze jeżeli masz wiedzę i to dużą w porównaniu z innymi to już jesteś nidobrym i złym pracownikiem pracując tu nawet 10 lat a to tylko dlatego że umiesz czytać i chcesz wiedzieć więcej. Na razie tyle. Zbyt dużo jest do pisania

Pablo
@Joanna 08.07.2018 13:50

Joanna jaką funkcję pełnisz w firmie? Jaki masz cel będąc na tym forum?

Olo
@Pablo 09.07.2018 17:01

Ona się udziela na wszystkich forach firmowych. Przejrzyj je to zobaczysz.

............................
@Niki 09.07.2018 09:23

pc to znają już 13 latkowie problem jest ze przyjmuje się ludzi od razu po studiach bez wiedzy i doświadczenia nie tak jak kiedyś zaczynał od operatora,potem lidera a teraz od razu kierownik w większości ludzie po zawodówkach mają większą wiedze i umiejętności niż ci po studiach przeskakują tylko część znajomością języka ale wielu bez wykształcenia też zna czyli nic nie umieją a te sztuczne zasady wymyślane standaryzacje to zawsze było stworzono bariery dla ludzi z niższym wykształceniem np średnim żeby te głąby miały prace i ich córeczki pracownik do wydawania kluczy ,ciuchów,kserowania,robienia kawy pełno stanowisk niepotrzebnych co mogła by robić 1 osoba i stąd się to bierze nikt tych ludzi nie ukształtował wcześniej i teraz obcy kapitał ich kształtuje wiec chodzą jak w zegarku

@............................ 11.07.2018 06:26

Tak ! Teraz 13 latkowie znają obsługę PC a Ci 13 latkowie z przed 20 lat ni (usunięte przez administratora) A większość nawet go nie ma i tu uczą się coś robić a jak im nie wyjdzie to nie ich wina a wogule mam wyrąbane. Tak mówią i co im zrobią. Nic . W tej firmie nieudaczników się omija a męczy się tych którzy sobie doskonale poradzą z problemem. I takie sieroty mają bycze stawki na montażach jak i na magazynie

Wrocławianin

Niepoważna firma odradzam podejmowania współpracy z tym pracodawcą oferują bardzo niskie stawki do tego na siłę wpychają ludzi w system cztero brygadowy oszukują ludzi że to na miesiąc dwa ale to nie prawda ze wszystkimi ich dodatkami można zarobić więcej w lidlu lub biedronce odradzam marnowania czasu na tą firmę na stanowiskach liderów pracują sami (usunięte przez administratora) do tego mało rozgarnięci

Joanna

@Arthur, czy wiesz może co jest powodem tej "ucieczki" pracowników na okres wakacyjny w firmie Sauer Danfoss? @jazdajazdajazda, możesz napisać coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie Sauer Danfoss? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Jeżeli możesz to opisz szczegółowo jak przebiegała rozmowa i czy pracodawca zadawał trudne pytania? Twoja informacja będzie cenna dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem aplikacji do pracy w tej firmie.

Bielany hej
@Joanna 01.07.2018 15:03

Jako operator cnc rozmowa była szybką treściwa i przyjemna w moim przypadku było najpierw coś o sobie, czego oczekuje od Danfoss, czego oczekuje ode mnie Danfoss i co proponuje w zamian za mój czas i umiejętności Danfoss, krótko i na temat, praca fajna przyjemna ale 4 brygady wykańczaja i organizm i psychikę a co za tym idzie chęć do życia, stawki całkiem niezle, ale na dłuższy czas praca a co za tym idzie spędzone 7 dni pod rząd z dwoma dniami wolnego i jednym weekendem w miesiącu nie warta tych pieniędzy pozdrawiam

@Bielany hej 05.07.2018 10:40

Idz do amazona idioto

Bielany hej
@Xxy 05.07.2018 15:26

Idiota to cie zrobił :)

@Bielany hej 06.07.2018 19:51

Ja nie mam tak jak ty zrytej psychiki i beretu jak napisales i tez nie jestem czlowiekiem ktory nie ma checi do zycia co tez napisales.Z ciebie po prostu psychiczny i idiots.

Bielan
@Xxy 06.07.2018 23:15

Nie no jajcuje sobie :) czterobrygadowka to najlepsze co mnie w życiu spotkało, towarzystwo na Bielanach jest spoko i fajne dziewczyny się kręcą po hali :)

Xxy

Czasami zachowuje się jakby byl nakręcony.

Danfoss

Nic ciekawego!!!

Nowy_ciekawy

Witam dostałem ofertę pracy na magazynie w Bielanach. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka atmosfera panuje na tym dziale ... Jest tak samo grobowa jak na produkcji...?

Powodzenia
@Nowy_ciekawy 27.06.2018 11:52

Tam już nie ma fajnych miejsce pracy...

Zostaw opinię o Sauer Danfoss - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sauer Danfoss