FOB-Decor Sp. z o.o.

Opinie o FOB-Decor Sp. z o.o.

Witam pracuję tam w TREDPOL na Turzej, płaca bardzo zła, najwięcej zarobi sie tam tam 1100zł na umowe zlecenie ale pod warunkiem, że są same dniówki liczone po 50zł na 3 zmiany a nie praca na akord gdzie za 8 godz. pracy zarobi się 30-40zł (jak toś podoła), jak to często bywa. WYZYSK!!!!!!!!!!!!!!

xxx

Kaka ciepła posadka a tu masz takie niepowodzenie skończyło się szkoda ze wyciągasz te wszystkie brudy ale wiesz co ludzie bardziej niż na FOB skarżyli się na twój oddech.

KAKA
@xxx

lepiej miec smierdzacy oddech niz smierdzacych kierowników:-)

hary

Dziekuje bardzo za taka prace....nastawiacza wiedze i umiejetnosci trzeba miec ,ale nia za taka stawke poza tym z kierownikiem ciezko podjasc dialog i współpracę..Nie polecam

nikoś

(usunięte przez administratora) może nie, ale praca za marne grosze to już tak ...

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lakiernik/Pomocnik Lakiernika powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
pis

za pracę trzeba zapłacić, nie dawać jałmużny 1300,podpisuje się za innymi POLSKI (usunięte przez administratora)

ASDF

DOKLADNIE POLSKI (usunięte przez administratora) ZGADZAM SIE NADGODZINY SOBOTY I NIEDZIELE LICZONE 20% DODATOKO A POWINNO BYC INACZEJ

xyz

Kasa to porażka kierownik świrniety tylko porzadek sie liczy opierdziel za złe wypełnienie karty nadgodziny w sobote oczywiście są ale by było to widać 10/15 na koncie raczej nikła suma Szukajcie czegoś lepszego

zyx
@xyz

No to masz się czego czepiać, idź do innej firmy, na pewno pogłaskają Cię za bałagan i źle wypełnione karty.

zorientowany

odp meso od razu nie rzecz jasna! lecz w FOB po kilku latach pracy nie dają nawet 2000tys zarobic to (to troche zapracować) według ciebie to jaki czas?!! za nic nierobienie tam NIE płacą a narzekają ci co robią lata za minimalne wynagrodzenie...dobrze zarabiają w tej firmie nieliczni(po układach,lizidupy,i wybrancy losu)

mocna

Nie polecam !!!kilka dni wystarczy zeby sie połapać jak jest w tej firmie,

...

Ciągła rotacja

Umbro

W Fob Decor nie jest tak najgorzej tylko trzeba przywyknąć do pracy wiadomo że płacą grosze ale nikt na starcie nie da wam Bóg wie jakich pieniędzy są stanowiska na których nie ma co liczyć się z podwyżką ale na reszcie stanowisk jak się pokaże że coś się potrafi więcej i będzie się upierać przy swoim to dadzą ;) a kierownik ciężko powiedzieć zależy jaki ma humor ogólnie trzeba z nim rozmawiać takim samym tonem jak on to wtedy wysłucha i zmienia podejście do człowieka bo jak ktoś jest miękką pipą to go sobie podporządkuje :)) Moja ogólna opinia : Można spróbować złapać doświadczenie nie jest najgorzej ;)

Jowita

nie rozumiem tych, którzy tak bardzo narzekają na FOB... Kurcze Ludzie jest tam Wam źle to szukajcie innej posady, innej firmy!

marcin

Zastanawiam sie teraz po co do tej firmy wysyłalem moje aplikacjie jak wg.opini warunki są kiepskie...a może ktoś napisac ile na ta chwile moze zarobic ustawiacz??

biały murzyn

człowieku nie pierd...ol wymień mi tych zadowolonych i nagrodzonych?!o czym ty gadasz wogóle ....

WOLNA
@biały murzyn

BRAK SŁÓW!!!!

Aaa
@WOLNA

NIE MA PREMII,MOŻLIWOŚCI PODWYŻKI PO KILKU LATACH (JESZCZE POTRAFIŁ ZABRAĆ Z NAJNIŻEJ KRAJOWEJ ZA "WPADKI" PRAKTYCZNIE NIE Z PRACOWNIKOW WINY TYLKO SYSTEMU I PRACOWALIŚMY NA 3 ZMIANY Z OGROMNYM ZAKRESEM OBOWIĄZKOW ZA 900 ZŁ, BRAK PODSTAWY SOCJALNEJ,NIE POLECAM.

mkl
@Aaa

Witam, ja też tak uważam,jeszcze w tej Firmie pracuje ale szukam innej.To prawda co piszą bo dużo osób o tym mówiło.Ludzie nawet co niektórzy byli tak zdesperowani ,że niestety dochodziło do kradzieży.A teraz następna nasza koleżanka złożyła wypowiedzenie po kilku latach pracy.Dlaczego?Już piszę-przez atmosferę i rządy przełożonych.Kto bedzie następny?Żebyście przez Wasze rządy nie obudzili z tzw"ręką w nocniku"

mistrz

Każdy ma swoje uwagi negatywne, ale pracują i są zadowoleni pracownicy. Firma inwestuje w nowe maszyny, ale obsługa nie do końca chce się uczyć. Mają potencjał i na szczęście ludzie z pomysłem są nagradzani.

Januszek

W tej firmie nie zarobicie przyzwoicie. W miarę dobre wypłaty to mają na Turzy w biurze tacy jak p. Michał, Sebastian itp. Nawet kierownik warsztatu znalazł sobie nową pracę, a pracował w tej firmie ok. 30 lat. Szkoda gadać. Unikajcie tej firmy.

Aaa
@Januszek

To prawda zgodze sie z tym.mASZYNY STARE STRUPCIE LEDWO DYSZA ,NASTAWIACZE CIAGLE JE NAPRAWIAJA,przez to nie ma wydajnosci lub jakosci a Dział Handlowy naciska i kierownictwo.!aLBO POPRZYJMUJA TAKICH NIBY NASTAWIACZY ZA NAJNIZSZA KRAJOWa co potrafia tylko przez rok nawet nozyk tylko wymienić!Brak szkoleń,motywacji.na Turzej to Prezesika firma tam sa zyski to ich docenia i sie stara.Zlecenia na Fob daja z Tradepolu i ciagle zwracaja korki te ktore im nie pasuja a koszty oczywiscie ida na Fob a nie na Tradepol.Prezesik cwany i kto pracuje w TRADEPOL to 100% lepiej nA TYM WYCHODZI!

ustawiacz !

Moze ktos pomysli ze to żarty ale prawda jest taka ze 1/3 zalogi zakladu szuka innej pracy..... wystarczy chwile porozmawiac.....cały czas ktos nowy sie uczy i za troche znowu zmiana ... konca tego nie widac ...jak ma byc dobrze... Tak zle jeszcze w tej firmie nie było....

wyksztełenie nic ci nie da czy średnie czy zawodowe jesteś w jednym worku w umowie o prace dostaniesz mlodszy operator maszyn i tyle zbierajac zapisy kto przychodzi do pracy w sobote czy w niedziele to sie beszczelnie pytaja czemu nie mozesz. No czemy bo tez masz zycie prywatne i rodzine maszyny stare zlomy nastawiacze po 2 lub 3 godziny ci naprawiaja maszyne co do zarobkow w zawiercie i oklicy sie znajdzie lepszą prace tylko trzeba poszukac ciezko powiedziec od czego zalezy kto ma jaka umowe ostatnio kobieta ktora pracowala okolo 6 lat na zlecenie dostala umow. o prace poprostu jak jest ktos kto sie stara to zeby go przytrzymac w firmie to daja o prace a po dwoch tygodniach kierownik mowi ze on dal cos od siebie i chcialby aby tez ktos dal od siebie wiadomo chodzi o soboty i niedziele wykorzystuja min mlodych po szkole i tych co imm brakuje pare dni do emerytury lub jak ktoś mieszka 5 minut drogi od FOB a reszta co ma w głowie i sie nie da wykorzystac to poprostu ucieka z FOB lub im nie przeduzają umowy i nawet kierownik straszy wypowiedzeniami. To niech sobie sam zapierdziela

kolega
@Anonim

Widocznie Twoje doświadczenie i brak wiedzy znalazł się w opisie. Chcesz zarabiać to daj coś od siebie, a nie tylko wytykaj. Takich jak Ty jest tu dużo. Widocznie nic nie pokazałeś. Może warto wrócić i pokazać co potrafisz.

Czemu odszedł z FIATA wiadomo

ANONIM

Witam FOB DECOR firma p.t (usunięte przez administratora) jednym słowem umowy zlecenia i nie liczni umowy oprace .10złotych z groszem brutto na godzine ale i tak przeliczają od akordu i w sumie przyjdzie koniec miesiąca dni od poniedzialku do piątku plus niedziela jedna i nie ma nawet najnizszej krajowej netto czyli nastepna firma która patrzy aby tylko wykorzystac pracownika zrobic z ludzic bialych murzynów którzy sie nie beda znac na pieniadzach tylko (usunięte przez administratora) beda nawet weekendy a nowy kierownik nie jeszcze zapyta dla czego nie mozesz przyjsc w sobote i w niedziele jakby chcial ludziom ukladac zycie prywatne.oferuje umowy o prace na zasadach jak na umowie zlecenie nawet brak najnizszej krajowej 1311,86 netto,rotacje w tej firmie były i bedą dopuki tak beda traktowac pracowników ludzie sie nieoddzywają dla tego tak jest w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o FOB-Decor Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOB-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOB-Decor Sp. z o.o.