Opinie o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

jacuś

Nie ładnie o koledze z pracy pisać (usunięte przez administratora). Fajny gość to był. Poza tym, nie był menagerem i nie pracował w biurze, ale w studiu graficznym.

pacuś

no jutro piątek i cotygodniowe zwolnienia ostatnio poszla pani [usunięte przez moderatora] tydzien temu ten wysoki obsraniec z biura ciekwe kto tym razem poleci ??????

romero

wcale nie jest tak źle, a chajs zawsze na czas i muszę powiedzieć, że naprawdę dobry. Wiadomo pomocnicy mają najmniej, im wyższy szczebelek tym więcej w portfelu.

?

Witam serdecznie, to co się tutaj wyrabia jest niepokojące.. umówiłem sie na rozmowę kwalifikacyjna .. ale nie wiem czy tam pójdę .. wydaję się byc niemiłosiernie źle! nie ma zadnej pozytywnej opini.. straszne. ile płaca na godzinę?

Brałeś udział w rekrutacji do DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
zico

Zmiana A ma zajebistego kierownika! Ponoć lepszy od Napoleona:)))))) Cyfra a nie człowiek się liczy! Biurokrata i regulaminowiec!

szara myszka

nocki 20 proc. więcej płatne, dodatki to akurat sumiennie wypłacają, tylko że stawka są na ogół masakrycznie niska więc wychodzi niewielki dodatek.

haha

oczywiscie ze mozna...te exstra godziny nazywają sie garb i nerwica

Barbekju

Zarabiasz mało, o awansie zapomnij, chyba że lubisz jak ktoś 'doceni' że dobrze pracujesz, wtedy nawrzucają ci dwa razy więcej obowiązków za ten sam pieniądz. To oczywiście moja subiektywna opinia.

Noga

Jeżeli pracujesz i nie masz czasu na rozrywkę to prawdopodobnie twój pracodawca robi cię w [usunięte przez moderatora]

Filozof

Czyli dobry pracownik w Druku to taki którego nic nie interesuje, nie zadaje pytań i automatycznie robi to co mu się pokazuje palcem. Ktoś kto siedzi po nocach, tyra na kolanach aby firma sprawniej funkcjonowała, poświęca swoje życie prywatne.... frrrrruuuu, z kopa i za bramę. Na płocie wisi dziesięciu takich, którzy to samo zrobią za 100 złotych polskich. Bravissimo.

chwilówka

[usunięte przez moderatora], sam niszczy swoją firmę, zero szacunku dla nikogo, Dziwię się ze nikt nie pisze o dyskryminacji jaka tam panuje, kobieta jest zwykłym popychadłem, zero głosu a jak coś powie to wyleci,tylko facet ma tam coś do powiedzenia, na szczęście traktuje to jako chwilowy przystanek i spadam z tego [usunięte przez moderatora],

Myslalem o zatrudnieniu tam ale jak zobaczyłem co za szroty stoja na parkingu... Śmierdzi bieda.

pracus

tak na powaznie pracuje na wyrwie i za luty dostalem niecale 1200 rece opadaja praca na nocki i w wekendy zenada ludzie jak zyc!!!!!! Szukam roboty i opuszczam ten (usunięte przez administratora) W biedronce na kasie zarabia sie wiecej

zainteresowany praca

napiszecie ile zarabia kierownik magazynu u markuszewskich? czy to jakas tajemnica państwowa...?

Kacerz Ale Wierzący W Papieża

No nie przesadzaj, robota jak każda, nie jest źle, 7tyś na rękę, premia, wyjazdy integracyjne, szkolenia, ostatnio byliśmy na nartach w Alpach tydzień całą obsadą magazynu, było naprawdę fajnie.

N N

Uczciwie?! Umiesz liczyć? licz na siebie! :) Jak będziesz tam pracować przekonasz się, Obiecanki, rotacja jak wszędzie. POWODZENIA

jak na magazynie w DRUK MARKUSZEWSCY ?

moze ktos opisac jak sie pracuje w magazynie? jakie zarobki?

ZAINTERESOWANY PRACA NA MAGAZYNIE

Siemka chłopaki i dziewczyny, ubiegam sie o prace na stanowisku Kierownik magazynu, moze ktos mi napisac uczciwie na jakie wynagrodzenie na ręke orientacyjnie mógłbym liczyc na tym stanowisku ? jaka jest atmosfera na magazynie? dajcie znac co stalo sie z dotychczasowym kierownikiem magazynu... ?????????????

smieszek

pracownik - 2013-02-04 08:33:13 LUDZIE NIE DZIWCIE SIE MARKUSZEWSKIM PŁACĄ 12 TYSI NA WYPŁE DLA [usunięte przez moderatora] REFORMATOROW WIEC KOMUŚ MUSZA OBĆIĄC PENSYJKE NORMALNA KOLEJ RZECZY. MNIE SMIESZY TEN [usunięte przez moderatora] CHŁOP JEST [usunięte przez moderatora] I WIERZY W TO CO ROBI REFORMATOR HA HA HA I 12 TYSIĄCZKÓW PRZYTULA I SMIEJE SIE Z TEGO JAK FAJNIE WSZYSTKICH WYKOLEGOWAŁ . CIEKAWI MNIE JEDNO [usunięte przez moderatora] MARKUSZEWSKI ZNA SIE NA ROBOCIE I KIEDY PUSZCZĄ MU NERWY I ICH WYKOPIE BO I [usunięte przez moderatora] TEZ NARAZIE WIERZY POZDRO DLA WYTRWAŁYCH !!!!!!!!!!!!! TRZYMAJMY SIE RAZEM!!!!!!!no na razie nie jest fajnie i nie wyglada by bylo lepiej w najblizszym czasie, ale moze jak fartuszki odejda to atmosfera sie oczysci ^^ (sry nie mam polskich znakow, brak funduszy ^^)

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)
2.1/5 Na podstawie 137 ocen.

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)