VAN GRAAF GmbH Sp. k.

Opinie o VAN GRAAF GmbH Sp. k.

Kejt

mam pytanie, jak wygląda praca na magazynie VAN GRAAFA? Jaka umowa, zarobki? Sortuje się tam tylko ubrania czy co jeszcze robi?

wula

a mam pytanie do pracownikow sklepu,czy odchodzac z pracy ubrania słuzbowe zdajecie czy to juz jest wasze?

Justina
@wula

W lodzi oddajemy cala odzież sluzbowa

nietoperz

No to ciekawe gdzie można na sprzedaży przy 3/4 etatu zarobić 1900 netto. chętnie się przeniosę...

idula

hej, zastanawiam sie nad pracą w van graaf na stanowisko VM w Warszawawie, czy może ktoś coś wie. bo z tego co słyszałam to jest tam kierownik działu vm i jest to nie sympatyczna osoba. Czy warto tam pracować?

grafik

ktoś wie ile zarabia dekorator w Van?? mam rozmowe w czwartek, czego mozna się spodziewac???

Stormenadzer

Zapytajcie szanownego śledzika - manago, czy nadal wyciera baby z nosa pod swoim stołem :)

justyna

Dają 1400 brutto plus prowizja którą musisz wyrobic ,zalezy na który dział trafisz najlepiej na artykuły męskie i damskie

marta

orientuje sie ktos ile dosataje srzedawca? czy sa premie?

nick

Pracowałem we wrocławiu w Van Graafie 5 lat temu i nie powiem złego słowa. Warunki, socjal etc. wszystko na wysokim poziomie.Tak było. Nie wiem,może się teraz zmieniło ale niedawno tam byłem w "odwiedzinach" i nikt złego słowa nie mówił na temat obecnej pracy.Pozdrawiam i życzę wszystkim samych sukcesów w pracy i powodzenia.

ggg

Jakie sa zarobi na junior store manager ??

M.

hmmm...otwieraja tam salon czy pomylilo ci sie z P&C ?Odziez służbowa oferuja jesli to VG, ale czasem nei ma z czego wybrac.opieke lux med po roku pracy o ile cie wczesniej nie wyrzuca.Szkolenia sa fajne a pani szkoleniowiec bardzo profesjonalna.

A.

hmmm...otwieraja tam salon czy pomylilo ci sie z P&C ?

johnny marr

jak wygalda tam sparwa z pensją?Umowa o praca? Ile ostrzymuje na start taki zwykły doradca klienta/sprzedawca. Biorą pod uwagę doswidczenie w podobnych, konkurencycjnych butikach?podajcie orientacyjna kwotę netto.

S.

A uciekają dlaczego?Bo store menager pozbywa sie starej kadrY, która za duzo wie i za duzo widziała.Albo sam zwalnia albo ludzie odchodza.Nie dlatego, ze praca ciężka.Dlatego że nie chcą u niego pracowac.(usunięte przez administratora)

gostka

Poszukaj czegos innego.Z Gdyni ludzie masowo uciekaja...

mordo

hej, dowiedziałam się, że tak powiem drogą pantoflową, że jest wolne miejsce pracy w Van Graafie jako sprzedawca. Stąd też moje pytanie... wiecie może ile płacą takiemu sprzedawcy? bo zastanawiam się, czy opłaca mi się wymienić obecne stanowisko sprzedawcy w sieciówce z ubraniami na to samo stanowisko w Van Graaf. Co o tym myślicie?

gosia

jaka jest stawka w vangraafie?

aa

i czym jest umowa o prace od razu? Dziekuje za szczere odpowiedzi.

aa

Jakie są zarobki w VG? Jaka podstawa netto i jakie premie można wyrobić? Baardzo dziękuje za szybką odpowiedz!:)

xxx
@aa

Pracowałam w Van Graafie we Wrocławiu 2 lata. Zarobki- Najnizsza + premia za sprzedaz. Za sprzedaz cisną, sa rankingi kto ile sprzedal i kierwonik działu za to rozlicza, smieszne premie np 0.02 % od sztuki jednej rzeczy, oczywscie bywaja lepsze promocje ale nie spodziewajacie sie cudów, jak wyciagniesz na 3/4 etatu 1600zł to cud, ale musisz sie przy tym naprawde spocic, bo niedosc ze dbasz o ekspozycje,robisz zamówienia odbierasz elefonu, ukladasz towar, wykladasz, bigasz szukasz to musiz lapac klientow zeby Ci kolezana nie zwinela sprzed nosa. Zajebiscie sie pracowalo na kasie.

Jarek

Serio? W sensie pytam, czy Van graaf ma wewnętrzną drabinkę kariery, czyli od stanowiska sales assistant można iść jeszcze wyżej i skończyć na jakims stanowisku kierowniczym? Bo wiem, że wiele firm woli jednak osoby z wykształceniem i doświadczeniem z zarządzaniem ludźmi i nie dają na głęboką wode kogoś, kto sprawdził się jedynie jako sprzedawca.

Zostaw merytoryczną opinię o VAN GRAAF GmbH Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VAN GRAAF GmbH Sp. k.?

Kandydaci do pracy w VAN GRAAF GmbH Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VAN GRAAF GmbH Sp. k.