K2 Internet S.A.

Opinie o K2 Internet S.A.

Joanna

Czy w ostatnim czasie brał ktoś z forumowiczów udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez K2 Internet S.A.? Czy można wyróżnić jakiś wspólny schemat jego przebiegu niezależnie od konkretnego stanowiska?

Joanna

Na stronie firmy można obecnie znaleźć wiele aktywnych ofert pracy. K2 Internet S.A. poszukuje między innymi programistów, grafików oraz osób, którzy mają doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy? Jakie są plusy pracy w K2 Internet S.A.? Co wyróżnia firmę jako pracodawcę na tle innych firm z branży? Dodatkowe informacje będą istotne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji do firmy.

cóż

Cóż -WON
@cóż 30.12.2016 20:42
Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)...

o ten sam hejter co na wszystkich agencjach - oj, nudzi ci się, nudzi :D

las

faktycznie ofert nie ma, ale to nie szkodzi w tym, żeby bezpośrednio w firmie złożyć swoje cv, a nóż widelec niedługo będą kogoś potrzebować i już będą mieć jakieś cv w zanadrzu :) warto się starać o pracę u nich, bo firma jest porządna, zapewnia szkolenia itp.

Kamil

Kiedyś pracowałem w http://bxm.pl tworzenie stron warszawa i chyba jeśli się nie mylę to współpracowali z tą firmą. Ale nie wiem czy oto ci chodzi i nie pamiętam.

jarek

Mam pytanie do osób, które pracowały jako frilanserzy z tą agencją? Jakie macie przemyślenia co do współpracy? Jak warunki finansowe? słyszałem że jest jakiś problem z komunikacją z osobą odpowiedzialną za kontakty z zewnętrznymi pracownikami, podobno chamówka wybitnie rzadko spotykana? Wdzięczny będę za wszelkie odpowiedzi.

dct
@jarek 31.07.2015 16:45

@Jarek Współpracowałem z nimi kilka razy (z jakieś 2 lata temu) na zasadzie freelancu (jako grafik) - całość oceniam bardzo pozytywnie. Kontakt z firmą również na duży plus, nigdy nie spotkałem się z chamskim traktowaniem. Pierwszy kontakt z headhunterem później z osobą odpowiedzialną za dany projekt. Kontakt mejlowy szybki i sprawny. Terminy... jak to zawsze bywa bardzo krótkie bo na dziś lub jutro (max 2 dni) - ale zawsze tak bywa bo z freelancerów korzystają jak sami się nie wyrabiają z robotą także deadliny dość krótkie... Jeśli chodzi o stawki to samemu wyceniasz dany projekt i później jakieś ewentualne drobne negocjacje. Ogólnie stawki nie są złe ale wiadomo kosztem sporego nacisku na jakość oraz krótkich terminów.

ciekawy

A skąd takie niskie oceny K2 uzyskuje? A co się tam takiego dzieje?

krzyś

Hej ktoś może oświecić, jakie zarobki w tej agencji?

ktoś

Ogólnie jest ok. Jak pewnie w każdej agencji pracy bywa sporo (czasem bardzo sporo) i terminy bywają krótkie (czasem zbyt) ale krzywdy człowiekowi nie robią, szczególnie jak poważnie podchodzi się do swojej pracy. Atmosfera sympatyczna. Pracowici i ambitni powinni się odnaleźć...

pablo

Ile można dostać w kreacji na stanowisku copywritera?

laponia

anonim - 2013-07-02 11:22:09 tk, a dokładnie jakie zadanie Ci zlecili w K2 Internet jako rekrutacyjne? Zapytali od razu o kwotę jaką chcesz zarabiać?A ile tam można zarobić w kreacji?

tk

Dziwne wrażenie miałem z rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy wyraźnie spytałem, czy w umowie jest klauzula o zakazie konkurencji, jeśli tak - jakie są szczegóły. Pani z HR nie potrafiła odpowiedzieć, ok, nie musi wszystkiego pamiętać. Miałem dostać zadanie rekrutacyjne. Od razu po spotkaniu napisałem maila z pytaniem o tą klauzulę, aby nie umknęła. Zadanie dostałem dopiero po 3 dniach, na temat klauzuli - cisza. Miałem wątpliwości co do zadania (niejednoznaczne polecenie co trzeba zrobić) - napisałem maila - cisza przez dłuższy czas (prawie 2 tygodnie), okazało się, że pani zachorowała - rozumiem, bywa. Wreszcie odpisała, że klauzula jest "standardowa" i jest zgodna z prawem polskim. No i tu mi się uśmiech na twarzy pojawił - bardzo ładnie, że jest zgodna z prawem, bardzo się to chwali firmie. No i "standardowy" zapis - to już nie wzbudza zaufania, bo jak ktoś gra fair, to pisze prosto z mostu jakie są reguły, a nie daje tak mętne odpowiedzi. Odpisałem, że kwestia zakazu konkurencji jest dla mnie szczególnie ważna i dlatego tak w tej sprawie dociekam i że będę wdzięczny za dokładniejsze informacje. Odpowiedzi nigdy nie dostałem. Gdybym otrzymał wiadomość, że "szczegóły umowy nie są ujawniane na tak wczesnym etapie rekrutacji" - ok, firma ma do tego prawo, ale przynajmniej sprawa byłaby postawiona jasno. Mogę przypuszczać, że nieujawnianie informacji na temat zakazu konkurencji w umowie jest dla pracownika sformułowane niekorzystnie, że pracodawca liczy na "łatwy łup" i że jeśli potencjalny pracownik jest na tym punkcie wyczulony to lepiej od razu go olać, brzydko mówiąc, bo i tak nie podpisze beznadziejnej da niego umowy. Były oczywiście pozytywne elementy rozmowy rekrutacyjnej, w sumie cała rozmowa była ok. Ale potem było bardzo słabo.

jacek

Marysiu, którego stanowiska dotyczy Twoja opinia?

marysia

widze ze kolejna firma ktora inwestuje w staze zamiast miejsca pracy... szkoda mialam nadzieje, ze to firma zatrudniajaca na normalne umowy

hurimaki

Pracownicy chwalili, byli pracownicy chwalili, ale od pewnego czasu dziwne zmiany w zarządzie..przez to rekrutacja trwa 1,5 miesiąca a jej zasady uległy zmianie w trakcie jej trwania..szkoda, że nie szanuje się czasu aplikanta..Niestety firma nadal woli przyjmować studentów niż programistów z doświadczeniem..

Zostaw opinię o K2 Internet S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K2 Internet S.A.