FOB-Decor Sp. z o.o.

Opinie o FOB-Decor Sp. z o.o.

Maja

@12345 Skoro pracujesz w FOB-Decor to może napiszesz co sądzisz o atmosferze tam panującej? Czy satysfakcjonują Cię warunki zatrudnienia? Zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć na jakieś dodatki do pensji? Ciekawa jestem jak to wygląda z Twojego punktu widzenia.

No tak co po niektórzy chcieliby , żeby kierownik był milutki, kochany, może jeszcze na buziaki ma się witać. . . Ludzie kierownik to kierownik, uważam, że jest taki, jaki powinien być, nie może się spouchwalac, bo byście mu weszli na głowę, a głupie odzywki i pyskowanie do niego nic Wam nie dadzą. Czasami może trochę przesadza, ale myślę, że nie chcielibyście mieć takiej odpowiedzialności, jak on...

Dają premie 10-15%? Widać że nie masz pojęcia co mówisz i że pracujesz tam krótko. Może również podejście kierownika do pracowników też Ci pasuje? Może to że prezes wraz z kierownikiem nie przestrzegają kodeksu pracy dając karę 200-300zl za palenie skoro wg kodeksu można dać karę o wartości 1 dniowki. To jest dobre?

@5846

Jeśli jest tak jak piszesz i masz na to dowód to podaj ich do PIP. Lecz skoro dają kary za palenie to pewnie jest zakaz palenia terenie Firmy. Zadaj sobie pytanie kto w takim razie łamie pewne zasady a nawet przepisy ?

@5846

Jak nie wiem co mowie skoro dostaje od 2 miesięcy premię. Może o innej firmie piszesz ?

@5846

Odkąd przyznają premię nie zdarzyło się abym jej nie dostał. Do przepracowania w miesiącu było 160 godzin, jeśli masz stawkę godzinową. Każdy przypadek jest indywidualny, zapytaj kierownika dlaczego nie otrzymałeś premii? Na pewno otrzymasz odpowiedz, bądź do Działu Kadr i tam wszystko zostanie wyjaśnione. Istnieje regulamin premii który ma pewne obwarowania. Rozmawiaj a nie narzekaj.

Pracownik3
@5846

To ci argument, jeśli jest zakaz palenia na zakładzie to nie pal, nie dostaniesz kary :) myślisz że w innych firmach pozwolą palić ? Idź do korpo, nawet do kibla bez pozwolenia nie pójdziesz. Jeśli jedyny twój argument nt. Dekoru to to ze karzą za palenie to trochę kiepsko.

@Pracownik3

Co nie zmienia faktu że wg kodeksu kara może wynosić jedna wartość dniowki a nir więcej :)

Pracownik3
@5846

Dostałeś taką karę czy Ci tylko kierownik powiedział, ze dostaniesz jak Cie złapie ?

Wynagrodzenie składa się z wielu składników płacowych. Owszem warunki zatrudnienia są przejrzyste, zresztą będąc na rozmowie kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora) Kierownik nie owijał w bawełnę, mówił jak jest a jak chce aby było. Podjąłem wyzwanie i na tę chwilę jestem usatysfakcjonowany. Owszem Kierownik mógłby pohamować emocje, ale myślę że jak każdy z nas pracuje nad tym. Też jest rozliczany ze swojej pracy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lakiernik/Pomocnik Lakiernika powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Maja

@1705, rozumiem, że premie w FOB-Decor to dość nowe zjawisko. Czy ten rodzaj premii, który otrzymujesz regularnie jest jedyny jaki w tej firmie występuje? Czy jesteś usatysfakcjonowany pozostałymi warunkami zatrudnienia jakie zostały Ci przez pracodawcę zaproponowane? Proszę, abyś wypowiedział się na ten temat, ponieważ jest on ważny dla osób zainteresowanych współpracą z tą firmą.

Maja

@Zainteresowany, w kwestii ofert pracy w FOB-Decor odsyłam Cię do linku http://fob-decor.pl/pl/oferty-pracy pod którym znajdziesz wiele rekrutacji. Jeżeli znajdziesz coś co odpowiada Twoim preferencjom i zdecydujesz się aplikować to proszę Cię o zamieszczenie takiej informacji na tym forum.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Nie polecam szkoda czasu

Maja

@zzzzzz, nie ma szansy na umowę o pracę w późniejszym czasie? Na jakim stanowisku pracujesz w FOB-Decor Sp. z o.o.? Może wynagrodzenie, o którym wspomniałeś, jest adekwatne do pełnionych przez Ciebie obowiązków i wymiaru godzin, który miesięcznie przepracowujesz? Mógłbyś opisać swoje doświadczenia z tym pracodawcą?

zzzzzz

dziadostwo i daja umowe na zlecenie po 3 miesiacach .. wysysk okropny 1300 wynagrodzenie

Bubu

Jak się pracuje w tej firmie?

Centuś

Polaku Januszu, Pracownicy z Ukrainy mają wizę pracowniczą, która się kiedyś kończy. Pojechali załatwią i przyjadą. Pewnie jak wrócą to już o tym nie napiszesz. Pozdrawiam

Janusz

Nawet Ukraińcy się zwolnili. Kto nie wierzy niech spyta aktualnie tam pracujących.

Maja

@Edi Z informacji na stronie internetowej firmy wynika, że jeśli chodzi o stanowisko Pomocnik Drukarza / Drukarz oraz Nastawiacz Maszyn, to poszukiwani są pracownicy zarówno do Zawiercia, jak i do Tury. Na stronie również znajdziesz wymagania jakie stawia pracodawca. Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Może ktoś będzie mógł powiedzieć Ci coś więcej.

Edi

Są teraz przyjęcia i czy do Zawiercia czy tylko na Turze? Jakie maja wymagania?? Jakie zarobki??

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Pomocnik Drukarza/Lakiernika. Zamierzacie aplikować na tę ofertę pracy?

sok

Widzę ogloszenie na automatyka .Powiedzcie czy warto ile można zarobić wymagania mają duże

tikituka
@sok

przychodz zobaczysz jak jest

plotka1

Pragnę przeprosić za opinię którą kiedyś napisałam pod wpływem negatywnych emocji.Pragnę ją usunąć jednak jest to nie możliwe.W tej pracy można nabrać ogromnego doświadczenia co z biegiem czasu zrozumiałam jest bezcenne.Ludzie pracują różni jak wszędzie i w stresie każdego mogą ponieść emocje.

meso

Czytałem, że w sumie wykształcenie średnie nie musi być poligraficzne choć jest mile widziane. Zastanawiam się tylko jakie trzeba mieć doświadczenie żeby poważne w ogóle spojrzeli na moją aplikację

leemon

Nie polecam ta firma jest przereklamowana objecuja wszystko to co czlowiek chce usłyszec ,pózniej okazuje sie ze jest inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o FOB-Decor Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOB-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOB-Decor Sp. z o.o.