P.W. Tako Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

P.W. Tako Sp. z o.o.

Opinie o P.W. Tako Sp. z o.o.

Powiedzcie co się dzieje teraz w P.W. Tako Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Tako
@admin 14.07.2015 00:23

Pracuję w tej firmie około 10 lat. Kiedyś jak żył stary szef o było w porządku. Teraz rządzi firmą jego syn bo staremu się zmarło. Jak młody doszedł do władzy to już nowe samochody kupuje, wycieczki, wyjazdy ale oczywiście on z rodziną. My zasuwamy na to a podwyżek jak nie ma to nie będzie. Gonisz po 12-16 godzin dziennie i gdyby nie stawka to byś już dawno rzucił tym wszystkim. Dlatego tak długo robię w tej firmie. Ale już powoli się odechciewa no bo ileż można. Samochody służbowe porażka. Psują się non stop. Podsumowując: jeśli interesuje cię praca po 12 - 16 godzin z sobotami po 8 godzin a czasami i niedziele za jakieś 3000 złotych na rękę to zapraszam.

@Tako 19.11.2016 08:16

Firma zmieniła nazwę na TAKO Serwis Stacji Paliw. "Zmienił" się właściciel ale tylko na papierku. TAKO ogłosiło upadłość. Pozwalniali dużo osób. Nie ma możliwości rozwoju. Poobcinali wynagrodzenie. Obiecywali że będzie praca a w rzeczywistości jej brak. Niektórzy pracownicy do marca mieli wybrany urlop za cały rok z powodu przestoju z winy pracodawcy. Są ogłoszenia w prasie na nabór nowych pracowników ale tylko z tego powodu gdyby ruszyła się robota to będą oddzwaniać, chcą mieć zaplecze w postaci złożonych CV.

Zostaw opinię o P.W. Tako Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Tako Sp. z o.o.