Fabrity K2

Opinie o Fabrity K2

t.n.

Praca w Fabrity K2 to już głównie outsourcing za dużo niższe stawki niż rynkowe. Zarządzanie tragiczne, ciągły chaos projektowy + robienie kilku rzeczy na raz - plany projektowe zmieniają się co chwila. Brak jasnej ścieżki rozwoju - doświadczony programista nie ma co liczyć na rozwój, chyba że będzie się upominał o to miesiącami i będzie miał odrobinę szczęścia. Wynagrodzenie niskie, a podwyżki bardzo rzadkie i czeka się na nie bardzo długo. Brak szkoleń wewnętrznych oraz brak wsparcia i zaangażowania dyrektora IT w rozwój kadry. Jeśli chodzi o benefity, to firma dopłaca połowę do karty multisport i do medicover, ubezpieczenie podstawowe w pełni płatne przez pracodawcę. Są też oczywiście plusy Fabrity K2: elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, pomocni współpracownicy oraz owocowe środy co 2 tygodnie. Atmosfera specyficzna, ale po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja i jest w porządku.

Chris8897

Po kilku latach przeprawowanych w tej firmie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Otóż, ja pracę w Fabrity K2 wspominam bardzo fajnie. Ludzie spoko, atmosfera rzeczywiście jest dosyć dziwna, ale po pewnym czasie się człowiek przyzwyczaja i jest ok. Jest to dobra praca na początek kariery zawodowej, raczej nie poleciłbym pracować tam za długo ze względu na niskie zarobki i dosyć kiepskie zarządzanie. Generalnie, praca mało stresująca i często dosyć przyjemna. Nie pracowałem tam co prawda jako tester, tylko jako programista, ale nie przypominam sobie żeby testerzy jakoś mocno narzekali na swoją pracę. Generalnie, kilka lat temu firma zaczęła mocno wchodzić w outsourcing i cała organizacja zaczęła się sypać, bo biorą projekty do których realizacji nie mają ludzi, wysyłają ludzi na prawo i lewo, starzy pracownicy się zwalniają, a zarobki w porównaniu do tego co jest na rynku nie są zbyt wysokie. Toteż polecam K2 Fabrity jak ktoś chce zdobyć doświadczenie zawodowe - pod tym względem jest to świetna okazja. Ewentualnie jeżeli ktoś lubi outsourcing. Jeżeli ktoś ma już jakieś doświadczenie i szuka pracy stacjonarnej, a nie outsourcingu to ta firma raczej odpada.

Chris8897

Lidia

W sieci pojawiła się oferta pracy dla Testera Aplikacji - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoją opinią zarówno na temat tego stanowiska, jak i Fabrity K2? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jakich pytań można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Miron

No ja uważam, ze trzeba jakoś rozsądnie podchodzić do opinii w internecie, bo wiadomo że czasami bywa naprawdę różnie, normalna sprawa, firma jak firma i to się w sumie ceni, bo nie jest jakaś zła do obgadania

fabrityrozczarowanie

odradzam, firma jest źle zarzadzana, najlepsi ludzie odchodzą, bo maja dość. coraz wiekszy nacisk na outsourcing, a nie kazdy chce tak pracować. niby szukaja ludzi, ale wielu osobom nie przedłuzaja umowy po okr. probnym - informuja o tym w ostatniej chwili.

hunter

Ty chyba jakies dragi wziales albo piszesz na zlecenie..pozytywne opinie? gdzie ty je widzisz? no chyba zes na chaju?;)

migotka

Zarobki przecietne, a nawet niższe nić u konkurencji. Nie wiem jak jest w stolicy, ale w Łodzi atmosfera jest dziwna. Cieszę się, że juz tam nie pracuję. Pozdrawiam wytrwałych.

aaa

Jest w porządku. Ciekawe, różnorodne projekty, można się dużo nauczyć. Zarobki - przeciętne, ale za to są różne benefity. Fajna atmosfera.

Olex

Nie polecam. Zła organizacja, co 5 minut inne rzeczy do zrobienia, czesto się zdarza, że programista w ciągu dnia robi kilka projektów na raz. Ponadto bardzo niskie zarobki.

Zostaw opinię o Fabrity K2 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabrity K2