obro-metal

Żarki

Opinie o obro-metal

ElekMajster

Odradzam każdemu pracę w tej firmie , dziadostwo i zero jakiegokolwiek zainteresowania pracownikami , wielki Pan Majster Elek chodzi tylko po hali i szuka rzeczy do których może się doczepić i lecieć do szefa od razu na skargę według mnie to jest śmieszne bo nie potrafi sam rozwiązać problemu z pracownikiem tylko zasłania się za każdym razem szefem podburza szefa , chodzi wydaje rozkazy a jak się coś zepsuje albo wyjdzie nie tak to umywa od tego ręce taki człowiek który nie przyznaje się do własnego błędu , jeżeli chodzi o zarobki to po prostu jedna wielka porażka Pan Elek nie prosi tylko wręcz wymaga pracy po 10h gdyż w umowie wpisane jest 8h za nadgodziny nie są płacone żadne dodatki a za weekendy tym bardziej nic normalna stawka godzinowa bez premii tak samo jak praca od poniedziałku do piątku , przy pracy na stanowisku jako spawacz zarabiałem tyle co inni pracownicy czyli 10 zł na godzinę to śmieszne pieniądze , osobiście odradzam pracę w Firmie OBRO-METAL. Prowadzenie takiej firmy to jedna wielka żenada! Pozdrowienia dla Pana Elżbieta "Elka"

guciu
@ElekMajster 14.10.2016 17:09

pracuje w tym zakladzie jakis czas i nie dostrzegam chamstwa ani dupolizusow ,rzeczywiscie jest majstrem pan elek ale jest czlowiek, ktory ma doswiadczenie i podejscie do ludzi pozytywne to tylko co niektorzy sie pieknie pruboja obijac iwychwalac jak on to ciezko pracuje i miec pretensje do wszystkich tylko nie do sibie ze sie ma twardy,bukowy leb. w obro-metalu nie znajdzie nikt na dluzsza mete pracy i lepszej placy jak jest nieprzygotowany do zawodu lub jest truny do przyuczenia bo i takie sa zasady rozwoju w tej firmie. jak brak ci postepu w zawodzie to niepracuj smrodzie idz dalej szukac wiartow, a nie pisz ze cie strasza takich jak ty to tu juz dawno niema-/pozdrawiam lowcow stawek i straszycieli -

stefano
@guciu 14.12.2017 17:08

ty guciu ty chyba pociotek majstra elka jestes tego analfabety ,pozdrow go ode mnie i powiedz mu zeby sie wziol za robote bo jeszcze troche to go spiewak zagoni do roboty po 12 godzin ,tak jak on goni ludzi za darmoche

www com net

jeszcze troche to sam Spiewak bedzie robil ,razem z wlasna rodzinka bo o ludzi konkretnych bedzie trudno

kazio
@wwwww xy moc 14.12.2017 14:53
ty o tego pana spiewaka to sie tak niemartw bo to jest firma ktora sie liczy na rynku polskim itp

ona sie liczy dzieki pracownikom i ich ciezkiej pracy

kazio
@wwwww xy moc 14.12.2017 14:53

za marne pieniadze

Agent bolek

Także panie śpiewak i panie majster klepka trzeba się ostro wziąść za pracę fizyczną bo w najbliższym czasie będzie trudno o pracownika przynajmniej w waszej firmie.

@Agent bolek 24.11.2017 19:47

ty wielki agencje lolku bolku trzeba wysypac piasek z rekawa i ocenic samego siebie cos jest wart a o takich fachowcach jak ty nikt nie bedzie zabiegal

olo
@PanRobutka 11.12.2017 14:54
Tam pracuja tacy ludzie ze beda robic nawet za 1000 zł wiekszosc to 40+ i boja sie ze nie znajda nowej pracy...

bo tak sie przyjelo ze polak to ciemny narod pozwala sobie na ponizanie i dlatego ci co robia za grosze tak maja ,po prostu ci pseudoprywaciarze wykozystuja koninkture i robia interesy na ciemniakach.

Anonim

Odradzam prace w tym zakładzie. Bezczelność tego pożal się Boże "szefa" nie zna granic. Robi z wartościowych ludzi (usunięte przez administratora) którzy nic nie potrafią. Tak już bywa, gdy pieniądze za bardzo uderzają do głowy. Lepiej niech ten "uczciwy pracodawca" zwija interes, bo za chwile zostanie sam.

ano
@Anonim 14.12.2017 19:56

pracuje w tym zakladzie jakis czas ale ja niezanalem beszczelnosci ze strony szefa ,natomiast to co wy co niektorzy koledzy potraficie zepsoc krwi i uprawiac beszczelnosc nie majac pojecia o wykonywanych robotach to naprawde trzeba wolac do boga ,ale pokazywac swoje roszczenia to wam idzie super i na takie zachowania nikt sobie niepozwoli najlepiej obsmarowa pracodawce,majstrow a siebie jako poszkodowanego przedstawiac w superlatywach - to naprawde poraszka ze cie wogole chocaz na troche przyjeli i musieli sie poznac i powiedzieli cos ty jest wart.

olo
@ano 15.12.2017 16:30

ty ty chyba na glowe sie leczysz chlopie albo jestes ciemniakiem bo takie wrazenie odnosze .Pozdrawiam

czarek

firma porazka jedne wielkie chamstwo rzadza tylko dupolizusy w postaci majstra Elka i Oziebaly zero zaplaty za nadgodziny ,pracowalem po 10 godzin .Jednym slowem odradzam prace w tej firmie.sTRASZA PRACOWNIKOW ZWOLNIENIAMI JAK NIE CHCA DLUZEJ PRACOWAC Potrzebuja tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorzy nic sie nie odzywaja ,nie maja wlasnego zdania.Pozdrowienia dla p. Elka

WLADEK
@czarek 06.03.2016 14:02

EWIDENTNIE PRZEDMOWCA MA RACJE NAJLEPIEJ POTRZEBUJA LUDZI KTORZY NIE ZNAJA SIE NA ZEGARKU I PIENIADZACH NIC TYLKO PRACOWAC I BYC POSLUSZNYM A JAK TYLKO SIE COS ODEZWIESZ TO CIE GNEBIA PSYCHICZNIE STRASZA.

obojetny
@WLADEK 06.03.2016 14:07

jezeli ty to wladek napisales to wstyd poniewaz miales swoja dzialalnosc i tak zes wykierowal zes sie wynajal,sam wiesz jak trudno jest prowadzic dzialalnosc,poniewaz bardzo dobrze placiles az zes przeplacil nadgodziny izes sie wylozyl,a tak szczerze to ile razy sie uzaliles bo dostales zje... bo po 3 razy ci tlumaczyli i tak zrabales robote, a zrzad ci zaplacil-wstyd panowie ,a powinni ci wybrac mlode to bys niepopieral przedmowcow -pisuarczykow i nad takimi musi byc majster elek bo byscie narobili kupe zlomu -byly takie przypadki

looking

Mam pytanie, czy to co napisane jest powyzej to prawda bo mysle wyslac swoje CV, ale sie zastanawiam czy to zrobic tym bardziej ze dzis o prace za te pieniadze nie jest trudno ,przynajmniej soboty wolne.A czy za soboty placa wiecej ,czy daja gola stawke.

Olaf
@looking 28.10.2016 21:53

Stawka taka sama

PanRobutka
@looking 28.10.2016 21:53

Za soboty placa normalnie

big dino

Jestem tokarzem z zawodu ,chcialbym podjac prace w Waszej firmie ,ale jak tak pisza rozmowcy na forum to chyba zrezygnuje ,tym bardziej ze wszyscy pracodawcy prosza sie o dodatkowe rece do pracy.

dino
@big dino 16.11.2017 18:52

kolego jezeli jestes rzeczywiscie tokarzem czy frezerem lub masz doswiadczenie w jakiejs dziedzinie to zostaniesz doceniony i wynagrodzony pod jednym warunkiem ze rzeczywiscie potrafisz pracowac na miare oczekiwania firmy -klamstwo wyjdzie szybko na jaw i sie sam zdolujesz a poco ci to,natomiast te opisywania pracodawcow to juz rozsadnych ludzi nie dystansuja poniewaz nie ma takich granic zebys byl zadowlony znajac nasza mentalnosc ludzka ,najlepiej miec zal ktory d..e sciska najwyzszy czas brac sie do pracy i pokaz siebie dobrej strony to moze cos z tego byc .

alonzo pl

jeszcze troche to spiewak zatrudni ukraincow ,tylko ze ukrainiec to nie glupi narod .Koniec wyzysku panie spiewak ewidentnie czasy pracodawcow sie skonczyly.

alonzo pl

jeszcze troche to ukraincow spiewak zatrydni ,tylko ze ukrainiec to nie glupi czlowiek .Dosc wyzysku panie spiewak.

lucky

jak tam funkcjonuje ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] majster klepka elek ,jeszcze go trzyma spiewak chyba swoj trafil na swojego ha ha ha .

lokas

no tak najwazniejsze to dac zarobic jak tego nie uczynia to bieda im bedzie znalezc odpowiednich ludzi fachowcow a o takich w najblizych latach bedzie trudno tym bardziej ze stara kadra odchodzi .Takze panie spiewak albo dasz pan zarobic albo biesz sie pan ostro za robote razem z tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] elkiem

lllll@llll

@xxx to pociotek pewnie elka najmadrzejszego majstra we wsi firma godna polecenia xxx ty chyba na glowe sie leczysz ,nie wprowadzaj ludzi w blad.

xxx

Ale ktoś pie r d o l i to normalnie masakra ... jakis frajer sie zwolnił z firmy i teraz sie odgrywa i pisze takie głupie pier dole nie a tak naprawde to firma godna polecenia !

rrrr
@xxx 03.02.2017 09:35

ty chyba jestes nienormalny albo bardzo glupi powyzsze posty to szczera prawda

@xxx 03.02.2017 09:35

masz sluszna racje to ktos zeczwiscie bzdzi durnoty w tym zakladzie sie da pracowac tylko trzeba chciec miec pojecie do pracy a nie tylko kasa i wygladanie czy ktorys z dozoru idzie -wstyd opamietejta sie pisarczyki amen

looking

tracic czasu to ja nie bede bo juz wiele czasu tracilem na pseudo prywaciarzy jak oni za soboty placa gola stawke to niech se sami robia .

praca

Same negatywy tej firmy ja tam juz dosc dlugo nie pracuje ale ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Elek z pod pluga chyba go wyciagli ,na niczym sie nie znal za moich czasow byl glabem ,ale jak czytam te komentarze po wyzej to nic sie nie zmienil .pozdrawiam wszystkich

Sysia

jeżeli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu to uciekać z tej firmy szybciutko szukają jeleni za marne grosze. Podjęłam decyzję o zawiadomieniu PIP-u celem wyjaśnienia zapłaty za nadgodziny, ponieważ mąż nie ma za to płacone.Pozdrowienia dla Elusia

gora

wstyd i hanba ze jeszcze PIP sie nie wzil za tych ''uczciwych pracodawcow

WLADEK

U PORZADNEGO CZLOWIEKA juz nie pracuje i ciesze sie z tego,a praca za 9 zl to jest porazka ,tym bardziej ze zmuszanie ludzi do nadgodzin, brak zaplat za nadgodziny ,straszenie ,ponizanie,to jest oki .Pozdrowienia dla lamusow tej firmy

xxx

Ten kto napisał te opinie i podszył sie pod ksywe "czarek" niech lepiej zacznie sie modlic o to zeby nie wyszko kto tak naprawde to pisał... Pozdrowienia dla lamusów którzy mają problem i nie potrafią go rozwiązac tak jak sie należ :)

nikol

oszukuja pracownikow na pieniadzach.Jak pracujesz po 10 godz to i tak zaplaca ci za 8 firma porazaka

lokin
@nikol 10.03.2016 21:31

jaki ty jestes facet czelny piszerz ze robiles 10 godzin a zaplacili ci za 8 godzin to co miales w podstawowce z rachunkow w to uwierzy ci taki luksus z maty jak ty -wyjedz na saksy .

Zostaw opinię o obro-metal - Żarki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obro-metal