Marek Nowy wpis

@Jolka a na jakie stanowisko chciałabyś startować do tej firmy ?

Jolka Nowy wpis

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Nic nie mogę namierzyć.

Maja Nowy wpis

@rls o których stanowiskach mówisz? Czy podczas procesu rekrutacyjnego są przeprowadzone jakieś testy z umiejętności i wiedzy w danej dziedzinie? To bardzo stresujące dla kandydatów do pracy. Wskazówki pomogą in pomóc.

rls Nowy wpis

W niektórych przypadkach @alonzo przyjmują z wykształceniem średnim technicznym

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

alozno

jaka szkole musze skonczuc konkretnie zeby w ogole wzieli moja kandydature pod uwge bo kurcze nie wiem juz co robic i chce na syzbko jakas szkole skonczyc mam nadzieje ze sie uda cos dowiedziec. pozdrawiam i czekam na informacje o was. o osobach ktore ttutaj pracowaly. bo pewnie takie tutaj tez sie znajda.

tarly

Firma SATO-BIS Sp. z o.o. powstała w 1998r roku. Zajmują się remontami oraz budową nowych elementów sekcji obudów zmechanizowanych dla górnictwa. Dla niezorientowanych chodzi o rodzaje usług: spawalniczych w tym napawania, pełnej obróbki skrawaniem, honowania przez dogniatanie, wypalania elementów w blachach,

tosiek

no ja też się zastnawiam właśnie jak sprawa wygląda jeśli chodzi o zatrudnienia u nich w firmie? mam nadzieje, ze teraz wszystko będzie już jasno postrawione jeśli chodzi o konkretne zarobki u nich? bo też nie chce pracowac na produkacji za 7 zł na godzinne brutto, dlatego wole wiedzieć wcześniej na co mam liczyć.

asko

a dlaczego szykują zwolnienia w tej firmie jaka jest przyczyna? czy ktos mógłby udzielic odpowiedzi ? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom?Jak pracownik jest oceniany i promowany? dziekuje bardzo za udzielona odpowiedz.

Kpina

Na umowę zlecenie. Nawet rok tak niektórzy pracują na UZ. Odpuść sobie.

Kpina

1200 na rękę. Kazali podpisać aneksy do umowy z wcześniejszą datą jak nie pasuje to się możesz zwolnic. Ci co mają dobrze to siedzą cicho.

Tylko Prawda

Omijaj ten zakład. 1200 wypłaty. Jak cie mają zatrudnić , skoro szykują zwolnienia.

qqqqqq

ma 50 dni na urlop a nie spać

STARY PRACOWNIK

wypłaty po1200zł.Okres oczekiwania na wypłate 4 mc.Tragedia.

Zwycięzca

OMFG!! Ludzie zamiast narzekać, zwolnijcie się z Art.55 § 1¹ k.p i podajcie (usunięte przez moderatora) do Sądu Pracy!!Ja tak zrobiłem, trochę się pomęczyłem ale (usunięte przez moderatora) pieniążki w ząbkach przyniósł. Złożenie pozwu nic nie kosztuje. Nie ma co się bać, bo racja jest po waszej stronie. Sam proces trwa trochę czasu, ale smak zwycięstwa niesamowity.

jelen

niech kierownik D przyjrzy się efektom pracy,szczególnie na pierwszej zmianie.A najlepiej w sobotę.Galwanizerni też,bo tam dopiero nie mają czasu na nic, nie mówiąc o sobocie.

jelen

a moze prokurent lukasz sprzeda swoja nowa zabawke audi i beda pieniadze nawyplate.a moze prezes zastawi dom w zawoi ?

jeleń

po ostatnim zebraniu z pracownikami,prezes w ramach odstresowania pojechał sobie na narty,a tak płakał że ma puste konta.

job

dalej jest to samo,10 minął,a wypłat ani słychu ani widu.

yorg

jednym słowem:"KONINA".

Zostaw merytoryczną opinię o Sato-Bis - Pszczyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sato-Bis