Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Magdalena

@Nowaaa, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Piekarnia Cukiernia "Grzybki"? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy jest możliwość wyrobienia premii? Jak oceniasz warunki zatrudnienia?

To ja
@Magdalena

Czyżby ktoś z konkurencji pytał o takie szczegóły ?

BYŁY PRACOWNIK GRZYBKOW
@Magdalena

atmosfera bardzo zła bardzo dużo osób łącznie ze mną zwolniło się przez to że byliśmy gnębieni nie pracuję już jakiś czas i ludzie nadal odchodzą... szkoda... premii brak

Zadowolona

widzę opinię i wielki śmiech na sali, u mnie na pawilonie się wszystkie dogadujemy, dobrze nam się pracuje, potrafimy się wspierać a jak jest coś nie tak to wyjaśniamy sobie, nie ma sytuacji o których niektóre dziewczyny piszą. Dziewczyny trzeba umieć się dogadać między sobą i z szefostwem. Piszemy wszystko co złe, a nikt nie potrafi napisać co dobre, o premiach już zapominamy czy o opiece medycznej, szkoda słów, zawsze będzie mało i źle. Ja jestem zadowolona i polecam pracę osobą, którą chcą i potrafią pracować i angażować się...nikt za leżenie jeszcze nie płaci niestety

BYŁY PRACOWNIK GRZYBKOW
@Zadowolona

GRATULUJEMY jesteś pewnie pupilkiem kierownictwa ... jest takich pare.. reszta jest mobingowana

Pracownik188

Witam Jestem pracownikiem Państwa firmy i za pośrednictwem portalu zwracam się do Zarządu Piekarnie Cukiernie Grzybki z prośbą o interwencję. Nie robię tego wpisu złośliwie bo firma jako firma z wieloletnią tradycją jest w porządku. (usunięte przez administratora)Osoby z ogromnym doświadczeniem i wieloletnim stażem pracy w zawodzie są publicznie upokarzane i wmawiane jest im że nic nie potrafią robić – traktuje jak śmieci. Nie jest to forma zwrócenia uwagi tylko darcie się i upokarzanie osoby publicznie tak aby wszyscy słyszeli. Wiele osób rozważa rozwiązanie umowy o pracę na podstawie poniższego paragrafu bo już nie wytrzymują psychicznie takiej atmosfery. Praca w Piekarni jest bardzo ciężka więc przynajmniej atmosfera powinna być normalna zwłaszcza gdy brakuje ludzi do pracy. Bardzo proszę o zajęcie się tematem bo do tej pory pomimo wielokrotnych zgłoszeń nikt z tym nic nie zrobił i proszę przeczytać poniższy artykuł Art. 94 index 3 kodeks pracy Obowiązek pracodawcy przeciwdziałania mobbingowi § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. § 5. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę powinno nastąpić na piśmie z podaniem przyczyny, o której mowa w § 2, uzasadniającej rozwiązanie umowy. Pozdrawiam

Dickens
@Pracownik188

Jak kiedyś tam pracowałem (usunięte przez administratora)nie wiem jak nożna sobie tak dać żeby burak taki ubliżał .

Piekarz z Malowniczej Zenon

Dla mnie atmosfera jest dobra.Pracowałem w wielu piekarniach i w Grzybkach znalazłem swoje miejsce a zakład na Malowniczej to perfekcja na cukierni mają pełną klime z czym się jeszcze niespotkałem. Myślę że właściciele powoli uczą się dbać o pracownika.Niektórzy kierownicy są lekko chamowaci ale z taką ilością ludzi nieraz trzeba trochę dobitnie.Kierownik Wojtek jest ok. jak coś trzeba to idziesz i z nim gadasz a nie olewka bo to Pan kierownik (swój chłop).

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

Zołza

Hmmm komuś zależy na wyciąganiu informacji od pracownikow.... może to ktoś z konkurencji? Może Pani Magdalena oficjalnie się przedstawi z imienia i nazwiska? Z tego co wiem każdy wie jakie są plusy i minusy z pracy w piekarni. Nie trafiła Pani na jeleni wiec proszę sobie darować takie podchody.

Robi

Czy pracuje w tej firmie jeszcze Pan Artur -przedstawiciel handlowy ?

Tomasz

Zastanawiam się czy macie jakiś powód , że nikt nie pisze?

Aktualność
Miło Nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji o Piekarni Grzybki. Postaramy się zamieszczać tutaj jak najwięcej aktualności dotyczących naszej działalności oraz rekrutacji.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://www.piekarniagrzybki.pl oraz naszego profilu na facebooku.

Soćko

to cóż cały Tomuś (usunięte przez administratora) i wypić coś lub (usunięte przez administratora) w nos hahhahhahah

Soćko

no cóż cały tomek wychlać coś (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora) w nos hahhahah

Grześśśś

Hej, mam pytanie z innej beczki. Czy pracują tam fajne, uśmiechnięte dziewczyny?:)

W
@Grześśśś

Różnie bywa z tymi dziewczynami... Sama pracuje ok 2 miesięcy iii te z dłuższym stażem pracownice nie są mile, skore do pokazywania nowym co i jak,malo wyrozumiale .

Jasiek

Atmosferę tworzą pracownicy. !!!

RSTP

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy automatyka produkcji w tej firmie? Jaka atmosfera, układy itp?

Lopklj
@RSTP

Jeśli chodzi o atmosferę to fatalna. Jeśli chcesz iść tam do pracy to uważaj na grubego. On ocenia każdego i mało kiedy się zdarza aby ktoś mu podpasowal. Chyba że zaprosisz go na wódeczkę lub pannny. Gość pewnie jest otwarty. A tak po za tym małym człowieczkiem jak to ktoś ujął to młodzi szefowie są ok. Starzy naprawdę super.

Nowa

Witam :) czy może któraś z ekspedientek powiedziec mi jakie sa zarobki. Bo na rozmowie byly atrakcyjne tylko chce wiedzieć od was jak to wyglada naprawdę :)

Renia
@Nowa

Pewnie piszę konkurencja, żeby dowiedzieć się ile płacą u nas? :) Dla Twojej informacji podstawa 2 tyś i płatne dodatkowo soboty, potem 2200 i też dodatkowo płatne soboty

@Renia

Po jakim czasie jest 2200zl ?

Anka
@Renia

2200 ???? Od kiedy

Zuza
@Ola

Po okresie próbnym, tzn po trzech miesiącach

@Zuza

Ale to chyba teraz wprowadzili....bo wcześniej było 2000

Waldi

Czy firma potrzebuje może pracowników?

Zadowolona z pracy

Widzę te opinie i nie wierze. Pracuje w piekarni kilka lat i nie narzekam. Zarobki są dobre a nie zarobi się tyle w hipermarketach a dodatkowo tak jak ktoś tu napisał jak są jakieś uroczystosci to zawsze są pieniądze dodatkowe od szefostwa. Ja mam super kierowniczkę którą serdecznie podrawiam bo zawsze można się dogadać.

Lady..
@Zadowolona z pracy

A MOGĘ ZAPYTAĆ KTÓRA KIEROWNICZKA TAKA SUPER?

@Lady..

Również chetnie bym się dowiedziała o kim piszecie,która taka super.

Złośnica.

Również odradzam. Umów zleceń kilka a obiecywana jedna. O um. o pracę trzeba było się prosić i ciągle przypominać. Praca w sklepie na wybranej lokalizacji? Zapomnieć można, jedziesz tam gdzie akurat trzeba. Żadnych szkoleń. Dziesięciu kierowników i dziesieć sprzecznych poleceń na dzień. A na pana technologa trzeba uważać. Lubi przytulać sie do dziewczynek, niby odetrzeć, za każdym możliwym razem dotknąć i wymyśla sobie prawdę na potrzebę chwili. Dziewczyny zwalniane bądź informowane o nie przedłużeniu umowy są na kasie, przy klientach i innych dziewczynach. A ewentualne powody są głęboko ukrywane. Praca w niedziele oczywiście na sporo wyższej stawce, ale można o niej zapomnieć, bo dziewczyny są tak dogadane między sobą, że nie wciśniesz się do elity. Właściciele i ich dzieci są mega mili. Co fajne, młodzi słuchają pomysłow i opinii i wszystko analizują. A no i oczywiście co innego na umowie, a co innego na koncie. A wszystko tłumaczone ' no wiesz jak jest' Pozdrawiam i nie polecam.

Kasia P.
@Złośnica.

czytam i nie wierze. Normalna praca. Umowa zlecenie na pierwsze 2 tygodnie, a tylko dlatego że dziewczyny uciekają po 2 dnia bo myślą że będą siedzieć na tyłku i patrzeć w sufit. Ja pracuje już kilka lat. Na umowie i na koncie to samo. Sobota razy 2 a niedziela razy 3 ( ale o to nie łatwo bo tylko kilka sklepów jest czynnych w niedziele) Pozdrawiam konkurencje bo to chyba ich wpisy w większości

Akcja
@Kasia P.

Jak tak chcecie pracować w niedzielę to polecam sklepy na Legionowie , tam nie ma chętnych (poza 1 czy 2 osobami ) a mają być czynne 2 sklepy w każdą sobotę i niedzielę , więc zapraszamy. Tu dziewczyny wolą mieć wolną niedzielę po 6 dniach harówki. A nie,, soboty i niedziele dla chętnych ale obowiązkowe ,, a więc wypada praca po 7 dni w tygodniu a kiedy odpocząć po tym kieracie.

Sama sobie
@Akcja

Sory ale niedziele są nie obowiązkowe za niedziele jak idziesz mam płacone 300 zł dodatkowo i tylko leniwe nie chodzą albo te co tak narzekają ze praca jest ciężka , to chyba ciężko nie pracowały . Tylko ploty dziewczyny gadacie

xxxc

a tym roku klasa ,brawo dla szegostwa.nawet kwiatka na dzień kobiet .byle tak dalej a staniecie sami za ta lada

Zadowolona pracownica
@xxxc

Nie wiem kim jesteś ale my dostałyśmy prezent z okazji dnia kobiet co prawda dzisiaj ale jest i firma co roku pamięta o nas kobietach serdecznie dziękujemy

PF

Dobra firma z tradycją tylko ludzie (usunięte przez administratora) nieroby, naszczescie nie wszyscy. Chętnie bym tam pracował. Niestety z pewnych niezrozumiałych przyczyn to niemożliwe. Pozdrawiam właścicieli

xxxx

A my se dałyśmy radę i ja przepędziłyśmy z naszego sklepu,swoje żądze wprowadzać.chciała.

Weronika
@xxxx

Po pierwsze to ja poprosiłam o przeniesienie a nie mnie usunełyscie, bo się z wami współpracować nie dało....

@@@@@@
@Weronika

Dziewczyno Ty wiecznie nie miałaś z kim pracować.. każdy dla ciebie to nieudacznik był.

Temat rzeka

Temat Pani Weroniki to temat rzeka,teraz zaskoczenie,kierowniczki bardzo dobrze znają temat,ale nikt nic z tym nie zrobił,I taka jest prawda.dziewczyna ma ogólnie bardzo zła opinie i wszyscy o tym wiedzą. A szefostwo powinno rozmawiać z pracownikami. Pani Weroniko nie jest Pani bez winy.

Aneta
@Temat rzeka

Dobrze ktoś napisał,temat rzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki