Opinie o Orzeł-Biały w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orzeł-Biały. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orzeł-Biały na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orzeł-Biały w Bytom

Sikor

Witam mam pytanko do pracowników tego zakładu odnośnie utrzymania ruchu jak wygląda z waszej perspektywy tam praca automatyka??? dlaczego są nowe przyjęcia z info z góry dziękuję

jacek
@Sikor

idz i zobacz sobie sam, trzeba zobaczyć na własne oczy, inaczej nie uwierzysz że nie warto tracić czasu na tego typu zabawe, bo jak inaczej można to nazwać

AA
@Sikor

Sikor- automatycy nie mają ciężkiej pracy, jeżeli nie ma elektryka na zmianie pracują za nich. Wszyscy uciekają bo nie dość, ze pracuje się w syfie to i finanse są tragiczne.

AA
@Sikor

Witam! A ile tam zarabia szanowne kierownictwo?

Anioł Stróż

Ja nie wiem co ci ludzie myślą i jakie mają wyobrażenie o sobie samych. Generalnie ten zakład to jeden wielki syf. Od wejścia jest coś nad wyraz, to tak jak by do kibla rano zakładać garnitur. Zamiast komunikacji jest jakiś podstęp, nie wiem kto sie na to zgodzi ale chyba nikt sie nad tym nie zastanawia. Dopóki ktoś tam z góry mocno ich tam nie pojedzie za podstępne plany to pewnie nic sie zmieni. Omijać szerokim łukiem ;)

Buji

Aha dzięki za info a powiedz mi jak wygląda produkcja macie wsadowanie pieca ręcznie w postaci łopaty czy wozkiem lub innym sprzętem jakie macie wydziały rafinacja macie napewno a jak wygląda sprawa linii odsiarczaniu , krystalizacji , przerobu złomu . Wiem ze pracujecie 3na3 a to po 8 h czy 12 . szkoda ze nawet osoby z doświadczeniem muszą przechodzić przez worka :( sorry ze tak wypytuje ale mam doświadczenie 8 lat w tej branży i jestem zainteresowany praca cv juz poszło ale wiadomo jak to się odbywa

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Gienek

buji - w biurowcu Orła w jakiś dzień chyba czwartek siedzi zawsze jakaś babka z tego " Work pasożyta " u nas na produkcji ciągle się zmieniają ci z Worka ,to możesz wbijać żeby pracować pod samym Orłem nie ma na to w ogóle szans na szczęście ja pracuje pod Orłem w Worku ludzie się zmieniają praktycznie co wypłata

olx
@Gienek

Tak popracuj 2 miesiące w największym syfie, dłużej nie bo przekroczysz normę ołowiu we krwi. Wróć za 20 lat jak organizm się trochę z ołowiu oczyści, chyba że wcześniej dostaniesz raka

buji

Witam mam pytanie jak jest na chwile obecna z przyjeciami wiem ze pod orła to nie ma szans trzeba najpierw przejsc przez Work Service ma ktos jakies namiary na ten cały Work Service bo znalazłem strone ich oferty pracy ale niestety nic o orle czyzby nie było przyjec ?

Arek

qq ~ kto ci to ma sprawdzić ? Work Service nie pójdzie w koszta aby ci za badania ciągle płacić

Tonny

@ghj ,Bolkowi chodzi o zatrucia ołowiem ,większość ma przekroczone normy,a przy piecach szczególnie przy pierwszym oraz na rafinerii to już masakra

Bolek

Chodzi o zatrucia a na Hucie mówią do nas jak ci się nie podoba to spierda

Bolek

Na utrzymaniu ruchu już 4-odstawionych przekroczone normy ołowiu nie mają skróconego czasu pracy za 2-3 miesiące połowa się tam żartuje

3300 brutto + 15% premij + dodatek za nocki+ dodatek za niedziele, 3000 netto

Bolek

oszukuja na wynikach lekarskich,dużo ludzi ma przekroczone normy

York

Toko - tylko omijaj szerokim łukiem WorkService wygwizdają cie na cacy

Pablo

Czy jest jeszcze na tej hucie firma zewnętrzna czy już ich wywalili i zatrudnia pracowników sam Orzeł ?

LOL
@Pablo

jeszcze sa firmy zewnetrzne jak JAN JAGARO I WIELE INNYCH

greg

Huta " Orzeł Biały " po zmianie zarządu straciła na wartości,jak dopuścili firmy zewnętrzne tak jest bajzel i cyrk,ludzie omijajcie ten zakład bo to jest (usunięte przez administratora)

zygi

żeby się dostac do tej firmy, to najpierw trzeba przeskoczyć work service, a ci chętnie pozbywają się pracowników, żeby tylko nie zatrudnić ich w orle, oczywiście, w porozumieniu z samym orłem. pracuje sporo osób " z rodziny", mnie sie nawet pytali, czy ktoś z rodziny pracuje. nie napracowałem się za długo, powiedzieli mi, ze wszystko jest w porządku, a wywalili jak psa, pytałem i baby z worka i tych, co mnie zwalniali, ale niestety niby nie mogli mnie zatrzymać. sami pracownicy z biura tez mi mówili, że często się zmieniają i ci z zarządu i pracownicy z biura, że np. fajne dziewczyny zaczynaja pracować, to je wywalają z powodu wyglądu. dziwne, co? prezes spoko gość, ale te pindzie na stołkach, dwie blondi, no chyba nie nadają się na takie powazne stanowiska. ja pracowałem w budynku głównym. pracownicy, ci zwykli, fajna ekipa, większość ludzi z parteru i pierwszego piętra też, a najgorzej jest na 2 piętrze, gdzie siedzi cały zarząd. gęsta atmosfera panuje, ale to przez dwie blondi, którym nic nie pasuje. ja mam nauczkę, bo ogłupiają ludzi lepszymi zarobkami, rozwojem i dodatkami, ale nie dadzą ci przejść do orła, albo nawet jak przejdziesz, to na krótko, a szkoda, bo Prezes i większośc dyrektorów, czy kierowników jest ok.

Ołowik

Pracowałem na produkcji do czasu kiedy wepchała się firma Work Service po zmianie zarządu,praca była super,zarobki spoko w terminie,premie,kartki,opieka medyczna,fakt ołów jak to ołów ale 3 dni się pracowało 3 dni wolne,raz bywało ciężko szczególnie w upały a raz lajcik,na zmianie parę ciotek ale do ogarniecia,majstrowie spoko goście,jeżeli dalej by była możliwość zatrudnienia pod Orłem to bez wahania tam wbijam ino wicher .

ur

ta firma schodzi na psy już zaczynają zatrudniać emerytów górniczych żenada

xls

Mam kilka pytań: 1.Czy ktoś wie jaka była/jest atmosfera w pracy przed/po wymianie zarządu? 2.Jacy ludzie? Czy jest wyścig szczurów? 3.Czy firma płaci regularnie wynagrodzenia, co z premiami? 4.Jacy są nowi dyrektorzy? Z góry dzięki, xls Z góry dziękuję za

luna
@xls

wynagrodzenia w terminie,premie zależne od produkcji czyli cały czas zapie...l,praca w ołowiu narazie 126 godz.a sie już się przymierzają do 160 i więcej,już to próbują z jednym nowo powstałym wydziałem,dyrektorzy to ludzie co mają po ok.40 lat, ale już 8-10 pracę więc sam możesz wyciagnośc wnioski co do nich

luna
@xls

wynagrodzenia w terminie,premie zależne od produkcji czyli cały czas (usunięte przez administratora)praca w ołowiu narazie 126 godz.a sie już się przymierzają do 160 i więcej,już to próbują z jednym nowo powstałym wydziałem,dyrektorzy to ludzie co mają po ok.40 lat, ale już 8-10 pracę więc sam możesz wyciagnośc wnioski co do nich

Alan
@xls

Płacą 100% terminowo,ale praca ciężka i bardzo szkodliwa. Dopóki na zakładzie nie powstanie prawdziwy związek zawodowy to będą straszyć ludzi zwolnieniami. Teraz jest tylko ściema. Szefa związku zawodowego zrobili menadżerem w spółce należącej do huty Orzeł Biały.

swietni szefowie

Zostaw merytoryczną opinię o Orzeł-Biały - Bytom

• Jak się pracuje w Orzeł-Biały?

Zobacz opinie na temat firmy Orzeł-Biały tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orzeł-Biały?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orzeł-Biały?

Kandydaci do pracy w Orzeł-Biały napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orzeł-Biały
1.6/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Siemianowicka 98
    41-902 Bytom