P.W. Tako Sp. z o.o.

Adres: Batalionów Chłopskich 2, 42-680 Tarnowskie Góry

NIP: 6452207151 KRS: 0000061026

P.W. Tako Sp. z o.o.
2 3 4 5 1

Opinie o P.W. Tako Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Administrator
 Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w P.W. Tako Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin
 Opinia

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tako
 Opinia
@admin 14.07.2015 00:23

Pracuję w tej firmie około 10 lat. Kiedyś jak żył stary szef o było w porządku. Teraz rządzi firmą jego syn bo staremu się zmarło. Jak młody doszedł do władzy to już nowe samochody kupuje, wycieczki, wyjazdy ale oczywiście on z rodziną. My zasuwamy na to a podwyżek jak nie ma to nie będzie. Gonisz po 12-16 godzin dziennie i gdyby nie stawka to byś już dawno rzucił tym wszystkim. Dlatego tak długo robię w tej firmie. Ale już powoli się odechciewa no bo ileż można. Samochody służbowe porażka. Psują się non stop. Podsumowując: jeśli interesuje cię praca po 12 - 16 godzin z sobotami po 8 godzin a czasami i niedziele za jakieś 3000 złotych na rękę to zapraszam.

Pomocna?
Tak6Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
 Opinia
@Tako 19.11.2016 08:16

Firma zmieniła nazwę na TAKO Serwis Stacji Paliw. "Zmienił" się właściciel ale tylko na papierku. TAKO ogłosiło upadłość. Pozwalniali dużo osób. Nie ma możliwości rozwoju. Poobcinali wynagrodzenie. Obiecywali że będzie praca a w rzeczywistości jej brak. Niektórzy pracownicy do marca mieli wybrany urlop za cały rok z powodu przestoju z winy pracodawcy. Są ogłoszenia w prasie na nabór nowych pracowników ale tylko z tego powodu gdyby ruszyła się robota to będą oddzwaniać, chcą mieć zaplecze w postaci złożonych CV.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o P.W. Tako Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej