Opinie o Orzeł-Biały w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orzeł-Biały. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orzeł-Biały na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orzeł-Biały w Bytom

Orzeł

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy ! Kłamstwo, obłuda i kablowanie na każdym kroku. Ludzie na produkcji zatruci ołowiem, a "kadra zarządzająca" nie wie co to znaczy współpraca z ludźmi - traktują ludzi gorzej jak psa. (usunięte przez administratora) to niekompetentna zakłamana baba, która bazuje na kopaniu dołków pod innymi i pomówieniach. No ale czego się można spodziewać po pielęgniarce z zawodu ??? Pani (usunięte przez administratora)- karma wraca :-))))))))))))))) wcześniej czy później :-)))))))

Felek
@Orzeł

Nareszcie cała prawda o przyjętej pielęgniarce z umiejętnościami pisania na klawiaturze szukającą liter jednym palcem.

c:))

Prawda w oczy kole.

Zdziwiony
@c:))

Widzę że kole w oczy bo wpis o leniach i cwaniakach zniknął. Więc jeszcze raz .... Kiedy ktoś się zajmie MOŚ i MOŃ. Szukajmy oszczędności Panowie.

Łucja
@Zdziwiony

Przysługuje Wam w Orzeł-Biały dodatek za szkodliwe warunki pracy? Zakładam, że jest? Jeśli tak, to ile on wynosi?

Normalny
@Łucja

Nie. Nie przysługuje bo nasza władza uważa że to Ciechocinek.

Zainteresowana

Jak oceniacie zmiany jakie zostały przez ostatnie 3 lata przeprowadzone w firmie ? Jesteście zadowoleni z warunków pracy , przełożonych ? Coś chcielibyście zmienić ?

Alon
@Zainteresowana

Najlepiej zmienić cały zarząd i " biurową " pielęgniarkę ..

Johan
@Zainteresowana

Dokładnie,zmienić cały zarząd i tą niepełnosprytną pielęgniarkę

Janek
@Johan

Zmiany w toku ... myślicie ze to dobry znak dla firmy ?

@Janek

Raczej nie, ponieważ widać że nowi są mocno nastawieni na oszczędności. Zwykli pracownicy zaczynają bać się o swoje stanowiska także ciężko mówić o zmianie na lepsze.

@Karolina

Nowi powinni poszukać gdzie kasę tracą. Jakby prześledzić historię wpisów to by się łatwo domyslili. Może pójdą po rozum do głowy. Dam im szansę

Hutmen
@Karolina

Nowi Starzy ?

Albatros

Orzeł potrzebuje ludzi na stanowisko " Pracownik linii produkcyjnej " czy mógłby mi ktoś obeznany wyjaśnić na czym polega ta praca to owe stanowisko ? i czy zatrudnienie jest bezpośrednio do Orła czy do firmy zewnętrznej ? prosiłbym o wyjaśnienie. Z góry dziękuje.

Jak jest z pakietem medycznym w Orzeł-Biały? Można dołączyć rodzinę?

Eryk

Nie ma pokietu medycznego w ogóle

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
emeryt

ten pseudozakład nie ma nic wspólnego z Zakładami Górniczo Hutniczymi Orzeł Biały które zostały zniszczone przez sprzedawczyków z III RP

Krzysiek

Pracowałem w tej firmie kiedyś za czasów pana Zbyszka. Pamiętam fundamentalne pytanie dzisiejszej pani dyrektor HR. Krzysiu ta kratka jak trzymam do ksero jest po prawej czy lewej stronie. Pozdrawiam Asiu. Przepraszam Pani dyrektor HR. PS. ile razy ci pomagałem ale czasy się zmieniają.

Grisza
@Krzysiek

bo tłuk zawsze zostanie tłukiem

Ciekawa

Jednak temat z łapówkami był ciekawszy :-(

Irena
@Ciekawa

Nie rozumiem, możesz proszę wyjaśnić? Przypomnę tylko, że jesteśmy na forum publicznym, więc byłoby świetnie, gdyby informacje tu zamieszczane były zgodne z prawdą i miały jakieś uzasadnienie. Z chęcią przeczytam też Twoją opinię o pracy w Orzeł-Biały.

@Irena

Irenko , to może najpierw sprawdź u siebie czy to jest prawda a potem pisz na forum !

Jeżeli bylibyście zainteresowani pracą w Orzeł Biały S.A., to na tę chwilę potrzebni są kandydaci na stanowisko magazyniera, pracownika utrzymania ruchu - automatyka oraz pracownika utrzymania ruchu - elektryka. Pracował lub pracuje ktoś z Was na którymkolwiek z tych stanowisk? Warto wysyłać CV?

Grzegorz

To jest w końcu zatrudnienie na produkcji na Orle ( bez firm trzecich ) czy nie ma ? jakie są warunki płacowe itd..

marti

jakie sa zarobki w tej firmie

janek

czyli praca jest przy olowiu czy placa szkodliwe bo przeciez grozi choroba olowica

Henry

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Myślę, że atmosfera którą psują niektórzy ma znaczenie w pracy!!

baku

Te całe Work Service to nic innego jak zwykłe pasożyty,którzy żerują na naiwnych pracownikach,wciskają się pomiędzy młot a kowadło,czyli to co robol by dostał od orła to ci żerują za nic jak komornik,co odbija się złą opinia do samego orła,widzę do dzisiaj jacy są pracownicy podrzucani przez Work tak zwani do pierwszej wypłaty i następny,rok temu pracował jeden chłopak chyba z piekar na 3 brygadzie,zawsze zostawał po godzinach, aby skończyć robotę aby nie zostawiać następnej zmianie syfu, nawet jemu nie przedłużyli umowy na orle mimo że był sumienny,nie zgodził się iść do work service,gdzie znajdą takich drugich a ludzie wykruszają się na hucie jak stary tynk

Harnaś
@baku

A to dobre " sumienny i zostawał po godzinach " tylko nikt nie zapytal dlaczego zostawał po godzinach ????

Teluś
@Harnaś

Pewnie z tego powodu że miał palantów i konfidentów w brygadzie co mu obrabiali tyłek i donosili na niego,wrzucaliście go na minę a później lecieliście z donosem

Teluś
@Harnaś

Dlaczego zostawał po godzinach ? odlewaliście swoje kadzie a jemu kazaliście przy końcu zmiany odlewać specjalnie go blokowaliście aby się nie wyrobił druga sprawą kazaliście mu robić waszą robotę a on musiał kończyć swoją jak my przychodziliśmy na zmianę

set
@Teluś

Święte słowa

Felek
@Harnaś

Fakt robiliście swoje kadzie do końca a on na lodzie zamiast swoja robotę to musiał za was robić ,wy znikaliście z hali a on zostawał sam z tym syfem ,jak był piec do żaden konfident i (usunięte przez administratora) mu nie pomógł jak on miał piec to hala zaraz się pusta robiła i to prawda wbijaliście chłopaka na minę a później lecieliście na niego ale pocieszeniem jest to że na niego donosy robili dwa rogacze .

Brygadzista????????????

Zarobki bardzo marne jak za pracę tego typu!!!do okoła (usunięte przez administratora) ,zapylenie,wysokie temp szczególnie latem nie polecam naprawdę

Julita
@Brygadzista????????????

Czy zgłaszałeś swoje uwagi dotyczące pracy bezpośrednio do firmy? Warto rozmawiać, jeśli czujemy, że w firmie nie dzieją się sytuację, które bezpośrednio nam przeszkadzają. Jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pensją, może próbowałeś negocjować swoją stawkę z szefostwem?

Szal

Do ludzi z Blaju. Związki zawodowe mają nos w d...pie bo siedzom nic nie robiom a kasa leci. Taki upał a nos goniom jak psy. Więcej i więcej i karać za bele co. A podwyżki nie ma. A jak nos kupiom Niemcy to dopiero nie będzie podwyżek. Robimy strajk włoski. Pomału poleku. A niech majster i stanik drom mordy. Pomału poleku. Jak te h... je zobaczom co jest to się pokapujom że tak nie idzie robić. Stres i ołowiany (usunięte przez administratora) za grosze. Pomału poleku. STRAJK WŁOSKI. a jak to niedo rady to Strajk. Nie bać się ludzie

Arek

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefostwu, może wpłyną na zmianę?

Ponizony za takie pieniadze

Omijac ten zaklad z daleka. Pracujesz za psie pieniadze w dodatku w takim (usunięte przez administratora) narazajac swoje zdrowie za pare groszy. Po miesiacu jestes zatruty olowiem, zaczynaja bolec cie kosci i zęby, jestes oslabiony , ktos kto ma odrobine oleju w glowie wie ze to robota niewarta zadnej kasy bo zdrowie jest najwazniejsze. Odradzam moja ocena -100/10. Pozdrawiam

Julita

@Janek - a jakie są Twoje doświadczenia z firmą Orzeł-Biały? Ciężko mi wywnioskować po Twoim poście czy chcesz dopiero aplikować, czy jesteś już pracownikiem. Podzieli się swoją opinią i spostrzeżeniami? Dzięki temu inni użytkownicy tego forum będą mogli pozyskać komplet informacji.

Janek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

kk

Pracowałem swego czasu w utrzymaniu ruchu i muszę potwierdzić słowa o (usunięte przez administratora) kile i mogile;/ Dodatkowo bardzo niska kultura pracy, brak poszanowania dla sprzętu, brak funduszy na prawidłowe użytkowanie maszyn. Skrócony czas pracy tylko dla ludzi z produkcji. Maseczki przeciwpyłowe jak dla piekarzy - jeśli w ogóle były, nie ma mowy o jakimkolwiek BHP. A ze standardowych rzeczy na utrzymaniu ruchu to: załatać byle działało i siupa, brak szerszego spojrzenia na problem, recykling części zamiennych, ignorancja personelu obsługującego maszyny - wręcz niekiedy dochodziło do sabotażu. Generalnie omijałbym szerokim łukiem.

kk:)
@kk

@kk, ,, pracowałem swego czasu" a ile to szanowny Pan pracował zeby wysuwac taka opinie, może nie przedłuzyli umowy w UR( słaby materiał) i frustracja powoduje ze piszesz takie opinie . Pozdrawiam i zyczę sukcesów nowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Orzeł-Biały - Bytom

• Jak się pracuje w Orzeł-Biały?

Zobacz opinie na temat firmy Orzeł-Biały tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orzeł-Biały?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orzeł-Biały?

Kandydaci do pracy w Orzeł-Biały napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orzeł-Biały
1.6/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Siemianowicka 98
    41-902 Bytom