LK INWEST Sp. z o.o.

Opinie o LK INWEST Sp. z o.o.

Rysiu Nowy wpis

Jeśli już o rozwoju pisaliście to możecie się co do niego ustosunkować z perspektywy koordynatora projektów? jakiś czas temu widoczna była oferta, w którą wpisano, że występuje szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów. Co się na nie składa?

Karol Nowy wpis

Przepracowałem w firmie LK INWEST Sp. z o.o. niecałe 4 lata. W ciągu tego czasu firma dość mocno się rozwinęła. Awansowałem od Inżyniera Budowy do Kierownika Robót - więc awanse i rozwój zawodowy jest jak najbardziej możliwy. Prezes kładzie duży nacisk na rozwój nie tylko zawodowy, ale także osobisty swoich pracowników. W firmie funkcjonuje prywatna opieka medyczna oraz pakiet multisport. Ogólnie pracowało się dobrze :)

Lidia Nowy wpis
@Karol

Fajnie, że można sie rozwijać w tej firmie. A jaka umowa obowiązywała Cię przez te lata? Na czas nieokreslony? Czy czułes się doceniany również pod względem finansowym?

Karol Nowy wpis
@Lidia

Zatrudniony byłem na umowie o pracę, czas nieokreślony. Finansowo otrzymywałem tyle na ile się umówiłem.

Irena

widziałam, że szukają specjalisty ds. ofertowania. warunki wstępnie są opisane ale padła informacja, że wynagrodzenie będzie proponowane adekwatnie do kwalifikacji. Mimo wszystko wstępnie chciałabym się dowiedzieć ile mogłoby potencjalnie wynosić. Poda ktoś widełki?

Slask

Jakie oferują zarobki dla kierownika budowy?)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie LK INWEST Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w LK INWEST Sp. z o.o.?

Sonia

Oczywiście, że tak. Sama jestem tego przykładem :)

Irena
@Sonia

A opowiesz w takim razie jak wyglądało wdrożenie i jak Cię szkolili? ;)

Nie polecam, (usunięte przez administratora) Co do samej pracy, to brak jakichkolwiek benefitów, które w innych firmach są już standardem tj. karty multisport, opieki medycznej, bonów świątecznych...

@Gość

Przypuszczamy, że doszło do pomylenia firm, ponieważ LK INWEST Sp. z o.o. zapewnia pracownikom zarówno prywatną opiekę medyczną, jak i szereg dodatkowych benefitów, w tym m.in. premie świąteczne, czy szeroki wachlarz szkoleń rozwojowych.

Olek

W dzisiejszych czasach żeby podwykonawca nie dostał zapłaty to naprawdę musiałby sobie porządnie nabrudzić. I ustawa i Inwestorzy w pierwszej kolejności chronią Podwykonawców i ich płatności. Współpracowałem i mam nadzieje, że jeszcze bedzie okazja do współpracy. Wiadomo zdazaly sie opoznienia, ale gdzie ich nie ma.

Krzysztof

W jakiej sprawie próbujesz skontaktować się z firmą LK Inwest? Pytam bo szczerze mówiąc chciałbym ustalić czego konkretnie szukasz oraz co na ich temat właśnie chciałbyś się dowiedzieć. Obstawiam, że na pewno jest jakiś powód Twojej chęci kontaktu z nimi. Czy właśnie dzięki Tobie uda mi się ustalić, co konkretnie chciałbyś się od nich dowiedzieć? Daj znać bo strasznie mnie to ciekawi.

Sufity

Czesc. Mam im robić sufity i gładzie na Pomorzu.. twierdzą że zaliczkę na materiał mogą dać i co MSC muszę przedstawić na gminie o nie zaleganiu bo to projekt unijny. (usunięte przez administratora)

Dawid

@gość a jak ty oceniasz prace w firmie?

Aga

Pracowałam w LK Inwest i moge z czystym sumieniem polecić tą firmę. Prezes jest otwarty na potrzeby pracownikow, inwestuje w szkolenia, duza wage przyklada do atmosfery i warunków pracy a wyplaty zawsze sa na czas. :)

@Aga

Nie pamiętam aby w firmie pracowała jakaś Agnieszka, a pracowników biurowych było niewielu...może to prezes próbuje się wybielić...

Karol
@Gość

Szanowny "Gościu"! Podejrzewam że chodzi o Agatę, nie o Agnieszkę (jak piszesz). Ze swojej strony mogę potwierdzić to co pisze Aga. Prezes jest nastawiony bardzo pozytywnie do swoich pracowników, dba o ich potrzeby i jest otwarty na nowe propozycje.

Aga
@Karol

Potwierdzam :) Agata.

Krzysztof

Słyszałem, że w LK Inwest nie zapewniają żadnego socjalu. To prawda? A może chociaż dają jakieś premie uznaniowe?

Robert

Jak to się stało?

Izabela

Pracujesz u nich na B2B? Czy nie zapłacili Ci za inne usługi? Generalnie niepokojące info podałeś, ktoś ma podobne doświadczenia z LK Inwest?

Agnieszka

Czy firma nadal nie ma socjalu? Nie pojawiły się jakieś benefity dla pracowników?

Jacek

Rozliczenia między firmami nie powinny tu się znaleźć gdyż to forum pracowników.

anonimowa firma

Ze swojej strony mogę polecić firmę LK Inwest. Płatności zazwyczaj są na czas. Owszem, przytrafiło sie kilka razy opóźnienie, ale to jak wszędzie. Zarząd w porządku, kierownictwo też.

Izabela
@anonimowa firma

Możesz powiedzieć dlaczego polecasz LK Inwest? Jak wyglądała Wasza współpraca? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej opinii, ponieważ mogą z niej skorzystać osoby zainteresowane współpracą z LK Inwest.

Zostaw merytoryczną opinię o LK INWEST Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w LK INWEST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LK INWEST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LK INWEST Sp. z o.o.?

LK INWEST Sp. z o.o.