Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Hej Mam zacząć pracę na linii audi . Która zm jest spoko ? Jak tam to wszystko wygląda? Atmosfera itp.

Widmo
@Nowy

Na audi ale do kogo ?

Widmo

Praca na tej lini jak wszedzie czyli zapiernicz. Audi ma mega zaległości w wysyłkach czyli presja na pracownikach zeby robic z (usunięte przez administratora)target. Ludzie raczej sa ok gorzej juz z liderami. Nie wszyscy nadaja sie na to stanowisko. Jak jestes u Krzyska to dobrze trafiłeś.

Kinga

Skład składem a w butelce cuda.... Ściema i tyle l.... Widocznie mało jeszcze widziałeś w życiu.

lol

Znów pełno leserów z Ukrainy ,którym się robić nie chce , polecam kontrolować jaką ,,prace'' oni wykonują , wiekszość tylko motłe w ręce trzyma i ze scrapem jezdzą,ale ,zeby Polakowi podwyżke dać to nie dadzą.

Chudy

Pani vipowa c brygada, porażka

Stary koń
@Chudy

Ogólnie przody i ta bryg to porażka. Vipowa uważa się chyba ważniejsza niż dyrektor. Jakościowa apu 5 również żenada tylko krzyczy jakby wszystkie rozumy zjadła

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

NO cóż, z zażenowaniem patrzyłem jak dyrektor M. na przodach wyżywal się na ludziach i traktował z buta. Dobrze że już mnie tam nie ma. Tragedia

Aż tak źle jest w tym zakładzie pytam bo mam zamiar się zatrudnić? .

Stary
@Nowy

Lepiej szukaj pracy gdzie indziej chyba ze masz znajomosci albo umiesz wchodzić innym w tylek inaczej będziesz poniżany i gnębiony. Ten zakład to porażka i (usunięte przez administratora) a z roku na rok jest coraz gorzej

Nowa

Jaka jest teraz wypłata netto na Valeo?

agatka 38
@Nowa

zalezy gdzie na czym ale pieniadze sa liche na produkcji zalezy kto np zwykly operator 2500 a zdluzszym stazem okolo 3000 zl wiec szalu nie ma

toytoy
@agatka 38

a gdzie niby ten zwykły operator zarabia 2500 netto? to właśnie byłby szał...:-)

Nowa

Na wtrysku od Agencji GiGroup

@Nowa

Jak co miesiąc będą wypłacać wczasy pod gruszą to może sie uzbiera z 2500 :D I to na 4 brygadach , także śmiech na sali w biały dzień za prace w temperaturze 40 stopni na wtryskach z widokiem zamkniętych okien na hali.To już nie praca , to (usunięte przez administratora) przetrwania.

hahahaha

W systemie 4 brygadowym 3 tys netto to powinna być mimimalna stawka ,takie smieszne pieniąddze jakie teraz oferują powinny byc dla tych co pracują w systemie 3 brygadowym.

@hahahaha

3000 PLN to śmieszne pieniądze. Ludzie... 750 Euro? JAK ŻYĆ?!?

@Andrzej

NIby śmieszne ale czego oczekiwać za pobieranie komponentu z tasmy i wkładanie do greenboxów?:D Jak dla mnie to Ci co stoją na wtryskach to mają lajt i wypłate taką samą jak Ci co zasuwają na metalizacji gdzie tempo pracy ustala pracownik( zrobisz wiecej niż inni to i tak dostaniesz tyle samo kasy co ten ,który zrobi mniej) a nie maszyna jak na wtrysku.

He
@hahahaha

Skpro tempo pracy ustala pracownik to sie dostosuj i nie płacz.

olek
@agatka 38

mówisz o wypłatach na 4 brygadówce czy czystej bez dodatków, premii itp ??

LOL
@olek

Z dodatkami!

Chrzanów

Ja jestem zadowolony z tej firmy moja ostatnia wypłata to 7500 zł na rękę.

@Chrzanów

Dyrektorze,prosze przestać.

Ja to współczuję tym co robią na linii golfa, kierownicy i ten psycholider Grzegorz non stop krzyczą choć tam ciągle robią nie jak na naszych liniach że mamy czas skorzystać z wc. A np dziś tj. 23/07.2020 ta jakaś kierowniczka jedną ukrainką szarpała za to że wyszła zapalić choć w tym czasie ją zastępowali. Nie wiem jak oni mogą sobie na to pozwalać.

powiem
@Tomek

Nie każdy w tej firmie ma układziki , jedni moga godzinami siedzieć na stołówce i ściemniać biorac kase za nic a inni jak widać nawet do kibla nie mogą iść czy na fajke,ale ludzie i tak nie zmądrzeją ,dalej będą pozwalać sobie na to i będą tyrać.

@powiem

Tak, wiele osób w valeo ma przywileje niestety... Dziś przyznam że wyjątkowo cicho było na ich linii, może przeczytali to, bo widzę tu odzew :D Ja swojej linii nie podam. bo Grzesiu i Paweł by mnie zlinczowali :D

@Tomek

Nie podasz lini ale imieniem już sie podpisujesz , raczej mało Tomków mozna znalezc na montażach.

M.
@lol

Bo może to wcale nie jest Tomek tylko jakaś kobieta? " Tomkowa"

@M.

To też bralem pod uwagę ,ze imię może być ściemą ale z drugiej strony po co dawać fałszywe imie mając do wyboru setki tysiecy innych nicków,przez takie coś mógłby ucierpieć jakiś prawdziwy Tomek z montażu.

@lol

Może i mnie masz na myśli, może mnie znasz ale zabawne jest że sądzisz że tylko ja mam tak na imię :D

sprawiedliwosc

Wyobraź sobie ,ze w tym zakładzie osoba która , potrafi stać tylko na wtrysku zarabia tyle samo co osoba ,która stanie na każdej metalizacji, i na każdym wtrysku ,tutaj nie nagradza sie pracownika w żaden sposób , najlepiej mają Ci co nie pracują tak jak piszesz lub tacy co chodzą do pracy ale w niej unikają pracy-tacy też są.

Dzik fik mik

To co robią z pracownikami to przechodzi ludzkie pojęcie...Ostanio zapowiedzieli, że zaklad będzie miał postój 2 tygodnie więc ludzie się dostosowali i po raz kolejny poszli na rękę pracodawcy, bo wcześniej koronavirus dał popalić i ludzie zgadzali się na wszystko. Zrezygnowali z urlopów dużo wcześniej zaplanowanych. Wczoraj się okazało, że jednak zakład nie ma postoju i na hurra nagle potrzeba ludzi, których wysłali na urlopy... Totalna paranoja, praca fajna, zakład ok, ale zarządzający to totalna żenada... Nie pamiętam, żeby zakład Valeo w Chrzanowie był tak źle zarządzany jak w tej chwili. Najciekawsze jest to taką opinię słychać na najwyżych szczeblach władzy Valeo Chrzanów... Wszyscy wspominają czasy jak to było za Francuzów... Przydałyby się zmiany i najlepiej jakby to był ktoś spoza naszego kraju...

fsasd
@Dzik fik mik

Rozumiem ,ze nie jestes pracownikiem produkcji , no bo jak można powiedzieć ,ze to fajna praca?Ja już 2 lata tu pracuje i rzygam siwymi włosami.

Aska
@Dzik fik mik

Dokładnie Polak zamiast być za swoimi to ich pogrąża. Nawet za czasów Dawida takie rzeczy się nie działy. On uderzał w najwyższych a nie operatorów. Nigdy nie było problemu z urlopem wakacyjnym i zawsze był postój na święta Bożego Narodzenia. Teraz to dramat..... A przodom chcą odwołać urlop na tydzień przed..... Co tutaj się dzieje

Edek
@Dzik fik mik

Zakład jest ok ale tak jak wspominasz zarządzający dramat. Wszystko na już, z pominięciem prcedur, standardów. Brak derogacji i innych dokumentów. Ważne żeby produkować. A reklamacjato albo oberwie Inżynier Procesu, albo TL a w sumie to zwolnijmy operatora to będzie ok i po problemie. Szkoda że decyzję o wysyłaniu NOKow podejmują ludzie z '' góry''

Realista
@Dzik fik mik

To za karę że kradniecie z mopsów dodatki od ludzi placacych wysokie podatki więc nie stekajcie tylko odrabiać zlodzieje

Eoaegh

Ta wypłata to była całość czy wyrównanie 10?

Eee
@Eoaegh

Nadgodzin nie mam wyplaconych wiec wyrownanie bedzie, chyba... Ale jutro sie dowiem.

Gdtuh
@Eee

Napisz tu jakby się dało dzięki ????

Księgowy
@Eoaegh

Całość a co wam mało? To ile chcecie zarabiać?

Lilianna

A wiecie że teraz pod Adecco przyjmują za stawkę na początek 3000 zł brutto ? Po 4 latach mam 2800... Totalny brak szacunku dla obecnych pracowników. A podwyżek z kilka lat nie będzie więc ten co go szkolisz ma lepszą kasę..

Notaktego
@Lilianna

Podobno (jak mówi pół Valeo) czy masz coś by to potwierdzić ? Bo 90% osób tylko przekazuje na gębe bzdury, kolejne 90% z tego w to wierzy i ciągle wszyscy zestresowani chodzą zamiast po prostu robić i wiedzieć za co się robi, jak dobrze pracować i jak walczyć o swoje bez gadania bzdur...

@Lilianna

ja pracuje od ciebie dwa lata dłużej i mam cale 23 złote więcej brutto od ciebie. jeżeli by się to okazało prawdą to jest całkowite nieporozumienie.

M.E.L.
@Notaktego

Moje paski od wypłat jednoznacznie potwierdzają, że pod Adecco pięć lat temu zarabiałem lepiej niż teraz pod Valeo i to wliczając te jałmużny świąteczne i urlopowe

polo

Masz całkowitą rację to jest kur.a kpina normalny mobing i niech się ktoś tym w końcu zajmie

hahahaha

Metalizacja to praca na akord płacona na godziny...zrobisz więcej niż inni to i tak dostaniesz tyle samo co ten co zrobił mniej,a jak zrobisz mniej niż zawsze to Cię będą gonić i pytac dlaczego tak mało... W dodatku operator metalizacji ma o wiele wiecej pracy niż operator wtrysku ,który leseruje przez 8 h za taką samą stawke, to jest chore aby bardziej odpowiedzialne stanowisko(moduł), gdzie odpowiadasz nawet za nie rewerkowane komponenty operatora wtrysku,zarabiasz tyle samo.Kto to wymtślał?

@hahahaha

Dokładnie my na metalizacje powinni więcej zarabiać bo odpowiadamy za. To a. Ci na wtrysku powinni mieć mniej

M.E.L.
@Marcin

to poczekaj jak Ci zabiorą operatora wtrysku i zostaniesz sam na obydwu stanowiskach z jedną pensją - pewnie będziesz zadowolony Ty -100% operator wtrysku - 0%

loa
@M.E.L.

Każdy ma swój mózg i Ci mądrzy nie dadzą się tak wykorzystywać i się zwolnią.

Sunflower

Jak wygląda podstawa w Valeo?Z gory dziekuje za odpowiedz.

@Sunflower

2700 ale. Przy tarczy 2600

LOL
@Marcin

Brutto +500 zł dodatków(premia,dodatek za prace w nocy w weekendy itd) czyli przy dobrych wiatrach na ręke ok 2400 zł

UK

Moge tylko potwierdzić - niezły (usunięte przez administratora) - ludzie zasuwają szybciej niż te ich roboty..... pamietam jak dzis ogłoszenie na ktore odpwiedziałem a było to miedzy innymi oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - przyjazne środowisko pracy normalnie jaja ... ktoś tu nie ma pojęcia o znaczeniu tych przymiotników...:-)

zonkk
@UK

Jeszcze zapomniałeś dopisać ,ze wypłata na czas, jakby łaske robili ,ze zapłacą w terminie. A co do tego zasuwania to bym polemizował , sa stanowiska wtryskowe gdzie operatorzy sie nudzą ,mają czas na granie na telefonie , ale żeby pomagać operatorom metalizacji ,którzy są zawaleni robotą to już nie łaska,niektórzy powinni sie cieszyć ,ze dostają takie pieniądze jakie mają bo wiele nie dają sami od siebie.(usunięte przez administratora)

zonkk
@zonkk

Oczywiście nie mam nic do operatorów wtrysku ,którzy stoją sami dla siebie i drukują na siebie etykiety a do tych,którzy oddają swoje komponenty do metalizacji na stanowisko obok.Kto tak stoi ten przyzna racje.

UK
@zonkk

no no... albo jeszcze praca w młodym dynamicznym zespole :-) choć trzeba tez zrozumieć ze musza jakoś mróweczki zanęcić ... no jakby napisali oferujemy: harówkę za minimalne wynagrodzenie nieprzyjemne środowisko pracy (dla najlepszych możliwy mobbing) przymus pracy w 2 soboty miesięcznie i nadgodziny w tygodniu to pies z kulawą nogą by CV nie przesłał :-)

Dokładnie tym co mają nadgodziny czy 24 lata i dostają dodatkowa kasę w postaci 300 zł to Oki ale nie tym. Co mają to sama. Podstawę te same dni i taka różnica na wypłacie mam dwóch kolegów to samo Podstawa dni przerobione wszystko i jeden dostal ponad 200 zł a drugi ponad 500 coś tu ewidentnie nie gra i Tesz czekam z utęsknieniem na pasek drugi o ile. Będzie bo się zanosi że raczej nie pozdrawiam wszystkim(usunięte przez administratora)

filipek

masakryczny zaklad teraz idzie wyrownanie zaplaca grosze a ludzie musza zyc za to tu jedynie robiac laske i lizac (usunięte przez administratora) cos mozna osiagnac w tym chorym obozie kaukazkim inaczej sie nie da ten zaklad juz osiagnol (usunięte przez administratora) duzo sie osob zwalnia szukajac gdzie indziej pracy szczerze zostaja tu tylko nieroby (usunięte przez administratora) i lachony

Kocham Tekielaka, jest najlepszy ze wszystkich. Marcin

Ola

W końcu jakiś normalny przyszedł z kierowników

ciekawe
@Ola

taaak? na pewno nie z tylow na brygadzie (usunięte przez administratora)tamten z zewnatrz jest a gorszy niz nasz. Kierownikiem to bylby doskonalym ale w obozie koncentracyjnym. Nie dosc ze nic nie umie po ponad pol roku pracy to jeszcze flirtuje z pracownicom ktora jest trzy razy wielka jak on...moze pod jej fałdkami znajduje dodatkowych operatorow, bo wiecznie ich nie ma

S-Kierownik
@Ola

Dzieki Oluś, doceniam :]

monia apu4

wyplaty byly dla ubogich teraz wyrownanie na 10 lipca

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo