Kern-Liebers Poland Sp. z o.o.

Myszków

Opinie o Kern-Liebers Poland Sp. z o.o.

?

hej hej nie wiedziałem ,że jest takie forum i nie jestem za bardzo na bieżąco ale ;często bywało że ów kierownik(usunięte przez administratora) rano o 6;00 stawał nad pracownikiem ze stoperem i mierzł mu czas jakiegoś określonego cyklu produkcyjnego potem przeliczał to na 8godzin (tutaj szacun dla niego bo jest po jakiejś lokalnej zawodówce)oczywiście nie odliczał przerwy na śniadanie . aha w czasie przerwy śniadaniowej nie wolno sobie zrobić kawy ani herbaty całkowity zakaz zjeść kanapki na sucho i do roboty. tyle na dziś

jedenz

Chyba jedna z najlepszych firm w Myszkowie o czym może świadczyć to jak trudno się tam dostać do pracy - nikt z stamtąd nie odchodzi a przyjęć też jak na lekarstwo a zarobki podobno całkiem niezłe….

Zostaw opinię o Kern-Liebers Poland Sp. z o.o. - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kern-Liebers Poland Sp. z o.o.