Opinie o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona) w

s-fuj

O matko, to za co Wy pracujecie, prawie za uścisk prezesa. Dawniej się w tej fabryce pracowało, ale aż tak tragicznie nie było, zawsze były głodowe pensje, nigdy się o pracownika nie dbało, były tylko nakazy i zakazy, i praca z szybkością światła. Ktoś w końcu powinien porządek zrobić z TAKIM pracodawcą ! bezkarnym, bezczelnym i obłudnym. Widzę po wpisach, że w stosunkach między ludzkich nic się nie zmieniło, a jest nawet gorzej. Współczuję Wam, mnie to już na szczęście nie dotyczy, w porę człowiek się opamiętał i nie zasiedział w tym grajdole.Teraz ciężko z pracą i to właśnie SZEFOSTWO wykorzystuje. Skandal i wstyd. Jak Oni się czują czytając takie wpisy ? Nie wstydzą się swoich klientów i innych właścicieli z tej samej branży ? A może dać znać właśnie tym osobą jak jesteście traktowani, przecież macie dostęp do adresów klientów. Pozdrawiam wszystkie mróweczki.

oj tak

Premie i setki zlikwidowali bo muszą zapłacić tym [usunięte przez moderatora] po 12 tyś.Poprawiają tym wydajność pracy.No.........poprawiają ale nie wydajność tylko załamanie nerwowe,bo i tak wypłaty były głodowe z tą setka i premią,a teraz goła pensja na co starczy?Chyba tylko na line by sie na niej powiesić.Pazerność i znieczulica Markuszewskich zadziwia mnie,jak morzna być takim człowiekiem i mieć w dupie swojego pracownika.Zapomnieł pan Markuszewski tzw.czarny jak handlował węglem powożąc wozem drabiniastym z konikami!Robią z pracownikami co chcą,płacąc głodowe pieniądze i z roku na rok zmniejszając te pieniądze tłumacząc sie kryzysem!!!Wydajność poprawią płacąc uczciwie swojm pracownikom,pracownik zadowolony lepiej pracuje a załamany pracuje myśląc nie o pracy a o swoich kłopotach jak tu przeżyć za te śmieszną kase.Podziwiam Markuszewskich jak patrzą w oczy i bez skrupułów kłamia że firma ma kłopoty i że jest kryzys.Proponuje im niech spróbują wyżyć za 1300-1500 zł a teraz jeszcze mniej bo likwidują setki i premie. Sumując ta firma to jadno wielkie [usunięte przez moderatora]!!! Biedronka ich przeskoczyła w zarobkach i w socjalu i w szanowaniu pracownika-człowieka. Aby do wiosny!!!Czas zmienić prace!morze coś sie ruszy na rynku pracy!

drukol-ex

Hej ludziska wyszly na jaw"tajne" informacje gdzie sa wasze premie i podwyzki.Ta" wasza" kasa idzie na kolosalne wynagrodzenie "fartuszkow " Moj informator przekazal ze oni biora za ta sztuke improwizacji i kamuflarzu po 12 tysi miesiecznie

Bez skrupułów

Ty jechałeś ze wszystkimi patrząc parszywym wzrokiem człowiekowi w twarz podśmiec (usunięte przez administratora) ąc się przy tym pod nosem, to teraz pojechali i z tobą.Hahahaha.I c (usunięte przez administratora) u dobrze ci tak!!! Woził wilk razy kilka,powieźli i w końcu wilka .HAHAHA

Brałeś udział w rekrutacji do DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Kostropaty Beduin

Wróć Karolcio, po co ci hawaje, piaski i cztery osiemnastki... Posiedzisz se na krześle od 8 do 17, zrobisz plan, napijesz sie herbaty z saturatora, poflikrtujesz z dziewczętami z kontroli jakości...

Karolcio

Straszyłem was boście wszyscy lenie!!!Ja tyrałem,starałem sie,ale chyba mało :( Tyrać tam lenie ja jade na Hawaje :) Hawaje,piask(usunięte przez administratora)O to jest to!!!hihi:)

s-fuj

No i bedzie nowy kierownik zmiany ? DEREKCJA dała ogłoszenie ale się człowiek uśmieje z zachęty pracy w tym obozie pracy pudełek ; -Bogate doświadczenie firmy DRUK opiera się przede wszystkim na ludziach tworzących zespół drukarni, którego fachowość i profesjonalizm pozwala na rozwijanie strategicznych horyzontów firmy.- jeszcze brak o życzliwości i wzajemnych poprawnych stosunkach między ludzkich. Żenada i obłuda, aż się wylewa z Druku. jak długo będzie ta opinia, na pewno zablokują, bo strasznie obraźliwi się zrobili, a sami na każdym kroku ludzi poniżają

obecny

W koncu ! Dostal to czym straszył wszystkich.

Drukman

No w końcu jednego nie kompetentnego mniej. Wszyscy odetchneliśmy z ulgą na ta wyczekiwana chwilę .Może w końcu zatrudnią kogoś kto ma pojecie na temat technologi produkcji opakowań.A nie Karola który nie miał bladego pojęcia..Idź waćpan lepiej studiuj statystyki w "Excelu" bo do tego się tylko na nadajesz!

blabla

w końcu i tak za długo był (usunięte przez administratora)

Właśnie zwolnili(usunięte przez administratora)

Kniżka

Wesołych świąt od konkurencji. (usunięte przez administratora)

s-fuj

coś cieniutko tutaj,czyżby wszyscy zadowoleni ? albo już ten (usunięte przez administratora) padł? Pobożne życzenie .... prawda !

Baranek Borzy

I co, jak jest?

:-(

Oni udają że płacą a my udawajmy że pacujemy!

Neville Longbottom

(usunięte przez administratora) Oooooooo, to prawie jak w DRUKU... Żart oczywiście. Ciekawe, kiedy osoby zarządzające firmą zdadzą sobie sprawę ze strzału w stopę, jaki wykonały wszystkimi swoimi zarządzeniami, tabelkami i wykresami. Zdemotywowany pracownik to nie jest recepta na kryzys. Zdemotywowany pracownik nie pracuje.

Z Łodzi

Czytam całkiem przypadkiem te opinie i widzę , że wy pracujecie w więzieniu. Jeśli jest tak źle to nie wierzę że w 3 mieście nie ma innych drukarń. To ile w tej drukarni zarabia np: operator sklejarki ?? U mnie chcę kokosy i szukają pracy i znaleźć nie mogą więc chyba nie jest źle. A czy czasem atmosfera w zakładzie nie jest taka bo się nie da ?? Drukarze też są tak traktowani ?? To niech wyłączą maszyny myślę ze kasa szybko się znajdzie. Pozdrawiam i chętnie wymienię sie poglądami jak co gdzie wygląda.

Martwe Pole Kamery

Słabo płatna praca w Druku, lepiej siedzieć na fejsbuku.

Wy-DRUK-owany

Ludzie kochani, alez tu tloczno w opiniach... i to jakich? ;o Z jednej strony mnie one nie dziwia, bo sam tam pracowalem, jeszcze w zeszlym wieku i sposob traktowania poddanych przez (usunięte przez administratora) nie jest mi obcy. Jednak myslalem, ze sie cos zmienilo na plus przez te "iks" lat, skoro na zewnatrz jest istny palac - prawda? Urocze panie (usunięte przez administratora) kojarze wciaz, nie da sie ich zapomniec.... ;) (usunięte przez administratora)

Święty Franciszek

Donosić to grzech. Okradać ludzi z zarobionych pieniędzy to też grzech - ale każdy kij ma dwa końce, tak olewczego stosunku pracownika do pracy nie ma nawet w zusie(usunięte przez administratora)

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)
2.1/5 Na podstawie 137 ocen.

DRUK MARKUSZEWSCY (działalność zakończona)