Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

nowy

niestety odmowili mi. az tak ciezko sie do was dostac? albo za duze wymagania mialem. coz pozdrawiam

hiob

A nie u Agnieszki ? Powiedzieli od kiedy zaczynasz czy na telefon czekasz.

nowy

wink. bylem u jakies kobitki ela chyba? i jakis kierownik to prawdopodobnie byl taki z lekkim zarostem wydawal sie taki spoko. nie no ja chce spokojnie pracowac strzelanie z ucha mnie nie interesuje. zarobek bardziej bo rodzina dziecko zona i nie mozna sobie pozwolic:)

wink

Nadgodziny nie są obowiązkowe chcesz to przyjdziesz w sobotę lub niedziele nie chcesz to nie. Zarobki nie wiem bo każdy ma inną stawkę zobaczysz co ci zaproponują. Co do nowych na zakładzie 3 jeśli będziesz spoko i będziesz szanować innych to szybko znajdziesz grono dobrych znajomych. Jest tu paru strzelających z ucha byle byś nie dołączył do nich. U kogo byłeś na rozmowie na trojce ?

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

niwy

wink w kazdej. firmie nie ma cudow:) chodzi np o zarobek ? jak z nadgodzinami czy sa obowiazkowe i jakie ludzie maja podejscie do nowych

Pablo

Witam mam stawić się tam na rozmowę do zakładu nr 1 na operatora wózka możecie mi coś o tej pracy powiedzieć czego mogę się spodziewać i jak płacą dla operatorów wózków

wink

Cudów się nie spodziewaj większość nowych po okresie próbnym ucieka. Też zależy na którą zmianę trafisz do jakiego mistrza.

nowy

witam dzis bylem na rozmowie w zakladzie u was nr3. automotive . ja u was jest? tak wiem ze wszedzie zzawsze zle ale te pozytywne aspekty? ile mmozna zarobic?

aaa

Pytanie...pracuje u Was Janek-chłopak przed 30stką...jest chyba kierownikiem sekcji???

ciekawski

3000-4000 brutto ? czy netto ?

geniusz
@ciekawski

hehehe No cóż tak jest zero szkoleń wewnątrz firmowych i przepływu informacji podejrzewam że co niektórzy w biurze nie wiedza co firma produkuje i ile zmian jest. Zatrudniłem się w jednej dużej firmie w Legnicy na stanowisko kierownicze i zaczynałem analizować wszystkie działy itp. to każdy po co to ? ale z poprzedniej firmy to standard że o firmie musze wiedzieć jak najwięcej i wszystko..

gyfgyfy
@ciekawski

To jest przykład zatrudnienia osoby niekompetentnej. Ta Pani pracuje na zasadzie "wszystko wiemy nic nie umiemy". Jak nie zna odpowiedzi, to słychać odkasływanie.

Radek

Dziwna firma. Po złożeniu aplikacji i rozmowie z jakąś tam Panią przez telefon okazało się, że nie potrafi mi powiedzieć ile będę orientacyjnie zarabiał ani nawet w jaki systemie zmianowym jest produkcja na zakładzie nr.3. Niestety musiałem podziękować, skoro już na samym początku nie są w stanie mi powiedzieć w jakich godzinach będę pracować to co potem? Będę jechał z drugiego końca Polski aby dowiedzieć się, że będę zarabiał 1700 zł brutto ? Z pozostałych opinii wnioskuję, że niezły tam (usunięte przez administratora)

czosnek

JAKA WYGLADA SYTUACJA NA 1 MA TAM ZACZAC PRACE INFO PROSZE

ciekawski

jakie są zarobki na stanowisku konstruktorskim?

inżynier

Firma wiecznie konstruktorów szukająca. A w rzeczywistości do przerysowywania na czas z autocad do 3d pod presją czasu. Zero rozwoju. Tylu juz przemielonych tutaj inżynierów zostało, że się lepiej zastanówcie gdzie chcecie aplikować, kilkaset złoty więcej niż macie obecnie, a możecie się w g...o władować, zero rozwoju, zero stabilizacji, ciagłe zwolnienia, żadna inna firma w Legnicy nie ma tylue negatywnych komentarzy-i warto o tym pamiętać. Jesli chodzi o biura konstrukcyjne, to bardzo toksyczna atmosfera.

osobista opinia

Dbałość o przepisy, szkolenia oraz uzupełnianie dokumentacji przejawia się przed wszelkimi audytami. Zaangażowanie w wyniki produkcyjne? Na niektórych stanowiskach owszem wykazują się ilością, nie mając czasu na wykonanie pomiarów suwmiarką po czym na skrzynkę umieszczają kartkę z nr personalnym osoby z innej zmiany by uniknąć ewentualnych konsekwencji. Natomiast jeśli chodzi o warunki pracy w kwestii temperatury na hali nic się nie zmieniło - gorąco, jeszcze zamkną bramy, żeby dodatkowo było duszno, na wielu stanowiskach brak wentylatora. Rozmieszczenie maszyn też zostawia wiele do życzenia, zamiast ułatwić operatorowi ich obsługę, tak je rozstawili, co żeby pracownik 8 godzin sobie biegał.

osobista opinia

Pracuję w firmie kilka lat i zgodnie z osobistym doświadczeniem uważam, że wcześniej prowadzono dokładniejsze szkolenia pracowników (mam porównanie). Na dzień dzisiejszy w ciągu godziny trzeba poinstruować oraz przygotować innego pracownika do samodzielnej pracy na stanowisku. Nadmieniam,iż celem forum jest zbiór opinii pracowników zakładu na temat pracy i pracodawcy (dla ewentualnego, przyszłego pracownika będzie liczyć się treść, a nie błędy ortograficzne, składniowe i stylistyczne w zamieszczonych konstatacjach - to nie konkurs, praca naukowa czy książka). Uprzejmie proszę darować sobie inwektywy typu "w miarę inteligentnym (...)" czy też "chociaż trochę wykształconym (...)" z oczywistego powodu. Zrezygnujcie też z komentarzy typu "nie podoba ci się praca to sobie zmień" - każdy pracuje z własnych pobudek m.in. dom, rodzina,pieniądze. Chętnie zobaczę choć jedną osobę, którą zadowala przebywanie przez 8 godzin przy maszynie, jak dotąd nie było mi dane zaobserwować takiej radości.

nowy

Witam jutro mam rozmowę w firmie na stanowisko pomocnik-spawacza spawacz czy któryś z was mógł by powiedzieć coś na temat tego stanowiska jakie zarobki ??

gyfgyfy

widzę, że Pani A.L. nawet do pięt nie dorastasz. Na pewno jesteś mega szczupły/ mega szczupła, bo żal ci tak tyłek ściska

Pan

Mam oferte dla Pań z tego zakladu mieszkajace w miejscowosci Essern...Kontakt Sms (usunięte przez administratora)

Bonzo

Az ciezko mi czytac waszych wypocin i opini o ludziach a nie calosci pracy. Pracuje w tym zakladzie juz prawie 1, 5h i jest dobrze. Jak jestes kumaty/kumata to robisz Swoje i do domu. Mam wrazenie ze niektorym brygadzistom z 3ki woda sodowa do glowy uderzyla bo tylko fajeczki i tel w lapie. Nie dziwie sie ze pracownicy maja gdzies takie podejscie i sami przez to sie buntuja. Moze nowy mistrz cos zmieni bo na szczescie nie awansowali nikogo z produkcji a to wszystkim na plus wyjdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann