Opinie o Sato-Bis Sp. z o.o. w Poręba

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sato-Bis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sato-Bis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sato-Bis Sp. z o.o. w Poręba

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sato-Bis Sp. z o.o.?

Elżbieta Nowy wpis

@Greg00 czy w ciągu 2 tygodni od momentu Twojego wpisu udało Ci się uzyskać informacje na ten temat? Skąd słyszałeś o nich, może jakiś Twój znajomy miał do czynienia z tym pracodawcą? @Igor udało Ci się zaaplikować do nich?

Greg00 Nowy wpis
@Elżbieta

Poszedlem tam I mam zalatwiona prace. Jest ciezko ale generalnie jest dobrze. Jak ktos chce pracowac za 2.500 Do 3.000 na reke to praca jest. Jestem pomagierem spawacza. 8h dziennie I do domu. Nie ma zle. Szukaja na ochrone pracownikow. 4.000 na reke ale weekendy zajete.

Samsonitos Nowy wpis

Bylem tam wczoraj na licytacji suwnicy. Spotkalem prezesa. Gosc ma 2 mtry wzrostu i 160 kg wagi ale jest cool. Madry jak tv i duzo wie i robi z tego co widzialem. Tyle tam hal i wszysykiego ze szok. Ale ludzi tam chyba ze 50 robi.

Greg00

Dużo ludzi już tam pracuje jak widziałem. Może będą szukać kogoś do pracy? Są gdzieś jakieś oferty pracy w sato?

Aplikowałeś do firmy Sato-Bis Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ola

Jest tam od roku nowy Prezes. Starego wyrzucil. Moim zdaniem uratuje ta firme. W krsie sprawdzcie jak sie nazywa. Bylam u niego jak zmarl maz po zaswiadczenie o tym ze tam pracowal. Zus nie pomogl a on tak. Naprawe fajny pan. Szkoda zakladu i ludzi. To prawda.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

ggg

sato juz dawno nie istnieje, szkoda tego zakladu

wierzyciel
@ggg

Ale istnieje Sato-Bis sp.z o.o., choć nie wiadomo jak długo

mamka

rzeczywiście wydaje mi się , że powinni dać radę .

Mizi

Nikt nie był w stanie udzielić takiej informacji w przeciągu dwóch miesięcy co pozwala mi sądzić, że Sato w jakiś sposób przestaje funkcjonować. Jednak na stronach zawierających aktualny wyciąg z KRS firma normalnie jest w stanie AKTYWNYM. Więc jeżeli ktoś zgłasza taką potrzebę zawsze może spróbować do nich wysłać swoją aplikację.

typrk

z internetem to jest tak, że kazde słowa ktróre ktoś tu pisze trzeba brać przez swoje "sito" i rozum,bo każdy jest inny i co inengo dla niego jest dobre i złe. Ja właśnie chce na sobie sprawdzić jak jets w tym sato bis, ale nidgzie nie widze ofert pracy do nich. Czy to jest związane z tym, że nie mają tak mocno rozdmuchanej rekrutacji ?

prawda

W tym roku zakład zostanie zlikwidowany

down

Dzisiaj skończyły sie międzynarodowe targi górnictwa w Katowicach, wszystkie firmy produkujące maszyny, urządzenia, obudowy itp. dla górnictwa tam były, były nawet z Rosji, Niemiec, Czech a nawet RPA! taka konkurencja jest w tej branży. Oczywiście z naszego kochanego Sato nikogo tam nie było, no bo i po co. Siedźcie dalej w tym zadymionym biurze i nic nie róbcie tylko potem się nie dziw panie (usunięte przez administratora) czemu żadna kopalnia nie chce kupić waszych "wspaniałych" wyrobów.

jjjj

A co tak pusto przed zakładem, urlopy czy zwolnienia?

Mucha

Ja ci napisze jak jest. Wiekszości ludzi poobniożali stawki bo niby za dużo zarabiali. Treaz większosc ma 1200 zł na miesiąc , a szanowne rylstwo z kopalni pracuje dalej.

szymon

Jak wygląda teraz w SATO, jest praca, płacą?

aaaaaaaaa

jest to prawda co piszesz sieje zamęt i ubliża typowy cham podziwiam kobiete ktura z nim jest współczuje jej

palacz

No... nie dziwię się że nie masz pracy skoro nie potrafisz posługiwać się językiem ojczystym! Tyle "byków" w jednym zdaniu nie widziałem nigdy...

lodziaże

co (usunięte przez administratora) dzieje się wtej firmie pracy niema a niktuży zlecone robiom i to na 2 wnocy

Szaman

To co sie teraz wyprawia w Sato przechodzi ludzkie pojęcie. Nowy dyrektorek przyszedł i wysyła pól firmy na bezpłatne wolne. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem.

Przeźroczysty

(usunięte przez administratora) Czy Panią nie obchodzi sytuacja pracowników Waszej firmy? Nie wierzę, że zawładnęła Panią tak duża znieczulica.... Nie uwierzę ze względu na Pani wykształcenie! Jako nauczycielka kieruje się Pani przecież ideami humanizmu! A może się mylę?

Zostaw merytoryczną opinię o Sato-Bis Sp. z o.o. - Poręba

Sato-Bis Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 66 ocen.

Sato-Bis Sp. z o.o.