Sanplast S.A

Opinie o Sanplast S.A

Jedna Pani z polernii betonów robi zamęt na hali i przez nią uciekają nowi pracownicy.

Kris
@Anonim

Nie ma na taką sposobu????????

@Anonim

Jak ktoś nie chce pracować to opowiada bajki a do niczego się nie nadaje polernia "betonów " to fajna i zgrana zmiana więc niech ktoś nie opowiada bez sensu rzeczy .Pozdrawiam

Firma jak zawsze przygotowana na upały. Wody do pracowników brak a na halach skwar nie do wytrzymania, ale lepiej obserwować i straszyć kamerami.

Justyna

to co takiego działał?

@Justyna

Widocznie tak Pan Dyrektor "działał", że aż mu podziękowali...

Wiktoria

No ale wiesz coś konkretnego czy tak strzelasz tylko?

@Wiktoria

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie się tematem. Każda decyzja kadrowa w naszej firmie, dotycząca zarówno szczebla produkcyjnego, administracyjnego czy zarządczego, jest podejmowana na bazie szerokich analiz zagadnienia.

@Wiktoria

Jak widać poniżej Firma ustosunkowała się już do tematu. Skoro nie ma już Pana Dyrektora to widocznie były ku temu jakieś powody. I tyle w temacie.

drugiego zakładu?

@pracownik

Tak, drugiego. W Mińsku Maz.

parcownik

dlaczego Sanplast usuwa opinie? Nie można sie wypowiedzieć bo zaraz usuwa. żeby czasem nikt ni wiedział co tam sie dzieje. Co za zakłamanie i obłuda.

@parcownik

Każdy portal ma swój regulamin. Internet - w tym także ten portal - jest miejscem, gdzie każdy może wpisać swoją opinię, ale nie powinna ona naruszać dóbr osobistych innych osób.

Sanplast S.A szuka kogoś na to stanowisko Stolarz. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Praca tam polega w więkrości na przekładaniu desek z palety na paletę, lub wanien z palety na paletę a jak masz chody u majstra tego działu to możesz tylko na pierwszą zmianę a inni będą robić na drugiej i trzeciej zmianie, możesz zapomnieć o rannej zmianie.

Betony

Tylko z tego co mi wiadomo stolarnia chodzi na jedną zmianę tylko

@Betony

Napewno? He he he

@Betony

Panie Betony dla odmiany zacznij udawać czasem Kierownika a nie bądź marionetką do gnębienia obcokrajowców.

Dzień dobry. Uprzejmie informujemy, że w naszej firmie wszyscy pracownicy traktowani są równo. Nie akceptujemy dyskryminacji w naszych murach.

W tym zakresie odpowiedzialny jest Dział Kadr.

Gustaw177

Pozdrawiam Najlepszego Majstra z Betonów Kamyka Dobry człowiek zawsze służy pomocą umie szybko wszystko zorganizować nie to co Majster D ...... Iść do biura i się spowiadać co się na hali dzieje Pozdro

Operator Maszyn do Produkcji Tektury

Dobry

Stawka godzinowa

Gierek

Ci co wypowiadają się pozytywnie mówią to przez pryzmat ich zasiedzenia i tylko dlatego że jest to ich pierwsza parca "powazna".Uwierzcie są lepsze firmy, zarobki i klimat.

Polak

Teraz siłą tej firmy są Gruzini haha, Ukraińcy nawet pouciekali. Firma na poziomie heh

Barbara
@Polak

To ilu tych Gruzinów tutaj jest? A Ukraińcy to przypadkiem jak już nie zniknęli z powodu konfliktu zbrojnego?

Wesoły Romek

Wreszcie ktoś docenił majstra z betonów... Może i nauczy się roboty a nie debatuje 8 godzin i gnębi Gruzinów

Na stawie
@Wesoły Romek

Chodzi o tego majstra z miażdżyca jajek? Nie wiem kto go mianował majstrem.... Przez niego już wielu dobrych pracowników odeszło. Zwykły nierob i (usunięte przez administratora) Pokazał na akrylu co potrafi

Klaudia

Jak wygląda praca w biurze w firmie Sanplast? Jak wyglądają zarobki i atmosfera?

Klient

Prawda nawet nie umieja wytlumaczyc po co za co i dlaczego zbywaja czlowieka

@Klient

No ale Ty rzekomo jesteś klient to skąd wiesz jak traktują pracowników? Ja bym się chętnie zatrudniła do biura...

@Klaudia

choć dużo obowiązków praca bardzo fajna

Szlifierka
@ja

Nie wiem czym tam się zajmujesz ale raczej nie produkcją. Nie ma działu z fajną pracą.

Kamila
@Szlifierka

Nie ma działu z fajną pracą? Czemu tak mówisz, aż tak źle tu jest wg Ciebie? Masz jakiś pomysł jak to by można było naprawić?

Wesoly

Wkoncu na akrylu docenili majstra z betonow Rad...wkoncu wziol sie do roboty zamiast cale 8 godzin (usunięte przez administratora).... i nic nie robic oby tak dalej mu sie nalezy troche pracy

Zzz

Jak to możliwe że pewien majster nie może być z żoną na jednej zmianie (muszą być z dzieckiem) a na rano zawsze im pasuje.

Nikodem
@Zzz

Kto se załatwi kto sobie ogarnie ten ma. Jak zazdrościsz załatw sobie....

@Nikodem

Rozumiem z tego, że pracownicy nie są traktowani tak samo i są równi i równiejsi? Mam rację?

NN

Nie dosyć że na trzech zmianach zarobisz (usunięte przez administratora)wypłacają w terminie

Prosto z mostu

Heh(usunięte przez administratora)

pracownica

najlepszy wydział to surowce, konkretny kierownik, dla ludzi, miła atmosfera, polecam firme

Wieśniak

Na najlepszy w zakładzie jest(usunięte przez administratora) na montażu kabin

Klient

Czy mozna ponownie wrocic do firmy po zwolnieniu

@Klient

Teoretycznie zawsze można, no chyba że spaliłeś za sobą mosty :D

Rudy

W Sanplaście nie ma i nie było inflacji. Co roku pod choinkę po 300 zł :)

@Rudy

No i źle? Cieszcie się że w ogóle coś dostajecie. Inni nie dostają wcale...

Jakie zarobki?

kRIS
@Marcin

TAKIE JAK WSZĘDZIE. JAK SIE PRZYŁOZYSZ TO CAŁIEM NIEZŁE.

Ghy
@Marcin

Najniższa krajowa tzn z wyrównaniem do premii najniższa krajowa

@kRIS

Chyba pomyliłeś firmy

kiniowy
@Ghy

jeszcze nigdy nie dostałem najniższej

Ghy

Dokładnie chodząc na 3 zmiany nieco więcej niż najniższa krajowa.

pracuś
@Ghy

i do tego należy jeszcze doliczyć różne dodatki za obsługę maszyn, stanowiskowe więc wypłata wtedy bardzo rośnie, ja wychodzę miesięcznie tak koło 4000 na rękę

Adel
@pracuś

????tak napewno????

Jy

Szkoda że tak późno się obudzili ,ponieważ miałem podczas pracy w tym zakładzie dwóch kierownikuw: emerytowanego i młodszego młodszego który przejał po Nim tą funkcje, oboje krótko mówiąc olewali mnie i innych przez wiele lat . NASZCZĘŚCIE teraz po moim odejściu ten młodszy kierownik podobno się zmienił i sam nawet wziął się w końcu do roboty

@Ghy

No jak (usunięte przez administratora) na drugą I trzecią zmianę bez możliwościach chodzenia na pierwszą zmianę to nawet raz na pół roku poklepią Ciebie po plecach. Pozdrowienia narzędziownia

@Jy

Kierownictwo do (usunięte przez administratora) nawet nie umieja odpowiedziec na pytanie dlaczego zwolnili a co tu dyzo mowic u nich lepiej maja (usunięte przez administratora) niz uczciwy pracownik

Który kierownik to się przeniosę ?

Zarobki - najniższa krajowa, zarobią tylko przydupasy, odradzam spedycje (magazyn wyrobów gotowych) trzeba dzwigać motorycznie ciężary do około 70 kg samemu bo nikt nie pomoże.kierownik anonimowy alkocholik pokazuje swoje ja. Formy zatrudnienia próbny na 3 miesiące potem 2 lata na czas określony. Radzę nie chwalić sie uprawnieniami na wózek widłowy. tryb pracy 2 zmiany, 3 zmiany, cztery brygady. W soboty jest zakaz chodzenia do pracy przez prezesa (ta rzecz mnie cieszy) bo nikt nie może zmusić żeby przyjść w sobote. Lizusy i przydupasy kierowniczków tylko chodzą . Prezes w tej firmie ma wszystkich pracowników za złodzei bo nawet handlowcy się go boją.

@:)

: ) Buśka dobrze piszesz , trafiłeś w sedno tematu na tym forum.????

Dina
@:)

Oj z tym kierownikuem to prawda nie dosc ze z AA to jesxcze nie czyste konto zyciowe a drugich ustawia i nic nie robi tylko siedzi w tym swoim kantorku i z pewna baba kawki spijaja .zwalnia uczciwych ludzi ktorzy by chceli pracowac

Kris
@Dina

Nie raz było głośno o babach co za nim ganiaja,na polerni kolejna mezatka co za nim szaleje.one chyba lubia problemy.ale jako o kierowniku nie mogę nic złego o nim powiedziec

Polernia
@Kris

To sie nazywa ludzka zazdrość. To że się rozmawia z kierownikiem to nie zawsze oznacza że się za nim szaleje! Kierownik z byle kim nie rozmawia i przede wszystkim nie rozmawia z ludzmi ktorzy nie mają nic mądrego do powiedzenia. Żal mi takich ludzi i nic innego tylko im współczuć że szukają dowartościowania poprzez pisanie takich głupot.

Ciekawy

Hejka moze ktos powie cos na temat firmy sanplast bo jestem zainteresowany jaka placa i jaka atmosfera jest???

Matematyk:)

Czyli 17zl/h X168 godzin pracy w miesiacu ( 21 dni roboczych)=2856 zł No jak minimalna jest 2800 , wiec mniej dać nie mogą- brawo ONI!!!

@Ciekawy

Nie słuchaj ludzi do końca Jak Polakowi nie dasz wiecej niz najnizsza ,,krajowa'' zawsze bedzie narzekac ...Wez pod uwage ze duzo ludzi przychodzi zeby odwalic 8 godz i i do domu a praca na rzecz firmy zero !!! sam spróbuj sie przekonasz - moze akurat praca dla Ciebie Ja na chwile obecną nie narzekam

Wtf???
@Nowy

Praca na rzecz firmy byla w PRL. Dziś ja , nie wiem jak ty ..pracuje za pieniądze. Właśnie przez takich ludzi jak Ty jest tam jak jest. Nie wiem czy wiesz ale mamy 2021rok i takie myślenie zostało już dawno za latami 90' . Polecam kadrze szereg szkoleń z managementu coachingu i kultury biznesu, ale szkolenia na poziomie europejskim a nie lokalnym.

Wytrwały
@Ciekawy

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz Nie słuchaj ludzi i spróbuj Jak Ci się nie spodoba to się zwolnisz

@Ciekawy

Wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia udzielane są pod numerem 533849808.

ginter
@Ciekawy

atmosfera w firmie ogólnie nie jest najgorsza, ludzie bardzo fajni są na produkcji, a jak jest zgrana ekipa to dobrze się pracuje, zarobki to zależy od miesiąca, ale nie są złe, w innych firmach jak pracowałem to było o wiele gorzej,

@Sanplast S.A

A mozna do was wrocic z powrotem po zwolnieniu z pracy .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sanplast S.A?

Betony

Każdego raczej przyjmują więc nie będzie pewnie problemu

Jy

Pracowałem w tej firmie i widziałem wiele osób, które były kierowane na stanowiska pracy których wcześniej nie wykonywali i nie przesabzę mówiąc że niektórzy nwo zatrudnieni pracownicy wcześniej nawet nie widzieli podobnego stanowiska które obecne zajmują. Pozdro dla narzędziowni.

Były

Najgorsza firma pod względem wynagradzania pracownika.obiecanki nijak do faktycznej wypłaty.przecież muszą obciąć żeby starczyło na (usunięte przez administratora)i całą tą górę. Zwykły pracownik jest tutaj nikim

@Były

Moze ok ale tam maja dobrze (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sanplast S.A - Strzelno

• Jak się pracuje w Sanplast S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sanplast S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanplast S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanplast S.A?

Kandydaci do pracy w Sanplast S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanplast S.A