Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Mark

Co na temat ludzi z bydgoszczy powiecie? Szkoda oddzialu

Były
@Mark

Odszedł Marek dali swojego i było po oddziale

Dama
@Były

Prawda przyszła Łódź nakradła co mogła i poszla

@Mark

A co z Dębica wie ktoś coś

@Mark

Bydgoszcz spuchła jak inne oddziały, PM-owie, koordynatorzy , specjaliści BHP itd.Teraz TRAKCJA BUDIMEX pompuje balonik. Mareczek nie jest żadnym geniuszem . Zobaczycie już wkrótce

Nik
@anonymous

Dębica do likwidacji

Były
@Pracodawca

Marek Jest osoba która ma.pojęcie i ma dobrych ludzi bardziej pompowany jest budimex

@Nik

To pewnie ludzi wszystkich zwalnia z Rzeszowa i Debicy

Gregor
@Mark

Tak Wieki Ryszardo Łódz rozwalił przyszedł do Bydgoszczy liczyło się samo BHP. Na koniec się zwinął i okazało się ze z małzonka od paru lat prowadza firme

Byly
@Gregor

A Richard był członkiem przez jakiś czas Komsji ds. Etyki

ad Richard
@Gregor

gdyby go w ogóle nie było - byłoby lepiej, bo Bydgoszcz była jak samograj, ale przyszedł geniusz zarządzania i tak wszystko posztywniał, nie próbując głębiej wnikać w problemy kontraktów, że rozwalił wszystko dokładając do tego to swoje przesadne respektowanie BHP. Większość managerów od PMa do DO wiedziało, ze trzeba z BHP zachować umiar, ale nie Richard. Osądzaniem za przewinienia BHP, zdarzenia pseudowypadkowe zabił w ludziach inicjatywę i chęć działania, odważnego myślenia. Dobrze, że jeszcze chociaż część spec BHP wiedziała gdzie jest złoty środek i musiała kombinować jak przymykać oczy, żeby nie wylecieć przez DO.

sygnalista
@Mark

Szkoda ludzi z każdego likwidowanego oddziału

Manager zdrowego rozsądku

Obecny biznes plan tworzony przez grupę trzymającą władzę to wyrok na firmę Skanska. Firma nie restrukturyzuje się, po prostu bezmyślnie zwalnia pielęgnując wypaczoną proporcje w strukturze zatrudnienia: na 6 zatrudnionych osób 3 to kierownictwo, 2 funkcje wsparcia i jeden robotnik. Do rzeczy. Budujemy miasta to likwidacja drogówki i podpięcie się pod rentowne Property. To jednak nie droga do triumfu tylko podpięcie pod nogi Property balastu, który pociągnie je na dno w 2-3 lata. Zapamiętajcie to co napisałem. Firma nie ma pomysłu, zwolnienia powinny się zacząć od Pana KS, Pani od HR i wszystkich rzeszowskich pociotków byłego Prezesa z baby face na czele. I zapamiętajcie sobie buraki, żeby być liderem nie wystarczy awans i ładna marynarka. Trzeba zyskać uznanie i szacunek ludzi którzy dla was pracują. A na to trzeba lat. Nie potraficie tego i nie liczcie że podam wam rękę jak będziemy się rozstawać. Nie zasługujecie na to wy zakłamani (usunięte przez administratora)

Goro
@Manager zdrowego rozsądku

Obiema rękami podpiuję się pod Twoim postem. Szacunku i uznania te jak to piszesz „buraki” nie mają. Szacunek i poważanie to miał u mnie (piszę z WRO) były DO Witold, człowiek się znał na budownictwie, miał odpowiednie kontakty i przede wszystkim budził zaufanie. A co sobą prezentują buce z Rzeszowa? Żałosne fircyki w rurkach i tyle. Czytacie to forum wy rzeszowskie pajace, prawda? Wiecie zatem co o was myślą byli i obecni pracownicy, dla których powinniście być przykładem i umieć ich zmotywować...

Hehehe
@Manager zdrowego rozsądku

Property nie potrzebuje tej kuli u nogi czyli skanska sa. Na rynku jest wiele o niebo lepszych jakościowo i tańszych firm. Proponuje np wybrać na GW Budimex. Co wy na to spp ?

xyz

UWAGA! Już kontrolują to forum!!!! Niektóre komentarze są usuwane! zwróćcie na to uwagę....

@xyz

To forum jest już kontrolowane od dawna

B

Ile będzie trwać rozwalenie drogówki .WMB Grupy Bitumiczne laboratoria itd trochę jest utopione kasy w sprzęcie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

PRACOWNIK S

BHP jest niezbędne. Zero tolerancji dla złodziejstwa. Zwłaszcza tak cynicznego jak tu!

Pan Zagłoba

Nikt nie twierdzi , że BHP jest mało ważne. Każdy na budowie musi wykazywać się zdrowym rozsądkiem, a KB nadzorować budowy. Tymczasem absurdalne procedury, tony papierów, biurokratyzacja stwarza poważne zagrożenie życia bo nie ma czasu być na budowie , a taki specjalista tylko chodzi i robi zdjęcia - (usunięte przez administratora)

Krzysztof Krawczyk
@Pan Zagłoba

Popieram Pana Zagłobę, BHP jest bardzo ważne ale to jest przede wszystkim firma budowlana która ma przynosić zyski. Tymczasem BHP, marketing, HR i biurokracja przerosły ten organizm i są niczym rak.

Media Markt

A gdzie się skrył paź managera - szołmana - wizjonera AS, geniusz innowacji i podkradania cudzych pomysłów DO z Rzeszowa? Coś czuję, że promocja kamerki 360 to za mało by uchować się na stanowisku koordynatora. No właśnie, czego?! Kolejna gwiazda centrum lansu i awansu za niezarobione przez siebie pieniądze. Niewtajemniczonym wyjaśniam w naszej firmie można pracować na stanowisku koordynatora z pensją ~8000zł za zadanie mając koordynację i promocję kamery 360 którą można kupić w każdym Media Markt. Auto służbowe, iPhone X i nielimitowany pobyt w markowch hotelach w pakiecie. To i tak dobrze, bo reszta sama nie wie czym koordynuje, ale kasa wpada co miesiąc.

Pan Zagłoba

Sprytny Szwedzik wykombinował sobie , że zwolni 2 500 osób i będzie pozamiatane. Ale mądra polska szlachta ucieka drzwiami i oknami. Nie dokończy swoich wielkich budów... Na pohybel Szwedom i ich poplecznikom z KS na czele.

kandydat
@Pan Zagłoba

Poszukują do bhp w gdańsku, co powiecie o pracy w tym dziale?

Sperminator
@kandydat

BHP to jakiś żart, standardy z kosmosu a kasy już na to nie ma. Nie polecam, 2/10.

ktoś

ATB oddaj siano za lims

Dlaczego jeszcze ona jest ?

Dlaczego dyrektor HR jeszcze jest w firmie? Dlaczego ta Pani nie została usunięta? Magnus wake up ! Przecież już raz restrukturyzowała bez sukcesu firmę 1,5 roku temu. Zreszta wtedy juz była poza świadomością biznesowa kompletnie poza biznesem (miesiąc wcześniej w czerwcu 2016 udzieliła wywiadu w Radiu Tok FM - audycja Strefa Szefa, gdzie słuchając wypowiedzi i miesiąc później ogłoszonych zwolnień grupowych, dochodzi się do wniosku, ze dyrektor HR nie wiedziała jak układa się biznes i ze za 30 dni nastąpi duże tąpnięcie - jak to możliwe, ze tak istotna funkcja wsparcia jest poza świadomością biznesu i nie wie, ze w firmie zaczyna dziać się zle?) Czy HR kiedykolwiek oglądał Forecasty? Wiedział co się w firmie dzieje? Jak to możliwe, ze HR nie wie jakie są potrzeby, po czym miesiąc później po wywiadzie czerwcowym, budzi się gotowy do redukcji zatrudnienia (lipiec 2016). Śmiechu warte.

Jackk
@Dlaczego jeszcze ona jest ?

Takich osób nie zwolnią a powinni, bo ich pensje generują największe koszta :) lepiej wyrzucić uczciwie pracujących ludzi, szkoda gadać

@Dlaczego jeszcze ona jest ?

Takich ludzi w Rzeszowie jest wiele , którzy nawet nie ukończyli studiów zaocznych a biorą ogromną kasę bo były znajomymi ,,dyrektorów z Rzeszowa".

Ania Syfon
@Dlaczego jeszcze ona jest ?

A ja nie dam złego słowa powiedzieć na te zmiany. Szkoda, że już bez Marka, ale nadal utrzymałam pozycję menadżera zespołu. Poukładam to sobie teraz , po malutku, po swojemu. Mam taką innowację, żeby wszystkie wypowiedzenia wydrukować w druku 3D. Wstępny koszt, to tylko około 3 mln, ale cały czas mój zespół pracuje nad optymalizacją tego procesu w ramach One Skanska.

@Dlaczego jeszcze ona jest ?

wlasnie jedna restrukturyzacja nie przyniosla efektów, teraz kolejna kto za to ponosi winę dlaczego zwykli pracownicy - czemu aż 2500 co będzie z oddziałami

Zespół gracji i innowacji
@Ania Syfon

:) śmiech konia.

Ann syfon- fujarska
@Ania Syfon

Bo podobno ziemia jest okrągła a ja mam dowody ze płaska . Mój dron i kask na inteligencje to udowodnią . Juz pisze artykuł do one skanska

Skanska Talent
@Dlaczego jeszcze ona jest ?

http://audycje.tokfm.pl/podcast/O-zarzadzaniu-talentami-opowiadaja-Katarzyna-Skorupka-i-Wojciech-Mieszkowski/38455 Można sobie posłuchać w tle podczas przeglądania ogłoszeń o pracę. Człowiek się podbuduje jak jak jego talent był profesjonalnie rozwinięty przez Skanska ;)

MAGNUS do something !!!

UNBELIEVABLE !

MAGNUS do something !!!

UNBELIEVABLE

D

Smutna prawda

Trzeba
@Dlaczego jeszcze ona jest ?

Niech ktos przetłumaczy dla Magnusa ten wpis tu na forum. Może wszystkie grube wpisy niech ktos tlumaczy.

Pamparampam
@Skanska Talent

Tak sobie posluchalem tych bzdetow ....36:20 - pani mowi nie pozwolmy odchodzic swoim pracownikom .....

Kaśka God Job
@Pamparampam

Wywiad mial miejsce 19 czerwca 2016, a 21 lipca 2016 (czyli miesiąc później)- SUPER kompetentna pani dYRektur, totalnie odklejona od biznesu - prowadziła pierwsza fale zwolnień grupowych. Brawo KAŚKA - jesteś the best. Wszyscy wiemy, ze to czytasz : )) Good job. Ps. Może warto by samemu złożyć rezygnacje?

Gor
@Kaśka God Job

Może i odklejona ale nie złodziejka !!! I jak na tle Fornalowych ziomków wypada najlepiej !!!

orrrg

Jedna klika

Super HR dyrrrrrrrr

Brawo, nie kradła choć efekty pracy mierne wiec jest spoko Haha rozbawiłeś mnie

Super HR dyrrrrrrrr

Brawo, nie kradła choć efekty pracy mierne wiec jest spoko Haha rozbawiłeś mnie

brawo Ty i brawo ona
@Gor

Efekty pracy mizerne, ale nie kradła więc jest spoko... buahahahahha no faktycznie niezle hahah

brawo Ty i brawo ona
@Gor

To jest absurd.Zwalnia się dobrych, długoletnich pracowników fizycznych i na dodatek doświadczonych,co niektórzy inżynierkowie od nich się uczyli.No,ale takich w firmie się nie tyka,tylko prawdziwych fachowców się wywala,ale na szczęście warunki na rynku dzisiaj są takie,że o takiego pracownika się zabiega i szanuje,a w firmie Skanska liczą się tylko tabelki i fuszerka podwykonawców, po których trzeba wszystko ciągle poprawiać i tutaj ciągle są straty,a w portfelach kierownictwa zyski.Tak mało w tej firmie jest już pracowników fizycznych,a mimo to trzeba ich jeszcze wyp....yć,nie tyka się tych w biurach,gdzie jeden fizyczny zapie...a na kilku biurowych,no ale dyrekcja dopiero otworzy oczy jak nie będzie miał kto pracować na tych w biurach,bo tylko oni zostaną i jak zawsze będą mieli dużo do powiedzenia.dyrekcjo Skanski obudźcie się,a gdzie są wielcy działacze czyli związki zawodowe,przeciesz tak chcieli bronić pracownika,a jak przyjdzie co do czego to chowią glowe w piasek,może trzeba nagłośnić to do mediów,bo przecież 2500 ludzi pójdzie na bruk.

Olej

¯\_(ツ)_/¯

KarateKIT

Kto staje w jego obronie?pewnie żonka Lodzia ????

Strabagowiec

Co się dziwicie Rzeszów do likwidacji z jednej pensji będzie trzeba wyżyć...

Co zrobisz jak nic nie zrobisz
@Strabagowiec

¯\_(ツ)_/¯

SkanskaToZło

Piotrusia nie ma co bronić. Każdy kto z nim pracował, to go zna i wie na co go stać. Bezlitosny, obłudny, nie liczy się z żadnym człowiekiem. Kazał kłamać, oszukiwać, podrabiać a wszystko to mówione było w twarz by śladu nie zostawić w mailu czy na papierze. A jak coś nie szło po jego myśli, to ta wściekłość na jego twarzy, która błyskawicznie zyskiwała kolor purpury umarlaka by wystraszyła. Współczucie dla jego podwładnych.

RG
@SkanskaToZło

He, he Czerwonouchy

Jack
@RG

To chyba ulubiona metoda wielu pseudoszefów którym i tak się upiecze

Sub.Zero

A co te wymoczki zrobiły z Wi Ni?!! Musiał się sam zwolnić, zaszczuli go:(

mirella

Witam, za późno się zbieramy we Wrocławiu. Trzeba było miesiąc/dwa temu zareagować!! (usunięte przez administratora) Wcześniej nawet !. Wrocław zawsze był ostoją praworządności i spokojnie dawał sobie radę. Teraz osiadł i go nie przegonimy. Wykończy nas wszystkich i w chwale wróci do Rzeszowa. Jest jeszcze szansa bo projekty trwają. W życiu bym się nie spodziewał, że sprawy nabiorą takiego obrotu. Mam do siebie, prywatnie żal, bo była możliwość i trzeba było walczyć. Wszyscy, razem. Może jeszcze nie jest za późno, oby. Głowa do góry. Ferie w Rzeszowie ale we Wrocławiu działamy...

Breslau
@mirella

Wrocław dawał radę.. np na S8 No i to skanskowe nieszczęście KA...

rzeszowiak
@mirella

Oddawać Piotrka do Rzeszowa on zrobi tu porządek, chwile go nie było i o stopklatkach wszyscy zapomnieli.

@rzeszowiak

Czyli go kochacie Piotra S

Ula

Ta sytuacja zakrawa na jakiś żart niedawno proponowano mi stanowisko pm-a a dzisiaj moja lokalizacja idzie do likwidacji.

Jaaa
@Ula

Przykre jak są traktowani ludzie ci których chcieli zatrudnić jak i tych którzy lata uczciwie pracowali

@Ula

Standard w Sk. Nie tylko na budowach. Także w strefach zwykłej organizacji jakiegokolwiek przedsięwzięcia np. najpierw remont, potem wyburzenie, najpierw wdrożenie na dużą skale, potem testowanie

Trop
@Ula

Taka sytuacja właśnie jest w Szczecinie co mnie akurat bardzo cieszy ponieważ nie wszyscy zasługiwali tutaj na te stanowisko. Więc adijos bajbajos sprzedawać lody nad morze

KitMiszcz

Niech rzuci ten pierwszy kamieniem, który nigdy nic nie ,,przywłaszczył " czegoś ze skańskiej:-)

skruszony
@KitMiszcz

jo wzionem grabki ale styl był mój bo łoringalny się zlomol a kierownik kochany ni mioł piniedzy na nowy bo godol ze jakiś mo budżet przekroczony i jest mi do ty pory gupio

@KitMiszcz

I właśnie dostałeś kolego kamieniem. Nie mierz innych swoją miarą :P

Robolek

A takie pytanko widzę że gowork zaczął kasować opinie czyżby Skanska zaczęła cenzurować

B
@Robolek

Skanska to może naskoczyć a nie cenzurować. Przeczytaj lepiej regulamin za co komentarze są usuwane

Robolek

A co szanowne DYREKTORY chcą zrobić z WMB i grupami bitumicznymi wy......ą ich teraz czy na koniec roku

Jeżyk

A ja jestem ciekawy czy będą mieli odwagę publikować "listy poległych" dla tych co zostaną, żeby wiedzieli z kim jeszcze mogą pracować.

OLEK
@Jeżyk

ponoć listy poległych są już częściowo ustalone na pomorzu 140 osób ponoć już wie że dostaną

T

Moze pani od HR pozbiera oferty od innych firm budowlanych by pomóc swoim byłym podopiecznym

Bo mamy naprawdę dużo ludzi zdolnych nie biją się pracować

To zobaczymy jak porr będzie płacił możemy iść zobaczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.