Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

ZTiL

Laboratoria w Olsztynie w Nowinie .Ostaszewie i jeśli dobrze pamiętam Wenglewo wykończyli tacy ludzie jak Krzysztof P i Przemysław Z pupile Wołoszczuka a teraz lizusy Karola P

ZTiL

Mam nadzieje że tak będzie jak piszesz już czas by się zabrali za ludzi co noszą wyżej d------e niż mają głowę

Ciekawy

Jak tam po pierwszym spotkaniu z zarządem w Gorzowie?

Arek

Apropo zwolnień jakby jakiś cieśla, murarz , zbrojarz szukał pracy to zapraszam do kontaktu 530 538 192

Hahaha

S8 - przykład megalomanii zarządzających i świetny wzorzec wymagających projektów na które nastawia się obecnie zarząd :D nawierzchnia betonowa do skucia, straty liczone w milionach, termin umowny nierealny - najlepsza droga do pobicia rekordu wtopy z S8 od Sycowa do Wrocławia. Po co brać się za rzeczy o których nie ma się pojęcia???

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mostownica

Ile lat to już trwa ? Od 2004 ciagle zwalniają reorganizuja itp Inne firmy sie rozwijają . Ale zaczęło sie od wyjątkowego Romana, Krzysztofa i Marcina i bandy miernot która donosiła manipulowała itd. Kiedyś topili fachowców z mostowego w Kielcach i Skoczowie potem hydro z Krakowa, Tak firma traci kompetencje

Kierownik

Krzysiek weź że się ku..rwa do roboty!!!

Krzysiek
@Kierownik

Nie chce mi się... i tak mnie zwolnią...

******

dorn

To już jest koniec!!! https://www.youtube.com/watch?v=RuiXUySUw70

@dorn

i kropka!

Old Skanska rulez

Wcale sie nie dziwie że tak się stało i tak długo sie bawili. Pracowałem to wiem. Naciągali chołoty z innych firm i dali filie PM-owi koszty reprezentacyjne i budowe na rozruch dobrze wygraną i zaczeła sie zabawa. Żeby szwedowi nie oddawać kasy to sie ją chowało w materiałach na kolejne budowy albo brało sie kolejnę budowy za pół ceny byle tyle zrobić portfel i wypłacić sobie PM 10 krotność pensyjki a kierownicy budów po 8 a budowy i tak były w plecy ale koszty przejmowała główna budowa tak żeby dla warszawy i szweda zostało 10-12% a my i tak sie obłowimy i pokażemy jacy jestesmy super i mądrzy. Ale jak widać mleko sie rozlało bo nie było już gdzie przedekretowywać kosztów i nagle wszedzie czerwono i długi ale kto miał nakraść w tej firmie to już na kradł i to jak nie setki tysięcy to taki PM miliony. A długi to jeszcze będą te 400mln z zeszłego roku tonie wszystkobo teraz sie zacznie wynoszenie z baz i placów przed szwedem i resztą kto pierwszy ten lepszy kraść i uciekać i tak skanska idzie na dno i na budowach to samo.W tym roku przewiduje kolejne 400mln w plecy. Bo jak był zakaz starowania w przetargach to gdzie strate przerzucić??

@Old Skanska rulez

Pracowałem w tej firmie 7 lat na stanowisku PM. Zapewniam Ciebie, że ani Ja ani nikt z moich ludzi nic nigdy Szwedowi nie ukradł. Prowadzone przez nas projekty nigdy nie były projektami stratnymi ( oczywiście na niektórych z nich był spadek oferowanej marzy ale nigdy nie więcej niż 2,0 - 2,5 %). Oczywiście nigdy nie udało nam się zrealizować wygórowanych celów, które narzucał naszej małej regionalnej jednostce Zarząd. Ale zarabialiśmy na siebie i przynosiliśmy co roczne zyski. Niestety nikt z nas nigdy nie otrzymał od firmy żadnej premii i nagrody - taka jest prawda. Więc to co piszesz z mojego punktu widzenia i moich ludzi nie do końca jest prawdą. Pamiętaj złodziej zawsze zostanie złodziejem nie ważne w jakiej organizacji się znajdzie. Ja znam wielu uczciwych PM, KB i innych ludzi którzy to ciężko pracowali na tej firmy i dawali z siebie wszystko nie dla wirtualnej premii i nagrody tylko dla satysfakcji ze swojej pracy budowlańca. Niektórzy z nich jeszcze pracują więc nie osądzaj wszystkich jedną miarą bo jest to krzywdzące i niesprawiedliwe. Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących i życzę Wam powodzenia.

Frankol

Franek
@Old Skanska rulez

Pracowałem w tej firmie 7 lat na stanowisku PM. Zapewniam Ciebie, że ani Ja ani nikt z moich ludzi nic nigdy Szwedowi nie ukradł. Prowadzone przez nas projekty nigdy nie były projektami stratnymi ( oczywiście na niektórych z nich był spadek oferowanej marzy ale nigdy nie więcej niż 2,0 - 2,5 %). Niestety nigdy nie udało nam się zrealizować wygórowanych celów, które narzucał naszej małej regionalnej jednostce Zarząd. Ale zarabialiśmy na siebie i przynosiliśmy co roczne zyski. Niestety nikt z nas nigdy nie otrzymał od firmy żadnej premii i nagrody - taka jest prawda. Więc to co piszesz z mojego punktu widzenia i moich ludzi nie do końca jest prawdą. Pamiętaj złodziej zawsze zostanie złodziejem nie ważne w jakiej organizacji się znajdzie. Ja znam wielu uczciwych PM, KB i innych ludzi którzy to ciężko pracowali na tej firmy i dawali z siebie wszystko nie dla wirtualnej premii i nagrody tylko dla satysfakcji ze swojej pracy budowlańca. Niektórzy z nich jeszcze pracują więc nie osądzaj wszystkich jedną miarą bo jest to krzywdzące i niesprawiedliwe. Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących i życzę Wam powodzenia. Wpisz swoją odpowiedź

fred
@Old Skanska rulez

WpiszPracowałem w tej firmie 7 lat na stanowisku PM. Zapewniam Ciebie, że ani Ja ani nikt z moich ludzi nic nigdy Szwedowi nie ukradł. Prowadzone przez nas projekty nigdy nie były projektami stratnymi ( oczywiście na niektórych z nich był spadek oferowanej marzy ale nigdy nie więcej niż 2,0 - 2,5 %). Niestety nigdy nie udało nam się zrealizować wygórowanych celów, które narzucał naszej małej regionalnej jednostce Zarząd. Ale zarabialiśmy na siebie i przynosiliśmy co roczne zyski. Niestety nikt z nas nigdy nie otrzymał od firmy żadnej premii i nagrody - taka jest prawda. Więc to co piszesz z mojego punktu widzenia i moich ludzi nie do końca jest prawdą. Pamiętaj złodziej zawsze zostanie złodziejem nie ważne w jakiej organizacji się znajdzie. Ja znam wielu uczciwych PM, KB i innych ludzi którzy to ciężko pracowali na tej firmy i dawali z siebie wszystko nie dla wirtualnej premii i nagrody tylko dla satysfakcji ze swojej pracy budowlańca. Niektórzy z nich jeszcze pracują więc nie osądzaj wszystkich jedną miarą bo jest to krzywdzące i niesprawiedliwe. Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących i życzę Wam powodzenia. swoją odpowiedź

old Skanska rulez
@Franek

To ci gratuluje i szkoda że nie pracowlaiśmy razem bo ja pracowałem w skanska 8 lat i z starą skanska ludzi z zasadami było inaczej ale jak na pisałem o chołocie którą na zatrudniali pozerów, lansiarzy i gówniarzerii która to swoim sposobem podejścia do pracy tylko jak tu zarobić by to oni mieli. Uwierz mi do czego ja byłem zmuszany ile setek faktur przedekretowywało sie to szkoda gadać a wszyscy w zespole tylko sie pod nosem śmiali i cieszyli gęby jakby to było wporządku

Kierownik

Krzysiek weź że się ku...wa do roboty!!!!

SkanskaToZło

Jeszcze Remiczek tam ich chce dogonić, co prawda na prezentację zarządu się nie załapał - biedny.. Rzeszów rozwalili, przez swoje "zarządzanie" kłamanie, okradanie. Ludzi pozwalniali zwalając na nich całą swoją winę z wszystkimi przekrętami na budowach. Żal!

W

Tylko to nie pracownicy są winni kierownicy robili co chcieli z pracownikami dojazdy do pracy płacili z jakiegoś klucza wracali za połowę drogi tylko nikt nie wytłumaczył z jakiego to klucza płacą

Y
@W

Dojazdy do pracy sie nie należą . tylko od PM-a !!!

@Y

A samochody służbowe to same się tankują

@Y

Każdy kierownik na służbowy/prywatny samochód do swoich celów

@Y

I kartę na paliwo do Orlenu

@Y

A jak się ze psuł służbowy to było trzeba zbierać i sprzedać złom bo kierownik biedak nie miał na paliwo do prywatnego. taki jest kodeks postępowania w SKANSKA

as
@W

jeśli pracownik jest delegowany do pracy powyżej 30 kilometrów od siedziby firny należy mu się dojazd. Samochód służbowy lub dofinansowanie do przejazdu w wysokości 0,83 zł/km.

Ale brednie.. i co jeszcze?
@as

Ska

Fun Club TOMA

Kolejny as z WRO awansowany. Widocznie jego motto cytowane po Churchillu:" nigdy, nigdy, nigdy nie poddawaj się !!!" działa.

Princessa

Myslicie Ze Iwona awansuje skoro jej mąż znów poszedł wyżej? Jesli miałaby byc PM`em to wszytskim współczuje co do niej trafią.

Prince
@Princessa

To jest nic, we Wrocku dopiero awans na szefową. Ja pi to le, jak pójdę coś do niej załatwiać to nie wiem jak mam się powstrzymać od śmiechu, zero kumacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.