Opinie o Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychy

Łucja

Aktualnie poszukują specjalisty ds zamówień publicznych, podpytam Was zatem jeszcze raz o atmosferę na którą trochę narzekaliście, to zależy od działu i ludzi z kim się pracuje? Może ktoś podpowie jak jest w tym konkretnym dla którego jest oferta :) No i jak z tymi awansami w praktyce, pisaliście o braku docenienia, a w ofercie jest aż podkreślona możliwość awansu na kierownika ;)

Były pracownok
@Krzysztof

Daj sobie spokój z tą firmą szkoda życia dla tej obłudy. Na dzień dobry obiecają wszystko a po paru miesiącach wychodzi szydło z worka. Kasa słaba chyba że masz znajomości, atmosfera to loteria zależy gdzie i z kim będziesz pracować, socjal to porażka no chyba że dla swoich. Mam kontakt z osobami które tam dalej pracują i zmian raczej nie ma się co spodziewać. Tegoroczna premia świąteczna zwala z nóg, inflacja zapierdziela, prezes firmy co miesiąc na koncie po 50000 tyś a robole dostali po 550zl śmiech na sali i tak od lat. Ale jeśli organizowane były wycieczki zagraniczne z dwoma noclegami to potrafiono wywalić po 5000zl na głowę ale zorganizować rodzinie pracowników wakacje w takiej kwocie to już bajka. Firma to dramat jeśli nie jesteś tam zatrudniony po znajomościach.

Na stronie firmy jest info, że aktualnie szukają osób na etat specjalisty ds. promocji, warto składać cv, jak zależy mi na dobrej kasie? Jak konkretnie wygląda praca pod presją czasu, bo tak napisano w ofercie? Początkowo dostaje się normalnie uop czy jest jakiś okres próbny do przejścia?

Łucja

MZP Nowy wpis
@Łucja

Odradzam. Atmosfera ciężka, strach, stres i opr nie wiesz kiedy i za co. No chyba, że w kradniesz się w łaski Pani "góry" to inna bajka. Awans? Myślę, że jeśli już jakimś cudem doszłoby do tego, to szybciej się dasz zdegradować albo stamtąd uciekniesz niż udźwigniesz ciężar kierowania ZP w tej firmie.

Krzysztof Nowy wpis
@MZP

Wspomniałeś o ciężkiej atmosferze. W jaki sposób ona się objawia? Czy to szef ją tworzy, czy może ludzie, którzy tam pracują? Rozwiń to, bo trochę niepokojąco brzmi. Ten stres to przez co, jakieś wygórowane wymagania?

Były pracownok Nowy wpis
@Krzysztof

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko operator produkcji w Tychy. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

A jeśli można zadać może i głupie pytanie to co produkuje się w oczyszczalni ścieków?

ad
@ja

Nazwa "oczyszczalnia ścieków" w przypadku tej tyskiej jest myląca - bo produkuje sie tam na przykład biogaz

Nelson

Czy to prawda że na lokalnej dalej jest gwardia nie do ruszenia? - tzw. stare wygi, którzy pracują długo i mają gdzieś zdanie innych

laki
@Nelson

Nic się nie zmieniło. nic nie dadzą sobie powiedzieć i największe mega mózgi w każdej dziedzinie!!!

Nelson
@laki

Tata dalej nic nie robi?

Firma Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie, kolesiostwo i nic więcej, ten kto pracuje uczciwie nigdy nie będzie tu doceniony. Ludzie latami pracowali dla RCGW a teraz ta stara gwardia ucieka. Na Parku Wodnym odeszła prawie cała załoga i bardzo dobrze zrobili! Swoiste perpetum mobile jak można nie chcieć tam pracować? Żenada, ludzie narzekają i się skarżą ale nikt nie ma odwagi głośno powiedzieć.

Jakiś ktoś od kogoś
@Ktoś

Zgadzam się ze wszystkim. Wszyscy po kątach narzekają, a nikt gęby nie otworzy. Bo jak się odezwiesz to jesteś wróg u bram, nieprzychylny firmie. Całuj po stopach, całuj. Głupie i niedorzeczne pomysły góry, ale całuj po stopach, całuj, bo w RCGW pracujesz. Latasz i robisz wszystko jak piesek tresowany. Wczasy pod gruszą 500 zł raz na 3 lata!!!! Całuj po stopach, całuj. Za soboty, a zwłaszcza niedziele i święta nie ma nic więcej, dodatku czy coś byś innego chciał. Całuj po stopach, całuj. że za tyle pracujesz. Nie masz lub nie lubisz swojej rodziny (męża, dzieci), przyjaciół i znajomych to pokochasz tę robotę. Pracujesz od poniedziałku do niedzieli głównie na popołudniowe zmiany i głównie w weekeny i święta. O feriach i wakacjach najlepiej zapomnij. A jak już to kilka dni (ferie max. 2 dni, wakacje tydzień). Całuj po stopach, całuj. Luty ma 28 dni, wypada 8 dni wolnych (soboty, niedziele) no to popracujesz przez 20 dni, a wolne będziesz mieć w tygodniu, bo weekend max. jeden cały wolny. Całuj po stopach, całuj.

łysy

,,Podwyżki,, były średni po 100-wce !?? już zjedzone przez inflację!! i co dalej ??

Marzena

Mam pytania do osób, które pracowały w tym miejscu jako specjaliści ds. przygotowania i realizacji inwestycji, ponieważ w ogłoszeniu od tego pracodawcy nie ma absolutnie nic o tym, co oferuje nowej osobie. Dlatego, proszę, podajcie tu na forum chociaż jakieś podstawowe szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia, w tym zarobków i rodzaju umowy. Dobrze byłoby też poznać atmosferę, dlatego napiszcie, jak wygląda komunikacja między pracownikami i przełożonymi?

Alfred

Umiera pracownik z dwudziestoletnim stażem nikt z zarządu nie pojawia się na pogrzebie. Zdycha świnka morska któregoś włodarze miasta kondolencje w gazetach od całej załogi pokaźne wieńce. To obraz podejścia zarządu do zwykłego pracownika lub jak kto woli niezwykłego który poświęcił się w firmie 20 lat. , Józek trzymaj się.

staiek

no słuchajcie.. z tego co widziałem to u nich kiedyś szukali tylko jednej osoby - jako Menedżer Parku Wodnego i to była praca oczywiście w Tychach, ale nie wiem niestety na jakim obecnie etapie jest firma, wydaje mi się, że całkiem dobrze to jednak wygląda.

admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. - Tychy

• Jak się pracuje w Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.?

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleja Marszałka Piłsudskiego 12
    43-100 Tychy

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.