FOB-Decor Sp. z o.o.

Opinie o FOB-Decor Sp. z o.o.

Maczeta

I kamery jak w Big Brother. A kierownictwo... Nie będę się wypowiadał

Kamil

Po zmianie kierownika to jest (usunięte przez administratora) Same zakazy i kary

elvis 100% ma racje

lucky

zdecydowanie atmosfera w pracy nie fajna ,ludzie chyba jak wszednie ale co do niektórych strach albo nawet szkoda sie odzywac bo albo nie maja czasu albo akurat nie maja humoru,trzeba liczyc na siebie,a co do wynagrodzenia>>jak to w zawierciu

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FOB-Decor Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Lakiernik/Pomocnik Lakiernika powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
elvis

w fobie marne pieniądze płaca nie polecam ,pracowałem kilka miesiecy..praca okazla sie malo płatna ,maszyny stare,a napracowac sie trzeba wiem jak wyglada praca w zawierciu jak również w zakladzie macierzystym na turzy,to samo.... ,wyzysk młodych zdolnych chłopaszków którzy na prawde maja troche pojecia o robocie,o kobietach nawet nie wspominam bo wiadomo jak jest wszyscy na raz powinni sie pozwalniac... moze cos by sie zmienilo jednym slowem na fobie jeden wielki bałagan i zamieszanie,nie warto sie starac bo i tak tego nikt nie doceni

zibi

heniuś sam dobrze wiesz jak jest heheh

Przestrzegam przed ta firma oraz blizniacza Tradepol nie placa kontrachenta trzeba nasylac windykatorow zeby odzyskac pieniadze chca zebys jezdzil za 0.97 gr za km i jeszcze nie placa PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTORZY CHCA DLA NICH JEZDZIC ZOBACZYCIE POPLYNIECIE NA TEJ FIRMIE !!!!

heniek

To może którys z pracowników fob decor się wypowie i napisze, czy w ogóle widac te fundusze unijne wśród pracowników?

paris

ech te projekty i zarazem unijne pieniądze wydawane są czasami na tak śmieszne rzeczy, że nie mogę wyjść z podziwu

raczej nie 8 godz i do domu

o prace pełny etat przewaznie na poczatek okres probny z 2-3 miesiace

zibi

nie wiem w czym sie czujesz dobrze ale mozesz tam uderzac na operatora maszyn nastawiacza maszyn konserwatora lub pomocnika drukarza do wyboru do koloru heheh ale ogolnie nie polecam zarobki marne kasjerka w biedronce wiecej zarobi...

?

najlepiej idz na prezesa jak chcesz tam zarabiac he ogolnie robota nie jest zła ale kasa smieszna robie tam juz pare lat i mam 1500zł netto premi to juz zadnej z dwa lata nie było powiem tak na jaki bys dział nie trafił to nie licz wiecej niz 9zł brutto na godzine a pozniej wyrwac chociaż 50groszy wiecej to nie lada sztuka... ogolnie nie polecam

Anonimowy

Skoro płaca zależy od stanowiska to na jakim najlepiej płacą?A jest jakaś premia?Czy praca na produkcji jest ciężka,skomplikowana,są jakieś normy do wyrobienia?

Krakus

Praca na produkcji w systemie trójzmianowym, płaca zależy od stanowiska. Operator nowo przyjęty otrzymuje umowe zlecenia i najniższą krajową, nastawiacz maszyn umowa o prace i najniższą krajową. Czasami trzeba pracowac w soboty. Atmosfera wśród pracowników szeregowych zła z powodu słabych zarobków, wiadomo że nie da sie utrzymac rodziny za 1200. Zdarza się brak poszanowania miedzy pracownikami. Kierownictwo ok tyko czasami nie panuje nad sytuacją.tempo pracy jak wszędzie musi być sprawne

Anonimowy

1300 brutto czy netto?A będą teraz przyjęcia na produkcje?

aaaa tak 1300brutto

Anonimowy

A co będą teraz jakieś przyjęcia?

ciekawy opis , bo firma fob-decor nigdy nie miała certyfikatu rzetelna firma

JOJO

Nie płacili , ale już płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o FOB-Decor Sp. z o.o. - Łazy

• Jak się pracuje w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOB-Decor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOB-Decor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOB-Decor Sp. z o.o.