FOB-Decor Sp. z o.o.

Opinie o FOB-Decor Sp. z o.o.

Nicknick

Śmieciowa płaca i śmieciowe podwyżki. Omijać chyba, że satysfakcjonuje was minimalna, brak podwyżek, a jak już jest podwyzka to o 50 groszy... Premia to odpowiedzialność zbiorowa. Staracie się jak możecie, a ktoś da (usunięte przez administratora) i zabierają wszystkim bez wyjątków... Głupie L4 to też porażka wystarczą 3 dni w miesiącu i nie macie ani grosza pomimo, że staracie się w pracy. Najgorzej jak złapie was choroba albo kwarantanna na przełomie miesięcy. Pracujecie bez premii 2 miesiące i nie ma przebacz. OMIJAĆ!!! i nie wierzyć w bajki zwłaszcza zarządowi. Bajkopisarstwo poziom ekspert... obiecanki kariery i czego tam chcecie, a tak naprawdę szukanie głupka, który będzie robić za grosze... Odezwij się tylko albo upomnij o to co ci obiecali to zaraz powiedzą, że jesteś "roszczeniowy". Nie bądź kolejnym, który da się nabrać!

@Nicknick

Szanowni Państwo, Z dużym zainteresowaniem uczestniczę w życiu zakładu i staram się Państwa uwagi wysłuchać i reagować na potrzeby pracownicze. Jestem zdziwiony brakiem prawidłowej oceny sytuacji zawartej w przedmiotowej krzywdzącej opinii. Opinia zawarta przez anonimową osobę działa na szkodę firmy i narusza jej dobre imię. Mam nadzieję, że tak odważna osoba pisząca z tak wielkim rozmachem, również będzie miała odwagę skontaktować się celem merytorycznej rozmowy i skoryguje zamieszczony wpis zgodnie z rzeczywistością panującą w firmie. Jestem pewien, że większość Pracowników firmy Fob-Decor jest zadowolona z pracy i dumna że tu może rozwijać się zawodowo i takich ludzi wspieram. Jako Zarząd zachęcam pracowników, którzy czują się źle w firmie i są niezadowoleni z warunków zatrudnienia do odejścia z firmy ponieważ w dłuższej perspektywie czasu nie ma dla nich miejsca w strukturach firmy. Liczę na odwagę pracowniku do kontaktu, nie wahaj się szanuję opinię również Twoją. Zarząd

@Zarząd Fob Decor

Czy są u państwa związki zawodowe, żeby wynegocjować podwyżki?

Zarząd FD
@Kandydat

Witam, Nie ma związków jest przedstawiciel załogi. Obecnie negocjowanie warunków płacy i pracy następuje z Zarządem i jest negocjowany corocznie lub w okresach zmian wynagrodzeń dla całej załogi. Zaznaczam, ze negocjacji nie dokonujemy z pracownikami którzy nie rokują na przyszłość współpracy lub nie przestrzegają regulaminów. Obecnie wprowadzany jest system oceny pracowników 360 stopni i będzie podstawa do zmiany warunków płacy jak również do rozwoju kompetencji pracowników. Zarzad

kk
@Zarząd FD

System oceny.... Czyli może damy, a może nie...

@Zarząd Fob Decor

Tak szanujesz opinie że najpierw piszesz żeby osoby niezadowolone z pracy się zwolniły a później namawiasz pracownika który wyraził swoją negatywną opinię do kontaktu. Gratuluję w jednym poście udowadniasz jakie zarząd fob dekoru ma podejście do pracowników.

Zarząd Fob Decor

Witam były pracowniku, W firmie jest prosta zasada szanujesz kolegów i koleżanki to samo otrzymujesz. Realizujesz pracę zgodnie ze wskaźnikami wydajności przysługuje stosowna zgodna z regulaminem premia. Dla potencjalnych oraz obecnych pracowników, staramy się jak umiemy, pomagamy w codziennej pracy a efektem tego jest ponad 150 pracujących pracowników. Z poważaniem Zarząd

@Zarząd Fob Decor

Tylko pytanie ile z tych pracowników jest zadowolonych ze swojej pracy? Myślę, że większość nie ma odwagi lub możliwości podjąć ryzyka zmiany pracy na inną i niestety tkwi bez perspektyw, a korzysta na tym tylko pracodawca. Jedne co mogę doradzić to unikać tego miejsca, a tym co pracują dużo odwagi do zmian zamiast narzekania.

Zarząd Fob Decor

Były pracowniku więcej odwagi trzeba było mieć na zmiany pracując w firmie i uczestniczyć w podejmowaniu decyzji a nie przyjmować roszczeniową postawę. Obecnie pisanie nieprawdy jest tylko powodem do zniekształcania rzeczywistości. Papier i takie wpisy nic nie wnoszą to zwykły hejt, Mam nadzieję, że obecnie jest Pan zadowolony z obecnego miejsca pracy i nie będzie Pan powodował zamieszania u swoich kolegów i koleżanek z którego jest Pan znany.

lol
@Zarząd Fob Decor

opinie macie taką wyrobiona jak virtu szkoda czasu na takie pseudo firmy

@Zarząd Fob Decor

Jaka nie prawda ? Byłam tam 2 miesiące i już miałam dosyć, zarobki marne ,a do tego jeszcze za przeproszeniem (usunięte przez administratora) na zakładzie.

Jak nie masz co porobić i masz niski szacunek do siebie to możesz się tam przyjąć w firmie której ja pracuję to Ukrainiec który zamiata halę ma co najmniej 20 zł na rękę

Dariusz Poborczyk

Pracowałem dla Pana Tomasza Ociepy przez 13 miesięcy. W tym czasie spełniłem się zawodowo za co chcę podziękować. Szczególnie dziękuję załodze produkcji Fob oraz Tradepol oraz całemu zespołowi Wydziału Mechanicznego. To był dobry czas.

@Dariusz Poborczyk

Skoro to byl taki dobry czas to czemu tylko 13 miesiecy? Chyba jednak coś było nie tak

Edyta
@Adam

No.. Ale jeśli napisał już, że w tym czasie spełnił się zawodowo to po co miał jeszcze dłużej siedzieć? widocznie szybko się uczy? Skąd ta sceptyczność u Ciebie?

Ewelina
@Edyta

Gdyby pani spełniła się zawodowo i praca sprawiała przyjemność to zwolniłaby się pani? Nie wydaje mi się zwłaszcza w okresie takiej inflacji i niepewności. Jakby nie znała firmy to bym uwierzyła...

Czy firma FOB-Decor Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Witam, tak firma była w kontakcie ze mną w całym okresie rekrutacji, niestety nie ja nie przeszedłem rekrutacji.

Q

Zainteresowało mnie ogłoszenie na pracuj.pl a szczególnie ,,oferta'' 1.Dofinansowanie do zakupu okularów/szkieł korekcyjnych 2.Dobre warunki pracy 3.Ubezpieczenie grupowe 4. PPE w całości finansowane prze Pracodawcę. No powiem wypas jak na 21 wiek

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lakiernik/Pomocnik Lakiernika powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Desperat

Praca tylko dla desperatów. Brak podwyżki od 2 lat, a ci do dostali to mieli minimalną lub niewiele ponad... Jeśli szukacie pracy omijać i szukać czegoś lepszego za normalne pieniądze a nie za minimalną i obiecanki jak to w przyszłości będziecie mieć tu dobrze....

nick

Omijać szerokim łukiem tą firmę

Groszowe podwyżki pomimo inflacji. Odradzam szukać tu pracy... Największą podwyżkę dostali ci co mieli minimalną...

KB

Plucie w twarz i mówienie, że deszcz pada na jest porządku dziennym

Odradzam

Odradzam wszystkim. Drugi rok nie dostałem podwyżki, bo nie... Niech was niezwodzą obietnicami podwyżek i stanowisk w przyszłości. Obiecanki cacanki. Prawda jest taka, że dostaniecie na dzień dobry kilka groszy niż starzy pracownicy i przez kolejne lata nie dostaniecie nic aż do czasu, gdy wasza stawka nie zrówna się ze stawką pozostałych! Inflacja leci w strasznym tępie. Minimalna idzie do góry, a wy będziecie czekać aż was dogoni...

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Operator w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5300 , jeśli chcę pracować na Operator?

Van Helsing

Ale operator czego? Wózka? A to 5300 to nawet brutto nie masz co liczyć

Pytanie2

Wiadomo coś o podwyżkach w zakładzie? Grudzień dawno się skończył, a tu dalej cisza

Jacek
@Pytanie2

A ile oczekujecie tych podwyżek? Ile było rok temu, pamiętasz dokładnie?

Odp
@Jacek

Minimalnie tyle ile wzrosła minimalna krajowa czyli 1,4 zł/h. Rok temu ludzie dostali po 1 zł/h lub 0,5 zł/h i dlatego dużo pożegnało się z tym zakładem...

Marylcia
@Odp

Wygląda na to że w tym roku chyba podwyżek nie będzie. Połowa miesiąca i cisza. Nie licząc tych na minimalnej

Dramat
@Pytanie2

Drugi rok bez podwyżki... super firma...

Zainteresowana

Czesc, na jakie zarobki mozna liczyc w tej firme na poczatku wspolpracy?

Gabi
@Zainteresowana

Minimalna lub lekko ponad wystarczy pani w tych czasach?

Szefu
@Zainteresowana

-Panie Areczku widełki to są tylko w wózku widłowym xD

Sama prawda
@Zainteresowana

Dostaniesz trochę więcej niż starzy pracownicy, a potem sukcesywnie wszyscy będą dostawać podwyżki oprócz ciebie, żeby wyrównać wasze zarobki. Tak oto pracodawca traktuje ludzi. Możesz się starać i tak nic to nie da, bo nie przeskoczysz garażowej mentalności panów i władców

Zainterwsowana
@Zainteresowana

Czyli widzę, ze jak w każdym podobnym zakładzie w okolicy. No nic, trzeba szukać gdzieś dalej :D

Zośka
@Zainteresowana

Proszę nie nastawiać się na niewiadomo ile. Dostaniesz parę gorszy więcej, a potem pozostali oprócz ciebie będą mieć podwyżki. Co jakiś czas ktoś przynosi ciasto albo cukieri na pożegnanie z firmą... W dodatku ktoś wpadł na pomysł, żeby wprowadzić owocowe środy... jakby jeden banan w tygodniu miał kogoś zatrzymać. Niech dadzą podwyżkę, bo każdy wie gdzie są sklepy....

@Zainteresowana

Jeśli chce być pani kolejną narzekającą osobą na tą firmę na forum to śmiało droga wolna

Gabi

Zanim przyjdziecie tu do pracy polecam jeszcze raz dokładnie przejrzeć pracuj.pl i inne. W przeciwnym razie szybko zaprzyjaźnicie się z pracuj.pl i zaczniecie szukać normalnej i lepiej płatnej pracy...

Adonis

Firma nie warta nawet pójścia na rozmowę kwalifikacyjną. Człowiek przyszedł bo zaproponowała spotkanie agencja pracy Manpower, która dla nich rekrutuje. Wiedzieli już z góry, że przyjdzie do nich kandydat bez doświadczenia w produkcji bo CV dostali od agencji dużo wcześniej. Mimo tego, że sami to spotkanie zorganizowali, na miejscu wielkie ohy i zdziwienia, że przyszedł ktoś bez doświadczenia :). Postawa rekrutujących, Pani i szczególnie Pana w czapce z daszkiem i halówkach, pozostawia wiele do życzenia. Na spotkaniu niby udają zainteresowanych rozmową z kandydatem a przy okazji bawią się telefonami komórkowymi. Więc już na dzień dobry pokazują jaki mają stosunek do potencjalnych pracowników. Jak przejdziecie się na wycieczkę z Panem w czapeczce z daszkiem, zobaczycie uważnie jaki ma stosunek do własnych pracowników. Widać (usunięte przez administratora) i pokazywanie na siłę swojej wyższości, tylko dlatego że jest się prostym kierowniczkiem zakładu :). Widać, że przydałby mu się coaching z dobrych manier i wychowania. Z tego co słyszałem ta firma to dawna Blaszanka z Leśnej i wiadomo jak wtedy skończyli. Więc, jeśli szukać pracy bez doświadczenia, albo miałaby to być wasza pierwsza praca, omijajcie tą firmę. Szkoda czasu na nich. Marnują czas agencji pracy, która rekrutuje i swój, bo szukają tylko prostych roboli co będą siedzieć cicho, nie myśleć i nie mówić, bo uwaga idzie gościu w halówkach :). Jednym słowem żenada z tej firmy

Zenek
@Adonis

Szkoda waszego cennego czasu, żeby użeranie się z ludźmi tam za tak śmieszne pieniądze. Pracowałem i widziałem juz wiele. Podziękowałem za współpracę

Gabryśka
@Zenek

Pracowałam na rolowaczkach. Szum, halas, lakiery. Szkoda zdrowia

@Adonis

Pod agencją miałem większą stawkę niż po przejściu pod firmę... w dodatku groszowe podwyżki. Podziękowałem

Pati
@Adonis

Widać tylko poziom firmy, a jak już pracujesz to dopiero pokazują ci jaki jesteś mały i gdzie ciebie mają. Młody dostanie na start większą stawkę, a potem przez kilka lat możesz zapomnieć o podwyżkach... bo koledzy mają mniej. Możesz starać się w pracy i dawać z siebie wszystko, a do tego nie chodzić na żadne L4, a i tak na koniec roku brak podwyżki i do tego premię obniżają "bo tak"... trzymać się zdala...

Romek
@Adonis

Praca dla desperatów mających niskie poczucie własnej wartości. Pracodawca chętnie wykorzysta to że nie macje jaj i nie upomnicie się o podwyżkę

Дмитро́

Не раджу тут працювати

Xyz

Czy w firmie były podwyżki po nowym roku? Bo doszły mnie słuchy, że nie było

@Xyz

Co roku są podwyżki. W tym roku również pracownicy otrzymali podwyżki.

Łasica
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Podwyżkę roboty 7 dni w tygodniu.

Gabriela

Wiesz, moim zdaniem warto i takie podwyżki docenić :) Zawsze jest to trochę więcej do wynagrodzenia miesięcznego. Czy mogłabym się dowiedzieć o ile po takich podwyżkach w FOB-Decorze wzrasta wynagrodzenie?

Janek
@Gabriela

Pani jest chyba nieważna... 1zl lub 0,50 zł razy 168h i ma pani wynik... od tego trzeba odliczyć podatek więc to jest brak podwyżki ponieważ ceny w sklepach rosną. Minimalna szybciej rośnie...

@Janek

Pracodawca co miesiąc umożliwia wzrost wynagrodzenia poprzez premię regulaminową. Jeśli jest wypracowana zatwierdzona wydajność to z automatu naliczana jest % premia. Także co miesiąc można się wykazać swoimi umiejętnościami indywidualnymi lub zespołowymi aby wypracować większe wynagrodzenie nawet o 20 %. Pracownicy są roszczeniowi w stosunku do Pracodawcy ale i Pracodawca ma swoje prawa i zasady. Firma zatrudnia ponad 200 osób, większość z nich to zadowoleni Pracownicy z dużym doświadczeniem w firmie. Sytuacja przedstawiona nie jest zgodna w prawdą a to że ceny w sklepach rosną to każdy z nas odczuwa ale czy to wina Pracodawcy? Aby zwiększyć wynagrodzenie, Pracodawca umożliwia również oddelegowanie do bardziej odpowiedzialnych zadań co stanowi silny argument przemawiający na rzecz promowania Pracownika a co za tym idzie zwiększenia wynagrodzenia. Wystarczy tylko chcieć. Są Pracownicy którzy są zadowoleni z pracy i są też tacy Pracownicy którzy narzekają na pracę, bo jest to wpisane w ich naturę. Dla wszystkich zainteresowanych pracą w firmie informuję, że wynagrodzenie brutto Pracowników fizycznych składa się co najmniej z trzech składowych. Pozdrawiam

Bylypracownik
@Janek

Jaka szkoda, że się zwolniłem... premia nigdy nie przekraczała u was10% a znam ludzi co dalej pracują tam i nic się nie zmieniło w tej sprawie...

@Bylypracownik

No cóż, w życiu podejmujemy dobre i złe decyzje. Kończąc temat, premia regulaminowa to nie premia uznaniowa. Wysokość premii zależy od realizacji założonych wskaźników. W zależności od osiągniętych efektów wypłacany jest procent realizacji wskaźnika. Pozdrawiam.

xxx
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Kończąc temat praca w Fob Decor to jest jedna z tych złych decyzji w waszym życiu. A wasze śpiewki z premiami i pieniędzmi to można wsadzić miedzy bajki. Brak szacunku do starszych pracowników, których goni minimalna krajowa. Pozdrawiam

Zośka
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Ciekawe...... poziom zarobków jak na całym obszarze Zawiercia. Dobrze, że uciekłam z tego miasta. Bark perspektyw

Nick Fury
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Podwyżki minimalnej krajowej są większe...

Adaśko
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Po 50 gorszy haha dobre. A ktoś faktycznie chce dostać to musi przyjść z wypowiedzeniem. Niestety wtedy już jest za późno

Abc
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Ale państwo wiedzą, że te 20% premii to wielka ściema?

@Gabriela

Podwyżka na poziomie 2% przy inflacji 6% to żart. Wszystko droższe, a wypłaty takie same.

Antek
@Xyz

Gwarancja niskich plac :)

@Abc

Ja i koledzy otrzymujemy

SisterOfPain

Filantropów tutaj nie znajdziecie

Pati

Ilu kolegów podkablowaliście?

Yamato

Mam pytanie są może przyjęcia w Turzy ??? Mam prace lecz szukam czegoś innego.

Radziu
@Yamato

Szukasz tu coś innego? Chcesz z deszczu pod rynnę?

@Yamato

Dzień dobry, tak są przyjęcia na stanowiska: Nastawiacz maszyn, Operator maszyn, Pracownik techniczny, Logistyk-spedytor, Specjalista ds. handlowych - język rosyjski lub angielski. Warto jednak opierać się na opinii własnej, subiektywnej. Zapraszamy.

@Yamato

Warto poszukać czegoś lepszego w okolicy. Biedronka, Lidl na kasie masz więcej i są dodatki na święta

Andek
@FOB-Decor Sp. z o.o.

Właśnie warto poczytać opinie zanim wejdziecie w to (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Yamato

Jak nie masz tu układów to nawet tu nie startuj

Domino

Prezes pewnie rzuci stówkę na święta jak co roku... W 2019 trzeba było zasłużyć tyle obostrzeń było

Renia
@Bartosz

Czytam pana komentarze i nie wiem o jakich układach pan wspomina, pracując w tej firmie tych układów nie widzę. Firma jest duża i zatrudnia wielu pracowników, wiadomo, że nie ze wszystkimi pan będzie miał dobre relacje.

Bobi

Praca bez perspektyw. No chyba, że jesteście lizuskami i kablami, bo takich tu lubią. A praca jak każda inna... bezsensowność wykonywanych czynności i zarządzania 9,5/10

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Robol.

Atmosfera jest fatalna.Wymagania z kosmosu.Płaca z Afryki.Szansy na awans, trzeba sobie wybić z głowy.O podwyżce zapomnij.Nie polecam.Pozdrowienia dla Dobermana.

Gabriela
@Robol.

Zainteresował mnie Twój wpis. Faktycznie według Ciebie wszystkie te kwestie są na minus? Może jednak znajdą się też i jakieś plusy? Wspomniałeś, że wymagania są z kosmosu. Napisz proszę jakie trzeba spełniać oraz ile wynosi pensja, o ile to nie problem.

@Robol.

Przecież była podwyżka. Jak miałeś minimalną rok temu to na początku roku musieli ci dać... dramat...

Aaa
@Robol.

Doberman to ten co potrafi tylko krzyczeć na ludzi? Kierownik co nie zna się na niczym bo jest po AWF? XD

Bartek

Uwaga na zjawisko szklanego sufitu i szklanej piwnicy

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Ktoś

W tej firmie nie ma czegos takiego jak awans jesli sie pracuje na maszynach na produkcji. Nawet nowy pracownik zarabia tyle co osoba ktora obsługuje wszystkie maszyny.

Maniek
@Ktoś

Człowieku... awans? Uciekaj. Jak trafisz na maszynę to będziesz robić na maszynie i tak aż do emerytury. Chyba posiadasz jakieś nieaktualne informacje. Nowy dostaje parę grosików więcej a starszych nie szanują. Spotykam kolegów i koleżanki którzy jeszcze tam pracują to opowiają jak sytuacja na froncie

Piripiri

Zapomnij. Szanse są niewielkie chyba, że masz układy lub podlizujesz się

Zostaw merytoryczną opinię o FOB-Decor Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOB-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOB-Decor Sp. z o.o.