FOB-Decor Sp. z o.o.

Opinie o FOB-Decor Sp. z o.o.

Renata Nowy wpis

Dzień dobry. interesuje mnie zatrudnienie jako specjalista ds. eksportu. Czy taka forma zatrudnienia będzie jeszcze dostępna? Kiedyś mignęła mi oferta od Pracodawcy, mam już doświadczenie. na stronie w karierze niestety nie wyświetla się teraz taka funkcja.

Kandydatka Nowy wpis

Hejka, planuje aplikować na specjalistę ds. sprzedaży z językiem angielskim. Nie widzę tu świeżych opinii w tym zakresie. wymogi raczej spełniam, zaciekawiły mnie natomiast te podróże służbowe z opisu, wymagają do nich gotowości. Omówicie je?

Nowy wpis

@Kandydatka

1) Potrzebna zdolność planowania wizyt – np. łączenie wizyt w regionie dla kilku klientów; 2) Potrzebny raport w systemie tygodniowym tzw. minutki ze spotkań podsumowujące ustalenia ze spotkania i dalsze zakładane cele wraz z planowanym terminem ich realizacji; 3) Ponadto uczestnictwo w Targach (dość często wyjazd w weekend – n p. w sobotę bo impreza targowa od niedzieli); 4) Wyjazdy dotyczą również udziału np. w testach / próbach na liniach rozlewniczych dla naszych wyrobów czy postępowaniach reklamacyjnych;

Statek Nowy wpis

Praca w miłej atmosferze , zarobki nie najgorsze na pierwszą pracę polecam , koordynatorzy w miarę przystepni da się z nimi dogadać , czarna dosyć wymagająca i pomocna , Grzegorz ogarnięty ,bardziej do ludzi i jest jeszcze siwy , biega po hali jak szalony dosyć stanowczy

Z tymi permami o których pisali wcześniej to na każdym dziale tak jest, że grupowo można ją stracić? Bo mnie to interesuje akurat oferta dla specjalisty ds. personalnych i myślałam, że to w pewnym sensie praca własna, dodatkowo co ciekawe w opisie chyba nie widzę nawet wzmianki o premii… Jak to wygląda?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lakiernik/Pomocnik Lakiernika powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
StachuuJachu123

Płacą mniej niż najniższa krajowa. Stalking i nie profesjonalne zarządzanie. Lepszy Prescan lub Axa jeśli chodzi o pracę i zarobki

@StachuuJachu123

Nie masz orientacji Stachu, wymyślasz bo nie masz pojęcia o pracy i zaangażowaniu. Najniższa krajowa jest wymogiem więc płacą wyższe stawki plus premia co daje w moim przypadku powyżej najniższej 10%. Pracowałem w jednej z tych firm o których piszesz, to dopiero nieporozumienie.. mam doświadczenie negatywne. A czarna o której piszesz, przynajmniej się interesuje ja nie mam z nią problemu. Także Stachu do roboty a nie wymyślanie.

Michu
@Adas

Ale premię obniżają wszystkim na zakładzie jak jeden dział da ciała, a zabierają ją całkowicie gdy masz L4 nawet na 1 dzień. Więc jak nie daj Boże złapie ciebie choroba na przełomie 2 miesięcy to nie masz żadnej premii. Masz gołą wypłatę i nikogo nie obchodzi to że był 1 dzień czy cały miesiąc na L4. To jest strasznie słabe, bo taki regulamin stworzyła sobie firma... co jest po prosty nie fair. Ale co się dziwić januszexom

@Michu

Premia jest wyłączona po okresie powyżej 5 dni, Nie masz pojęcia a piszesz bzdury, Jestem pracownikiem i wiem jak jest, Dobrze że jest taki regulamin bo choroby cykliczne nie mogą premiować takich ludzi,

Czy istnieje możliwość rozwoju w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Dawid

Czesc, Sa mozliwosci rozwoju, obecnie jest duzo naborow na wyzsze stanowisko. Jak sie zaangazujesz to mozn sie rozwijac. Sa nowe maszyny, do ktory t szukaja nowych ludzi.

Dawidkot
@Dawid

Witam kto pyta nie błądzi. Tak jest możliwy rozwój w firmie i zdobycie nowych kwalifikacji są różnego rodzaju kursy . Proszę pytać w kadrach .

@Dawid

Te wspomniane nabory z zewnątrz są wdrażane już w pierwszej kolejności? Zastanawiał mnie potencjał odnośnie możliwości awansowania. W jednym wątku padła już na ten temat wzmianka. Nie zaczyna się od osób z wewnątrz struktury? I czy ludzie z firmy na te zewnętrzne oferty aplikują?

Tadek

Jakaś jest, ale praca po stawce jaką miałeś, czyli poniżej rynkowej. Potem musisz prosić się wszystkich o podwyżkę (z marnym skutkiem), a ostatecznie i tak szukasz ofert pracy

@Tadek

O rozwoju finansowym tu pisaliście? A cos względem jakichś umiejętności i tak dalej? czy w niektórych firmach są jakieś fajne szkolenia, które warto obskoczyć? I tak samo sam staż w niektórych zakładach, czy jego realizacja przyda się w innych, żeby łatwiej było się dostać lub lepiej się robiło?

@Tadek

Ja pracuje i nie ma stawek poniżej rynku, jest premia i dodatek jeżeli pokażesz ze jesteś zainteresowany a nie siedzisz i patrzysz w telefon,

Michu

możliwość rozwoju depresji po tym jak firma traktuje ludzi

Witam serdecznie. Jestem osobą z 6-cio letnim doświadczeniem w pracy jako kontroler jakości, ale przyszedł czas na zmianę pracy. W kwietniu tamtego roku była oferta na stanowisko Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości widzę, bo nadal się pokazuje. Przyjmują na tę chwilę? Jeśli tak to jakie doświadczenie u nich jest wymagane na juniora, moje nie jest za duże?

Dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą oraz ofertą na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kontroli Jakości. Aktualnie nie mamy dostępnego wakatu na to stanowisko, ale zachęcam do regularnego sprawdzania naszych aktualnych ofert pracy na naszej stronie internetowej lub portalach rekrutacyjnych, gdzie informujemy o nowych możliwościach zatrudnienia. Jeśli jednak chciałby Pan/Pani przesłać swoje CV w celu rozważenia w przyszłości, proszę o przesłanie go na nasz adres e-mail rekrutacja@tradepolgroup.com. Będziemy mieli Państwa dokumenty w bazie danych i skontaktujemy się, jeśli pojawi się odpowiednia okazja. Dziękuję za zrozumienie i życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Widzę, że ktoś pisał, że stawki słabe, ale bez konkretów, o którym stanowisku mowa. No i bez konkretnych kwot, a czy ktoś się orientuje, ile dokładnie zarabia teraz Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości? W starym ogłoszeniu nie mogę przeczytać, bo mi tylko podaje, że prawie rok temu wygasło.

...

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Prezes jest niepoważny oferując tak śmieszne zarobki i później się dziwią, że nikt nie chce pracować. Tymbardziej, że zakład nie oferuje nic dodatkowo. Socjal to ściema, nie ma Multisport, Luxmed. Szkoda słów i czasu na takie zakłady.

@...

Karty multi są jak najbardziej chyba jesteś niedoinformowany

Krzysztof

Ja mogę firmę polecić. Praca jest, sporo benefitów, dodatki na jedzenie w postaci karty żywnościowej, premie. Ja jestem bardzo zadowolony i polecam firmę.

@Krzysztof

Sporo benefitów? określisz wszystkie aktualne dla jasności? jak na razie wypisałeś kartę żywnościową – jakie kwoty na niej się znajdują? Jakie zasady? Premia to dalej 10% o których pisali? i co z innymi dodatkami?

Czy rotacja pracowników w FOB-Decor Sp. z o.o. na specjalista ds. jakości jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 23 kwietnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

A tutaj cokolwiek dodatkowego było oferowane? Zastanawiam się nad tym komentarzem, w którym ktoś podkreślał, że nie ma opieki czy tez karty sportowej. To co w zasadzie mówione jest na rozmowie? był ktoś teraz może i by opowiedział w jakich warunkach jest prowadzona? wszystko co zostanie ustalone się sprawdza?

Dzień dobry, W naszej ofercie pracy oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej szczegółowo prezentujemy dostępne benefity dla naszych pracowników. Obejmują one: Bezpłatny dojazd między Zawierciem a Turzą, Kartę MultiSport, Kartę Lunchową, Owocowe środy, Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE), gdzie składki opłaca Pracodawca, Program polecający. Rozmowa kwalifikacyjna jest dwuetapowa. Na pierwszym etapie omawiamy stanowisko pracy oraz warunki zatrudnienia. Drugi etap to praktyczna część rozmowy, gdzie przechodzimy po hali, abyś mógł/mogła zobaczyć i lepiej poznać stanowisko.

Dawidkot????

Pracuje tam od jakiegoś czasu . Praca całkiem w porządku atmosfera i ekipa spoko POLECAM !! ????

Nikodem
@Dawidkot????

A jakby te słowa przetłumaczyć na podstawę wynagrodzenia i premię, to ile dałoby się tu zarobić? I ile jest pracy oraz w jakim tempie robi się tu swoje? Pytam, czy jest pośpiech, jakby co.

Dawidkot
@Nikodem

Praca jest zależna od tego co się umie i przede wszystkim od Kierownictwa Zakładu. Są normy które są wymagane jak na każdej produkcji .Zarobki są Nie zbyt duże ale dochodzą premię i różne dodatki. Można się również dogadać o nadgodziny by sobie dorobić. Nie jest wymagany aż tak pośpiech jak dokładność i jakość Asortymentu .

@Dawidkot

A Jestes w stanie przybliżyć jak np. można sie wykazać jako magazynier żeby dostać premie i sensownie zarobić? skoro podstawa marna. Ja np nie mam możliwości nadgodzin robić stad pytanie. Mam uprawnienia na wózki.

Jeżeli jesteś zainteresowany to można pracować w nadgodzinach lub jak będziesz działał sprawnie przysługuje premia jak dla wszystkich w zakładzie - premia wydajnościowa - minimum 10%

Krystyna
@Adam

ale te 10% to od jakiej kwoty? Od wynagrodzenia pracownika, czy jakiegoś obrotu zakładu? A jaka jest największy procent premii i od czego zależy, że ona może być większa lub mniejsza?

Szalony Mineciarz

Czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcje?

@Szalony Mineciarz

tak, są przyjęcia na produkcję, oferta na OLX

Jak obecnie wyglądają możliwości na stanowisku młodszy specjalista ds. jakości? Interesuje mnie branża ale mam problem ze znalezieniem pracy w okolicy, tu mi ktoś kazał sprawdzić ze znajomych. No i oferta jest, ale nieaktualna od końcówki maja. Nawet obowiązków nie da się już przeczytać, czy ktoś przybliży aktualne?

@Pracodawca

Witam, W przypadku zainteresowania stanowiskiem proszę o kontakt z działem HR, obecnie nabór trwa.

Anon

W ogłoszeniach o pracę nie ma podanej podstawowej informacji o zarobkach tylko jakieś frazesy i slogany w stylu praca w nowoczesnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, praca z profesjonalistami i praca w zgranym zespole. Czy mogę rachunek za mieszkanie mogę opłacić sloganem "pracuje w zgranym zespole"? Podczas oprowadzania po firmie wartko spytać kliku przypadkowych ludzi o opinię

Estera
@Anon

A byłeś na rozmowie? Kojarzysz może jakie to "atrakcyjne wynagrodzenie" mają na myśli na ten moment? Porównuję kilka firm i fajnie byłoby wiedzieć, gdzie warto aplikować pod tym kątem. Czy moze od doświadczenia kandydata to zalezy?

Gabriela

Zaintrygowało mnie ogłoszenie o pracę dla Specjalisty ds. Sprzedaży. W ogłoszeniu podana jest możliwość rozwoju. Organizowane są jakieś szkolenia wewnętrzne dla pracowników z tego tytułu? Faktycznie jest możliwość awansu w strukturach firmy? Ktoś się orientuje?

@Gabriela

Ścieszka rozwoju jest programowana indywidualnie dla każdego stanowiska, po konsultacjach z liderem zespołu. Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w kursach językowych, szkoleniach podnoszących kompetencje miękkie, jak i w szkoleniach wskazanych przez siebie.

Małgosia
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Czy jak pracownik korzysta z tych szkoleń, czy kursów językowych to czas na tych szkoleniach jest płatny jak za pracę? Czy to się robi po godzinach lub w weekendy? I czy wymagana jest podpisana lojalka jak się bierze te kursy firmowe?

ZENEK
@Małgosia

Kadrowe piszą sobie komentarze na forum, żeby sobie odpisać i zepchnąć negatywne komentarze gdzieś na dalsze strony. Polecam zajrzeć na starsze komentarze, a podczas rozmowy porozmawiać z kilkoma przypadkowymi starszymi osobami. Ciekawe co usłyszycie od nich

Czy w FOB-Decor Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie jest płatne w okresach miesięcznych,

Hanna
@Adam

Ale to pensja miesięcznie, tak? A co z premiami? Są też miesięczne, czy może kwartalne albo roczne? Jak wyglądają takie okazjonalne premie??

@Hanna

Premie także wypłacane są wraz z wynagrodzeniem w cyklu miesięcznym.

Wioleta Lewandowska

@Grzegorz Kwapisz. Gościu wydzwania do obcych ludzi twierdząc ze kłamią jak naprawdę mają na imię bo on ma ten nr telefonu z kadr ????. Firma zadzwonila do mojej kolezanki ktora pracuje w Holandii od 9 lat, ze ja zwalniaja z pracy dyscyplinarnie a Pan Grzegorz pisal smsy typu,, wiem, ze to pani nr,, i wmaeial mojej koleżance że ma na imie Paulina

@Wioleta Lewandowska

Pracownica podała niepoprawny nr telefonu Pracodawcy. Pani Koleżanka nie pierwszy raz, jak się okazało, otrzymywała telefony do "Pani Pauliny". Pracodawca chcąc pilnie skontaktować się z Pracownikiem zadzwonił na podany nr telefonu, tak jak się to zwykle robi. Sytuacja została jasno wyjaśniona Koleżance, czeski błąd na CV. Miłego dnia życzę.

Ramzes

Należy podkreślić, że nie jest to praca dla każdego. Przede wszystkim, na hali panuje smród i gorąc, wyziewy z maszyn, z rur pod dachem kapie jakiś gesty, gorący płyn. Nie ma czym oddychać. Brakuje wentylacji. Najgorzej w lecie, kiedy jest gorąco, zdążały się omdlenia i wymioty. Czasami otwieraliśmy bramę, żeby wleciało trochę powietrza ale był całkowity zakaz, bo dostawały się szczury. Maszyny są stare, chyba sprzed wojny a za jakieś błędy w produkcji każą odpracowywać w godzinach albo odtrącają z wypłaty. Komin z jednej maszyny wystawał przez okno a jego koniec był wsadzony do zbiornika z wodą, na parkingu dla samochodów. Kiedyś zniszczyli tak samochod jednego z pracowników. Nawet WC jest na kartę!!! Rozmowa kwalifikacyjna ujdzie, ale śpiewki o podwyżkach i rozwoju to bzdura. Kiedyś wisiała nawet kartka na szatniach, ze podwyżki wstrzymane bo jest zła sytuacja. Można się rozwinąć tak, żeby pracować na dwóch maszynach naraz, chyba, że akurat się coś zepsuło i wtedy wkracza ekipa naprawcza! Niektórzy bywali tak pijani, że potykali się o własne nogi ???? Podsumowując, szczerze odradzam, chociaż wiadomo, praca to praca i każdy ma indywidualną sytuację ale w Zawierciu i w okolicach są przedsiębiorstwa w których spokojnie można wypracować większe wynagrodzenie w mniej podłych warunkach.

Zarząd Fob Decor
@Ramzes

Szanowni Państwo, Po przeczytaniu informacji, zawarte dane stanowią nieprawdę lub są informacjami daleko historycznymi. Opisywanie nieprawdy jest szkalowaniem dobrego imienia firmy. Obecnie trwa proces inwestycyjny również w zakresie warunków pracy. Wszystkie niedogodności są omawiane i podlegają eliminacji przez odpowiednie działy.

Ramzes
@Zarząd Fob Decor

Szanowny Zarządzie Fob Decor, Dalece historyczne to są dzieje spisane w Kronikach Galla Anonima a nie rzeczy sprzed roku czy dwóch. Moja ocena ma charakter subiektywny i zawiera się do bezpośrednich spostrzeżeń, dlatego proszę o wskazanie co konkretnie stanowi nieprawdę, chętnie zweryfikuje i w razie konieczności sprostuje informacje, możliwe, że widzimy coś inaczej. Pomiędzy "szkalowaniem" a "dobrym imieniem" zachodzi bezpośrednia i oczywista korelacja, a po zapoznaniu z opiniami poniżej, nie możemy niestety o tym mówić. Życzę powodzenia w procesie inwestycyjnym i z niecierpliwością będę czekał na wpisy szczęśliwych i zadowolonych pracowników. ????

Zarząd
@Ramzes

Szanowni Państwo, Komentowanie dalsze Pana oceny jest bezzasadne. Może warto się skupić na obecnym miejscu pracy i pomoc w zmianach. Niestety przypadłością bardzo wielu osób jest narzekanie a nie merytoryczna praca w firmach i udział w rozwoju firm czy procesów. Cieszę się z zaangażowania obecnych pracowników w rozwój firmy oraz poprawy obszarów celem osiągnięcia założonych celów. Dziękuje wszystkim za merytoryczna ocenę a obecnym pracownikom dziękuje za zaangażowanie.

@Zarząd

Mam nadzieję, że firma przestanie koloryzować w ogłoszeniach o pracę i podczas rozmów kwalifikacyjnych jak to jest u nich pięknie. To jest łapanie kogoś na haczyk byle by ktos przyszedł, bo człowiek wchodzi do firmy i orientuje się po tygodniach lub miesiącach jaka jest prawda i czuje się (usunięte przez administratora) Więc nie wiem jak można oczekiwać od pracowników zaangażowania. P. S. to jest merytoryczna wypowiedź, którą proszę wziąć sobie do serca

Zarząd
@Adam

Dziękuje za wszystkie merytoryczne uwagi. Pracownicy firmy wiedzą jak jest w firmie więc ich ocena jest dla nas najbardziej wartościowa.

Zostaw merytoryczną opinię o FOB-Decor Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOB-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOB-Decor Sp. z o.o.