FOB-Decor Sp. z o.o.

Opinie o FOB-Decor Sp. z o.o.

Antek

@Wojtek XXX 2016-08-12 12:16:17 Co racja to racja. Praca z natury nie jest przyjemna. mat teusz 2016-08-16 08:33:56 zastanów się jak wyobrażasz sobie firmę w której chciałbyś pracować, a najlepiej załóż działalność, daj ludziom pracę, daj im wynagrodzenie wg ich oczekiwań, stwórz im warunki pracy takie jakie chciałbyś Ty mieć, i czekaj i czekaj ... jak po miesiącu przyjdą z roszczeniami, że im mało, że w czasie dniówki za którą Ty płacisz (stawka godzinowa) nie mogą wyjść i zapalić papieroska albo zadzwonić, bądź wysłać smska. Daj im podwyżkę, a po miesiącu ten sam scenariusz, a tu trzeba zapłacić podatki, zusy, srusy. Potrzeby zmieniają się w miarę ich zaspokojenia. Firma ma swoje wzloty i upadki, wzloty dzięki ludziom którzy w niej pracują i upadki również dzięki ludziom którzy w niej pracują. Polacy to naród wiecznie narzekający.

Zawierciok

A ja wam powiem że bardzo się rozwijają słyszałem że halę wielką budują w Turzy , wymieniają maszyny , mają strony internetowe w przebudowie ogólnie progres. Mój kumpel tam pracuje , robię w podobnej branży i myślę nad przenosinami bo u mnie w robocie spóźniają się z płaceniem a tu z tego co czytam i słysze od kumpla zawsze wypłata na czas. Pozdrawiam.

Jest zawsze w terminie a pracuje od 2 lat. Ogłoszenia są nawet na go work z tego co wiem szukają pracowników bo firma się rozwija na Turzy ogromny zakład stawiają.

Całkowita bzdura :) Mam nadzieje że ktoś w końcu poprosi o numery IP i zakończy ten czarny PR. Bo wypisywanie takich głupot jest karalne i chyba sam kierownictwu podsunę taki pomysł bo takie wpisy to już przesada... To nie jest komentarz tylko oszczerstwo a to jest karalne. To że są kamery to chyba normalne zwłaszcza że wkoło jeżdżą wózki widłowe i pracują ciężkie maszyny... Trzeba nie mieć oleju w głowie żeby tego nie rozumieć... Reszty bzdur wyssanych z palca nie mam zamiaru nawet komentować. Co do zarobków odniosę się że zależą od stanowiska i wykonywanej pracy oraz stażu ja nie narzekam za to płaczków jak widać zawsze się znajdzie...

Nikoś

Hahah pusto w głowie widzę :) ciekawy wywód że jak firma się rozwija to nie szuka pracowników :) Widać że nigdzie nie byłeś i nic nie widziałeś delikatnie mówiąc... Co do twojego zdania to powiem jedno ponad 200 osób pracuje a tylko ty piszesz takie negatywy :) Pozdrawiam !

Centuś

Co do kwestii wypłaty jest wypłacana terminowo, nie zdarzyło się aby było inaczej.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lakiernik/Pomocnik Lakiernika powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
FOB-DECOR Sp. z o.o.

Nikoś

Zarobki zależą od stanowiska i od stażu ja pracuje kilka lat i nie narzekam :)

fobman

11zł brutto na godzine czy to nastawiacz czy wózkowy pomocnik drukarza to samo , pożniej póżniej może złotówe więcej Ci rzucą, tak wiec daj sobie spokój z fobem PS.Nikoś jakież ty stanowisko zajmujesz ?pochwal sie aby uwiarygodnic swoją opinie

mobik
@Nikoś

na jakim stanowisku pracujesz ? bardzo jestem ciekaw

@mobik

Na produkcji a ty ? Podejdę do ciebie :) chyba że nie pracujesz już w tej firmie i wylewasz tu swoje smutki i żale? Ja pracuje i ciesze się że mam stałą pracę.

Zadowolony
@mobik

Ja też pracuje i jestem zadowolony dziwne że tyle tu negatywnych komentarzy może działania konkurencji ? :)

Richter P.

Na stornie Fob-Decoru w zakładce kariera są oferty pracy. Wczoraj wysłałem Cv czekam na kontakt. :)

Richter P.

Matrix

Słuchaj ja się zatrudniłem 3 miesiące temu i jestem zadowolony jak na razie . Jeśli chodzi o ogłoszenia pracy to na ich stronach czasem są ale ja sam przysłałem CV na maila kadr. Dokładny adres mailowy masz na ich stronie. Pozdrawiam.

Piotr P.

Właśnie myślę o zatrudnieniu się w tej firmie , czytam te wszystkie opinie i i tak się skuszę dlatego że słyszałem że firma się rozbudowuje a to oznacza że się rozwija a nie zwija , zwalnia albo nie płaci. Nie może być tak źle skoro mój kumpel mówił mi że pracuje tam ponad 200 osób gdyby było tak źle to chyba każdy by nie pracował na siłę. Ja jak mi coś nie pasuje to się zwalniam i tyle zresztą na każdą firmę jak wejdę to są pozytywne komentarze i negatywne tak to chyba działa. Dlatego sprawdzę i się przekonam na własnej skórze :)

Tomek Atomek

Właśnie myślę o zatrudnieniu się w tej firmie , czytam te wszystkie opinie i i tak się skuszę dlatego że słyszałem że firma się rozbudowuje a to oznacza że się rozwija a nie zwija i zwalnia albo nie płaci. Nie może być tak źle skoro mój kumpel mówił mi że pracuje tam ponad 200 osób gdyby było tak źle to chyba każdy by nie pracował na siłę. Ja jak mi coś nie pasuje to się zwalniam i tyle zresztą na każdą firmę jak wejdę to są pozytywne komentarze i negatywne tak to chyba działa. Dlatego sprawdzę i się przekonam na własnej skórze :)

uczestnik

Co to ma byc za firma jak nastawiaczowi proponują minimalne wynagrodzenie ??dla porównania operator ,operatorka czy inny pomagier zarobi tyle samo i nie obchodzi ich nic innego...Smieszne... Czasy sie troche zmieniły ,fachowców którzy maja cos w glowie i mają pojecie cos zrobic jest b.mało,Dobre czasy dla pracodawców powoli sie konczą

Nastawiacz
@uczestnik

Wskaż jedną osobę, która jest nastawiaczem (a nie na stanowisku nastawiacza) i zarabia najniższą. Było tu wielu na stanowisku z wymaganiami ale bez umiejętności i chęci do nauki. tacy raczej nie dostaną za piękne oczy kokosów.

marcel
@Nastawiacz

natawiaczy w fobie to mozna powiedziec ze nie ma ,jesli juz ktos sie nauczy to ucieka dalej ,kilku stalych z doswiadczeniem

Ludzie zacznijcie doceniać to co macie, wiele osób odeszło i wróciło. Kilka osób niezadowolonych na tylu zatrudnionych to niewiele, doradzam aby znaleźć inna prace będzie lepiej. Tylko tego nie robicie i narzekacie może warto wziąć się do pracy a zostaniecie zauważeni, ja tak zrobiłem i dostałem premie. Zmiany są na dobre i trzymam kciuki aby dalej szło w dobra stronę. Wlasciciel wyciągnął zakład z ruin i daje prace może należy się trochę szacunku. Powinnismy być zespołem a nie tylko narzekać, ważne ze większość już rozumie zmiany i w nich uczestniczy.

tom

Nie ważne czy Fob czy Tradepol.. Ludzi traktuje się tutaj podmiotowo.. Są tylko czynnikiem obsługującym maszyny.. Nie należy im się zrozumienie czy szacunek.. Oczywiście są tu też wyjątki, ale bardzo nieliczne..Pensje porównywalne do całego Zawiercia, jednak pracownik, który tyra i jest traktowany gorzej niż bezdomny pies na ulicy nie będzi chciał pracować w takiej firmie.. Zero jakiegolkiwek szacunku, zastraszanie, mobingowanie, im wyżej stołek tym gorzej.. Życzę z całego serca wszystkim tak postępującym kierownikom, aby kiedyś doświadczyli na swojej skórze takiego trasktowania.. Ludzi należy traktować z szacunkiem, a krytykę należy wyrażać w sposób kulturalny bez przekleństw.. Emocje należy zostawić przed zakłądem pracy.... Przenoszenie swoich humorków na innych jest czymś niedopuszczalnym, bądź wyżywanie się za swoje niepowiedzenia w życiu prywatnym na innych ludziach/podwładnych/ współpracownikach aby sobie ulżyć..... Bądź dobry dla ludzi a ludzie będą dobrzy dla Ciebie...

Tomi

wystarczy dobrze pracować a nie obijać się to zarobisz

admin

Ale nikt nie powie, ze panie w tradepol sa szanowane, nie zarobią nawet minimalnej podstawy, wynagrodzenie przewaznie w granicach 500-800zł na 3 zmiany po 8h. Czy to jest w porzadku w porownaniu do osob które sa zatrudnione na umowe o prace za 1350zł a wykonuja te same czynnosci co panie na umowe zlecenie. Jest to stanowczo nie sprawiedliwe.

Pytanie czy 10 osób co stanowi niecałe 5% kadry pracowniczej to dużo czy mało? - biorąc pod uwagę fakt iż nie wszystkim się chce wypowiedzieć, lub nie wiedzą że mogą, że istnieje takie narzędzie lub mają to gdzieś i szukają innych rozwiązań. W pracy niezależnie od stosowanych przez właścicieli mniej lub bardziej profesjonalnych i skutecznych technik zarządzania firmą, stosowania systemu wynagrodzeń, technik interpersonalnych ważny jest poziom jaki wszyscy wobec siebie prezentują, od Prezesa po sprzątaczkę , a przykład powinien iść przede wszystkim z góry. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ludzie mówią i narzekają i się ich nie zmieni. Niech każdy popatrzy na siebie i zada sobie pytanie czy jestem w porządku wobec siebie i innych a potem niech wyciągnie kamienie i zacznie rzucać w swoich kolegów, przełożonych i właścicieli. Życie zawsze daje nam wybór. Szanujmy to co mamy.

Skoro na 250 osób pracujących narzeka 10 (w tym jedna bo została zwolniona) no chyba nie jest źle:) Ja nie narzekam, zarobki nie są szczytem marzeń ale w tym roku drgnęło. Podwyżka była, hala zaczęła się budować, więc chyba idzie w dobrym kierunku. Poczekamy - zobaczymy.

Ludzie dajcie spokój sobie z tą firmą na Turzej, tam to moga sobie dorobić emeryci lub renciści. Mlody człowiek na umowe zlecie nie zarobi 1000zł pracujac na 3 zmiany. Nie ma zadnych dodatków za prace nocna lub weekendy. NIECH PIP ZA TO SIE WEZMIE. Z tego co mi wiadomo od pracownicy w pipie w Z-ciu to donosy juz były. Ale teraz poszło to dalej niz do PIP w Zawierciu. Może góra sie tym zajmie w koncu!!!!!! Bo w Zawierciu pracownicy PIP nie chetnie sie tym zajmowali. Moze korupcja?????

koleżanka

Witam,w sumie to dobrze,że daja szanse ludziom nie wykształconym,ale takie osoby powinny podnosić swoje kwalifikacje a Firma powinna im to umożliwić tylko trzeba miec jeszcze motywacje.Jak wiemy najlepsza motywacja jest uczciwe wynagrodzenie i szacunek oraz dobra atmosfera w pracy.Bardzo dobrze ,że powstałą taka strona o pracodawcach bo nie tylko oni mogą krytykować i wytykać błedy pracowników a my nic ze strachu nie możemy się odezwać w pracy a tu przynajmniej można napisać anonimowo prawdę.Opinie te zapewne zależa na jakim się jest stanowisku i jaką się pensje dostaje oraz jak blisko się jest władzy.To przykre ale prawdziwe.Odkat tam już nie pracują mój byt dużo się polepszył.Jesli komus nie pasuje praca to nie powinien sie w niej męczyć.Ludzie nie bojcie się zmian!To nie prawda ,że nie ma pracy w Zawierciu i okolicy.Ja w ciagu miesiaca znalazłam kilka oczywiscie na roznych warunkach ale wybrałam najlepszą i jestem bardzo zadowolona,jest miła atmosfera w pracy,super Prezes,bardzo dobrze płaci,szanuje ludzi.I co najlepsze ludzie sami przychodza wczesniej do pracy z miła checia.A to w zyciu jest bardzo wazne bo zycie mamy jedno i nie mozna tracic czasu na prace w ktorej się zle czujemy i jesteśmy sfrustrowani.

robot

Lepiej bym tego nie ujął

Zostaw merytoryczną opinię o FOB-Decor Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOB-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOB-Decor Sp. z o.o.