Opinie o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. w Wrocław

Joanna

Na stronie internetowej firmy Sauer Danfoss nie ma żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Ciekawa jestem, czy ktoś z pracujących obecnie w tej firmie wie o jakichś szansach zatrudnienia, a jeśli tak, to na jakie stanowisko? Zachęcam do umieszczania tego typu informacji na tym forum, aby spełniało ono swoje zadanie pomocy w dotarciu do dobrego pracodawcy wszystkim, którzy potrzebują takiego choćby wsparcia.

Wasd
@Joanna

Jest pełno ogłoszeń w wewnątrz zakładu na metalowców np. Magazynier operator cnc ładowacz lider magazynu itd.

Arthur

wszystkich potrzebują, dużo osób uciekło i zaczął się okres wakacyjny : /

kasa kasą a zdrowie ucieka

Wojtek

Na obrabiarki cnc dają 20 zl na start jak by był ktoś zainteresowany na metalowców. Dalej szukają ludzi jak dla mnie to o wiele za mało.

Dawid
@Wojtek

Brutto czy na rękę?

............................
@Wojtek

brutto i 20 nie dostaniesz na start chyba że masz bardzo duże doświadczenie

Rekrutacja angażująca czas, bo prowadzona stacjonarnie w siedzibie formy (poza Wrocławiem) i mimo, że prowadzona przez stworzony do tego dział HR to niestety nie raczył on powiadomić o jakimkolwiek wyniku rekrutacji...stanowczo odradzam zaangażowania w tą firmę, brak szacunku dla kandydatów.

część w j. polskim, część w ang.

Joanna

Wywiązała się interesująca dyskusja na temat tego, czy odchodzić z firmy, która oferuje niezadowalające warunki czy może zostać i próbować wpłynąć na pracodawcę, aby je zmienił. Zachęcam do zabierania głosu przez kolejne osoby zatrudnione w Sauer Danfoss. Taki plebiscyt da pełny obraz satysfakcji lub jej braku z pracy w tej firmie i pomoże kandydatom podjąć ostateczną decyzję.

@Joanna

Po pierwsze nie ma już Sauer Danfoss. Po drugie kto ma wpłynąć na pracodawcę???? No kto? Zwiazki które zgadzają się na wszystko czy ludzie których można kupić za dodatki w pracę w święto. To co się dzieje obecnie w firmie nie napawa optymizmem.

............................
@1

związki należy zlikwidować i zbudować od nowa bo w takiej formie jak są nie powinny istnieć ludzie pomyślcie przecież nikt tych ludzi nie wybiera a na pewno nie pracownicy kiedyś tak było teraz abstrakcja wybiera ich zarząd to jak mają pracować dla ludzi ja się już nie zapisuje bo biorą tylko kasę od ludzi i firmy 2 pensje a nic nie robią ale to ludzie są winni że swoje pieniądze do kosza wyrzucają lepiej już pójść na piwo niż im dać

Rozczarowany

Nie jest źle, ale nie jest też dobrze. Pracodawca nie liczy się z naszym stażem pracy, nowi pracownicy dostają umowy z większym wynagrodzeniem, niż osoba, która przepracowała kilka lat. Często dochodzi do sytuacji, w której pracownik ze stażem szkoli nowo zatrudnione osoby, które zarabiają więcej od niego. Stawki nie są wyrównywanie, trzeba upominać się o swoje na każdym kroku, powiem więcej, jeśli nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) liderom, nic nie uzyskasz. Twoja uczciwa praca nie jest zauważana. Ocena całoroczna ma się nijak do faktycznej sytuacji i podejścia pracownika do pracy. Mam wrażenie, że lider w wielu przypadkach nie konsultował się z kimkolwiek przed wystawieniem oceny. W dużej mierze, w ocenie liczą się nadgodziny. Z miesiąca na miesiąc praca staje się coraz mniej satysfakcjonująca.

@Rozczarowany

Jak ci nieodpowiada praca to sie zwolnij.

Joanna

@Xxx, jeżeli wiesz coś więcej na temat planowanej fabryki przyszłości, to proszę Cię o kilka zdań komentarza na ten temat. Z tego co pisze @Piotrek, takie miejsce pracy bardzo by mu odpowiadało. Bardzo jestem ciekawa, co myślą o tym inne osoby zatrudnione w Sauer Danfoss? Zachęcam do pozostawiania swojej opinii na tym forum.

@Joanna

Zapytaj osoby pracujacej w sauer danfoss ja pracuje w danfoss.

Jacek

nadal Sauer?

Xxx

Nowa koordynator na motorach ... .... ojej ojej alez to fabryka przyszlosci.

Piotrek

Witam. Mam ofertę pracy w Danfoss. Słyszałem że powstaje tam fabryka przyszłości,to prawda? Chętnie bym chciał pracować w takiej firmie gdzie wszystko jest dopieszczone A ludziom pomagają roboty do ładowania detali. Pytam bo pracuję firmie gdzie pracownik zatrudniony miesiąc wcześniej szkoli Nowego. No ręcznie trzeba ładować detal. Kadra robiła sobie spotkania w dobrych restauracjach A my w święto do pracy. Mam nadzieję że w Danfoss tak nie jest?

Zapomnijcie o BHP

Wiecie, że olej maszynowy jest rakotwórczy? Poczytajcie raport Instytutu Medycyny Pracy: http://www.imp.lodz.pl/upload/oficyna/artykuly/pdf/full/2011/Dmp_4-2011_s_krzeminska.pdf a wszyscy uwaleni tym olejem po same łokcie, nie mówię już o wdychaniu mgły olejowej...

Joanna

@Przodownik, zamysł tego forum jest taki, że jest to miejsce nieskrępowanej, wolnej od presji zewnętrznej i manipulacji wymiany informacji, opinii i komentarzy na temat miejsc pracy i pracodawców za nie odpowiedzialnych. Anonimowość wypowiedzi ma być gwarancją szczerości i otwartości, których mogłoby zabraknąć, gdyby wymagane było założenie konta przez użytkownika. Oczywiście, stwarza to również pole do pewnych nadużyć np. krzywdzących opinii o charakterze odwetowym za zawodowe niepowodzenia, ale wtedy powinien zadziałać mechanizm obrony zastosowany przez osoby zatrudnione, który zdemaskuje fałszywość takiej opinii. Zatem niezależnie od tego, co się dzieje w danej firmie warto o tym pisać, bo tylko w ten sposób mają szansę dowiedzieć się o tym osoby spoza niej.

Opinia...

Witam , i tak mija kokejny miesiac w pracy Danfoss pracownicy zapier.. na 4 bry kadra ma w (usunięte przez administratora) co sie dzieje na hali byle by wyniki byly.. nowy dyrektor nie wie co sie dzieje na hali bo go sciemniaja. Wszystko niby zaplanowane aa nowi pracownicy nawet nie wiedza gdzie sa kible.. troche pracuje juz w danfosie i powiem tak faktyczie jak ktos ma znalesc sobie prace to znajdzcie sobie bezpieczna i spokojna prace po za ta firma. Tu nikt was nikt nie przeszkoli, zapierdzielamy w oleju bhp prawie nie ma. Dodatki sa smieszne w porownaniu z innymi firmami. Obiady masakra musisz sie zapisac przed 9 na niedobry obiad w ktorym nawet niema min porcji. A jak sie nie zspiszesz a o 14 dowiesz sie ze musisz zostac dłuzej bo niema wynikow i trzrba gonic to.. nikt sie nie przejmuje a ty jestes glodny..

Joanna

@Bielany mutant, bardzo interesujący wpis, ale mam wrażenie, że hermetyczny, bo niezrozumiały dla osób spoza Sauer Danfoss. A warto pamiętać, że to forum ma przede wszystkim być miejscem wymiany opinii i komentarzy na temat pracodawców, oferowanych przez nich warunków zatrudnienia i przestrzegania Kodeksu Pracy. Zatem, jeśli ktoś chciałby zamieścić takie właśnie informacje o tej firmie, to wiele osób szukających miejsca pracy miałoby pewnie łatwiejsze zadanie, poszukując wartościowego pracodawcy.

Przodownik
@Joanna

Pani Joanno. O jakich warunkach chce Pani dyskutować? Chyba nie są dobre skoro wpłynął SPÓR ZBIOROWY z pracodawcą.

Fotel Masujący

Urządzenie służące do masażu ciała, zasilane energią elektryczną, wyposażone w płytę główną z mikroprocesorem, która za pomocą siłowników i pomp powietrza steruje pracą ramion masujących, poduszek powietrznych i rolek masujących. Praca fotela masującego dzieli się na masaż mechaniczny, wykonywany ramionami masującymi wykonywany wzdłuż linii kręgosłupa, a także na masaż poduszkami powietrznymi oddziałujący na różne partie ciała, zazwyczaj stopy, łydki uda, ramiona i przedramiona, ale też plecy czy pośladki. Masaż na fotelu masującym służy poprawie cyrkulacji krwi, kondycji mięśni, łagodzeniu stresu oraz zapewnianiu relaksu i lepszego ogólnego samopoczucia.

Rekrutant

Nie długo mam rozmowy w Danfoss. Mógłby mi ktoś przybliżyć wizerunek tej firmy i jakie pieniądze się dostaje na start? Z góry dziękuję.

Bielany mutant.

Metalowców?? Jak tam wasze nowe maszynki? Już pokręcone na 200% brakuje nam korpusów na montaż. Dochodzą nas głosy że same asy I gwiazdy Danfoss będą miały zaszczyt pracować na nich oraz przyjechać do nas z maszynkami. Starajcie się mocniej. Pozdrowienia z fabryki przyszłości.

Konrad

Hierarchia w firmie musi być a pracując dobrze z pewnością kierownictwo będzie widziało!

MB
@Konrad

Człowieku co ty pierniczysz. Widzą to co chcą a doceniamy niezależnie od wiedzy tylko swoich.

Olo

Wyczytałem w biuletynie że powstaje fabryka przyszłości. Tylko gdzie???? Przecież nie u nas... U nas to jest kamieni kupa I wielka (usunięte przez administratora)

KIEROWNIK

Kierownik - jest określany jako planista, organizator, przywódca, kontroler danej organizacji. Jest politykiem reprezentującym zespół, trenerem motywujacym i pomagającym zespołowi rozwinąć skrzydła, strategiem oraz administratorem umożliwiającym zespołowi pracę.

Pompka
@KIEROWNIK

A to tak jak Benito Mussolini Zakończenie miał kiepskie

Pimpus
@KIEROWNIK

Prawda Benito Mussolini też taki był

HANS

Witam zamierzam podjąć pracę w firmie danfos na Bielanach. Czy możecie mi napisać jak tam jest i w jakim systemie pracuje się na montażu? Czytając wasze wpisy mam wrażenie że atmosfera nie jest za dobra ale tak jest wszędzie. Jakie podejście do nowych pracowników mają liderzy i kierownicy?

Nowy w Danfoss
@HANS

Liderzy a zwłaszcza kierownicy traktują nowych jak by ich nie widzieli!

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.

WHITE DRIVE MOTORS AND STEERING Sp. z o.o.