Opinie o Orzeł-Biały w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orzeł-Biały. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orzeł-Biały na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orzeł-Biały w Bytom

Zdaje się, że Włochy są jednym z odbiorców ołowiu. Mimo że nie ma aktywnych ofert (usunięte przez administratora) a w eksporcie nie widziałam ani razu, aby szukali kandydatów, to zapytam Państwa: czy planowane są wakaty w dziale, jak się pracuje tam i jakie możliwości finansowe otrzymałaby osoba z jęz. włoskim i doświadczeniem w eksporcie? Dziękuję.

Szukam pracy na produkcji, z tego co kojarzę z pół roku temu były tutaj oferty pracy właśnie dla pracowników produkcyjnych. Wiecie kiedy pojawia się jakieś wakaty? Na stronie firmy napisali, ze zapraszają wkrótce. No i pusto jest, zero ogłoszeń. Z tego co kojarzę oferowali umowę o prace, socjal Premię regulaminową oraz premię motywacyjną uzależnioną od wyników pracy. Ile tej premii jest? Sama podstawa jak wypada? Uprawnienia gdy ktoś ma na wózki to coś więcej idzie wynegocjować? Proszę dajcie znać:) Bo dobrze ktoś zauważył, ze bardzo mało tu konkretów.

Z zagranicy

Witam . Właśnie wróciłem do Polski po kilkuletnim pobycie za granicą . A tu niespodzianka. Dowiaduję się od kumpli że największe BEZTALENCIE jakie znałem ( jak pracowałem w Orle) zostało kierowniczką Logistyki. Słyszę , że zrobiła dużo złego w firmie i nadal pracuje. Rozumie ze poprzedniej władzy nie zależało na opinii klientów i na efektywnej pracy innych , ale obecnym chyba powinno. Ona ( kierowniczka ) zawsze niszczyła , niszczy i będzie niszczyła wszystkich który jej nie odpowiadają . Trochę Was mi szkoda.

Szef
@Z zagranicy

Wow... A co takiego się stało złego w firmie?

Handlowiec
@Z zagranicy

Witam. Gdzie można przeczytać opinie klientów?

Gorg
@Z zagranicy

To się tyczy wszystkich kierwowników, którzy sprzedali swoich poprzedników i pracowników kiwając głowami. To ludzie bez wykształceń i myślenia...w żadnym innym zakładzie nie mają szans. Dlatego po (usunięte przez administratora)i jazda, a zaklad cierpi.

Ktos
@Gorg

Czy polecasz prace w tej firmie?

Pracownik Nowy wpis
@Gorg

Tak ja piszesz , kierownikom słoma z butów wychodzi. Przykład: Pani która kieruje logistyka i pseudo OBR zaczynała od mycia szkła laboratoryjnego. Nic innego nie umiała i według mnie nadal nic nie umie, a rządzi dziewczynami o wiele inteligentniejszymi od niej. A jednak zrobiła karierę "ciężką pracą" - ha ha. Upodlenie sięgnęło sufitu w jej "gabinecie"

Czy w Orzeł-Biały wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Robol

Na wynagrodzenie składa się premia motywacyjna i regilaminowa... A jeśli chodzi o dodatkowe pieniądze to do tej pory były premie świąteczne, ekwiwalent hutniczy... I czasami prezesi zaskoczyli jakaś premia kwartalna

Emilia
@Robol

Sporo tego się wydaje, w sumarycznym ujęciu podobnie wychodzi? Np., ile w tym roku mogła wynosić premia świąteczna, za każdym razem jest identyczna? ma wysokość tej motywacyjnej jest znana czy to uznaniowo już wpada? są widełki?

Adaś

Tak za donosy

Zadowolony
@Adaś

Kablowanie zawsze jest dobrze opłacane . U nas w OBR ja na takim czyms korzystam do dziś . A po zmianie na orzeł serwis mam sie jeszcze lepiej . Szefowa nawet nie sprawdza czy to co mowie jest prawdziwe. Zreszta dyrektorów to kąpletnie nie interesuje . i dobrze . Oby szefowa jak najdłużej żądziła

Luzak
@Zadowolony

Parówka nigdy kiełbasą nie zostanie. Tak jak pseudokierowniczki/psudokierownicy nie zostaną szefami z prawdziwego zdarzenia. Większość wartościowych ludzi albo została zwolniona ( nie pasowała do kablujących ), albo sama odeszła nie chcąc być hienami Blaj już dawno zszedł na psy, by nie powiedzieć że zszedł na żeński rodzaj psów .

Bogdan Nowy wpis
@Luzak

Wszyscy plotkują i na siebie donoszą? Nie można spokojnie pracować i odciąć się do tego? Ty też odszedłeś z firmy czy nadal pracujesz?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Magdalena

Szukają doradcy zarządu ds. BHP. Czy ktoś z produkcji orientuje się w zarobkach behapowców? Piszą o możliwości awansu na głównego specjalistę. Realne to jest?

Toya
@Magdalena

Awans realny

Małgorzata
@Toya

Dobrze wiedzieć, dla mnie to duży plus :) A czy za tym awansem idą podwyżki zarobków? I po jakim czasie w ogóle można dostać awans od rozpoczęcia pracy?

Co słychać w ochronie środowiska ? Wszystko zgodnie z prawem ?

@OŚ

Honorata

Jesteś pracownikiem tej firmy? Co masz na myśli pisząc, że znowu to samo? Możesz to bardziej rozwinąć? Chodzi o jakieś złe aspekty pracy? Myślę, że wszyscy się chętnie dowiemy.

Czy blajem nadal rzondzi (usunięte przez administratora) brzezinska do spóły z psudo technologiem z szarleja ? A ta osoba 130 centymetrow w kapeluszu ma pod soba logistyke nadal ?

Eko-Bat

Pozdrowienia dla Adriana (tkz MESZEK)Majster po znajomości ,szczerze to tylko Pseudo Majster.

Dowiedziałem się ze kierowniczka jakości szuka kogoś na miejsce jakiegoś specjalisty co rewiruje , a ona chce się go pozbyć. W związku z tym zapytałem kolegów jakie kwalifikacje trza mieć i jakie są wymagania .Usłyszałem , że jeśli nie jestem z jej rodziny to muszę dobrze umieć kablować i być młodym. Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym młodym. Chyba mnie jednak koledzy wkręcają, bo jeśli była by to prawda to ja pierd,,,ę. Może mi ktoś podpowiedzieć co i jak ?

@Kandydat

No i dobrze ze pani A..a. chce się go pozbyć , to buc jest , który zdecydowanie zawyżał nam średni poziom inteligencji. Zawsze nam dogryzał i pokazywał co sobą reprezentujemy. A co do tego dlaczego musisz być młodym , bo pani A..a lubi młodych ;-)

@Kandydat

A o kim mowa? Jest jakieś ogłoszenie?

Grzesiek
@Zainteresowany

To chyba o mnie ;-) . Miło się ciekawych rzeczy o sobie dowiedzieć, szkoda że nikt mi tego wprost nie powie, tylko z portalu gowork się dowiaduję .A poza tym ja cały czas jestem pracownikiem - no chyba że o czymś nie wiem - jeszcze żyję i nie symuluje choroby.

Hutnik

Witam...Chopy jedno Pytanie wiela dni tam robicie tak samo jak na batrepo...??Jak tam wam się robi.??

@Hutnik

Znając życie każdy napisze ze (usunięte przez administratora) Owo ????

Emilos.M
@Robol

@Robol tak już z Nami Robolami jest zawsze coś nie pasuuje ale żeby było lepiej to trzeba GOdoĆ bele co ..U mnie na Blaju Był Związkowiec Witek i każdemu pado tak...Że Jak zmieni pracę i gdzie nie pójdziesz będzie gorzej. . Normalny Debil....Bo roboty jak się zmienia to się rozwijasz a nie stoisz w miejscu Ale tto bym dziod przed Emeryturą ..cały czas w pampersie.. hehe .. POZDRO RAFINARZE ... Postaram się do WAS wpaść popracować..Jak mnie na fotowolttaika Nie wezmą... Bo kurna trzeba kasę zarobić i ni klepać bida . Jbać Bide....

Fizyczny
@Robol

Wiadomo. Wszyscy narzekają ale siedzą. Pewnie dodatkowe pieniążki trzymają ale tego już nikt nie napisze. Do roboty na 22 to już od 21,20 przychodzą tak nienawidzą tej pracy. A nie, przepraszam taka specyfika stanowiska że trzeba być 40 minut wcześniej.

@Fizyczny

Dokładnie... Dlatego sam wolę przyjść parę minut przed robotą bo tego narzekania w szatni albo na stołówce nie da się słuchać... Ludzie co pracują parę i paręnaście lat... Wszystkim źle jak by musieli za karę do pracy chodzić. Rozumiem że czasem się ma słabszy dzień. Tylko ci ludzie mają cały czas tak

Hutnik

W robocie 3 na 3 czy jak?? Bo to mnie fest interesuję... wiele kotłów i pieców tam jest ..I wiela osób na brygadzie?? Dzięki z góry ????????????

Hutnik

Macie może jakiś etat do polecania..Ja piecowy,, wózków, walcownik, Itp. .. It'd...

Normalny chop

Wszyscy są mądrzy tu na forum a jak trzeba się w budach odezwać to nagle nikt nic nie ma do powiedzenia ???? odwaga się uruchamia w szatni ???? kozaki w necie a pi.. y w świecie ????

@Normalny chop

Mądryś na forum jak każdy.Jak jesteś taki mądry wielce to się odezwi,(usunięte przez administratora)trzęsierz jak każdy co robi na blaju.

Normalny chop

Kto trzęsie to trzęsie. Jo nie smaruja na forum i anonimowo swoich żali nie wylewam. Potem wychodzi ze zakład jest chujow.y i przychodzą sami naćpancy i narzekacie że nie ma kto robić.

Normalny chop

Jak widać kolejny internetowy napinacz...

Mateo

Witam cię Adik jak tam twój meszek na głowie dalej masz ten puch i jak z twoim odorem nie zbytnio przyjemny dla otoczenia musisz coś z tym zrobić bo ludzie już mają dość.Ogarni się!

Ciekawa

Na co można liczyć zatrudniając się na stanowisko kierownika działu ochrony środowiska ?

Buziak
@Ciekawa

Chcesz wygryść obecnego ?

Lopo

Na łapówki

Ooo
@Lopo

Duże ? Bo może warto ;-)

Ciekawy
@Ooo

Nooo, robi się ciekawie .. na coś jeszcze można liczyć na tym stanowisku ?

Bhp
@Ooo

I tak ciongle mao

Hutmen
@Lopo

Czy ktoś się przyjrzał Pani z OŚ? Może warto ....

Maciej
@Hutmen

Se myśle ze jakby miał się ktoś przyjrzeć to by to już dawno zrobił .... odpuść koleś bo się czepiasz ... weź się do roboty a nie patrzysz na innych

Toja
@Hutmen

A jest jakiś powód żeby się przyglądać?

Hutmen
@Toja

Panie prezesie .... to Pan to powinien wiedzieć ....

Stary hutmen
@Hutmen

Chcesz żeby nowy stary się kolegom i koleżankom przyglądał ? Zejdź na ziemie młody.... dopóki główny szef się nie połapie to nic się nie zmieni

Heniek
@Ciekawa

Tak, coś jest nie tak , nic nie wyglada jak ktoś rzeczywistość przedstawia . Się chłopy nie zorientowali i się nie zorientują … Będzie działać jak od lat działa … Powodzenia Małgorzato….

Magdalena
@Heniek

Jak zwykle na tym forum, zgaduj zgadula. Coś tam sobie pracownicy przerzucacie między sobą, co tylko Wy sami możecie zrozumieć, a człowiek wchodzi sprawdzić, kiedy będą dawali pracę i nie dowie się nic.

Heniek
@Magdalena

Ci co wiedzą to wiedzą … i przymykają oczy …a dalej się dzieje

ROMERO

Pozdrowienia dla Eugeniusza.W(Cwaniaka).Teraz wielki kolega od Adrianka.D????

@ROMERO

Masz rację kolego to widać w pracy.Jeszcze trochę i będzie mu nośił śniadanie i laptop do pracy.

Jonasz

Pracowałem 14 lat w tej firmie. Pierwsze kilka lat myślałem że dopracuję tam do emerytury, ale to się tam obecnie dzieje to istna stopka. Dyrektor "medalikorz" nie ma pojęcia co dzieje się na wydziale, nie wspomnę o "królu macieju" który zaczynał na wydziele a teraz to wielki pan któremu brak tylko bata. Potażka. Zresztą logistyka też ma wieeeeele do życzenia bo nie bez powodu zwolniło się większość chłopaków którzy mieli o tym pojęcie. Stanowczo odradzam. Kierownictwo popaprane. Ale to nie ich wina. Staniewski dymisja!!!!!

Mięsozdrutu

Nepotyzm w orzełku był od zawsze. Jednak to co ostatnio dzieje się w dziale pseudologistyki i kontroli jakości przechodzi ludzkie pojęcie. Najpierw dwóch braci pracuje raz, potem jeden z nich awansuje na szefa swoje brata. Następnie nadzorczymi przyjmuje kuzyna swoje męża. Ostatnio idzie jeszcze dalej przyjmując na wagową swoją siostrzenicę . I to pewnie nie koniec :-) Dziwne ze dział kadr odpowiedzialny za rekrutację pracowników nie widzi w tym konfliktu interesów. Może trzeba ten dział wydzielić ze struktur orzełka. Wtedy nadzorczyni stanie się prezeską za nareszcie zadawalającą ją kasę.

Anonimowa
@Mięsozdrutu

Czemu nie lubicie naszej szefowej ? Ona taka uczynna i sprawiedliwa przecież jest. Gdyby mogła to nieba nam by uchyliła i do piersi przytuliła. Kogo mogła i chciała wywalić to wywaliła, a resztę zastraszyła. Teraz tworzymy jedna dużą szczęśliwą rodzinę. Chwała jej za to. Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Energetyk ze związków zawodowy

Słyszałyście ze prond i gaz ma zdrożeć od stycznia ?!!! 50 % za gaz wincyj?!!! My długo tak nie polecymy….

Zostaw merytoryczną opinię o Orzeł-Biały - Bytom

• Jak się pracuje w Orzeł-Biały?

Zobacz opinie na temat firmy Orzeł-Biały tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orzeł-Biały?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orzeł-Biały?

Kandydaci do pracy w Orzeł-Biały napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orzeł-Biały
1.6/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Siemianowicka 98
    41-902 Bytom