Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Tychy

Opinie o Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.? Jak przebiegł ten proces? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Czekamy na Wasze opinie.

staiek

no słuchajcie.. z tego co widziałem to u nich kiedyś szukali tylko jednej osoby - jako Menedżer Parku Wodnego i to była praca oczywiście w Tychach, ale nie wiem niestety na jakim obecnie etapie jest firma, wydaje mi się, że całkiem dobrze to jednak wygląda.

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.