Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Gocha

Robiłam dziś zakupy na ulicy Rechniewskiego poprosiłam o pokrojenie chleba a Pani Patrycja (chyba nowa) oznajmiła że jest za ciepłyi mi go nie pokroi... I wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że prychnęła śmiechem sobie pod nosem z faktu że nie chciałam już tego chleba tylko wzięłam inny. Tak na przyszłość to proszę zachować dla siebie pewne uwagi.Lubię wasze pieczywo ale takiego zachowania nie będę tolerować. Dobrze że pozostałe Panie są miłe.

@Gocha

Dzień dobry, potwierdzamy powód braku możliwości pokrojenia chleba. Przyjmujemy opinię i przekazujemy do koordynatorki sklepu. Pozdrawiamy serdecznie

JA

Najlepsza Piekarnia w Warszawie :) Gorąco polecam

@JA

Dziękujemy i zapraszamy ponownie! pozdrawiamy :)

Smaczne pieczywo, miła obsługa na Kruczej. Bardzo polecam.

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię, przekazujemy również do dziewczyn z Kruczej :) serdecznie pozdrawiamy

Serdecznie dziękujemy za opinię, przekazaliśmy również koleżankom z Kruczej :) pozdrawiamy!

Agnieszka

Witam drogie kierownictwo przeczytalam wlasnie opinie na fb o waszym z jednych sklepow na ul.kapelanow i chcialabym ze takie rzeczy sie tam dzieja moze kierownictwo tego nie widzi ale czas sie przyhrzec sytuacji dziewczyny chyba pomylily zawody palac przed sklepem to nie jest dobra reputacja dla was po drugie panie ... Juz bez imion chyba pracuja za kare albo zawody sie pomylily moze czas wymienic kadre bo to jest sklep a nie jakis b.... Mimo wszystko milego dnia i w dalszym ciagu bede wasza kliientka bo produkty macie wysmienite

@Agnieszka

Pani Agnieszko, dziękujemy za przesłaną opinię. Jak najbardziej przyjrzymy się sytuacji we wspomnianej lokalizacji. pozdrawiamy serdecznie

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

Klientka

A ja uwielbiam pieczywo z Grzybków - jest naprawdę bezkonkurencyjne na warszawskim rynku!

@Klientka

Niezmiennie cieszą nas tak pozytywne opinie naszych Klientów, serdecznie dziękujemy! pozdrawiamy :)

Dzień dobry, poprosimy o informację o jaki dokładnie produkt chodzi. W naszej ofercie nie ma 'drożdżówki maślanej'.

Bartek

Polecam! Bardzo dobre pieczywo. Ciasta palce liac.Duży wybór pieczywa, bułek. Widziałem ze pizza jest robiona na miejscu. Pewnie niedługo skuszę się na wegetariańską

@Bartek

Panie Bartku, cieszymy się ogromnie, że smakują Panu nasze produkty. Tworzymy je z sercem, wykorzystując składniki najwyższej jakości oraz sprawdzone receptury. Zapraszamy ponownie i zachęcamy do poznawania kolejnych produktów z naszej oferty! Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za pozytywną opinię :)

Lubię pizzę
@Bartek

Zgadzam się z Panem Bartkiem. Ja tez wpadam często na pyszną pizzę :)

@Lubię pizzę

Serdecznie dziękujemy za kolejną pozytywną opinię! Już niebawem zapraszamy na kolejne nowinki wśród wypieków. pozdrawiamy serdecznie

Inka
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Witam, chcialabym zapytac czy poszukujecie Panstwo osoby do dz. marketingu w piekarni w Marysinie ? Pozdrawiam, Iwona

@Inka

Dzień dobry, na ten moment nie szukamy osoby do marketingu. pozdrawiamy serdecznie

Stała Klientka
@Lubię pizzę

Mogę się tylko zgodzić z opinia powyżej , pyszne piekarnia ma produkty, chleb gryczany najlepszy jaki jadłam.

@Stała Klientka

Serdecznie dziękujemy za tak piękną opinię i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy!

Maria

Witam w dniu dzisiejszym tj 9 03 kupilam pizze w waszym sklepie przy ul,Jana Pawla w Starej Milosnej ktora byla niezjadliwa [ pizza z salmi ] to nie salami ale jakas zjelczala kielbasa ponadto gumiasta przypuszczam ze wczorajsza co nie sprzedano na Korkowej cena teg kawalka nie jest niska powinna byc bardziej urozmaicona a nie kawalek konserwowej papryki przyznam ze jestem zaskoczona bo zawsze uwazalam piekarnie wysokiej klasy no i te panie nie mile poprostu niegrzeczne

Olga

Dzień dobry, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację?

@Olga

Dzień dobry, jakiego stanowiska dotyczy zapytanie?

Olga
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Mam na myśli pracę, jako ekspedientka.

@Olga

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorką: p.Wioletta tel. 606 256 814

Krzysztof

W Legionowie, na ul. Zegrzyńskiej ekspedientki także zachowują się nieuprzejmie w stosunku do klienta, jakby był dla nich jedynie utrapieniem. Niestety, ale zrezygnuję z usług tej piekarni/cukierni, przynajmniej póki będę je tam widział. A szkoda, bo przepadałem za ich wyrobami, ale wolę iść do konkurencji, gdzie przynajmniej potrafią mnie uszanować...

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, dziękujemy za komentarz. Niestety z braku szczegółów nie jesteśmy w stanie odnieść się do przedstawionej sytuacji. Bardzo prosimy o jej dokładne opisanie (dzień, przybliżona godzina) na adres napisz@piekarniagrzybki.pl, byśmy mogli ją zweryfikować i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

Janek

Obsługa w sklepach coraz gorszą,byle kto .Ja zwróciłam uwagę Pani w sklepie na pradze, która paliła papierosa elektronicznego na sklepie że powinna to robić na zewnatrz.bo ma intensywny zapach to mi odpowiedziała że mogę zmienić sklep nie muszę tu przychodzić...zostawiłem to bez komentarza i wyszedłem.

Panie Leonie, każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Pragniemy zapewnić Państwu obsługę jak najwyższej jakości. Chcielibyśmy zweryfikować zaistniałą sytuację, dlatego prosimy o jej szczegółowe opisanie pod adresem: napisz@piekarniagrzybki.pl, tak byśmy mogli się do niej odnieść. Serdecznie pozdrawiamy

Witam od ponad miesiąca w Legionowie na ulicy Sowińskiego koło cerfur panuje nie miła atmosfera, zwłaszcza jak pracuję taka pani starsza w czarnych włosach jest nie miła dla klientów proszę na nią uważać .A kierownictwo nic z tym sobie nie robi ,moze w koncu za raguja na ta sytuację.

@Kasia

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Niestety w związku z brakiem dokładnych informacji nie jesteśmy w stanie odnieść się do przedstawionej sytuacji. W związku z tym prosimy o dokładne opisanie zdarzenia pod adresem: napisz@piekarniagrzybki.pl, byśmy mogli ją zweryfikować i wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy serdecznie.

Obserwator

Myśle ze ktoś z niezadowolonych pracownikow lub konkurencji oczernia piekarnie. Zawsze można zgłosić jak się nie jest zadowolonym z obsługi. Myśle ze komentarze pisze ta sama / jedna osoba. Nie podaje konkretów tylko oczernia piekarnie.

zadowolony

Pracuje od kilku miesięcy w piekarni i jestem bardzo zadowolony, praca jak każda inna, dobre wynagrodzenie, umowa o pracę, opieka prywatna, premie

Magdalena

@Zadowolona, skoro nie zgadzasz się z opiniami innych użytkowników to powiedz proszę jakie widzisz plusy pracy w Piekarnia Cukiernia "Grzybki". Wspominasz o premiach, więc może mogłabyś napisać na jakiej zasadzie są one przyznawane? Czy oprócz tego pracodawca oferuje dodatki do podstawowego wynagrodzenia?

Piekarz z Malowniczej Zenon
@Magdalena

Opieka enel med dla każdego pracownika i spore dofinansowanie do kart benefit sport.Do tego paczki dla dzieci na święta Bożego Narodzenia Kwiaty i koperta dla każdej kobiety na dzień kobiet i talony sodexo lub gotówka na święta dla każdego pracownika nawet jak robisz miesiąc. Byłem mile zaskoczony jak po przyjściu do pracy w grudniu dostałem talon i paczke na święta.Pracowac trzeba bo to nie kwiaciarnia ale zarobki jak nie chlasz i nie chodzisz na automaty sa naprawde dobre.Ja potrafie wziaśc ponad 4000tyś i to na konto. Mażekaja pijaki i nieroby .Widze ile ludzi chla po robocie a potem sie żalą ze słabe zarobki. Jlu ludzią pomogli właściciele to o tym sie niemówi . Szczegolnie Pan Michał nieraz pomagał tym co byli na dnie.

BYŁY PRACOWNIK GRZYBKOW
@Piekarz z Malowniczej Zenon

OCZYWISCIE NAPISAL TO SAM KIEROWNIK... PRACA TAM TO JEDNO WIELKIE GNĘBIENIE LUDZI PRZEZ KIEROWNICTWO A ZARZĄD NIC Z TYM NIE ROBI

Piekarz z Malowniczej Zenon
@BYŁY PRACOWNIK GRZYBKOW

Ja bym poszedł do sądu jak bym był gnębiony . Nie jestem żadnym kierownikiem baranie jeden .Powiedz co napisałem nie prawdę Weź się za robotę a nie patrz na innych bo zawsze będzie miał ktoś lepiej . Co za zawistny naród . Jak nie pasuje to otwieraj własna firmę i daj zatrudnienie . Atmosfera robi się kiepska przez narzekaczy mogę wszystkich wymienić z nazwiska i podać swoje

Dorota

Rozumiem pana Leona. W sobotę byłam po pieczywo na Chrobrego. W kolejce stało wiele osób, panowała atmosfera pośpiechu, 4 panie obsługiwały taśmowo 3 osoby na raz. Usłyszałam "proszę płacić" i przybliżyłam kartę, a to było do pani przede mną...Normalnie usługodawca szybko wycofałby wpłatę i zajął się dalej obsługą. A tu wszystkie 4 panie na forum licznych klientów zaczęły obwiniać mnie: jak ja mogłam to zrobić, że powinnam myśleć, jaki one teraz mają problem i tak przez dłuższą chwilę. Karciły mnie jak nieporadne zagubione dziecko, które śmiało zaburzyć ich pośpieszny porządek. Rozumiem, że przy długiej kolejce, pośpiechu, panie mogą czuć napięcie - ale klient powinien być ostatnim obiektem do rozładowywania go. Mam poczucie, że panie kojarzą dobrze wykonaną pracę z szybkością wykonania, a nie z jakością świadczonych usług dla klienta. Nie mówiąc o tym, że ich zachowanie było z mojego punktu widzenia niedopuszczalne. Żałuję, bo piekarnia ma bardzo dobre pieczywo i jest pod domem. Dorota

Dorota

Feliks

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Nowaaa
@Feliks

Umowa zlecenie 3 tyg, a potem umowa o pracę na 3 miesiace i potem umowa o pracę na dłuższy okres, chyba na 3 lata... Nie jest najgorzej tylko chodzisz często na inne pawilony, a ludzie rozni

Anka
@Nowaaa

Przeżucanie że sklepu na sklep tragedia,dlatego wiele osób rezygnuje.

BYŁY PRACOWNIK GRZYBKOW
@Anka

potwierdzam ... pracujesz na terenie całej warszawy i nikogo nie obchodzi że musisz być w pracy 4:55 i jedziesz godzinę

@Anka

Ja też zrezygnowałam bo jeździłam co tydzień w inne miejsce,nie miałam stabilnego grafiku,mam dzieci i nie mogłam sobie na to pozwolić.Z dnia na dzień dowiadujesz się że idziesz gdzieś indziej i na inna godzinę,chociaż Justyna zawsze przekonywała że to tylko sytułacja awaryjna no niestety ja musiałam odejść.Szkoda że przy rekrutacji i nie informują tylko wręcz pytają gdzie się mieszka i tam kierują na punkt. Pic na wodę.

Może konkurencja chce przyłożyć się do oczerniania piekarni?

co za roznica
@Marek

konkurencja z tego co widać lepiej radzi sobie na rynku.. może dlatego że bardziej starają się zwracać uwagę no to co mówią do nich ich pracownicy... Tutaj nic ale to nic się nie zmienia. np. gnębienie przez kierowniczki... na Korkowej itp ile razy już były rozmowy z samymi właścicielami firmy o TYM i NIC! kierowniczki się zmieniają ale chyba ktoś z góry namawia je do gnębienia to chore co tam się dzieje... weźcie się za szkolenia kierownictwa z podejścia do współpracowników. dlatego atmosfera jest jaka jest i dlatego firma działa jak działa... i dlatego tyle negatywnych opinii

adampy

Witam Pracuje u Nich moja mama. Jedno Wielkie dziadostwo. Wyzysk, oszustwo, mobbing. Przykłady: zwolnienie lekarskie - 20% Stawka godzinowa jest liczona razem z premią. Odebranie dni wolnych za święta graniczy z cudem. Np. W grafiku np. Piątek jest zakreślony jako dzień wolny ale wszyscy i tak muszą być w robocie. Polska firma z tradycjami a i tak oszukują nas "murzynów" Kobiety dźwigają 25kg kadzie. Pracują w piwnicy bez prawidłowo wykonanej wentylacji. I Ten "PAN" kierownik Pan i władca. Pożal się Panie Boże. Cham i prostak. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników. Nie dajcie się gnoić. Piszcie do mnie na priva. Adampyy@gmail.com Proszę tylko o konkretne informacje o tym pracodawcy. Pozdrawiam Was i moją MAMĘ P. S. Ona nic o tym nie wie.

uchachana
@adampy

wiesz,że wszędzie płaci się mniej za L4?:D

były kierowca
@uchachana

zwolnienie jest płatne 80% ale niestety w grzybkach następne 15-20 % zabiera się pracownikowi za karę, za to że zachorował! czyli zwolnienie wychodzi -40%

Pab
@były kierowca

A może dla pracodawcy to kara płacić 80% pensji za kogoś kogo nie ma w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki