opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Aon

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 272 ocen
Opinie(1017)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1017)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O Aon
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze benefity

O Aon

Proces rekrutacji

Nasze benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - Aon Hewitt
Toruń - Aon Hewitt
Warszawa - Aon Hewitt

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Aon Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Aon Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Aon Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    an123

    16.06.2019 11:41

    Inne

    Na jakie stanowiska warto aplikowac z ang b1-b2? Czy w codziennej pracy duzo mówi się po ang tj. pomiedzy pracownikami, TL? Jezeli nie jest to oczywiscie stanowisko z obsluga telefoniczna klienta(o ile takie istnieja).
    ReviewUserIcon
    Lolek

    28.06.2019 14:19

    Inne

    Nie polecam aplikować w ogóle. Nie wiem jak w innych działach, ale w pensions& administration angielski jest owszem potrzebny do zrozumienia dokumentów, ale po 3 miesiącach osoba z poziomem A2 dałby sobie radę, a Ty powoli zaczynasz odczuwać, że tracisz wiedzę, a nie ja zdobywasz. Płacą na stażu jak i na umowie kpina. Naprawdę nie trzeba dużo poszukać, żeby dostać coś lepszego. Tak jak dużo osób pisało, podejście do pracownika to mówienie mów słodkich słówek, żeby tylko wziął nadgodzinki, a potem mógł je odebrać bo szkoda im każdej dodatkowej złotówki. ( To bardziej na umowę o pracę) na stażu dają Ci xxxx obowiązków, masz robić wszystko z uśmiechem na twarzy, a pensja to żart. Ogółem zdała od firmy, a przynajmniej od działu pensions.
    ReviewUserIcon
    Cyrk

    24.05.2019 21:42

    Inne

    Serdecznie odradzam pracę w tym miejscu, firma finansowo odstaje przy innych korporacjach, brak możliwosci awansu uznaniowego, moze uda Ci sie cos osiagnac jesli bedziesz pracowac bedac chorym, kablował na innych oraz jesli Ci sie akurat poszczesci i ktos ze stanowiska wyzej odejdzie z pracy. Brak premii, brak płatnych nadgodzin, brak czasu by odebrac nadgodziny. Zdecydowanie za malo pracownikow a zbyt duzo pracy. Beznadziejne traktowanie pracownikow nizszego szczebla- wprost mowienie o tym ze nie robisz nikomu łaski bo latwo mozesz zostac wymieniony. Managerowie istny koszmar, nie mają pojęcia czym zajmują się pracownicy którymi zarządzają. Żenda i cyrk. Juz po pol roku pracy pojawia sie depresja i nerwica, jesli nie chcesz stracic szacunku do wlasnej osoby to lepiej nie decyduj sie na prace w tym miejscu...
    ReviewUserIcon
    LGBTequallityISimportant

    19.06.2019 09:52

    Inne

    Oj przestańcie już z tymi awansami. Ja go dostałem i co z tego? Koleżanka dostała 350 zł brutto inflacyjnej podwyżki, druga 400 zł brutto, a ja w tym samym okresie awansując dostałem 800 zł brutto podwyżki. Nie muszę już chyba mówić, że miałem zakres obowiązków "acting TL/Manager", bo przecież jak dostajesz Seniora to masz robić wszystko. Takie poczucie wewnętrznej niesprawiedliwości sprawiło, że się zwolniłem i nie żałuję. Dodam tylko, że tak nie jest w każdym dziale, a dużo zależy od managera pod którego się podlega. Jeżeli będzie chciał popisać się obcięciem kosztów, aby dostać lepszy bonus to to zrobi. Jeżeli zaś manager jest dobry i zależy mu na swoich ludziach to nikt nie będzie pokrzywdzony - tacy managerowie też pracują w Aon, tylko jest ich coraz mniej. Tym bardziej w świetle współpracy z Genpact i przenoszenia części procesów do Indii.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    23.06.2019 18:16

    Inne

    Podwyżki są co roku w ramach tzw. rocznego cyklu zmiany wynagrodzeń, nadgodziny są platne bądź można odbierac czas wolny za przepracowane dodatkowo godziny. Jeśli powyższe elementy nie są respektowane w jakims dziale, nalezaloby się udać do działu personalnego, lub od razu zgłosić sprawę do dyrektora HR.
    ReviewUserIcon
    Zizi

    12.04.2019 14:03

    Inne

    Czy ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Administracyjnych? Jak wygląda sytuacja w tym dziale? Czy angielski na poziomie B2 będzie wystarczający? Jak wygląda kwestia pracy w polskie święta i kwestia ewentualnych nadgodzin? Rozumiem, że rekrutacja wygląda standardowo jak było to niżej opisywane? Dzięki za odpowiedź! :)
    ReviewUserIcon
    Cyrk

    24.05.2019 21:39

    Inne

    Serdecznie odradzam pracę w tym dziale, firma finansowo odstaje przy innych korporacjach, brak możliwosci awansu uznaniowego, moze uda Ci sie cos osiagnac jesli bedziesz pracowac bedac chorym, kablował na innych oraz jesli Ci sie akurat poszczesci i ktos ze stanowiska wyzej odejdzie z pracy. Brak premii, brak płatnych nadgodzin, brak czasu by odebrac nadgodziny. Zdecydowanie za malo pracownikow a zbyt duzo pracy. Beznadziejne traktowanie pracownikow nizszego szczebla- wprost mowienie o tym ze nie robisz nikomu łaski bo latwo mozesz zostac wymieniony. Managerowie istny koszmar, nie mają pojęcia czym zajmują się pracownicy którymi zarządzają. Żenda i cyrk.
    ReviewUserIcon
    martib25

    06.05.2019 17:27

    Inne

    Czy ktoś wie, ile płaca za staże?
    ReviewUserIcon
    KrecimyImprezeeeer

    07.05.2019 10:31

    Inne

    Na chleb, papieroski i szoty w banjaluce bedzie
    ReviewUserIcon
    Cyrk

    24.05.2019 21:37

    Inne

    Tyle co nic, bardziej oplaca sie juz pracowac na kasie w Biedronce, i w Biedronce predzej dostabie sie awans
    ReviewUserIcon
    Rafał

    11.05.2019 21:37

    Inne

    Czy firma reaguje na CV wysłane na postingi w IT? Bo już 2 razy w tym roku nikt do mnie nie dzwonił, a CV składane z polecenia. Dział HR - Shame on you!!!
    ReviewUserIcon
    Mati

    21.05.2019 13:31

    Inne

    W ogloszeniach jest napisane ze kontaktuja sie tylko z osobami ktore spelniaja wymagania wiec moze dlatego
    ReviewUserIcon
    kandydatka przy rekrutacji

    13.05.2019 13:26

    Inne

    Firma zajmująca się między innymi zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jako specjaliści w tej dziedzinie, powinni dawać przykład innym. Praca rekruterów z HRu powinna być na najwyższym poziomie. W przypadku, w którym przeszłam rozmowę po angielsku i zrobiłam zadania rekrutacyjne, oczekuję minimalnej informacji o dalszym postępowaniu rekrutacyjnym. Zwykłe "dziękujemy, ale wybraliśmy kogoś innego" by wystarczyło, żeby nie trzymać nikogo w niepewności. Olanie tematu i brak jakichkolwiek odpowiedzi jest nieprofesjonalne.
    ReviewUserIcon
    LookINmyEYES

    25.04.2019 06:11

    Inne

    Śpiewacie może kolegom z Indii z Żenpakt poniższe wersety? Can you feel the rhythm Can you feel the rhythm Can you feel the rhythm, burning, burning Bo to, że osoby w CoE maja zbiorowy syndrom sztokholmski to wszyscy w Krk wiedza. Tu narzekają na prace i menażerów a tu nadal trwają w tym swoim stanie :).
    ReviewUserIcon
    k

    25.09.2018 09:33

    Inne

    Czy ktoś wie jak wygląda sprawa nadgodzin? Czy są, jeśli tak to czy dużo?????
    ReviewUserIcon
    zzz

    03.10.2018 15:18

    Inne

    A mozesz sprecyzowac jakie stanowisko, dzial? Np. w PAT pojecie nadgodzin raczej nie istnieje, a jesli sa, to jest nacisk na ich odbieranie. ;)
    ReviewUserIcon
    C.K

    08.03.2019 10:28

    Inne

    "silny nacisk na ich odbieranie" hahaha, jasne ;) silny nacisk to jest raczej na robienie nadgodzin i siedzenie cicho.
    ReviewUserIcon
    RybaPsujeSieOdGlowy

    03.12.2018 17:43

    Inne

    To niezwykla bezczelnosc, ze firma poucza inne firmy jak dbac o zaangazowanie pracownikow, publikuje raporty na ten temat i ocenia innych, gdy centrum w krakowie ma spadek YoY 10% zaangazowania i fatalne wyniki w segmentach dotyczacych menadzerow czy retencji/rotacji pracownikow. Zamiast pouczac innych, moze zadbajcie o nasza firme?
    ReviewUserIcon
    KarpWgalarecie

    07.12.2018 01:19

    Inne

    To musisz wiedzę skorygować, koniecznie. Udaj się do jakiegoś HR BP, żeby pokazał ci wyniki centrum finansowego. Z 69% w 2017 na 59% w tym roku.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    26.02.2019 14:43

    Inne

    Widzicie, a u mnie w zajebistej firmie wymyślili sobie, że jak pracownicy źle ocenią pracodawcę to ich zadaniem będzie wypracowanie rozwiązania i jego wdrożenie. Czyli jak np: systemy Ci nie działają, albo firma jest tak (usunięte przez administratora) poukładana że twoje tickety o dostępy giną to Ty masz rozwiązać te problemy. Oczywiście wyniki wszędzie na zielono i heja do przodu.
    ReviewUserIcon
    Ktoś doradzi?

    03.01.2019 22:10

    Inne

    A co powiedzie o stanowisku Health & Benefits Admnistrator Entry? Czybtrzeba dysponować tutaj jakąś wiedzą specjalistyczną. Czy jest szansa dostania się bez uprzedniego doświadczenia w korpo i wykształcenia z finansów? Jak bardzo zaawansowana obsługa exela jest wymagana? Czy są jeszcze jakieś inne narzędzie, które warto znać? Ogólnie interesuję się tym kierunkiem, gdyż jest możliwość zdobycia doświadczenia w pisaniu scenariuszy testowych, UAT. Przynajmniej po awansie. Nie wiem tylko czy nie jestem za stary przy wieku 29 lat.
    ReviewUserIcon
    NoToNiezłaLipa

    06.01.2019 14:32

    Inne

    Moja znajoma zaczynała tutaj pracę w wieku 27lat z tytułem mgr inż. po AGH. Za niedługo 12latków będą zatrudniać, aby obniżyć koszta. Zresztą podobni AON sprzedał dział benefitów, więc nie wiem, jak teraz sprawy tam się mają.
    ReviewUserIcon
    Szostak

    20.02.2019 00:40

    Inne

    Ile płacą na takim stanowisku "Admnistrator Entry"?
    ReviewUserIcon
    kir

    01.02.2019 15:02

    Inne

    Jak długo czeka się na informację zwrotną? Około tygodnia temu byłam na finalnej rozmowie i teraz cisza.
    ReviewUserIcon
    Aga

    17.02.2019 12:38

    Inne

    Dostałam odpowiedź na drugi dzień
    ReviewUserIcon
    kir

    19.02.2019 08:42

    Inne

    A na jakie stanowisko aplikowałaś?
    ReviewUserIcon
    Zabawnieee

    12.02.2019 17:02

    Inne

    I po co takie piękne i drogie biuro było budować skoro praca do Indii zmierza :)?
    ReviewUserIcon
    GagaUlaLaBadRomance

    12.02.2019 21:22

    Inne

    Dobra dobra. Znamy tego typu gadki, z innych firm. I’ve been there... ładny wynik na PnL się sam nie zrobi. Co bardziej „kumaci” czuli to już od początku 2018 roku :).
    ReviewUserIcon
    LiesLiesLies

    15.02.2019 17:49

    Inne

    Powiedziała ci to niewidoczna szefowa, która w porównaniu do swojego poprzednika nie wykazuje zainteresowania naszym losem, czy może to przekaz propagandy sukcesu napisany przez ejdż ar biznes partnera? Bo nie wiem z kogo się mam śmiać?
    ReviewUserIcon
    Sss

    16.01.2019 10:39

    Inne

    Ktoś wie kiedy dzwonią po rozmowie z nativ speakerem albo czy jeśli komuś nie poszło za dobrze to czy dzwonią w ogóle z informacją zwrotną?
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    29.01.2019 16:12

    Inne

    @SSS - Hej, Z mojego doświadczenia - oddzwonili do mnie po około tygodniu po czym zaoferowali pracę.
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.02.2019 12:03

    Inne

    i jak? odezwali się? jestem w podobnej sytuacji
    ReviewUserIcon
    Pomóżcie,please

    04.12.2018 16:51

    Inne

    Witam wszystkich, mógłbym prosić jakieś informację na temat rozmowy kwalifikacyjnej ? Bo widzę, że pojawiło się parę opisów jednak większość jest bardzo ogólna. Chodzi o stanowisko Risk&Healthcare Administrator. Chciałbym się dowiedzieć trochę bardziej szczegółowo jak wyglądają te testy, które się przechodzi podczas rekrutacji oraz jak wygląda rozmowa z nativem. Zastanawiam się też czy angielski na poziomie b2- (język nieużywany zapominamy..) wystarczy do tego typu pracy ? Czy z excela wystarczy podstawowa wiedza na temat tworzenia tabel/wykresów/funkcji ? Czy jest to jednak bardziej skomplikowane ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    13.01.2019 19:10

    Inne

    Klaudianana i jak, jesteś po rozmowie? Podziel się informacjami jak to wyglądało :)
    ReviewUserIcon
    Pavlo

    18.01.2019 12:10

    Inne

    Rozmowa z rekruterem to rozmowa o stanowisku, zakresie obowiazkow, motywacji. Mnie pytali tez o przyklady analitycznego myslenia i trudne sytuacje. Pytaja rowniez o oczekiwania finansowe i dostepnosc i kilka pytan po angielsku. Potem dostalem zaproszenie do wykonania testow online (testy ok, dostalem linki i 3 testy) i zaproszenie na rozmowe z lektorem w jezyku angielskim, potem ma byc jeszcze rozmowa z managerami u nich w biurze i decyzja.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    27.11.2018 10:28

    Inne

    Cześć, Czy ktoś z was pracuje na stanowisku Senior FP&A Analyst? Czego mogę spodziewać się na rozmowie w sprawie tego stanowiska poza standardowymi pytaniami odnośnie mojego wykształcenie, doświadczenia itp.? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są jego plusy i minusy? Orientujecie się jakie są widełki płacowe? Wiem, że to sporo pytań, tym bardziej będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ??

    07.01.2019 18:27

    Inne

    A nie miales ochoty zapytac co to jest? Lepiej tylko klikac? :)
    ReviewUserIcon
    Eiksel

    11.01.2019 13:54

    Inne

    Wiesz ja wiem co to jest. Jednak to jest autentyczne zdanie wypowiedziane przez jedna z koleżanek z FP&A. A to, ze wiele stanowisk w tym dziale polega na refresh TM1 to chyba nie zaprzeczysz.
    ReviewUserIcon
    Damian

    15.12.2018 20:05

    Inne

    Ile mozna zarobic w aktuariacie?
    ReviewUserIcon
    Sharksik

    15.12.2018 21:00

    Inne

    Na ziemniaki.
    ReviewUserIcon
    Damian

    15.12.2018 23:27

    Inne

    Aż tak źle?
    ReviewUserIcon
    .

    26.11.2018 23:15

    Inne

    Na czym polegają przykładowe procesy w AON-ie?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    26.11.2018 22:45

    Inne

    Witam! Jak wygląda praca w tej firmie? Czy zajmują się nowi pracownicy? To jest księgowość?
    ReviewUserIcon
    Renia

    08.10.2018 15:55

    Inne

    Czy ktoś orientuje się, na jakim poziomie trzeba znać j.angielski aby startować do tej firmy? Czy osoba znająca angielski na poziomie średniozaawansowanym pomiędzy b1 - b2 ma tam szansę?
    ReviewUserIcon
    Zielonki

    11.10.2018 02:21

    Inne

    B1 może być za mało. B2 trzeba mieć solidne.
    ReviewUserIcon
    .

    26.11.2018 22:44

    Inne

    B2?
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    08.11.2018 18:05

    Inne

    Czy ktoś może się wypowiedzieć nt. działu aktuarialnego? Atmosfera, płace? Jak jest z tymi szkoleniami aktuarialnymi? Lojalka na ile lat?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Aon?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Aon Sp. z o.o.

    Al. Jerozolimskie 96 00-807 Kraków

    NIP:5261839365

    KRS:0000120065

    https://www.aon.com/home/index
    Branże: Doradztwo biznesowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Brzoskwinia

    08.11.2018 16:33

    Inne

    O mamo, tie out mi się rozwala po raz 24 w moim życiu. Pomocy!!!
    ReviewUserIcon
    markus

    26.06.2018 22:35

    Inne

    Mam miec rozmowe telefoniczna na stanowisko administratora emerytur. Czy mogłby mi ktoś powiedzieć jak taka pierwsza rozmowa wygląda? czego mam się spodziewać? czy będą sprawdzać mój angielski? Nie mam żadnego wcześniejszego doświadczenia jesli chodzi o rekrutacje, to będzie moja pierwsza rozmowa do poważnej firmy. Czy podczas takiej rozmowy pytają już o kwestie finansowe? Jak tak, to czy mogłby mi ktoś poradzić jaką kwotę najlepiej podać? Boje sie że przestrzele na rozmowie i mnie odrzuca, ale z drugiej tez nie chcialbym pracowac za minimalna...
    ReviewUserIcon
    Paw

    19.10.2018 20:00

    Inne

    Manager operacyjny? No to fajnie. Czy są jakieś widełki dla arl 5 ?
    ReviewUserIcon
    ~hola

    20.10.2018 17:30

    Inne

    ARL 8 jest najniżej, ARL 1 najwyżej
    ReviewUserIcon
    xx

    19.10.2018 16:46

    Inne

    Czy wie ktoś jakie są widełki płacowe na stanowisku Financial Reporting Analyst?
    ReviewUserIcon
    Meg

    12.10.2018 17:41

    Inne

    Widziałam ofertę Financial Reporting Analyst, pracowałam 2 lata w AP oraz 1 rok w GL, angielski tak na B2+ czy 7500 brutto jest realne? Jak z nadgodzinami, dużo?
    ReviewUserIcon
    Renia

    09.10.2018 12:37

    Inne

    Czy jest tam polska księgowość? Czy pracuje się u Państwa na zmiany? W jakich godzinach jest praca?
    ReviewUserIcon
    Zielonki

    11.10.2018 02:20

    Inne

    Jest zespół robiący Polską księgowość, ale nie ma do niego wolnych miejsc.
    ReviewUserIcon
    Zielonki

    11.10.2018 11:27

    Inne

    [email protected] wszystko jest na stronie pracaaon.pl
    ReviewUserIcon
    penne

    11.10.2018 08:06

    Inne

    Ktos moglby szepnac ile mozna wyciagnac na rtr acc with italian? Ja wloski b2+ angielski c1.
    ReviewUserIcon
    ZielonaTrawa!

    10.10.2018 19:45

    Inne

    Jest super, jeżeli mnie już tam nie ma!!!!
    ReviewUserIcon
    R-R-R

    04.10.2018 21:38

    Inne

    Było by super, gdyby menadżerowie którym się wydaje że są nieruszalni i mają plecy zaczęli szanować swoich ludzi. Bez szacunku trudno zbudować zgrany zespół i środowisko pracy, które nie jest wrogie.
    ReviewUserIcon
    Studentka

    22.08.2018 15:57

    Inne

    To jest taka firma, gdzie koleżanka dostaje 400 zł brutto podwyżki rocznej (inflacyjnej), a ty przy awansie dostajesz 750 zł brutto więcej, dzięki czemu Twój awans wyceniono na uwaga 350 zł brutto. To, że musisz robić rzeczy za menadżerkę i ją zastępować, gdy ma urlop to inna sprawa. Ogromnie rozczarowanie firmą. Nastawiona jest na studentów, którzy są łatwo zastępowalni.
    ReviewUserIcon
    zzz

    03.10.2018 15:48

    Inne

    Potwierdzam fakt podwyzek poprzez awans - trzeba sie dluuugo postarac o takowy, a jak juz sie przejdzie tysiac rozmow i stresu, to dostaje sie tylko ok. 400 zl wiecej niz koledzy, ktorzy dostali inflacyjna.
    ReviewUserIcon
    Tusiepracuje

    01.09.2018 09:52

    Inne

    Mam taka prośbę do osób prowadzących komunikacje Aon w social media, jak na Instagramie. Przestańcie robić z naszej firmy miejsca dla gimboBachorow. My tu pracujemy, a nie gramy w fife na playstation. A do włodarzy firmy mam przekaz, że zamawianie prelekcji z ludźmi z (usunięte przez administratora) współpracującymi z kanałami z gimboHumorem jest śmieszne. Chcecie zbudować markę naszej firmy na rynku Krakowskim, a adreujecie przekaz do dzieci co najwyżej na poziomie liceum. Trochę powagi drodzy Państwo.
    ReviewUserIcon
    Aon Communications

    14.09.2018 13:37

    Inne

    Zatrudniamy zarówno specjalistów, jak i osoby dopiero zaczynające swoją karierę. Dlatego staramy się o różnorodność jeśli chodzi o zapraszanych gości i tematy. Kolejne wykłady poprowadzą specjaliści z portalu zajmującego się cyber bezpieczeństwem, pracownik naszej firmy z UK czy organizacja ACCA. Zrobi się dość poważnie i mamy nadzieję, że doświadczeni profesjonaliści skorzystają z tych spotkań. Udanego weekendu!
    ReviewUserIcon
    PracaPraca

    14.09.2018 14:22

    Inne

    Tylko co to zmienia i jak to wpływa na to, ze Aon chce mieć duże visibity w Krakowie a współpracuje z grupa Abstra? Śmieszne filmiki na pewnym portalu wideo nie są i nie będą treściami poważnymi. Ilość stanowisk typu stażysta, praktykant i trudność z rekrutacja specjalistów przeczą temu co piszecie. Pamiętajcie tez ze efekty waszej polityki komunikacyjnej dotykają wszystkich pracowników Aon.
    ReviewUserIcon
    Cc

    12.09.2018 13:56

    Inne

    Ile mozna czekac az firma sie z czlowiek skontaktuje po zaaplikowaniu na dane stanowisko...
    ReviewUserIcon
    Ada

    13.09.2018 10:47

    Inne

    U mnie telefon na drugi dzien
    ReviewUserIcon
    Asdf

    13.09.2018 07:51

    Inne

    Firma byłaby fajna gdyby nie kilka głupich zasad które obowiązują i naprawdę uprzykrzają życie. W losowej kolejności: -codzienne noszenie laptopa ze sobą do domu - trzymiesięczny okres wypowiedzenia dla każdego, niezależnie od stażu pracy - hot desk (biorąc pod uwagę że w biurze jest coraz więcej ludzi to często zespoły nie siedzą ze sobą bo nie ma miejsca - jest to szczególnie słabe w przypadku nowych osób) Na plus brak dress code i opieka medyczna.
    ReviewUserIcon
    a2

    26.08.2018 23:59

    Inne

    Czy jest szansa na pracę z angielskim na poziomie A2 na pracę tam?
    ReviewUserIcon
    DO NAUKI JUŻ

    27.08.2018 05:09

    Inne

    Nie, nie ma. Angielski ma być minimum B2. Poszukaj dobrych kursów i za 2-3 lata tu wróć.
    ReviewUserIcon
    paletabarw

    26.08.2018 11:38

    Inne

    Jeżeli chodzi o pracę w dziale IT w Aon-ie w Krakowie (nie chodzi mi o Service Desk i naprawę laptopów) - jest bardzo dobrze. Bardzo dobre warunki, benefity jedne z lepszych w Krakowie, nagrody za jazdę rowerem do pracy, biuro OK, ciekawa praca, rozwojowe projekty, szkolenia, konferencje branżowe, technologie w miarę nowoczesne, pensje bardzo dobre (bonusy, podwyżki, awanse itd.), możliwość pracy z domu, managerowie bardzo w porządku, brak stresu - jednym słowem praca marzeń ;) Ale aby nie było tak kolorowo, to na minus: biurokracja, procesy zbyt rozbudowane, czasami aby coś załatwić to nie bardzo wiadomo gdzie napisać - tu nie, tu też nie itd..., tu gość na urlopie, ten nie wie itd. czasami jest to dołujące w szczególności gdy trzeba coś zrobić "na już". Czasami ludzie też potrafią denerwować ale generalnie w Krakowie jest OK. P.S. Zdaje sobie sprawe, ze w innych działach (np. benefity, finanse, emerytury, ubezpieczenia itd. - nietechniczne) wcale tak kolorowo juz nie jest.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    19.07.2018 19:11

    Inne

    Pracowałam w Gl. Ludzie i atmosfera są super. Do pracy przychodziłam z uśmiechem na twarzy. Zdobyłam dużo doświadczenia i wiedzy z zakresu finansów właśnie dzięki innym, bardziej doświadczonym osobom, które były zawsze chętne do przekazywania swojej wiedzy. Ogólnie bardzo przyjazne środowisko pracy, do którego myślę, ze chętnie kiedyś powrócę jeśli nadarzy się taka okazja.
    ReviewUserIcon
    aintnosunshine

    15.07.2018 11:14

    Inne

    Najfajniejsze w tej firmie jest to, że działają na rzecz osób LGBTQ+. Widok "menażeruf", których piecze pupcia, mimo ich własnych uprzedzeń do osób lgbt jest bezcenny.
    ReviewUserIcon
    Karola

    18.06.2018 20:52

    Inne

    Plusy -w miarę dobre wynagrodzenie - kurs angielskiego lub innego języka - mało stresu Minusy: - godziny pracy i brak elastyczności - lokalizacja i korki - słaby management - skupienie tylko na biznesie a nie na pracowniku - zbyt długie okresy wypowiedzenia w stosunku do przepracowanego okresu - noszenie laptopa - nudne zadania - rutyna - słabe rzeczywiste możliwości rozwoju - duża formalizacja i biurokracja - małe możliwości pracy z domu - wyznaczone z góry godziny przerwy śniadaniowej i obiadowej - brak możliwości przejścia na mniejszy wymiar etatu mimo takiej potrzeby (studia) - słabe podejście do pracownika i duża rotacja
    ReviewUserIcon
    Ola

    14.07.2018 21:25

    Inne

    Hej to ja sie ustosunkuje do tego co piszesz (pracuje w firmie 3 lata) Plusy -w miarę dobre wynagrodzenie - kurs angielskiego lub innego języka (ja nie mialam takiej mozliwosci ani z angielskim ani z zadnym innym jezykiem - moj angielski C1 byl na "zbyt wysokim poziomie" i nie klasyfikowalam sie wg firmy na zaden kurs) - mało stresu (zalezy od podejscia pracownika) Minusy: - godziny pracy i brak elastyczności (zalezy od zespolu, wiekszoc ma elastycznosc okolo 2 do 3h czyli mozna zaczynac prace miedzy 7 a 9, czasami 10) - lokalizacja i korki (true) - słaby management (true) - skupienie tylko na biznesie a nie na pracowniku (true) - zbyt długie okresy wypowiedzenia w stosunku do przepracowanego okresu (true) - noszenie laptopa (true) - nudne zadania (zalezy od dzialu ale generalnie malo ciekawe perspektywy rozwoju) - rutyna (true) - słabe rzeczywiste możliwości rozwoju (true) - duża formalizacja i biurokracja (jak w kazdym korpo) - małe możliwości pracy z domu (nie zgadzam sie, wiekszosc dzialow moze, a w niektorych nawet trzeba pracowac przynajmniej raz w tygodniu z domu) - wyznaczone z góry godziny przerwy śniadaniowej i obiadowej (bzdura, w wiekszosci dzialow masz przerwy kiedy chcesz) - brak możliwości przejścia na mniejszy wymiar etatu mimo takiej potrzeby (studia) (raczej szukaja pracownikow tylko na pelny etat, jezeli robisz studia mozesz brac staz z mniejsza iloscia godzin) - słabe podejście do pracownika i duża rotacja (zalezy od dzialu)
    ReviewUserIcon
    Bylypracownik

    07.05.2018 15:29

    Inne

    Chyba pracowaliśmy z kolegą DD w tym samym dziale. Polecam firmę, jedne z najlepszych benefitow na rynku, fajne biuro, natomiast nie polecam pracy w Pensions - no chyba, że ktoś lubi czas wyliczany co do minuty, nadgodziny, nacisk na czas czas czas, zatrważająco szybkie tempo kolejnych szkoleń. Plus, że można szybko awansować, bo jest ogromna rotacja. W rok wymienił mi się cały zespół, więc do ludzi nie ma się co przyzwyczajać, niektórzy nawet nie przedłużają umowy. Elastycznych godzin pracy w tym konkretnym dziale nie ma, przychodzi się według grafiku, który jest ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem, ewentualnie w gre wchodzi zamiana, przynajmniej u mnie w zespole tak było. Jedna osoba może przychodzić tylko na 7, reszta 8:30 lub 9:30. Minus biura to hot desk, dla mnie to nie problem, ale nowa osoba ma problem, jeżeli przyjdzie później to nie będzie siedziała obok osób z zespołu, co na początku nie jest fajne. Tak jak pisali inni, pracuje się w nasze święta, w święta brytyjskie się odbiera, może się też zdarzyć, że trzeba będzie brać urlop kiedy brytyjczycy nie pracują. Plusy jak było wspomniane benefity, przede wszystkim opieka medyczna wraz z opieką dentystyczną. Radzę dobrze przemyśleć i poszukać odpowiedniego działu, bo jak się na taki trafi praca może być super. Jeżeli dana oferta (jak do mojego wydziału) wisi non stop, praktycznie co tydzień na stronie to radzę się poważnie zastanowić - jeżeli nie - aplikować śmiało :)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    24.05.2018 18:48

    Inne

    Mozesz cos wiecej powiedziec na temat pracy w Pensions ?
    ReviewUserIcon
    Bylypracownik

    02.06.2018 01:23

    Inne

    Masz na dole opinię użytkownika DD - tam jest wszystko. Ogolnie no nie polecam, wszędzie, ale nie tam. Aon ma dużo więcej lepszych działów do zaoferowania.
    ReviewUserIcon
    David

    30.05.2018 12:19

    Inne

    Byłem na rozmowie o pracę juz jakiś czas temu. Poinformowano mnie, że dostanę pozytywny/negatywny feedback do dwóch tygodni. Niestety do dzisiaj cisza i nie jest to pierwszy taki przypadek. Milion etapów rekrutacji, testy i poświęcony na nie czas a na koniec kompletna olewka.
    ReviewUserIcon
    B3h

    23.05.2018 12:14

    Inne

    Witam Jak mniej więcej w skrócie wygląda praca na stanowisku junior administation specialist ? Pracuje ktoś z działu i mógłby się wypowiedzcieć na owy temat ? Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o Aon Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.