Opinie o Vivasto S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vivasto S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vivasto S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivasto S.A. w Katowice

Ja Nowy wpis

System godzinowy - jednemu pasuje po 8, drugiemu po 12. Na 12-tki ludzie na początku się krzywią, ale w systemie 5/2, pracując 15 dni w miesiącu wyrabia się od razu nadgodziny, więc kasa się zgadza. Przy tym jest 15 dojazdów do pracy, a nie 21 jak przy 8h, traci się mniej czasu na dojazd i mniej kasy na paliwo, a niektórzy pracownicy dojeżdżają po 30km w jedną stronę. Przy 12h jest wolny co drugi weekend, ale zaczyna się już w czwartek po skończeniu pracy. Bierzesz środę i czwartek wolne, to masz tydzień w garści. Ile można zarobić? Zależy od stanowiska, zależy od stażu. W ogłoszeniu nie naciągają wartości. Jak ktoś jest ogarnięty, słowny i potrafi się dogadać z innymi, to awans pojawia się szybko. Ale nie każdy chce (serio), nie każdy się nadaje. Niektórzy tu pracują od początku, zanim jeszcze firma się zajmowała tym, czym teraz. Podwyżki? W wielu firmach standardem jest, że trzeba się o nią prosić, a na horyzoncie jest goniąca twoją wypłatę najniższa krajowa. Tutaj podejście jest inne. Jest inflacja, ludzie mają kredyty. Jak nie zarobią, to pójdą gdzie indziej. A wyszkol teraz dobrego operatora wytłaczarki (kumaty po roku nadal potrafi być czymś zaskoczony), wyszkol dobrego mechanika, czy wózkowego. Więc z roku na rok zarabia się odpowiednio więcej.

Brzmi serio nieźle, wiesz ze akurat teraz szukają operatora wytłaczarki. Będę aplikował w takim razie, szczególnie jeśli piszesz, że widełki podają prawdziwe. Miałem właśnie pytać, czy te 6-8k jest do osiągnięcia ;) Dzięki! Dasz mi jeszcze znać czy dużo chętnych jest tu do pracy, i jak wygląda proces rekrutacyjny?

Szukam pracy i natknęłam się na tę firmę. Czytając wasze komentarze, mam kilka pytań. Czy w tym miejscu znajdę jakieś stanowisko pracy, na którym pracuje się po 8, a nie 12 godzin? Bo w opiniach znalazłam informację na temat pracy po 12h przez 4 dni w tygodniu. Poza tym, pisano o dużym zakresie dodatków i premii. Wiecie, za co konkretnie można je dostać? Napiszecie? Czekam.

G

Cześć. Obecnie 90% załogi pracuje w systemie 4 brygadowym / 12 godzinnym. Rekrutacja jest otwarta do Działu Utrzymania Ruchu (mechanicy) i Magazym (operatorzy wózka widłowego). W tygodniu 1 - pracownik pracuje 5 dni (poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, niedziela), a w tygodniu 2 - pracownik pracuje 2 dni (środa i czwartek) – pozostałe dni są wolne. Co dwa tygodnie następuje zmiana ze zmian dziennych na nocne i odwrotnie. Razem 14-15 dni w miesiącu po 12 godzin pracy. Co drugi weekend pracujący, a co drugi całkiem wolny razem z piątkiem. System wynagrodzeń to podstawa + dodatek nocny + premia za wyniki produkcyjne (średnio 1000-1200 zł brutto).

@G

Oooo, a możesz mi tak po krótce opowiedzieć, na jakie kwestie zwracana jest uwaga podczas rekrutacji, jeśli chodzi o stanowisko operatora wózka widłowego? :) Pytam, aby wiedzieć, czy jest sens, żebym tutaj aplikował. Bo może nie mam odpowiednich kwalifikacji/doświadczenia na ten wakat. :p

@G

A w jakiej wysokości jest ten dodatek nocny? I jeżeli praca wypadnie w sobotę bądź niedzielę, bądź w jakieś święto, to można liczyć na większą stawkę? :-)

Henry Nowy wpis

Jak w czasie rektutacji wygląda ten etap „zapoznania z maszynami”? Czy normalnie kandydat przychodzi na zmianę „popracować”?

Czy firma Vivasto S.A. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Aplikowałeś do Vivasto S.A. na stanowisko Operator wózka widłowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH
Pasiek

Witam , na jakie zarobki można liczyć na start ?

Sebastian
@Pasiek

Ostatnio jak szukali pracownika produkcji to było 4 000–6 000 zł brutto. Teraz pewnie jest więcej. Tylko nie widziałem żeby kogoś aktualnie rekrutowali. Ty coś słyszałeś o przyjęciach?

Jarek
@Pasiek

W ostatnim ogłoszeniu oferowali 5500-7800 co nie było do końca prawdą, a dowiadywałeś się o tym na rozmowie. Zresztą daj sobie spokój z tą firmą w ogłoszeniu kłamią i na rozmowie też bo mają oddzwonić, a nie dzwonią.

Grzegorz (Vivasto)
@Jarek

Dzień dobry, Jeżeli obiecaliśmy oddzwonić i to sie nie wydarzyło, to szczerze przepraszam. Jesli oczekuje Pan na informacje od nas - zapraszam do kontaktu przez biuro w poniedziałek. Nigdy nie podajemy nieprawdziwych kwot wynagrodzenia. Duzy zakres wynika z dodatkow i premii.

Hanna

Cześć, jak jest teraz pracą dla panów na produkcji? Pytam dla kogoś, tak się złożyło. Proszę o informacje, jaką umowę daje pracodawca na początek i jaka stawka, dziękuję. Zależy mi na aktualnych informacjach oczywiście.

xXx
@Hanna

Na produkcje ludzi dalej szukają. Umowa na początek to 3 miesięczny okres próbny później na 2 lata. Co do stawki to trzeba się dopytać.

Edzio

Czy praca na wytłaczarce jest ciężka? Jak zarobki na tym stanowisku oraz jak ze zmianami? Są 3 czy 4?

@Edzio

Praca jest dość wymagająca. Trzeba się skupić, żeby wszystko ogarnąć. Fizycznie nie jest bardzo ciężka, ale też nie jest całkiem lekka. Pracuje się po 12h (dwie przerwy po 30 minut) to jest chyba najbardziej męczące. Zakład pracuje 7dni w tygodniu. Pracuje się albo trzy albo cztery dni w tygodniu. Reszta wolne. Co drugi weekend pracujący. Dużo wolnego ogólnie. Wynagrodzenie 3-4 tyś. Czasem trochę więcej. Najczęściej około 3500-3800.

Ciekawy
@G

Co konkretnie się produkuje z gumy czy z plastyki czy maszyna jest obsługiwana samemu czy jest dużo elektroniki .

Alberto
@G

Są nocki też? I jaki system pracy, 2 dni na 2 dni?

@Alberto

W sumie to dowiedziałeś się? Bo też ciekawa jestem ale widzę, że nikt nie odp. Ktoś inny wie ewentualnie?

Noname
@Marta

Dla Kobiet na stanowiska produkcyjne nie ma przyjęć , praca jest na tyle ciężka że nie ujmując żadnej Kobiecie nie dała by porostu Rady

Blady

Dzień dobry, proszę napisać jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu, jakie zarobki, ilu serwisantów pracuje na zmianie.

Mateusz
@Blady

Pracuje od półtorej roku w dziale utrzymania ruchu w vivasto, pracyjemy na zmianę, praca ciekawą i bardzo różnorodna ogólnie polecam, świetne zarobki i spoko szef :)

Mateusz
@Blady

Obecnie na zmianie jest 2 serwisantów

Alberto
@Mateusz

Czy operatorzy wytłaczarek pracują po 12 h? noc/dzień? Czy od 6-18 i 18-6? Czy godziny ponad etat są do wybrania czy jako nadgodziny platne? A praca w świeta? Jest płatne więcej? I ile wychodzi za miesiąc?

Magdalena
@Mateusz

Z twojej wypowiedzi mozna wywnioskować ze wszystko super, a możesz coś jeszcze powiedziec o zarobkach, oprócz tego że są super? Nie ma problemu z terminowością? Wszystko idzie na konto?

Nnntz

Jakie zarobki na magazynie? Jaki system pracy?

@Nnntz

Pn-pt, 2 zmiany. Około 3-3,5 tyś do ręki.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Vivasto S.A. w miejscowości Katowice. Czekamy na newsy od pracujących.

Fizol

Firma znajduje się w Bytomiu,w Katowicach jest biuro.Praca ciężka ,wymagająca dobrej podzielności uwagi,zmiany czterobrygadowe po 12h.

Robol
@Fizol

Masz racje,praca ciężka,za to kasa dobra,czterobrygadowka ale co drugi weekend wolny więc nie jest źle,niestety za ciężka dla kobiet

Szymi
@Fizol

Praca ciężka pod jakim względem ? Wysiłkowym ? Pytam bo chciałbym się tam zatrudnić lecz nie mogę zbytnio się przeciazac, chodzi mi o cieżar

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Vivasto S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

G

Trzy etapy. Rozmowa, zapoznanie z maszynami, rozmowa koncowa. Około 5-7 dni.

Agata

Hejka na jakie wynagrodzenie można liczyć jako pracownik produkcji? Jakie są normy i czy ciężkie do wyrobienia? Ilu godzinne zmiany?

Fizol
@Agata

Zmiany czterobrygadowe po 12h , wynagrodzenie zróżnicowane,zależne od premii tygodniowych ,jednak nie widziałem żeby kiedyś przyjęli kobietę na produkcję,praca dość ciężka ale opłacalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Vivasto S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Vivasto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vivasto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vivasto S.A.?

Vivasto S.A.
  • Grzyśki 16