Opinie o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

Ami

Żenada!!! Podwyżka po pięciu latach o 1zł/h, a w zamian, żebyśmy nie odczuli tej podwyżki, obcięli nam premię, więc wyszli na swoje !!!

delta

Drukarnia Druk ma więcej pracownikow biurowych niż na produkcji.Kadrową jest siostra Prezesa,kobieta z zachowaniem skandalicznym,prostackim,osobowość dużo do życzenia - proponuję tej osobie kurs z zachowania w stosunku do pracowników- np.w Szwecji lub w Norwegii.Nauczy się szacuku do ludzi.Kiedyś była sprzątaczką a obecnie zachowuje się skandalicznie,nie do opisania"zły pieś-wściekły".Natomiast zarobki ludzi,którzy pracują na produkcji-trzy zmiany -płaca netto 1300zł-wyzysk.Ludzi mają za nic.Nie polecam tam pracy.

Endrju

Rzucają Cię na głęboką wodę. Na szacunek nie licz, na podwyżkę tym bardziej - nie po to zamieniają doświadczonego pracownika na nowego, by płacić tyle samo. Generalnie będziesz łatwo wymienialnym trybikiem, który po godzinach pracy będzie uczestniczył w zebraniach typu "jak podnieść wydajność o jeszcze 1 procent". Pracę stracisz o tak (pstryk), gdy znajdą kogoś tańszego.

dlugi

ile mozna u was zarobic?

Brałeś udział w rekrutacji do DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
stary pracownik

(usunięte przez administratora)- nie zapominaj że od tych 200 zł trzeba podatek zapłacić więc faktycznie dostajesz mniej. Firma jak każda ma swoje wady i zalety. Dużo do poprawy jest w Druku ale moje lata spędzone tam wiele mnie nauczyły. Najważniejsze to że na Druku świat się nie kończy. Odszedłem i to było TO. Teraz pracuje w firmie gdzie szef po za 13 pensją osobiście wręcza każdemu pracownikowi szampana z życzeniami na kolejny rok. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników hal produkcyjnych. Spokojnych świat!!

Adam Milioner

Jak tam magistraty przyjęcie wigilijne, było już po 200 zł w kopercie? Poprawie wam humor, w firmie w której teraz pracuję, po opuszczeniu DRUK'u, na święta wręcza się 13 pensję. Miły gest, zawsze można cos więcej żonie i dzieciakom kupić, a nie tylko bombonierkę z Biedry. Pozdrawiam i wesołych świąt.

rudy102

Mierzą czas na wyrwie ile ludziom zajmuje wyrwanie palety a moze by tak same sobie spróbowały wyrwania na czas przecież pracują osoby na wyrwie a nie maszyny jak ktoś bendzie za wolny to za brame

Ex-DRUK-arz ;)
@rudy102

Serio jeszcze jest "wyrwa" i to mierzenie??? Kilkanaście lat temu sam byłem wyrywaczem w DRUK-arni (średnio to wspominam...) i myślałem, że przez ten czas to zajęcie jest już na wymarciu, że aż tak się zautomatyzowali, hehe...

xsza

jak masz dosyć pracy za pół darmo - to nawet nie patrz w stronę Druku. Tu pracujesz za ćwierć darmo, a wampiry energetyczne (cała kadra kierownicza) wyssają z Ciebie całą energię do życia i do pracy.

skarabeusz

Ludzie obuddzie się to jest firma mocno "komunistyczna" - prawie wszyscy pracownicy w kadrze kierowniczej - to znajomi! i tak "fartuszki" dostają po ok. 12 tyś. zł- za pozorowaną pracę -[to służy czemu innemu "pup"].Wszystkie kontrole są umówione i ustawione, PIP też , więc jak może być dobrze w tej firmie. Właściciel,prezes,kadrowa itd mają wykształcenie podastawowe lub troche wieksze - czego wymagać od BURAKÓW !!!

@skarabeusz

Zależy jakie masz wykształcenie ! {na jakim stanowisku chciałabyś pracować} odpisz pa@3210.wp.pl

Nie radze !!

Don Żułan

A ja dla odmiany mile wspominam moją "karierę" w Druku. Wypłaty na czas, płatne nadgodziny - i to wszystko za pracę na około 5-10% moich możliwości. Próbowałem pracować LEPIEJ, SZYBCIEJ i WYDAJNIEJ - nie, kadra zarządzająca dawał mi mocno i dosadnie do zrozumienia, że mam robić to co mi nakazują i ANI GRAMA WIĘCEJ. Więc generalnie bimbałem w obłokach, no bo co to jest te kilka procent mocy przerobowych dla kogoś, kto CHE I POTRAFI szybko i dobrze pracować. Więc generalnie luzik i wakacje cały rok za nicnierobienie. Polecam. NAjmilej wspominam Panią Kadrową, której myliło się, że jest Panem Bogiem i o któej znakomity zespół Braci Figo Fagot napisał piosenkę: "Janko, Janeczko". Wyguglajcie sobie i endżojujcie.

nikt wazny

Drukarnia ktora ma predyspozycje by sie rozwijac,jest sprzet sa ludzie ale dlaczego gdy rosnie popyt na opakowania i sa nowi klienci nie wiaze sie to z zatrudnianiem osob na produkcji,owszem zwieksza sie kadra zarzadzajaca i to tyle a reszta niech zasuwa. Jesli jest motywacja finansowa i nawet dobre slowo to mozna sie starac ale gdy slyszy sie ze jak nie Ty to inni czekaja to rece opadaja z bezsilnosci. Firma powinna funkcjonowac jak jeden wielki organizm,wszyscy sa potrzebni i powinni byc motywowani zarowno slownie jak i finansowo. slogan jak Ci sie cos nie podoba to sie zwolnij nie jest na miejscu bo o dobrych pracownikow jest na prawde trudno i trzeba docenic wklad i zaangazowanie,jak na dzisiaj rosnie kadra zarzadzajaca a maleje pracujaca i moze niedlugo nie bedzie kim zarzadzac, smutne ale coz niestety prawdziwe.

Siostra Faustyna

Słodki Jesu, co ja słyszę, że sodomia i gomoria, że sobie paluszki w różowe pączki wtykają wbrew prawu Bożemu... Biada ci Babilonie!

Ja, Klaudiusz

Nie jest źle. Po wypłacie płacę za ratę kredytu 1400 zł, opłaty za prąd, gaz, wodę, czynsz - 600 zł. Rachunek za kablówkę, internet i telefony - swój, żony i dzieciaków: 150 zł. Przedszkole i szkoła - jakieś 200 zł miesięcznie. Jedziemy do Lidla (benzyna miesięcznie 200 zł) i robimy solidne zakupy, starczające na dwa tygodnie solidnego jedzenia - chleb, masło, zupki chińskie dla dzieci, przecenione banany, przeceniony kurczak, serki topione i parówki z mięsa oddzielonego mechanicznie. Raz w miesiącu zabieram rodzinę na spacer i lody, do kina dzieci chodzą same, bo taniej, my oglądamy TVN, no ale na rozrywkę 100 zł pęka miesięcznie. Czasami trzeba jakieś buciki czy ubrania, ale są promocje w Lidlu, na przykład 2 koszulki dla dzieciaka za 19,90. To daje nam 2669,90 zł. Chciałby człowiek czasami wyjść do teatru, czy na basen, albo kupić sobie rower czy też może książkę, ale niestety, ciężkie czasy dla pracodawców.

pigwa

podpisales sie błazej chyba błazen powinienes sie podpisac :) nadajesz sie ale do kabaretu :) pakiet socjalny he he smieszny facet. No chyba ze masz dobry aparat fotograficzny wiec mozesz dolaczy do 2 kobiet i polatac po hali i cykac zdjecia :)

Błażej

Witam, chciałem zapytać się osób pracujących dłużej w tej drukarni o warunki zatrudnienia, bo być może będę aplikował na dość poważne, kierownicze stanowisko - po jakim czasie jest zawierana umowa na czas nieokreślony? Czy dużo jest standardów typu niepaństwowa opieka zdrowotna, karty Multisport, szkolenia i wyjazdy integracyjne, czyli wszystkie te podstawowe rzeczy. Jakim pakietem socjalnym dysponuje zakład? Dziękuję z góry z odpowiedz.

Testoviron

Hajs się musi zgadzać, polaki biedaki(usunięte przez administratora)do roboty za 1200 na 3 zmiany.

bolek

ciekawe ktory kierowniczek poleci ??????? A tak na marginesie to jeden lepszy od drugiego same niemoty zyciowe !!!!!

Magda

Dziś się ukazało ogłoszenie, że szukają kierownika zmiany. Skoro na hali zarobek rzędu najniższej krajowej, to pewnie taki dyrygent zarobi średnią, ale krajową. I za dużo się nie napracuje. Jak myślicie, mają tyle? Ech, takie życie :-(

KLEMens

(usunięte przez administratora)IDĄ NA DNO JAK TYTANIC

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)
2.1/5 Na podstawie 137 ocen.

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)